Sodi malu zvejniekiem

Kādus sodus piemērot
pats stulbākais jau ir tas, ka noķerot augsta ranga maliķus viņus nesoda.to taču visi redz un zin!!!doma tāda;ja jau tos nesoda,tad jau nani arī ne,un sākas visatļautība,kuras rezultātā noķer kaut kādu sīku dvēselīti un uztaisa paraugtiesu,redz citiem par biedinājumu,bet viss jau par vēlu,visatļautība jau izpletusies pa visu latviju.un no tad vēl te tie ideālisti,ķersim un laidīsim vaļā,no tā nekas nemainīsies,kamēr latvijā neizskaudīs tīklus,murdus utt.kamēr uz tirgu varēs nopirkt tīklus par 3ls gab.vienkārši ja gribiet laidiet vaļā,bet netaisiet spiedienu uz citiem copmaņiem!!!es vēlreiz atkārtoju AR MAKŠĶERI NEVAR IZMAKŠĶERĒT, NE UPI, NE EZERU KUR NU VĒL JŪRU.
27.septembris 2010, 21:34 | links
 
parcopi.lv
nu es ar par to;(
27.septembris 2010, 21:30 | links
 
sulla
mans neatceras kur un kā rakstīja:)
nu griez Tu maliķu tīklus,laivā protams viens:(
no krūmiem izbrauc 2vas laivas ar 4tiem vīriem
Tavas darbības?
27.septembris 2010, 21:29 | links
 
Sulla - es bieži vien tā arī daru. Bet ir gadījumi, kad es redzu, ka tie maļiki ir turpat netālu, pie tam es laivā visbiežāk esmu viens, bet viņi ir vairāki. Uz sauszemes vēl tā, bet uz ūdens un gumijas laivā, man uz asumiem nevelk. Es vienkārši viņu virzienā pasaku šo to un savu mānekli izgriežu ar milzīgu robu no tīkla, kurā esmu ieķēries. Esmu ari saucis pašvaldības policiju un inspektorus, bet tam parasti nav jēga. Mīklainā kārtā, ka tiek kāds izsaukts, tā tīkli ātri vien pazūd un beigās es jūtos muļķa lomā. Reizēm tiešām gribās bez maz dūres izvicināt, bet nejūtos Rembo, lai uz ūdens gumijas laivā vicinātu dūres ar vairākiem cilvēkiem, kuriem bieži vien ir stabilāks pamats zem kājām(labāka laiva).
Bet esmu mēģinājis arī runāt, tāpēc saku, ka dažas diskusijas ir tādas, ka uzreiz var saprast, ka diskutēt nav jēgas...
27.septembris 2010, 21:28 | links
 
parcopi.lv> ja aizķer(atrodi) nemarķētu brakaru tīklu, murdu, nav ko vilkt garumā, uzreiz nazi ārā un sāc griezt lupatu lēveros. Ja baidies vispirms uzzvani policijai un nosaucot savu vārdu un uzvārdu, ziņo par vietu un atradumu, būs sarunas ieraksts ja nu kāds muļķa inspektors tiešām izlien kā no zemes un apsūdzēs cilvēku, kurš sagriež tīklu(kurš maliķis zvana policijai pirms tīkla izņemšanas?). Var jau zvanīt mūsu pāris inspektoriem, tik kamēr šamie saķīlēs savas vecās ņivas, sagrabinās monētas bendžam, tikmēr paies puse dienas un maliķis jau būs zivis tirgū realizējis, tā ja. Pats nekavējoties sagriežu visus atrastos brakaru rīkus, arī nēģu murdeļus un naktsšņores foreļupēs.
27.septembris 2010, 21:19 | links
 
bebrs;tevi pieskaitu pie copmaņiem!!!
27.septembris 2010, 21:16 | links
 
nu vismaz var redzēt ar ko iet diskusija.te skan labas idejas,ka jāmāk paskaidrot,pastāstīt,vēl labāk pateikt kur MN noteikumus var izlasīt,galu galā arī tādam onkam iedot MN kopijas,domāju ka tas būtu jādara mums.piem es pie tādām upēm kur ir liegumi nemaz nerādos!!!ja kādas sugas zivis nedrīkst ķert lieguma laikā tad to arī nedaru,un man nevienam nav jāaizbildinās,vot es tikai pamētāju vai ko tamlīdzīgi.
27.septembris 2010, 21:15 | links
 
Reālā situācija diemžēl neizskatās tik labi, kā tīri teorētiski. Visbiežāk makšķernieks, ja aizķer tīklu, tad izkabina savu mānekli un dodas citur makšķerēt. Un es to pilnīgi saprotu, jo var gadīties šādas situācijas:
- Turpat netālu sēž maļiki un vaktē savu tīklu, ģīmji tiem uzburbuši un ļauni....vienam ielaisties ar tiem diskusijās nemaz nav vēlams. Zvanīt inspektoram arī īpaši jēgas nav, jo tīkli tiks fiksi novākti, vai arī inspekcija nemaz nebrauks.
- Cita situācija. Makšķerniekam uzsit šķrobi un viņš to tīklu velk ārā, lai sagrieztu un/vai sadedzinātu, bet te uzrodās inspektori un pierādi, ka ne Tu pats liki tīklu, ja tajā brīdī, to cel ārā...
Un ir vēl vairāki nelabvēlīgi situāciju pavērsieni. Pats esmu neskaitāmas reizes diskutējis ar tīkliniekiem, naktsšņoru licējiem un arī ar citiem copmaņiem, kas patur zemmērus....reizēm jau diskusijas sākumā skaidrs, ka tai nav nekāda jēga. Uz asumiem speciāli līst arī nav jēga.
Viss atkarīgs no situācijas, reizēm vajag zvanīt, reizēm pašam aizrādīt...
Katrā gadījumā runāt vajag. Gan pie ūdeņiem, gan forumos, bet bez liekiem asumiem un apvainojumiem(kas ir pats vieglākais un nerezultatīvākais variants), kas arī pašam var bēdīgi beigties. Kaut kā tā, īsumā.
27.septembris 2010, 20:47 | links
 
eMKa
Es arī tev 100% piekrītu.
Lai cilvēks labotos, viņam ir jāsaprot, ka dara slikti un jāzina, kā darīt pareizi. Palasot šādas diskusijas dažs labs maliķis tiešām var aizdomāties, jaunā paaudze jau nu toč. Kā teica kraft: "Kautkur jau taa kopeejaa ideja, ka jabuut cienigaakam gaisaa jau virmo...".
27.septembris 2010, 20:09 | links
 
eMKa tieši tā!
27.septembris 2010, 19:58 | links
 
Un starp citu, šī vietne arī ir viena no iespējām, ja ne gluži mainīt valsts līmenī, tad vismaz izteikt savu viedokli un iespējams, ka kāds arī kaut ko paņems, vai vismaz aizdomāsies par attiecīgo tēmu...
27.septembris 2010, 19:55 | links
 
Viepli, uzreiz jau nē :)

Bet ik pa laikam pilinot arī akmeni var saskaldīt...
27.septembris 2010, 19:50 | links
 
Tas ir tas, ko jau pieminēju- neaizskaramības pārliecība...lieku visam virsū, demonstrēju savu attieksmi...
27.septembris 2010, 19:46 | links
 
Kraft, nē taču. Es domāju, ka, sēžot pie PC ar alus pudeli un filosofējot, mēs panāksim krietni vairāk. Pie kam uzreiz un valsts līmenī.
:DD
27.septembris 2010, 19:44 | links
 
Viepli.

Taadi naak un iet.

Tas ka CL vai dajebkur peksnji neviens neliks MN parkaaptus lomus, tad tu domasi, ka viss ir ok? :)

Es piem 20 gadu laikaa nevienu inspektoru neesmu saticis savos krajos. Ja nagi niezeetu, tad tur taadu industrialnjiku vareetu uzriikot, ka maz neliekas. Kriizes deelj velceetaaji arii palikushi ljoti maz (kas parasti izvelk saliktos tiklus). Takaa darba pilnas rokas :)))

Vispar var aizdomaties, jo pedeejaa vikendaa manu izvilkto zanderu daudzums ir ahuuni lielaaks nekaa to iespejams izvilkt ar tikliem. Varbuut maaka nokjert zivi legaali ir skarbaaka nekaa onka ar 30mm tiiklinju? Jaasleedz ciet visi shitie copmanju raidijumi :P
27.septembris 2010, 19:41 | links
 
Viepli
Tad pārmāci viņu par normālu copmani. Tas būs Tavs ieguldījums zivju resursu saglabāšanā :)
27.septembris 2010, 19:34 | links
 
Par ko tāds cepiens? Paskatieties, tepat CL nevar tikt galā pajoliem, kuri vnk uzspļauj MN un krāmē iekšā bildes, vēl nekaunoties uzsvērt savu nelikumīgo rīcību.
27.septembris 2010, 19:31 | links
 
Bebrs:

Nujaa, piekritu jums, ar shiem indiviidiem laikam nekaadi nevar ciniities. Man nav liela pieredze kas notiek tadas tik popularaas "slakteetavaas".
Alkaanu malikji jau ir ipasha kategoreja, tur tak pat nav ko apspriest. bez variantiem manupraat...



Pagajusho rudeni bijaam iebraukushi apskatiities kas tu notiek. Spiningu laikam iemetu divas vai triis reizes. Tad kolegam teicu lai braucam prom...

Vaitad shogad tur nav kautkadas licenzes sataisitas? vai nebus civilizeetaak? Jeb kautko jaucu?
27.septembris 2010, 19:23 | links
 
murgs:

Ko noziimee "nokjert malikji" ?!!
Tipo sadot pa seju, nodot mentiem? Kas?

Es jau ieprieksheejaa komentaa rakstiju par kaiminju indiviidu, kuru nevardarbiigaa (tobish ar skaidroshanu) celjaa, arii ar savu artavu, ceru kljuvis godigaaks copmanis . Taapat Daugavaa ap koknesi, velceejot ne reizi vien esmu uzravies uz tiikliem kopaa ar ipashnieku. Neesmu no tiem, kas Piedraud ar naavi, mentiem vai nogalinaashanu (kaa te dazhi komentos sola malikjiem), bet nedaudz semi-draudzigas sarunas un ieteikumi, kaa copeet godigi ij naakamreiz jau satieku onku nevis ar tiikliem bet makshkjereem.

Nu ja katris kautcik godigs copmanis vismaz vienu maliki apaarstees, tad jau buus vairaak nekaa labi :))))
27.septembris 2010, 19:18 | links
 
Kraft
Palasi ko vsop raksta par dārziņu blici, manā pusē arī tādi ir. Noķert zivi, pārdot, ieraut, dzerot ķert nākošo zivi, noķert, pacienāt draugus, ieraut, un tā katru dienu. Noķer tādu vienreiz, otreiz, trešo reiz gada laikā, sanāk jau kriminālatbildība, ir tiesa, šim piespriež 60 stundas ko nostrādāt, šis tās kaut kā nomuļā un iet atkal uz ūdeņiem. Un sākas viss no gala.
27.septembris 2010, 19:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager