Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Labdien!
Pagājušaja gadā iesāku "Twitch`ošanu" - ir nepieciešamība iegādāties kātu. Lūdzu iesakiet kādu ... Tests - 15-40, jo mānekļi 18 - 22g

P.s. saprātīgās naudās!

R.Azins, 13.aprīlis 2018, 20:14


Atvaino, nodefinē lūdzu aptuveni "saprātīgas naudas", šis jēdziens , vismaz mūsu pieredzē, atkarībā no klienta mainās vidēji no 30EUR līdz 500EUR.
13.aprīlis 2018, 21:38 | links
 
Labdien!
Pagājušaja gadā iesāku "Twitch`ošanu" - ir nepieciešamība iegādāties kātu. Lūdzu iesakiet kādu ... Tests - 15-40, jo mānekļi 18 - 22g

P.s. saprātīgās naudās!
13.aprīlis 2018, 20:14 | links
 
Flakais [05.04.18]: Cik atceros Flakais darbojies ir ar Blaze modeli, gaidu nelielu recenziju :D

bio-r, 5.aprīlis 2018, 10:31

Kā "darba zirgs" Blaze man patīk (ir modelis 2,21 m, līdz 7 grami). Lielākais pluss, ka ir piedevis visas kļūdas, kas saistīts ar transportēšanu (kā saka, kāts dzīvo mašīnā bez čeholiem u.c.), svaru pārslodzes utt. Pa lielam ar pārējo, kas saistīts tieši ar pašu copi, arī ir labi, ja vien neesi MJ gurmāns. :) Esmu izmantojis ne tikai MJ, bet arī vieglam DS, vieglai pavadiņu sistēmai, voblerīšiem.
Man tāds pats. Pirku, ar patīkamu atlaidi, Jig.lv :) kalpo godam, pārslodzi pieļauj, bet copes ziņā 10g galīgi nav tas, kas ar 4g. Lielākas zivis (2kg+ līdakas) arī notur labi.
5.aprīlis 2018, 14:16 | links
 
Cik atceros Flakais darbojies ir ar Blaze modeli, gaidu nelielu recenziju :D

bio-r, 5.aprīlis 2018, 10:31


Kā "darba zirgs" Blaze man patīk (ir modelis 2,21 m, līdz 7 grami). Lielākais pluss, ka ir piedevis visas kļūdas, kas saistīts ar transportēšanu (kā saka, kāts dzīvo mašīnā bez čeholiem u.c.), svaru pārslodzes utt. Pa lielam ar pārējo, kas saistīts tieši ar pašu copi, arī ir labi, ja vien neesi MJ gurmāns. :) Esmu izmantojis ne tikai MJ, bet arī vieglam DS, vieglai pavadiņu sistēmai, voblerīšiem.
5.aprīlis 2018, 13:02 | links
 
Bija kā tu saki - smagais Mj. Gribu ierakstīties UL klasē :D
Nibble izskatās ok, tikai iepriekš man bija ātrā akcija a šim vidēji ātra, kā dzīvē, jūtami mainās?
Saprotu ka beigu beigās būs atbilde gaumes lieta katram, bet laikam jau labākajā gadījumā ir ātra vai ex ātra ne?

bio-r, 5.aprīlis 2018, 11:47


Nu es tiešām vairs sen neticu ko katrs tur visur raksta un ko katrs ar akciju saprot, nekādu industrijas standartu nav, katrs ražotājs pakrata kātu rūpnīcā, piemet pie deguna un uzraksta. Es taustu pats.

Pilnīgi tīru ekstra fastu vieglajā galā grūti uztaistīt vispār, it sevišķi tubular, Nu fizika - kā uztaisīt vienlaidus dobtu blanku, lai tai zem sākuma slodzes liektos tikai pats galiņš? Resnu "armatūru" jā, var. A vieglajā galā visātrākie vienmēr būs īsā-cietā tipa solid (short hard solid), kur tiek ielīmēta salīdzinoši īsa un cieta monolīta spice. Man tādi patīk (lietoju PerfectJig līdz 5g, reāli līdz 7-8, tieši cietās spices dēļ), jūtība tuvu tubularam, bet zandartu vieglāk caursist arī ar mikruhu. Bet dabā viss ir līdzsvarots, ja ir pluss, tad ir arī mīnuss - ar extra drošāki piecirtieni, bet daudz prātīgāk jāvelk un vairāk shodu uz asari - mazāka amortizācija un lūpas plēš.
5.aprīlis 2018, 12:00 | links
 
Gribu kaut ko dzīvē pamainīt. Runa par MJ. Būšu garlaicīgs un domāju vai nu par Favorite BB vai Norstream Blaze. Tātad uz kuru vairāk sliekties?

Otrs jautājums - iepriekš bija kātiņš ar tubular un tiešām iepatikās tas skanīgums un, ka copi var sajust rokā. Šiem abiem ir solid. Esmu vairāk iesācējs un neesmu baigi daudz kātus testējis, tapēc jautājums par to vai ar kāti ar solid spici attiecīgi uz roku uzreiz ir jūtami "vājāki"?

bio-r, 5.aprīlis 2018, 09:59

Noriskēju un pasūtīju MJ komplektu Alikā. Man par pārstegumu atnāca visai kvalitatīvs kātiņs 1-7g (it kā ex fast, bet drīzāk fast vai pat vēl lokanāks, 210cm) un multiplik. spole. Kopā komplektu nosvēru ar el. svariem - precīzi 240g (spole 160g+kāts 80g!!!!). Rokās vispār nejūt svaru. Kā pildspava. Izmaksāja ap 100 eiro (spole - 70 eiro, kas no ķīniešiem bija viena no dārgākām). Ūdenī vēl neesmu mēģinājis, bet uz rokas izklausās nu ļoti, ļoti.
Spoli skatīju netā, kā krieviņi ķidā un salīdzina ar dārgāku Daiwa mu''lķiku. Rezumājums, ka ķiniešu iekšas nebija sliktākas, Pat gultņu materiāla un skaita ziņā labāka. Bet darbā jau redēs kā tās lietas stāv!

doks1959, 5.aprīlis 2018, 10:17


Krieviņiem ne vienmēr vajag ticēt. Tajā zemē haļava ir svēta lieta un realitātei ir aizmālēta acs. Kā tā spole metīs 90% būs atkarīgs no kasetes, bet arī laba ķīnas bait finesse kasete, kaut vai no Ray's studio, tāpat maksā ap 40-50 eur. Kāda būs juška strādājot, tam vajag salīdzinājumu dabā pret īstu mantu. Es vieglajam galam droši vien izvēlētos kaut ko no Shimano ar centrbēdzes bremzi.
5.aprīlis 2018, 11:57 | links
 
Bija kā tu saki - smagais Mj. Gribu ierakstīties UL klasē :D
Nibble izskatās ok, tikai iepriekš man bija ātrā akcija a šim vidēji ātra, kā dzīvē, jūtami mainās?
Saprotu ka beigu beigās būs atbilde gaumes lieta katram, bet laikam jau labākajā gadījumā ir ātra vai ex ātra ne?
5.aprīlis 2018, 11:47 | links
 
Gribu kaut ko dzīvē pamainīt. Runa par MJ. Būšu garlaicīgs un domāju vai nu par Favorite BB vai Norstream Blaze. Tātad uz kuru vairāk sliekties?

Otrs jautājums - iepriekš bija kātiņš ar tubular un tiešām iepatikās tas skanīgums un, ka copi var sajust rokā. Šiem abiem ir solid. Esmu vairāk iesācējs un neesmu baigi daudz kātus testējis, tapēc jautājums par to vai ar kāti ar solid spici attiecīgi uz roku uzreiz ir jūtami "vājāki"?

bio-r, 5.aprīlis 2018, 09:59


Nu par kādu testu ir runa (MJ pie mums Latvijā ir tāds plašs jēdziens, citam līdz 5g, citam až līdz 12 :D) ? Parasti jau iesāk vairāk tieši ar solid, jo, kamēr roka nav piešauta, uz spici skatīties vieglāk, nekā rokā sajust, "čuiku" sagribas pēc tam. Ja esi sācis "no otra gala", tad nedomāju, ka Tev solid vajag. Ir taču pietiekoši labu tubular ultralight kātu ļoti plāšā cenu diapazonā. Nu tajā, uz kuru Tu aptuveni skaties ir NORSTREAM Nibble, Crazy Fish Aspen Stake, ja "smagais" mikrodžigs līdz 12g, tad ļoti forša alternatīva biezākā klasē ir CRAZY FISH Inspire I-662 L-T 6'6"(1.98m), 2-12g.
Tas, protams, tikai no mūsu sortimenta, kolēģi-konkurenti noteikti arī var piedāvāt desmitiem alternatīvu un variantu.
5.aprīlis 2018, 11:35 | links
 
Gribu kaut ko dzīvē pamainīt. Runa par MJ. Būšu garlaicīgs un domāju vai nu par Favorite BB vai Norstream Blaze. Tātad uz kuru vairāk sliekties?

Otrs jautājums - iepriekš bija kātiņš ar tubular un tiešām iepatikās tas skanīgums un, ka copi var sajust rokā. Šiem abiem ir solid. Esmu vairāk iesācējs un neesmu baigi daudz kātus testējis, tapēc jautājums par to vai ar kāti ar solid spici attiecīgi uz roku uzreiz ir jūtami "vājāki"?

bio-r, 5.aprīlis 2018, 09:59



Pamet aci uz Fenwick. HMG vai Iron. Priekš savas cenas baigi labs =)
5.aprīlis 2018, 11:11 | links
 
Gribu kaut ko dzīvē pamainīt. Runa par MJ. Būšu garlaicīgs un domāju vai nu par Favorite BB vai Norstream Blaze. Tātad uz kuru vairāk sliekties?

Otrs jautājums - iepriekš bija kātiņš ar tubular un tiešām iepatikās tas skanīgums un, ka copi var sajust rokā. Šiem abiem ir solid. Esmu vairāk iesācējs un neesmu baigi daudz kātus testējis, tapēc jautājums par to vai ar kāti ar solid spici attiecīgi uz roku uzreiz ir jūtami "vājāki"?

bio-r, 5.aprīlis 2018, 09:59

Noriskēju un pasūtīju MJ komplektu Alikā. Man par pārstegumu atnāca visai kvalitatīvs kātiņs 1-7g (it kā ex fast, bet drīzāk fast vai pat vēl lokanāks, 210cm) un multiplik. spole. Kopā komplektu nosvēru ar el. svariem - precīzi 240g (spole 160g+kāts 80g!!!!). Rokās vispār nejūt svaru. Kā pildspava. Izmaksāja ap 100 eiro (spole - 70 eiro, kas no ķīniešiem bija viena no dārgākām). Ūdenī vēl neesmu mēģinājis, bet uz rokas izklausās nu ļoti, ļoti.
Spoli skatīju netā, kā krieviņi ķidā un salīdzina ar dārgāku Daiwa mu''lķiku. Rezumājums, ka ķiniešu iekšas nebija sliktākas, Pat gultņu materiāla un skaita ziņā labāka. Bet darbā jau redēs kā tās lietas stāv!

doks1959, 5.aprīlis 2018, 10:17


Haibo Smart?
5.aprīlis 2018, 10:43 | links
 
Cik atceros Flakais darbojies ir ar Blaze modeli, gaidu nelielu recenziju :D
5.aprīlis 2018, 10:31 | links
 
Gribu kaut ko dzīvē pamainīt. Runa par MJ. Būšu garlaicīgs un domāju vai nu par Favorite BB vai Norstream Blaze. Tātad uz kuru vairāk sliekties?

Otrs jautājums - iepriekš bija kātiņš ar tubular un tiešām iepatikās tas skanīgums un, ka copi var sajust rokā. Šiem abiem ir solid. Esmu vairāk iesācējs un neesmu baigi daudz kātus testējis, tapēc jautājums par to vai ar kāti ar solid spici attiecīgi uz roku uzreiz ir jūtami "vājāki"?

bio-r, 5.aprīlis 2018, 09:59


Noriskēju un pasūtīju MJ komplektu Alikā. Man par pārstegumu atnāca visai kvalitatīvs kātiņs 1-7g (it kā ex fast, bet drīzāk fast vai pat vēl lokanāks, 210cm) un multiplik. spole. Kopā komplektu nosvēru ar el. svariem - precīzi 240g (spole 160g+kāts 80g!!!!). Rokās vispār nejūt svaru. Kā pildspava. Izmaksāja ap 100 eiro (spole - 70 eiro, kas no ķīniešiem bija viena no dārgākām). Ūdenī vēl neesmu mēģinājis, bet uz rokas izklausās nu ļoti, ļoti.
Spoli skatīju netā, kā krieviņi ķidā un salīdzina ar dārgāku Daiwa mu''lķiku. Rezumājums, ka ķiniešu iekšas nebija sliktākas, Pat gultņu materiāla un skaita ziņā labāka. Bet darbā jau redēs kā tās lietas stāv!
5.aprīlis 2018, 10:17 | links
 
Gribu kaut ko dzīvē pamainīt. Runa par MJ. Būšu garlaicīgs un domāju vai nu par Favorite BB vai Norstream Blaze. Tātad uz kuru vairāk sliekties?

Otrs jautājums - iepriekš bija kātiņš ar tubular un tiešām iepatikās tas skanīgums un, ka copi var sajust rokā. Šiem abiem ir solid. Esmu vairāk iesācējs un neesmu baigi daudz kātus testējis, tapēc jautājums par to vai ar kāti ar solid spici attiecīgi uz roku uzreiz ir jūtami "vājāki"?
5.aprīlis 2018, 09:59 | links
 
[quote=525002]Tur jau tā lieta

150g..sorry...ir kad vajag piekabinát slídosho 40g.
Salmo carp káti,liekas,ka bija 150Lbs.Neesmu májás,pateiktu.
Vienmér bija labi rezultáti,kad kártígi visu "iestáda".
4.aprīlis 2018, 21:47 | links
 
Tur jau tā lieta
4.aprīlis 2018, 21:36 | links
 
[quote=524997]Kādus kātus priekš gruntenēm uz vimbām jūs ieteiktu,baigos bomjus jau negribās,cope pārsvarā notiek Gaujā.

Gaujá,reizém vajag arí pat 130g un vairák svina gabalu,vimbám.Tá ká padomá....
4.aprīlis 2018, 21:31 | links
 
Kādus kātus priekš gruntenēm uz vimbām jūs ieteiktu,baigos bomjus jau negribās,cope pārsvarā notiek Gaujā.Paldies jau iepriekš
4.aprīlis 2018, 21:25 | links
 
Sliecos uz Savage gear, jo “itkā” uzticība lielāka un par Cormoran blankām nav nekādas informācijas. Varbūt varat ieteikt, kuru labāk ņemt, kam spice būtu ņiprāka, kā arī, varbūt varat ieteikt ko citu, pārbaudītu? Spole man gana izturīga ;]

embe, 20.marts 2018, 11:40


SAVAGE neesmu taustījis, CORMORAN esmu - par savu cenu "sausajā" likās ļoti labs.
20.marts 2018, 12:05 | links
 
Sveicieni!
Vēlos nedaudz painteresēties pirms pērku jaunu blanku. Īsumā interesē kāts līdz 2.20m bet ar salīdzinoši lielu testu 20-60g, parastai spolei, nevis ziepju traukam.

embe, 20.marts 2018, 11:40


Es ar skatos ko tādu, acīs iekrita Fox kāts,
http://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/kati/fox-rage/prism/spinings-fox-rage-prism-pike-spin-rods
tur vairāki modeļi un tecti ir, tieši lielajām gumijām u.t.t, labāk aizbraukt uz vietas pačamdīt un pakratīt tos katus kas ir.
20.marts 2018, 11:59 | links
 
Sveicieni!
Vēlos nedaudz painteresēties pirms pērku jaunu blanku. Īsumā interesē kāts līdz 2.20m bet ar salīdzinoši lielu testu 20-60g, parastai spolei, nevis ziepju traukam.

Mērķis, Līdaka, tirināt voblerus, bet arī nebaidīties uzlikt 20cm (50g) cūku virsū un kko no buster jerkiem. Copēju no kayaka un nav interese žvidzināt cik vien tālu var, tāpēc baigi garie kāti neinteresē un klasisks jerku kāts ar ziepju trauku neinteresē… copēju sēžot.

Pagaidām iekrituši acīs 2 varianti:
1: Savage Gear – Black savage 2.20m ar 20-60g (goo.gl/R6D5wG) cena ar shipingu 100 eur
2: Cormoran - RayCor-X 2.20m ar 15-55g (goo.gl/J1eKAh) cena 57 eur

Sliecos uz Savage gear, jo “itkā” uzticība lielāka un par Cormoran blankām nav nekādas informācijas. Varbūt varat ieteikt, kuru labāk ņemt, kam spice būtu ņiprāka, kā arī, varbūt varat ieteikt ko citu, pārbaudītu? Spole man gana izturīga ;]
20.marts 2018, 11:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager