Materiāli pašizgatavotiem mānekļiem.

Kur un ko no paštaisītu mānekļu izejmateriāliem var iegādāt???
Daudziem iesācējiem, kas vēlas izgatavot vai pilnveidot savu inventāru, rodas jautājumi, kur iegādāties izejmateriālus.
13.maijs 2010, 15:22 | links
 
Vai kāds nezin, kur var iegādāties balsas kokmateriālu izmerā vismaz 80x20 mm garumā no 300 mm?
13.maijs 2010, 15:25 | links
 
Uzdevu jautājumu, tagad nu nāksies pašam arī atbildēt. Ir tā, ka ir vietas, kur to var dabūt. Cena?! Cena sākas no 1200 Ls kubā. Bet no 0,01 m3 var izgatavotļoti daudz voblerus.

Viena vieta, kur var iegādāties balsas koka līstes ir šeit: Pilotage-rc
3.jūnijs 2010, 14:49 | links
 
Bet vai atmaksājas mūsdienās pašam taisīt voblerus, ja ir tik plašs piedāvājums veikalos? Tas ir ja parēķina materiālus un ieguldīto laiku, vai nesanāk 2-3x dārgāk? :) Un pie tam nemaz tik viegli nav tos uzčinīt ejošus, lai negāzelējas, jābūt baigai simetrijai. Saku to no savas pieredzes, reti kurš izdevās, lai kā mocījos, bij pat regulējamas mēlītes 2 dimensijās, šā vai tā stabilu spēli bij grūti panākt. Makšķerkātus tak ar vairs neejam griezt uz lazdu krūmiem :))
3.jūnijs 2010, 15:00 | links
 
Sulla atļaušos nepiekrist ja maksā 7-12 laši! gab!! man ir sataisīti 36gab.pa ziemas vakariem sākot no 3.5 lidz 20 cm.ejošie varianti pagaidām foreles, līdakas nesmādē var dabūt gan spēli gan dziļumu.gan krāsojumu.ja intresē raksti privāti padalīšos pieredzē.nekā sarežģīta tik bišku jāiebruac:)
3.jūnijs 2010, 15:16 | links
 
Par vobleriem nerunāšu,bet daudz lietas taisu savām vajadzībām.Kaimiņos ru.,tur vīri nodarbojas visās jomās.
3.jūnijs 2010, 15:17 | links
 
epox59> a kāpēc 7-12ls gabalā? Man vidēji sanāk 5ls, vienkārši nav jāķer pirmajā veikalā visdārgākos. Un ja parēķini visus iegādātos materiālus un laiku cik iztērē tos gatavojot, vai nesanāk dārgāk par 5ls gabalā? :)
aakkis> jā, gatavoju(pilnveidoju) es ar, bet to ko nevar iegādāties tādā kvalitātē kas mani apmierinātu :)
3.jūnijs 2010, 15:32 | links
 
fotovecis der ieva,kārkls,apse.nu sausai gan jābūt vismaz gadu žāvētai kāpēc dažādi koki- svaram ,spēlei.
3.jūnijs 2010, 15:36 | links
 
Nezinu vai tā ir balsa,bet pludiņi viena zorte ir baigie mēsli,pāris reizes pamērcē ūdeni-paņem pirkstos un mīksts.Labi ka es nepērku pludus,pa laku maksāt?
3.jūnijs 2010, 15:45 | links
 
no veikalā pirktajiem 10. labi ja divi strādā es domāju patīk zivij.viss dārgākie ir āķi un krāsa bet ja labu norauj ir škrobe. mājās uztaisi tādu pašu un krāsu jau nepērc diviem.. gaujā rudenī atstāju 2. jaxon voblerus 7.50 gab padārgi pastudēju kaimiņus.ru krievu lapas un tā lieta aizgāja:)
3.jūnijs 2010, 15:50 | links
 
kaimiņiem vesala lapa kas mēs savādāki rokas tak no vienas vietas;):)
3.jūnijs 2010, 15:55 | links
 
Viņiem pārsvarā visos forumos apspriež pašdarinājumus un dalās pieredzē.Reizēm pat apbrīnojami risinājumi.
3.jūnijs 2010, 16:07 | links
 
jā es tur bieži iegriežos pēc info.malači bez stresa un daudz risinājumu un padomu!!
3.jūnijs 2010, 16:54 | links
 
aakkis taisu arī šupins un rotiņs ne sliktāki par MEPSS dabuju bronzu 3 MM veči saka esot interesanta skaņa ūdenī jāuztaisa šūpiņi provei. no kā taisīts vizulis ir liela nozīme!
3.jūnijs 2010, 17:01 | links
 
epox59, man tā balsa vaidzēj biku citam nolūkam, tāpē jau izmērs 20X80X1000 mm. Apsvēru iespēju aizstāt ar vītolu, bet kur ta ņemt izžāvētu vītolu. Par balsu, tā ar laikam neder, jo bez lakas tur nekas nesanāk, un ja pārklājumā rodas sūce, pakaļā vien būs... Esmu nonācis līdz eglei, materiāla blīvums 420 kg kubikmetrā, atšķirībā no balsa 120-300, priede 500. Izgatavoju trollinga planierus, strāda perfekti.
3.jūnijs 2010, 19:32 | links
 
Beidzot šī tēma varētu sākt dzīvot.

Nākamais jautājums:Kur ņemt stiepli rotiņiem?

Kāpē tas būtu vaidzīgs?! Rotiņi mūsdienās nāk kā viens veselums, taču reizēm ir tā, ka pēc kāda laika gribas rotiņam nomainīt āķi, tas nozīmē, ka jākniebj pušu āķis vai arī rotiņa serde. Tad gribētos zināt, ko izmantot jauna rotiņa salikšanai. Un kur to stiepli iepirkt? Tā faktiski noderētu pat vobleru izgatavošanai.
3.jūnijs 2010, 19:46 | links
 
Fotovecis,vislabākā ņeržas stieple medtehnikas veikalā,kādreiz tāds bija uz Kr.Barona ielas pretī kādreizējai sporta pilij(Rīgā).Pats tiku pircis tur.
3.jūnijs 2010, 19:54 | links
 
fotovecis es lietoju pusautomāta metinamo stiepli rullītis kautkur 7-9ls iiilgam laikam nav pārāk cieta vēl neviena zivs nav pārrāvusi serdeņi bodē olīvītes daž.smaguma krāso kā gribi! vieglākam der daudzkas rinķiem ,āķiem gan naudu netaupi! lapas lielumu-uztais kaut vai to pašu MEPPS līdzīgu paloki salīdz, ar oģinālu no sākuma neeis nemet plinti krūmos aizies!!!kārklu jāmeklē kam malka stāv šķūnī ilgāk.galā lieku rinķīti lai nom. āķi bij kritika no spec.puses bet dzīve pierādija pretējo p.s izklausās vienkārši bet aizies ja ņemsi nopietni!
3.jūnijs 2010, 20:32 | links
 
par krāsošanu citiem smalkumiem striborg.ee ja kas nav skaidrs raksti privāti visu var uztaisīt
3.jūnijs 2010, 20:41 | links
 
es rotinjiem ko taisu pats par stiepli izmantoju visparastaakaas ofisa saspraudes. galvenais ruupiigiiz taisnot.
3.jūnijs 2010, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager