Maluzvejnieku rekords!!!

Atrasts 527 metrus garš maluzvejnieku tīkls!!! Uzskatāms par Lavijas rekordu!!! Viņi laikam nekad nerimsies. Sorīt skatījos LNT un tur tas bija. Vienīgais labums ir tas, ka zivis tur nebija daudz. Par tāda tīkla licēju var teikt tikai to, ka ir vainu izdzīvošanas mēģinājums, vai arī STULBUMS. Par tādiem gadījumiem der aizdomāties!!!
23.oktobris 2009, 17:29 | links
 
ej tu kast nu kur var tik garu ielikt
23.oktobris 2009, 17:40 | links
 
Kāds tur nah izdzīvošanas mēģinājums?
Pasaki man kurš, kuram nav naudas var atļauties tāda garuma tīklu?
Tur rokas jāaplauž par šitiem gājieniem!
Slimi cilvēki, slimi!!!
23.oktobris 2009, 17:58 | links
 
Nav nav, tas nekāds rekords! Pirms pāris gadiem Lielupei bija parlikts pāri un ne taisnā gabala, bet tā škērsām un tur ja nemaldos bija 700m vai vairāk +-
23.oktobris 2009, 18:05 | links
 
Ir ir bijuši gadījumi,ka tīkla kopgarums garāks par 700m!!!
23.oktobris 2009, 21:18 | links
 
Ja runa ir par vienu tīklu, tad iespējams, ka tas ir rekords, bet ja par kopgarumu, tad tas ir vēl dikti tālu no rekorda. Pats esmu piedalījies 2,4 km (kopgarumā) tīklu izņemšanā no ezera, un tas, kā vēlāk izrādījās, piederēja vienam cilvēkam ... tur bija kādi pieci 150metrīgie un vesels lērums 30-50 m gari tīkli. Runājot par naudu un atļaušanos - Rīgā esot vietas, kur 100 m garš ķīnīešu žilcinieks maksā 7 lati ... nu tad rēķiniet paši ... 1 mēnesi pastrādā mežā un kļūsti par zvejas arteļa īpašnieku:))
23.oktobris 2009, 22:08 | links
 
Pag, pirms dažiem gadiem kaut kur Pierīgā atrada šņori ar 8000 (!) āķiem. LA bija rakstīts. Kā tādu monstru var apkalpot?
5.augusts 2010, 16:49 | links
 
domaaju ka viena nulle par daudz, tas ir nereaali.
Ar to vienu nulli mazaak jau buutu arpraats.

Man sen sen atpakall bija 15 aakki un taa jau viss tinaas un pinaas.
5.augusts 2010, 16:54 | links
 
starpcitu ssonakt babiitee esot kautkas pannemts pie dziesmas ar 300 kg zivju.
5.augusts 2010, 16:56 | links
 
Es esmu redzējis ar simts āķiem šņores sagatavotas,ja sasien kopā,tad tie 800 ir reāli divatā vakarā ielikt.Parasti plastmasas bļodas,vai kastes ar rievām malās-kurās stiprinās āķi.Ir kuri veikli tādas ielaiž ūdenī.
5.augusts 2010, 17:05 | links
 
aakki, bet virsuu tak ar kas jaasprauzz, salikssana ta ok, bet visus saspraust ar eesmaam.
5.augusts 2010, 17:09 | links
 
500 āķus ielikt 30 min laikā naf problēmu.Tāpēc brakariem āķi ļoti tīk :DDDDDDDDDD Bet tikai ar nakteni ar štubīti bičiiņ ilgāk.
5.augusts 2010, 17:13 | links
 
ja liek jūrjā ar 1500 āķiem minimums ir jārēķinās Kādreiz 1969 gadā likām Gausā jūdzē kad zveiniekiem bija ļauts .Tikai bija jāliek gan pludi gan starpsvini.Kā visu darīt zinu bet negribu :))
5.augusts 2010, 17:16 | links
 
sienaazis 100 āķu ielikt ir ļoti vienkārši,pats nodarbojos laikā kad bija valsts,kur viss piederēja visiem.nem plasmasas siļķu kārbu,iešķeļ centrimetru dziļas spraudziņas ,ņem gatavu zušu šnori un sāk kabināt virsū nakteņus ,gatavu pavadu tuvu pie āķa iesprauž gropē ar ēsmu ārpusē kārbai.Grutāk stiprā vējā vienam ielaist un pārbaudīt,tā lai nekrustotos.Tas viss Usmā un tikai uz zušiem un lūgums mājās pašiem neatkārtot...
5.augusts 2010, 17:32 | links
 
It kā bijuši tieši 8000 āķi un par to žurnālists rakstīja un ļoti brīnojās. Bija pat uzmetis aprēķinu, cik ilgi tādu šņori apkalpotu viens profesionālis u.t.t.
Katrā ziņā man tas liekas diezgan stulbi. Vai maluzvejniekam nav vieglāk izveidot vairākas šņores? Ja arī kādu inspektori izceļ, tad pārējās paliek...bet šādai lielai uzreiz pienāk beigas.
5.augusts 2010, 21:38 | links
 
āķis no āķa 3 m x 8000=24 000 m-24 km it kā bičiš pa garu Liekot ar airu laivu ātrums 2 km stundā Tātad likšana vien aizņem 12 stundas.Murgs Ja nu vienīgi jūrā ar trali rūnieciski Tur jadu garumi arī nav garāki par 3-5 km un starp āķiem 5-10 m Blefs pilnīgs varētu būt 800 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
5.augusts 2010, 22:02 | links
 
Mērsragā pie radiem ,klētiņā,sen atpakaļ atradu vecos zvejnieku zušu šnorus,nu nebij nevienā kamolā vairāk par 200,iedomajieties 8000 āķu bez griezuļiem,bet ko gribēt no cilvēka,kas domā ka pienu kombinātā slauc?
5.augusts 2010, 22:09 | links
 
Es tikai atsaucos uz avīzē rakstīto. Tiešām varētu būt 800, taču žurnālists (šķiet, tas bija Ruduļu Juris vai arī kāds cits zinošs cilvēks) arī bija ļoti pārsteigts par šo faktu.
Cilvēki ir dīvaini, varbūt kādam šāds variants likās ļoti daudzsološs...
5.augusts 2010, 22:40 | links
 
Bums
Aritmētika ir nežēlīga lieta ;) 24 km īsti daudz vietu nav kur Latvijā ielikt. 80-tajos ķēru zušus mazajā Baltezerā, tad ar ar 2x150 jau bija čakars uz pāris stundām katru dienu, ar 800 jau būtu viss rīts :) ar 8000 - tik daudz maiļu sasmelt laika tikai Šcerbatiham spēka pietiktu :DDDDD
6.augusts 2010, 08:12 | links
 
vai tad nevienam nav informācijas par Bērzes upē noķertajiem elektriķiem???11.07 ziņās dzirdēju pa SWH.zinātājs varētu ierakstīt blogā.
13.jūlijs 2011, 21:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager