CLK valdes maiņa

Sveiciens visiem, kas mani pazīstun, kas arī vēl iepazīs!!!!
Tā kā esmu no Copeslietu kluba pamatlicējiem un skatos ka no kluba vadības(nesaukšu vārdu) nenotiek nekas, kas mūs makšķerniekus apvienotu ne tikai spiningošanā, bet arī ziemas copē, piedāvāju sarīkot sapulci,(ir iespēja pie G.Meijera (pazīstu personīgi) patusēt krodziņā ar pirti, vai forumā apspriest šo jautājumu, par:
1.Ziemas copes maču
2.Apspriest par kluba valdes prikšēdētāja maiņu-sakarā ar pasīvo darbību kluba attīstībā
3.Noteikt datumu ziemas copes sacensību rīkošanai
Ja kāds grib personīgi izteikt savu viedokli, vai priekšlikumus Jūs varat mani sazvanīt pa Mob. 29592418, Novēlot ne asakas, Andris Lencis
30.janvāris 2010, 21:21 | links
 
Jauna tēma forumam
30.janvāris 2010, 21:22 | links
 
Izskaidrot ko CL klubs var dot mums ierindas copmaņiem??
30.janvāris 2010, 21:44 | links
 
Daudzi labi copmaņi uz sacensībām neiet,jo nav vienādi noteikumi-spiningošanā-piemēram vienādi vobleri visiem,ziemā 100 gr.matiļi katram iebarošanai+5 mormiškas vienādas visiem.un tt.
30.janvāris 2010, 21:51 | links
 
Es kā kluba pamatlicējs varu piedāvāt:
Vismaz 2 reizes un vairāk (pēc kluba biedru vēlmēm) sezonā-vasara , rudens , pavasaris ,ziema- kluba sacensību organizēšanu, jautru sabiedrību ar kluba biedriem, labu atpūtu, gan pašiem gan ar ģimenem, iespējas kluba biedriem piedalīties valsts mērogo mačos (tas ir viss atkarīgs no mums). Vēlos izveidot plašu draugu loku, kurā būsim kā ģimene ( ir jau draugi- copmaņi kas var dot par manīm rekomendācijas- ja kādam tā s ir nepieciešamas). Ja kluba CLK valdes priekšēdētājs neatkāpsies no amata, nav problemas izveidot jaunu klubu, vienīgais man personīgi būs žel, patērēto laiku uz šī kluba izveidi.
30.janvāris 2010, 22:03 | links
 
riktigi labs piedāvājums.nevaru atcerēties ,no kuras multenes pamattēzes:)
30.janvāris 2010, 22:16 | links
 
Vēl varu piebilst, ja kāds domā ka kluba izveidošana un turpmākā uzturēšana ir vienkārša lieta , kas neprasa ne materiālos, ne morālos, ne laika resursus, lai pamēģina pats.
Šeit ir jādarbojas tiešam ,,slimiem,, cilvēkiem, kā parasti par mums copmaņiem runā, kas vēlas kaut ko darīt , ne tikai copēt, bet arī maliķus dzenāt , dot padomus mūsu nākamai paaudzei,ka piemēram- sēdēšana pie datora, nestāv līdzi vienai dienai pavadītai pie upes vai ezera.
Tie ir tikai daži piemēri, ko mēs varam dot, bet ja adomā mēs varam arī vairāk.............................
30.janvāris 2010, 22:21 | links
 
CHPOKSH
za poņimaņije!:)))
30.janvāris 2010, 22:25 | links
 
CHPOSH, tut ribi netu, pahnejt nedvizimostju:)
30.janvāris 2010, 22:30 | links
 
Mņe pomošč kluba nenado-CHPOKCH!
30.janvāris 2010, 22:36 | links
 
aakkis
a mņe ņepomešalo bi sponsorstvo kluba!!!:DDD
30.janvāris 2010, 22:40 | links
 
usim persnīgi- nezinu ar ko tu nodarbojies, bet es ar NĪ jau nodarbojos sen. Un šeit nebūtu vieta apspriest profesijas.
30.janvāris 2010, 22:40 | links
 
urmaas;ja Tu pa finansiālo pusi,tad neviens jau neatteiksies.Es jau domāju,ka sāks mani mācīt zivis ķert un štrumus gatavot.
30.janvāris 2010, 22:59 | links
 
es arī sen nodarbojos, varbūt tad ķeramies pie lietas, kā tēmas nosaukums skan- valdes maiņa.tava ka juridiski pakavota darboņa precīzu formulējumu šim pasākumam, nevis, sestdienas vakara ietekmē:)pa pusei uzrakstītu vārdu kombināciju
30.janvāris 2010, 23:09 | links
 
Pedeja laika tiesham dizu aktivitashu no kluba nav :(
31.janvāris 2010, 19:58 | links
 
Uzrīkojiet pasākumu pirtī ar ragu mūziku un resnām sievietēm.
:DD
31.janvāris 2010, 22:00 | links
 
Un izejiet caur testam
31.janvāris 2010, 22:18 | links
 
Tātad - iesaku sasaukt biedru sapulci, piesaistīt juristu (piem. Dāvis Griķis jo viņš ir gan copmanis, gan inspektors), kā arī novienoties par organizācijas turpmāko darbību un ja tā nav opcija, tad vienoties par jauna copes kluba veidošanu.

Es par.

V.
1.februāris 2010, 15:03 | links
 
Kaut kam jau ir jaasaak kusteet-par!
1.februāris 2010, 15:17 | links
 
āķlis, tas bij labs tests, bet CLK liekas grib savas problēmas atrisināt publiski, bet večiem ir jātiek pašiem galā, ar saviem spēkiem, iekšēji!!!
1.februāris 2010, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager