Makšķernieku izstāde

specializētā izstāde St.Pēterburgā
Nesaprotu ko visi liek negāciju?
Man patīk gan SALMO, gan GARDS., gan mazie. Katrā veikalā kad ienāku kā cilvēks, paprasu normāli. Iedot vēl lielāku atlaidi nekā ir. Tikko iegāju SALMO, trakie ziemas kostīmi. Atlaide. mēru mēru, skatos. pazvanu sievai, jo arī vajadzēja. Iedeva bonusiņu jo pirkām divus ziemas kostīmus. Normāli parunājamies. Viss notiek. tas pats GARDĀ. Iedeva bonusiņu, vienu jaku pat no Valmieras atsūtīja jo nebija krāsa. Iedeva bonusu.
Arī pārstāvu tirdzniecības pārstāvi- gan citā jomā, bet ja pie manis atnāk klients un nevis sūdzas bet gan interesējas par ko jaunu, pat nepērk, bet tomēr tādus atceros. Nakamajā reizē pieviksēju ja tāpat iedod atlaides bonusu un viņš atcerēsies ka visu var sarunāt. Vajag būs sakarīgam un laipnam.
Tas mūsdienās pietrūkst.
Protams mazie arī ir forši, var atrast ko vispār neredzētu un tādā garā. Viss ir atkarīgs no laika un vēlmēm.
Ne asakas
25.marts 2018, 10:58 | links
 
Lai nu man piedod lielie torgaši (Salmo, Ēsma, savukārt Gardu uzskatu par pagalam neizdevušos veidojumu), bet man pie sirds iet tieši mazie veikaliņi. Tādi, kā džigs, fišbons, eboats, eksmilo, sams, Goltiņa Ingus nu jau aizsaulē esošais u.c. Tieši mazajos veikaliņos ir tā pirkšanas - pārdošanas burvība. Visiem taču patika reiz tās mazās pārtikas u.c. lietu piparbodītes, kuras tagad lielveikali nospieduši zemē. Ļoti svarīgs ir pircēja - pārdevēja kontakts un komunikācija. Uz tiem mazveikaliņiem eju jau ar konkrētu vēlmi, jo diezgan precīzi zinu, ko man vajag. Domāju, ka visiem riebj tie Rimi, Maximas un Supernetto, bet tur pirkt vienkārši ir ērtāk, pielādē pilnu maisu un tenterē mājās. Tikai prieka nekāda.
Protams, ka gan Salmo, gan Ēsmā ir daudz labu un citur grūtāk dabūnamu lietu, Visa veida griezuļi, karabīnes, āķi, stoperi, barotavas, pludi un pavadas (tāpēc fīderim mazlietas allaž pērku ēsmā). Galvenais, lai pirkums sagādā prieku pašam pircējam, un šajā ziņā viss ir kārtībā. Jo manis nosauktajās bodēs pārdevēji lielākoties ir ļoti jauki radījumi, kas nevis plēš no tevis pār ačelēm pēdējo ādu, bet drīzāk piešķir kādu jauku atlaidīti.
25.marts 2018, 10:12 | links
 
Labrīt! Par istādi gribu pateikt tikai labu! Biju piektdienas vēlā pēcpusdienā, cilvēku bija nedaudz, visu apskatīju. Braucu uz istādi ar mērķi nopirkt jauno Daiwu Prorex LT par istādes cenu un auklu mikrodžigam. Tas arī izdevās. Paldies Lucky Fishing un JIG.LV! Lai jauka pēdējā izstādes diena visiem dalībniekiem!
25.marts 2018, 10:05 | links
 
Ir viena nianse Kuru lielie ,,ekonomisti no CL,, neievēro vai arī negrib ievērot Tas ir sortiments veikalā .Lai daudz maz nodrošinātu sortimentu plauktos ir vajadzīga krietna summa un ne jau viss tiek realizēts Ir prece kura neglābjami uzkaras /dēļ modes un izpildījuma maiņas/Tā ka grib vai negrib veikalniekiem uz ejošāko preci ir tā marža jāliek klāt ,lai noturētu plauktos vajadzīgo preču klāstu . Man spilgts piemērs ir dēla kancelejas preču veikals Precē plauktos ir ielikti entie tūkstoši /dieva laime ka tai nav realizācijas termiņu/ Diez vai kāds no šejienes copmaņiem ies uz tādu copes veikalu kurā plauktā būs viena spole un pāris āķu kastītes :) Tāpēc cienīsim šo piegādātāju sūro ikdienu :)
25.marts 2018, 09:45 | links
 
Ja kas, tad cenu ziņā izstādes apmeklējuma visrspepektīvākais laiks ir tieši svētdiena pēc kādiem 13:00, it sevišķi uz lielākām un smagākām lietām.
Tāda "laimīgā stunda" :D Jā ir risks, ka daudz kas jau ir izpārdots un var neatrast meklēto vai neredzēt visus jaunumus, bet ap to laiku visi tirgotāji jau ir ļoti psiholoģiski un fiziski ļoti noguruši + priekšā smagā un riebīgā spendu novākšanas un visa stiepšanas/vešanas procdūra... Tā kā var cerēt, gan ne vienmēr un visur, izsist zemāku ciparu... Bieži iedos , štrunts par peļņu, bet tupa būs mazāk pašiem jāstaipa :)
25.marts 2018, 09:10 | links
 
Neiedzilinoties un neskaidrojot ekonomisko situaciju, varu pateikt ka pilnigi piekritu JIG.LV Copes biznesam nav viegli laiki visa Latvija. Jus te visi runajiet par pasizmaksam u.t.t., bet kadel neviens neruna par laikapstakliem, kur starpsezona pedejos 3-4 gadus ir lielaka neka sezona, par to ka lielakais vairums ieperk neta pat sikumus, par iedzivotaju skaitai samazinasanos un par to, ka copes somas un pieliekamie kambari, kur glabajas kati, dazkart ar kaju japiespiez, lai ciet ietu.
Kas attiecas par izstadi. Sogad cilveku salidzinosi loti maz. Izstade notiek nedaudz par atru, tadel lielakajam vairumam nav bijis laika sagatavoties. Piegadataji ari preci piegada +/- nedelas divas velak. Tadel ir, ka ir.
Nezinu ka citiem, bet mums ir -30% no veikalu cenam. Patreiz vel ir iespeja apskatit un iegadaties ABU pasas labakas spoles, par loti pievilcigam cenam, ka ari ir loti labi fideri, spiningi, maci, bolonezes u.t.t. Sis lietas Jus ne tik atri ieraudzisiet veikalos. It ipasi ir ar ko parsteigt pludinmakskerniekus, kurus interese 9m bezrinku makskeres.
25.marts 2018, 07:49 | links
 
andreiko >>> "Biju atvēzējies papildināt fīderu krājumu pie NG (to jauno 80 gr Concept), bet diemžēl varēja tikai palpēt paraugus">>>>>

O, man šis arī ļoti interesē! Izpalpēji? Nu, ko vari par to jaunumu pateikt, kā ir?
Cenā 80+eiri, ja?

eldorado, 25.marts 2018, 00:48


Izskatījas labs. Biju noskatījis konkrētu modeli (līdz 80 gr, var lingāt arī sotaku saprāta maigumā, garums -3,9 m).| Tam cena bija piekabināta - 84,99. Citi, garāki un jaudīgāki maksāja dārgāk (vienu 4,2 papaijāju - tam 95,00). Redzi, no labi strādājošiem man ir Energie 3,6 m līdz 120 un Matrix Legend 4,2 ar tādu pašu testu (viss Gaujai), tāpēc iecerēts vēl ir tālsviešanas koceptiņš 3,9 m slaidumā.
25.marts 2018, 06:07 | links
 
Pie NG jau rinda bija,kā pie mauzoleja:)
25.marts 2018, 00:54 | links
 
andreiko >>> "Biju atvēzējies papildināt fīderu krājumu pie NG (to jauno 80 gr Concept), bet diemžēl varēja tikai palpēt paraugus">>>>>

O, man šis arī ļoti interesē! Izpalpēji? Nu, ko vari par to jaunumu pateikt, kā ir?
Cenā 80+eiri, ja?
25.marts 2018, 00:48 | links
 
Skutans. Esmu pircis mānekļus gan visā eiropā, gan Āzijā, viņi maksā visur + - topašu ko pie mums. Un Malaizijă, kur ražo shimano, spolītes ir dārgākas.
25.marts 2018, 00:45 | links
 
iesakiet kur par simboliskam cenam MJ/UL kaatinju noraut :)
25.marts 2018, 00:36 | links
 
JIG.lv bij līmenī, laipni pārdevēji un attieksme pret klientu,es tādu darbiņu nevarētu darīt ar savu nervu sistēmu, :)
25.marts 2018, 00:08 | links
 
Ja godīgi,biju nolēmis iegādāties laivu par izstādes cenām.Taču cenas ,ko piedāvāja,bija akurāt tādas pašas ,kuras var dabūt arī ikdienā

romano, 24.marts 2018, 21:04

Man arī bija tāda doma! Un par cenām Tev pilnīgi piekrītu!
25.marts 2018, 00:08 | links
 
Biju sestdien. Jā, tautas daudz. Interesēja kāds vieglais kātiņš. Internetā biju šo to paskatījies, izstādē varēja uz vietas pacilāt, apstaigāt vairākus stendus, lai nav jāgasē pa Rīgas bodēm.
Pēc pirmā apļa dažos stendos piestāju atkārtoti.
Iegādājos kātiņu, cena arī bija "izstādes".

Par JIG.LV itkā žēlabām.
Malači, cīnās, kautko dara un mēģina atrast ko jaunu, kā nebūtu citos veikalos.
Piedodiet, kapitālisms. Kam tagad viegli?

Veiksmi darbā un ne asakas.
24.marts 2018, 23:49 | links
 
Pavisam īsi fakti. 2017. gadā, salīdzinot ar 2016. gadu, Latvijā mazumtirdzniecības pieaugums nepārtikas precēm ( neskaitot degvielu) bija 5,1 %. Bet tieši kultūras preču un atpūtai paredzēto preču grupā pieaugums bija 12,3 %.


Slaidais, 24.marts 2018, 23:09


Tie ir CSP dati kam ar realitāti un konkŗetiku stipri attāla saistība. Nosauc LŪDZU KONKRĒTU "Kultūras preču un atpūtai paredzēto preču grupas" uzņēmumu, kuram pieaugums pagājušajā gadā bija 12.3%.

"mazumtirdzniecības pieaugums nepārtikas precēm 5.1%". Atkal ļudzu konkrētu uzņēmumu plz. Nē, tā varētu būt taisnība, tikai domāju, ka to taisa kāda viena atsevišķa specifiska, bet apgrozījumos liela nozare. Kā variants - būvmateriālu tirdzniecība varētu būt, ES piķis atkal paverās, būvniekiem jā, viss ir labi, attiecīgi arī būvmateriālu tirdzniecībā varētu būt i 50% pieeaugums, bet daudziem citiem ir kritumi ne tikai uz 25% bet pat līdz 60-80%, tie pasī elektronikas/datoru mazumtirgotāji kauc konkrēti.

Makroekonomiskie statistiskie rādītāji ir labi sēžot pie datora un līknes pētot akadēmiskai interesei, bet uz to pamata spriest par reālo situāciju un saprast taktisko lokālo bildi kokrētikā ir pilnīgi bezjēdzīgi.
24.marts 2018, 23:24 | links
 
LuckyFishing. Labāk gan būtu noturējies... :) un nerakstījis neko. Ar tādu filozofiju tiešām biznesā nav ko meklāt.
Pavisam īsi fakti. 2017. gadā, salīdzinot ar 2016. gadu, Latvijā mazumtirdzniecības pieaugums nepārtikas precēm ( neskaitot degvielu) bija 5,1 %. Bet tieši kultūras preču un atpūtai paredzēto preču grupā pieaugums bija 12,3 %.
Ja nu jums tiešām bija kritums 25-30%, tad varbūt jāmeklē iemesli savā filosofijā vai prasmēs :). Vai nepārtrauktajā atlaižu politikā.
24.marts 2018, 23:09 | links
 
[quote=523379]Varbūt nav slikts, nestrīdos. Un par to vispār nav saruna, katrs strādā un pelna kā grib un māk.

Nu ja,tieshi tá.
24.marts 2018, 22:38 | links
 
Mazumtirdzniecības apjomi pieaug pilnīgi visās nozarēs. Jaunās lielveikalu izīrējamās platības ir izķertas ilgi pirms atvēršanas.
Un Tu vāvuļo par bēdīgo stāvokli un bankrotiem:)

Slaidais, 24.marts 2018, 22:16


Sorry, nevaru noturēties!

Tu kur tādus datus rāvi? Statistikas pārvaldē? Ta tur ne to vien zimē :) Visi IKP izaugsmes cipari pagājušā gadā skaisti zīmējas, no telekominikāciju un enerģētikas un citu globālo nozaru cenu celšanās... Mazumtirdzniecības apjomi pieaug pilnīgi visās nozarēs?!!! KUR? KAM? KONKRĒTI! Elektronikā un IT mazumtirdzniecībā viss d..sā, šmotkas
veras valā un klapējas ciet mērkaķa ātrumā, pilna Rīga ar tukšiem skatlogiem, za to ātro kredītu un lombardu kantori aug kā sēnes... Neiet man tas kopā ar izaugsmi... Par copes lietām pat nerunāsim, kam pagājušā gadā bija 25-30% kritums, tas vēl viegli bija ticis cauri...

Par lielveikaliem. Nu jā, tur kā reizi sēž tie, kam uzcenojums % ar četriem cipariem bieži rakstās. Bet arī mainība nenormāla, vienās telpās bieži pa 4-5 kantori gadā nomainās...
Otra lieta, kas nevienam nav noslēpums, vot tur tiešām ir reāla "moika" patiešām lielai un patiešām "melnai" naudai... Kuru neienteresē apčakarēt nodokļus vtml. muhļīt bet vienkārši pārvērst par legālu... Uztaisam a ļa ļoti dārga nreda veikalu, dienā pagrozam labi ja sotaku, a kasē iebliežam 10 štukas. Nomakšajam PVN un visus peļņas nodokļus, pofig, bet milzīgu melnu patiešām kriminālu naudu (nu tās pašas narkotikas kaut vai) pataisam par baltu un pūkainu, legālas izcelsmes un godīgi tērējamu. A lielveikalā un pa dārgo ar pontem tāpēc, ka neviens nekad neticēs, ka 20m2 pagrabiņā kuitos kasē katru dienu piecciparu skaitļi un tur jau vairs neinteresēsies VID bet citu struktūru puikas.
24.marts 2018, 22:38 | links
 
Nu šīs pirmbankrota cenas jau ir noiets etaps,visiem tāpat ir skaidrs,ka jātiek vaļā no iestāvējušām lietām...
24.marts 2018, 22:33 | links
 
Varbūt nav slikts, nestrīdos. Un par to vispār nav saruna, katrs strādā un pelna kā grib un māk.
24.marts 2018, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers