Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
Mānekļi bieži vien ir 6-7-10g, kuri attiecīgi prasa zemu apakšējo testu. Mest 7g vobleri ar 10-28g var, bet par 10-15m īsāks metiens un nekādas baudas no copes

raimondsL, 5.maijs 2023, 10:38

Tas tak asaru kātiņš sanāk :) Es strīpaiņiem bieži lietoju voblerus ap 30 gramiem :)
5.maijs 2023, 10:47 | links
 
1) no krasta ar dropshotu nav ko darīt
2) dropshotam ir atsevišķa "cieto kātu kategorija"
man vislabāk patīk 3-18g vai 5-20g. viss pārējais ar nemākuļu antenas. Mānekļi bieži vien ir 6-7-10g, kuri attiecīgi prasa zemu apakšējo testu. Mest 7g vobleri ar 10-28g var, bet par 10-15m īsāks metiens un nekādas baudas no copes
5.maijs 2023, 10:38 | links
 
Ļoti foršs universālis - Rapala Max Fight. 2,44m, 10 - 28 g. Jau 4 dienas nebeidzu kaifot...
Tirgo SIA IEROČI.
5.maijs 2023, 09:17 | links
 
Sveiki!
Atkal vēlējos mazliet pakonsultēties. Šorīt saplīsa mans kāts kuru izmantoju līdakām (shimano vengeance). Gribēju smuku bildi uztaisīt ar zivi, bet rezultātā krakš :D

Tātad tagad vēlos iegādāties jaunu kātu.

Lai saprastu kam es vēlētos viņu izmatot:
1. Gribētos pēc iespējas universālu, lai var paraustīt vobleri, iemest kādu rotiņu, gumiju, un būtu forši, ja varētu arī paprovēt drop shot Daugavā Rīga kaut kur ap tiltiem, šogad domā noķert arī kādu zandartu. :)
2. Esmu iesācējs un smalkas mantas man pagaidām neder, jo nemāku apieties, tāpēc gribētos kaut cik izturīgu.
3. Iepriekš minētā iemesla dēļ, par to apiešanos vajadzētu budžetam draudzīgu, lai nav jāraud ja sanāk nelaimes gadījums.
4. Nezinu vai kāts pie vainas vai rokas, bet ar to vengeance man ne visai labi lidoja mānekļi, gribētos lai lido tālāk, bet kā jau teicu, tur iespējams vaina nav kātā.

Izvēle ļoti liela arī pa mazo budžetu, pats paspaidots internetvekalus sliecos uz Robinson Maverick Pike Spin 2.40m 8-28g, bet rokās neesmu turējis, bet pēc apraksta izskatās viss baigi skaisti un cena super draudzīga. Bet labprāt uzklausītu ieteikumus ko vēl varētu paskatīties? Varbūt kādam ar kaut kas, kas varētu derēt krāj putekļus un gribās atbrīvoties par draudzīgu cenu. :D

Catdaddy, 4.maijs 2023, 12:13


Švāģerim (tas copē pāris reizes gadā) nopirkām Savage Gear mpp2 garums 274, tests 5-20. Baigā sajūsmā. Paturēju rokās - nu furnitūra kāda ir tāda ir, bet spicīte atstrādā labi, laimīgs bij.
5.maijs 2023, 08:05 | links
 
Ryobi laikam bija 3-18 testā. Neiesaku ņemt kkādus 7-28 vai 10-35 tie visi ir "lašu kāti"

raimondsL, 4.maijs 2023, 21:39


RYOBI ir 3 testa versijas 3-18g, 5-25g, 10-30g. Un tie NAV lašu kāti, neskatoties uz to, ka pus Latvija ar tiem ķer lašus :DDD Ķer, jo adekvāti der šim copes veidam un lēti... Specializēti lašu kāti ir pavisam savdāki, "makaroni"-pusparabolas. RYOBI EXCIA ir fast universāļi, kas labi met un piemēroti ari lāšveidīgo ķeršanai ar šūpiņu/vobleri, ne sliktāk kā džigam, drop-shotam utt.
5.maijs 2023, 07:23 | links
 
Zaraza ieteiktie ir labi, bet paskaties uz savage gear kātiem, tur budžeta klasē atradīsi arī labus kātus! Kas piemērotāki tev+

Davis-Di, 5.maijs 2023, 01:41


Savage Gear tiešām ir labi un interesanti kāti, bet, manā ieskatā izskatāmi ir sākot no SG4 sērijas, kura jau atkal ir dargāki ap +/- sotaku (tas gan vispārinājums, tur milzīgi daudz modeļu sērijā) un vairs tā gluži pie "budžeta" klases nepieder.
Lētākais SG2 stipri zaudē izpildījumā un blankas parametros ar savu salīdzinoši "prasto" 24T grafītu.
5.maijs 2023, 07:17 | links
 
2 Catdaddy
Atbilstoša testa Aspen Stake būs kā kulaks uz acs...
5.maijs 2023, 07:10 | links
 
Catdaddy [4.mai]: Sveiki!
Atkal vēlējos mazliet pakonsultēties. Šorīt saplīsa mans kāts kuru izmantoju līdakām (shimano vengeance). Gribēju smuku bildi uztaisīt ar zivi, bet rezultātā krakš :D

Tātad tagad vēlos iegādāties jaunu kātu.

Lai saprastu kam es vēlētos viņu izmatot:
1. Gribētos pēc iespējas universālu, lai var paraustīt vobleri, iemest kādu rotiņu, gumiju, un būtu forši, ja varētu arī paprovēt drop shot Daugavā Rīga kaut kur ap tiltiem, šogad domā noķert arī kādu zandartu. :)
2. Esmu iesācējs un smalkas mantas man pagaidām neder, jo nemāku apieties, tāpēc gribētos kaut cik izturīgu.
3. Iepriekš minētā iemesla dēļ, par to apiešanos vajadzētu budžetam draudzīgu, lai nav jāraud ja sanāk nelaimes gadījums.
4. Nezinu vai kāts pie vainas vai rokas, bet ar to vengeance man ne visai labi lidoja mānekļi, gribētos lai lido tālāk, bet kā jau teicu, tur iespējams vaina nav kātā.

Izvēle ļoti liela arī pa mazo budžetu, pats paspaidots internetvekalus sliecos uz Robinson Maverick Pike Spin 2.40m 8-28g, bet rokās neesmu turējis, bet pēc apraksta izskatās viss baigi skaisti un cena super draudzīga. Bet labprāt uzklausītu ieteikumus ko vēl varētu paskatīties? Varbūt kādam ar kaut kas, kas varētu derēt krāj putekļus un gribās atbrīvoties par draudzīgu cenu. :D
Zaraza ieteiktie ir labi, bet paskaties uz savage gear kātiem, tur budžeta klasē atradīsi arī labus kātus! Kas piemērotāki tev+
5.maijs 2023, 01:41 | links
 
Ryobi 3-18 testā un 2.7m ir ar testa rezervi. Gan apakšā gan augšā savi 2 līdz 3 grami ir pavisam noteikti.
4.maijs 2023, 22:06 | links
 
raimondsL [4.mai]: Catdaddy [17:05]: Paldies!
Pielikšu papildus jautājumu par kātā garumu- pamatā izmantošu no krasta, tāda gadījumā vislabāk ņemt uz 2.7m lai lido tālāk?
Es pats neesmu diez ko garš, 175cm, tāpēc domāju vai būs ērti ar tik garu un diez vai pavicinot veikalā to ar īsti varēs saprast, tāpēc noderīgas laikam būtu atsauksmes no citu pieredzes.Ryobi laikam bija 3-18 testā. Neiesaku ņemt kkādus 7-28 vai 10-35 tie visi ir "lašu kāti"
Hmmm, bet vai ar 3-18 nebūs diez gan par švaku priekš zandartu variantā dropshotam? Saprotu, ja ar vienu darīt visu tā īsti labi nevarēs, bet gribas izspiest pagaidām maksimāli daudz no viena, kamēr vēl nesaprotu īsti pats man labāk patīk un ko gribu darīt.
4.maijs 2023, 21:48 | links
 
Catdaddy [4.mai]: Paldies!
Pielikšu papildus jautājumu par kātā garumu- pamatā izmantošu no krasta, tāda gadījumā vislabāk ņemt uz 2.7m lai lido tālāk?
Es pats neesmu diez ko garš, 175cm, tāpēc domāju vai būs ērti ar tik garu un diez vai pavicinot veikalā to ar īsti varēs saprast, tāpēc noderīgas laikam būtu atsauksmes no citu pieredzes.
Ryobi laikam bija 3-18 testā. Neiesaku ņemt kkādus 7-28 vai 10-35 tie visi ir "lašu kāti"
4.maijs 2023, 21:39 | links
 
Paldies!
Pielikšu papildus jautājumu par kātā garumu- pamatā izmantošu no krasta, tāda gadījumā vislabāk ņemt uz 2.7m lai lido tālāk?
Es pats neesmu diez ko garš, 175cm, tāpēc domāju vai būs ērti ar tik garu un diez vai pavicinot veikalā to ar īsti varēs saprast, tāpēc noderīgas laikam būtu atsauksmes no citu pieredzes.

Catdaddy, 4.maijs 2023, 17:05


Tev PM
4.maijs 2023, 21:32 | links
 
Paldies!
Pielikšu papildus jautājumu par kātā garumu- pamatā izmantošu no krasta, tāda gadījumā vislabāk ņemt uz 2.7m lai lido tālāk?
Es pats neesmu diez ko garš, 175cm, tāpēc domāju vai būs ērti ar tik garu un diez vai pavicinot veikalā to ar īsti varēs saprast, tāpēc noderīgas laikam būtu atsauksmes no citu pieredzes.
4.maijs 2023, 17:05 | links
 
Sveiki!
Atkal vēlējos mazliet pakonsultēties. Šorīt saplīsa mans kāts kuru izmantoju līdakām (shimano vengeance). Gribēju smuku bildi uztaisīt ar zivi, bet rezultātā krakš :D

Tātad tagad vēlos iegādāties jaunu kātu.

Lai saprastu kam es vēlētos viņu izmatot:
1. Gribētos pēc iespējas universālu, lai var paraustīt vobleri, iemest kādu rotiņu, gumiju, un būtu forši, ja varētu arī paprovēt drop shot Daugavā Rīga kaut kur ap tiltiem, šogad domā noķert arī kādu zandartu. :)
2. Esmu iesācējs un smalkas mantas man pagaidām neder, jo nemāku apieties, tāpēc gribētos kaut cik izturīgu.
3. Iepriekš minētā iemesla dēļ, par to apiešanos vajadzētu budžetam draudzīgu, lai nav jāraud ja sanāk nelaimes gadījums.
4. Nezinu vai kāts pie vainas vai rokas, bet ar to vengeance man ne visai labi lidoja mānekļi, gribētos lai lido tālāk, bet kā jau teicu, tur iespējams vaina nav kātā.

Izvēle ļoti liela arī pa mazo budžetu, pats paspaidots internetvekalus sliecos uz Robinson Maverick Pike Spin 2.40m 8-28g, bet rokās neesmu turējis, bet pēc apraksta izskatās viss baigi skaisti un cena super draudzīga. Bet labprāt uzklausītu ieteikumus ko vēl varētu paskatīties? Varbūt kādam ar kaut kas, kas varētu derēt krāj putekļus un gribās atbrīvoties par draudzīgu cenu. :D

Catdaddy, 4.maijs 2023, 12:13


Pirmais, kas nāk prātā no nužeta universāļiem ir RYOBI Excia 2.40m 10-30g (nu vai 5-25g, ir arī tāds tests). Megapopulārs, jo par savu cenu ~50EUR tiešām labāku atrast grūti.

Otrs universāla variants, ja gribas tomēr bišķu augstāku taktilo jūtību un vieglāku svaru, ar ievirzi komfortablākam džigam/drop-shot, tad Crazy Fish Aspen Stake 2.44m 7-28g vai 2.35m 10-35g. Būs kādi +/- 20EUR dārgāk par min`eto Ryobi.

Te gan vēl japiemin papildus nianse, ja jau tika uzsvērts par tiem nelaimes gadījumiem - ja tomēr gadās šaize, tad Crazy Fish spices var nopirkt par ~30EUR, Ryobi spices nepiedāvā.

Tas ir no sortimenta, ko var dabūt pie manis "JIG.LV" Avotu ielā 17. No citiem piedāvājumiem droši vien var skatīties to pašu Salmo, Favorite X
1, ja nu galīgi pa lēto gribas tad AKARA Teuri (tur blanka reāli laba, bet furnitūra gan tāda so,so).


Š
4.maijs 2023, 13:22 | links
 
Sveiki!
Atkal vēlējos mazliet pakonsultēties. Šorīt saplīsa mans kāts kuru izmantoju līdakām (shimano vengeance). Gribēju smuku bildi uztaisīt ar zivi, bet rezultātā krakš :D

Tātad tagad vēlos iegādāties jaunu kātu.

Lai saprastu kam es vēlētos viņu izmatot:
1. Gribētos pēc iespējas universālu, lai var paraustīt vobleri, iemest kādu rotiņu, gumiju, un būtu forši, ja varētu arī paprovēt drop shot Daugavā Rīga kaut kur ap tiltiem, šogad domā noķert arī kādu zandartu. :)
2. Esmu iesācējs un smalkas mantas man pagaidām neder, jo nemāku apieties, tāpēc gribētos kaut cik izturīgu.
3. Iepriekš minētā iemesla dēļ, par to apiešanos vajadzētu budžetam draudzīgu, lai nav jāraud ja sanāk nelaimes gadījums.
4. Nezinu vai kāts pie vainas vai rokas, bet ar to vengeance man ne visai labi lidoja mānekļi, gribētos lai lido tālāk, bet kā jau teicu, tur iespējams vaina nav kātā.

Izvēle ļoti liela arī pa mazo budžetu, pats paspaidots internetvekalus sliecos uz Robinson Maverick Pike Spin 2.40m 8-28g, bet rokās neesmu turējis, bet pēc apraksta izskatās viss baigi skaisti un cena super draudzīga. Bet labprāt uzklausītu ieteikumus ko vēl varētu paskatīties? Varbūt kādam ar kaut kas, kas varētu derēt krāj putekļus un gribās atbrīvoties par draudzīgu cenu. :D
4.maijs 2023, 12:13 | links
 

Sveiki!

Domāju par jig kātu priekš zandarta, no laivas.
Paņēmu uz testu Shimano Zander Vertical Jig 190S ( https://www.baro.lv/makskeresanas-preces/makskeres/spiningi-yasvjs19-shimano-yasei-zander-vertical-jig-spinings-190m-14-28g-2pcs ) un liekās baigi ciets. Varbūt kāds var padalīties savā pieredzē ar jig kātiem ?

Paldies
1.maijs 2023, 10:42 | links
 
Par Ukraiņu stendu ,jau rakstīju pļāpu sadaļā.

Lai arī baigi nevajadzēja, paņēmu sev mikro kātiņu.
Mazajiem rotiņiem, šūpiņiem, voblerīšiem un iespējams džigam līdz 5g.

Siweida Hooligan NEW 1.98m. 1-7g.
Ziniet , galīgi nav slikts kāts !

Tiek pozicionēts kā Fast akcijas , realitātē šķiet bišķi mīkstāks.
Tīrasiņu ķīnietis, bet labi nostrādāts.

Perfekts balanss ar 200šo spolīti. Manā gadījumā ar Fuego.

Viņu lapā maksā ap 850 grivnām. Nezinu cik sena tā lapa, bet mūsu naudā pēc tagadējā kursa ap 20eur.

Šodien tas kāts maksāja 50 eur.
Ir vērts arī šīs naudas.
Pieejiet paturēt rokās.

Nofočējiet lūdzu un iemetiet pļāpās viņu mānekļu bildi.

Ja kāds ko nopirks, moš tā nauda kur lietā noderēs.
14.aprīlis 2023, 20:52 | links
 
Uzmet aci uz Savage Gear katiem un spolem. Loti laba cena. Kvalitate ari limeni.
12.aprīlis 2023, 08:40 | links
 
paiks [08.04.23]: to Krekls

https://www.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/fishing-rods/cxnnhg.html
Laikam pārāk ilgi domāju vai man vajag vai man gribas...
11.aprīlis 2023, 12:05 | links
 
Nākošnedēļ nogalē izstāde Ķīpsalā.
Varēs izrunāties un kātus pakratīt pēc sirds patikas :)
8.aprīlis 2023, 15:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager