Pirms veido jaunu tēmu vai raksti atbildi, iepazīsties ar CopesLietas.lv foruma noteikumiem un norādījumiem!
Skatīt foruma noteikumus »
Veidot jaunu tēmu!

Meklēt forumā

CLK Pasākums

Kādas ūsas tādi joki, Urmas, biezas ar spiciem galiem, vecenēm, varbūt, patīk ;) Bet ja par lietu, tad dalīt copmaņiem forumos jau nav ko... Ja nu kādu "žabu" kas "dušī'... kādam aiz apkakles aizmest un citam bēdubrālim palielīties... Bēdīgi, bet pateicoties pašiem dirsējiem forums par "kalbinātāju" vakara izklaidi ir palicis. Visiem jauku vakaru :) Priekā :)
3.februāris 2011, 21:57 | links
 
Drīxt es par to pasākumu, nedaudz? :)
Paldies :)))
Nu tad ziniet - MANIS TUR NOTEIKTI NEBŪS, jo nevienc, pat ne direktoriņš - rīkotājiņš, ne kluba dibonātāji, na valdes locekļi un priekšsēži, man pieklājīgi uz dažiem uzdotajiem jautājumiem tā arī nav atbildējuši. Ja vēl kaut kluba kasiere būtu faxu atsūtījusi ... Bet arī nē :(((
Nu labi, uz saviem pasākumiem tos augsprāšus arī neaicināšu :PPPPP

P. s. Neesu nevienā frakcijā/bandā. Esu vnk un kautrīx zēns no laukiem ;)
3.februāris 2011, 20:13 | links
 
Brālīt, trīt mēles jau varat, pat vēlams, bet vai tiešām to nevar darīt attiecīgajās tēmās? nevis kur ieiet tur - MRK šo un to, vienam sarkanas spoles, otram kāti, trešajam zeķes :))) tā kompānija jums forša, bet cieņa pret pārējiem fōruma lietotājiem varētu gan būt labāka, tomēr, ja kāds te ienāk un grib kko konkrētu atrast, ir jāpāršķirsta entās Jūsu lapas ar runām par sarkanajiem inventāriem utt!
Varbūt tomēr viela pārdomām Jums? Bet, kurš tad sevi cienošs vecis ies uzklausīt mani, mazo dumjo, nepieklājīgo lauku puisi!?
3.februāris 2011, 18:56 | links
 
Pa nopietno Gagarin. Man un lielākai daļai ir ģimenes,bērni, ikdiena kur jācinās lai visiem būtu ko ēst utt... tas ir nogurdinoši. Tāpēc šeit es piem atpūšos - izlasu visas tēmas pēc šeptes,cenšoties vēl nesagruzīties jau tā no darba pietiek. Tev vienkāršāk - tavā vecumā ir tikai viena doma - tikt pie pirmās meitenes :)) Man prieks ka tava vecuma džeki te ir savu komandu uztaisījuši ,paplūcaties te dažreiz kā riktīgi gailēni - tas viss ir normāli ,galvenais ka jūs vieno cope :)) Un netraucē onkām patrīt mēles (lasi un mācies ) :)))
3.februāris 2011, 18:52 | links
 
nu būtu normāls pasākums, Zives Banda pret CL, labākie no katras grupas salasās, uztaisam sacensības, kura puse uzvar, tā turpmāk diktē noteikumus CL, un pēc gada tas varētu atkārtoties. Varētu kļūt par labu tradīciju, ne? :)))
P.S. Es nopietni, tā tak varētu sabūdīt vienu pasākumu. Piesakos par tārpu pienesēju vai dvielīšturētāju CL pusē! :)))
3.februāris 2011, 18:51 | links
 
Brālīt, nē, bet cīnos :))))))))))))))))))) nevar jau te dusmoties tagad, ja nu emōcijas pāriet pie čata ar viņu? :))))

Bet, ja tā nopietni, ne tā, noliekot kādu no ZB, bet vnk pasako, ko domāju, tiešām nepatīk tas jūsējo čats visās tēmās, zivē varbūt tas bija normāli, bet ...
aj, labi, ko es te, sāksies vēl trakie kari - ZB vs CL :)))
3.februāris 2011, 18:43 | links
 
tas kā, sausie treniņi?
:)
3.februāris 2011, 18:40 | links
 
Mirtins
...... un visādi citādi,veselīga dzīvesveida piekritēji.vo!!!
:DDD
3.februāris 2011, 18:40 | links
 
Un tu Mirtin ITārtists :)))
3.februāris 2011, 18:40 | links
 
Ir tikšanas stadijā ;DDDDDDDDDDDd
3.februāris 2011, 18:40 | links
 
Gagarin tev laikam puberitāte beigusies :)) Man gandrīz jau kauns palika . Vai beidzot pie meitenes esi ticis ?? ka tik prātīgi sāc runāt ?:)))
3.februāris 2011, 18:38 | links
 
Nu nav jau tie zivisti tik sūdīgi veči,kā viņus te daži noliek.

Piekrītu. Varu arī pateikt, kad viņi ir normāli. Tad kad ir pa vienam, max pa diviem, bet ja sanāk viss bars onlainā tad iet vaļā čats pa visām tēmām, nekādi noteikumi netiek ievēroti, vecie CL lietotāji tiek norieti, tiek risinātas tikai pašiem saprotamas runas. Tikai, kāpēc to nevarētu darīt citur, tur, kur citiem tas netraucē?

Zinu, ka man tūlīt uzklups banda, bet sen tas nav noticis, lai jau viņiem tiek tas prieks, brūkat virsū, smejaties, jums jau no tā tāda kaifs.

Ziniet, kas vēl vairāk kaitina? Tie, kas nav ne Zives bandā ne CL bandā. Neko nesaprot, kas te notiek, tik ienāk un atkarībā no situācijas, noliek kādu no pusēm!

Labi, dodu iespēju mani noriet! vau vau vau :DDD
3.februāris 2011, 18:33 | links
 
Edvīns Urmaasam ir taisnība -UN es ne reizi neesmu no mūsu bijušajiem zivistiem dzirdējis ka kāds apceļ CL veterānus uzsverot piedeību kastai :))) Tā kā kuri ir normālāki bumbieri ??:)) Ja tā nevar tikt pie skaidrības tad jāiet uz plača ar zobiniem :)))) Senos laikos bij interesantāk :))
3.februāris 2011, 18:32 | links
 
Urmaas,tur es tev pilnīgi piekrītu.
3.februāris 2011, 18:27 | links
 
Nezin kā jūs, bet es ir no MRK.
:)))))
3.februāris 2011, 18:27 | links
 
Edvīns
mūsējie nav ne CListi ne Zivisti.mūsējie ir makšķernieki atpūtnieki!!!mēs nedraudzējamies ar lecīgajiem!!!
:DDD
3.februāris 2011, 18:25 | links
 
Domā ,Brālīt tik traki būs.
3.februāris 2011, 18:25 | links
 
Edvinss - nedrīkst laist kopā - būs klope :)))
3.februāris 2011, 18:21 | links
 
Ko Gunča ?? Vienreiz aizbrauca uz Peipi ,rociņas nosala ,,tagad tikai jūnijā sāksi copēt :))))))))???
3.februāris 2011, 18:20 | links
 
Man jau liekas,ka gan Clististiem un Ziviestiem vajadzēja sanāk kopā uz vietu tusiņu un visas domstarpības būtu atrisinātas.Nu nav jau tie zivisti tik sūdīgi veči,kā viņus te daži noliek.
3.februāris 2011, 18:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager