Nāk ziema, ko nu?

Jaxon Datori ziemas aukla jūsuprāt ir laba?Kādas atsauksmes???
20.novembris 2015, 14:45 | links
 
To otinjsh.
Nekā personīga, bet smieklīgi izklausās, kad vienalga kādai auklai piedēvē neiespējamas īpašības.
Esmu copējis ar visādām auklām. Pagājušajā gadā atklāju Sunline Fluorokarbonu, kas maksā ap 20EUR - 50m. Un pat šī aukla pinas vējā.
Kas attiecas par nodilumizturību, tad jebkurai auklai ar fluorokarbona piedevām, būs lielāka nodilumizturība, nekā vienkārši monofīlai auklai.
Un trešā lieta, ko aizmirsi, ir tā ka fluorokarbons ātrāk grimst.
Tikai tīram fluorokarbonam ir arī sava tumšā puse. Viņš nav staipīgs. Līdz ar to, lielu zivi izvadīt ir grūtāk, nekā ar monofīlo auklu.
20.novembris 2015, 14:41 | links
 
To juliuss.
Es ar šo auklu copēju gan ziemā, gan vasarā. Pavasarī liku kā pavadu uz vimbu, copējot ar pludu. 0.14 man turēja vimbu bez problemām. Ar 0.18 izvilku 5,2kg breksi (bildes un apraksts albūmā).
20.novembris 2015, 14:28 | links
 
Mans skatījums, ja par fļuriku, tad ir pāris plusi:
- augsta nodilumizturība. Ja jāvalkā daudz un bieži zivis. Lielas zivis;
- ja copē dziļumā un vējā, tad mazāk pinās sava cietuma pēc;
- trešā ir lieta, kuru ātrumā esmu piemirsis. :)

Bet tā kvalitatīvs, labāk staipīgs mono ir baigi labi un viss ir skaisti.

Es pēdējos gados esmu piesējis Milo Ghost. Arī +/- pusdārgais monogals. 30m kaut kas ap 6 EUR bija.

o.
20.novembris 2015, 14:23 | links
 
Kuros veikalos tāda dabūjama??
20.novembris 2015, 14:22 | links
 
Pirmo reizi dzirdu par tādu auklu,bet noteikti laba ,jo cena ar nav maza,vairāk tomēr tā ir vidējas caenas aukla.
20.novembris 2015, 14:21 | links
 
sapīts fluorokarbons iekš monofīlās auklas - ??????
Būs jāpamēģina, ja dikti labs!
20.novembris 2015, 14:18 | links
 
Paldies
20.novembris 2015, 14:09 | links
 
P.S. Ja vēlies kvalitatīvu auklu, nopērc Dragon HM80. Pārdošanas cena ap 5EUR - 50m. Pagājušajā ziemā pats un daudzi mani copes kolēģi copēja ar šo auklu. Vislabākās atsauksmes. Ātri grimstoša, paaugstināta izturība, fluorokarbona pinums iekš monofīlās auklas (līdz ar to ūdrnī neredzama).
20.novembris 2015, 14:08 | links
 
Nu kāds var būt fluakarbons, ja pārdošanas cena ir lētāka nekā vidusmēra monofīlai auklai?!
20.novembris 2015, 14:00 | links
 
Kāds ir viedoklis par šo auklu Paldies

Aukla Mistrall NORTH CROSS FLUOROCARBON
20.novembris 2015, 12:55 | links
 
Nu pilnīgi nekas neliecina: http://www.windguru.cz/lv/index.php?sc=69&sty=m_menu
20.novembris 2015, 12:17 | links
 
Parasti mums ir ierasts,ka pirmais ledus ir decembra otrajā vai trešajā nedēļā,nezin,kā būs šogad.
20.novembris 2015, 12:15 | links
 
Ziema vēl iespējams tik ātri vēl nebūs,jo tagad ir silts,nekas neliecina,ka uznāks sals.
20.novembris 2015, 12:14 | links
 
Varbūt kāds var pateikt- neoprēna zeķi var gumijas zābakos vilnas zeķes vietā?

fedja, 20.novembris 2015, 09:51


Nafig - kāja sasvīdīs un nosalsi kā diegs... Arī par vilnas zeķēm aizmirsti! Vislabākais, kas var būt ir termozeķes. Jau cik gadus velku tikai tās. pa sezonu, ja daudz skraida aiziet 1 - 2 pāri. Un ir dārgas. Bet tas atmaksājas par visiem 200%

Mans ekipējums ir visnotaļ vienkāršs - vieglie putu zābaki ar ievelkamo sintētisko ielikni un basā kājā termozeķe. Kājas nav salušas ne reizi! Izņemot brīžus, ja nevikli patupu pie āliņģa un saspiežās pirksti. Visādi citādi - bļitkojot vispār neko nevajag.

Mammas adītās vilnas zeķes stāv skapī un baro kodes.
20.novembris 2015, 11:48 | links
 
Varbūt kāds var pateikt- neoprēna zeķi var gumijas zābakos vilnas zeķes vietā?
20.novembris 2015, 09:51 | links
 
gadu nekustināts forums ....
19.novembris 2015, 21:32 | links
 
Aga,uhh neciesas diezvai bet gribetos uz viena maza dikela uziet neloels 15x15?bus aizsalis uz pieltdienu??
19.novembris 2014, 17:43 | links
 
būs ziema!>?
19.novembris 2014, 17:33 | links
 
Ziema nak un arii atnaaks ... tie4sa tei laika prognozetaji solija lidz pat - 10 tagad vairs tikai -6 , bet kaa vinja Augstiiba Eduks saka - uudeni padzeses un tas arii prieksh pirmaa sala ir galvnais .. tad jau ar relatiivi mazaku temperatuuru saks veidoties ledus sega ... nebaj ua buus taa ka talaja 1989 gada ( bralim 18 bija tapec zinu toch) kad bija iesatajies pliksals ... sals nebija liels bet tie - 3-5 staveja visu laiku un bez sniega ... tapec arii visi mazlie Lumpji aiZsala ka arenas ledus .. lidizeni lidzeni un caurspiizdiigi
21.oktobris 2014, 11:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager