Pītā aukla

Viss par un ap to.
lai gan redz nodilumu (spalvinjas tadas kaa )...No kā rodas?No gala riņķa+,bet vienkārši biežāk vajag noraut
dažus metrus!!!!!!
28.augusts 2010, 07:54 | links
 
Es nezinu. Manam tevam esot pazistam barkley izplatiitajs latvija. Es prasiju (kad njemu sev auklu) kada ir taa barkley. Man pateica nekas labs neesot tieshi tas izplatiitajs. nu nezinu par gaumi nestridas. panjemu PP 15lb mani apmierina pilnibaa. Tikai esot arii dazhads kkadas (padjobkas) un istaas :) es nezinu kada man ir bet primaa, lai gan redz nodilumu (spalvinjas tadas kaa )
28.augusts 2010, 02:38 | links
 
vieplis - tu neguli???
28.augusts 2010, 02:12 | links
 
Purefishing mājas lapa novirza uz ražotāja web. Un tur savukārt atkal tā pati info, kas tev, Fishbon, tik dikti nepatīk.
:DD
28.augusts 2010, 01:34 | links
 
Domāts bija purefishing.com
28.augusts 2010, 01:31 | links
 
FishBon- Visu cieņu tavai pārliecībai,bet te es gribētu piekrist viepļa ģīmim.Amerikosi ,viena un tā paša diametra auklai,uzliks īsto testu,bet EU ,lai tikai izskatītos krutāk un stingrāk - piešaus vēl klāt. jo nekādas atbildības. a amerikā par to drāž. un baigi drāž.
28.augusts 2010, 01:30 | links
 
fisfbon.com ir tāds puskontuzēts. Ieliksi linku uz fireline?
28.augusts 2010, 01:29 | links
 
Domāju, ka esi jau apskatījis mājas lapu un sapratis ko centos tev izskaidrot. Ja ne, tad neko. Es eju gulēt. Diskusiju beidzu.
28.augusts 2010, 01:21 | links
 
Tu izliecies vai kā..? Vienāda diametra auklas turēs +\- vienādi, lai vai kas uz viņām ir rakstīts. Nu ko tu nesaproti??!!!? Atvaino, bet patreiz nav ideju kā lai tev labāk izkaidro. Iebrauc, klātienē būs vienkāršāk izskaidrot. Apskaties Eiropas mājas lapu, lai tev miers sirdī iestātos. Tā ir oficiāla Pure Fishing grupas mājas lapa par visiem mūsu zīmoliem
28.augusts 2010, 01:16 | links
 
"Paņem ar mikrometru un nomēri no ASV vesto auklu, pēc tam nomēri Latvijā pirktu auklu. Mērijumam ar mikrometru jābūt vienādam abām auklām." (C)
Fisbon, tu neesi sapinies meistarībā? USA mikrometri droši vien ir savādāki, nekā Eiropā, ne? Tu neļaunosies, ja tomēs vēlreiz ielikšu to linku? Ne tev, bet pārējiem zināšanai.
28.augusts 2010, 01:07 | links
 
Atkārtojos, eiropā mēra savādāk kā ASV, ieej Eiropas mājas lapā un ieraudzīsi citus skaitļus. Www.eu.purefishing.com
P.s. Izlasi manu iepriekšējo komentu un iedziļienies.
28.augusts 2010, 01:03 | links
 
Fishbon, kā tu domā, kam ļauži ticēs? Taviem apgalvojumiem, ka 0.20mm Fireline tur 19.5kg? Vai tomēr pārliecinošāka būs visiem pieejama info no ražotāja web lapas, ka tevis slavētie 0.20mm tur 15lb, kas mums saprotamā izteiksmē ir 6.80kg? Vēlreiz ielikt linku?
28.augusts 2010, 00:56 | links
 
Viepli, tu nekādi negribi saprast to ko vēlos tev pateikt. Vienāda diametra auklas turēs +\- vienādi lai vai kas tur būtu rakstīts virsū. Tas gan nav attiecināms uz Fireline Braid vs PP. Fireline Braid ir pakāpi augstvērtīgāka un būs arī izturīgāka, jo pīta no 8 dzīslām, PP no 4. Tad par ko cepiens?! Ja tev savi kaut kādi principi, tad paliec pie viņiem, nav man vajadzības tevi pa visu varu pārliecināt.
28.augusts 2010, 00:51 | links
 
lai tā būtu, paldies ka pateici
28.augusts 2010, 00:38 | links
 
Nu ko kašķējaties? Vnk katrā tirgū cita pieeja. Ne jau mums par to plēsties. Tā ir, un viss. Force Major kautkāc :))))
Bet prātā gan paturēt atšķirības vajag, jo savādāk "ņepoņatka" var iestāties :)))

Dzērve, jau zemāk uzraxtīju, ka 15lb pēc USA ir aptuveni 0,17mm pēc vietējām mērvienībām ;)
Un, BTW, amerikāņi auklas dia bieži norāda, kā analoģiska resnuma monofīlās auklas stiprumu. Liekas dīvaini, vai ne? Bet tā viņi dara :))
28.augusts 2010, 00:36 | links
 
p.s. Pie Muno ar mikrometru mērījām. Labāk tu nebūtu pieminējis...
28.augusts 2010, 00:35 | links
 
fisbon, tu nesip prātu. Tajā saitā 15lb Fireline diametrs uzrādīts 0,20mm. Tu vāvuļo, ka tāda diametra striķis tur 19,5kg. Tad kam man ticēt?
28.augusts 2010, 00:33 | links
 
Nu labi ja nesaproti vai negribi saprast. Mēģināšu tev (vairāk jau citiem) izskaidrot. Paņem ar mikrometru un nomēri no ASV vesto auklu, pēc tam nomēri Latvijā pirktu auklu. Mērijumam ar mikrometru jābūt vienādam abām auklām. No šiem skaitļiem izejot arī varēs izrēķināt algoritmu kā tiek norādīti testi katrai no auklām. Tas tā ja gribas pačakarēties :))
28.augusts 2010, 00:29 | links
 
cik tad īsti tadai 15 lb 6.8 kg auklai vajadzetu but resnai?
28.augusts 2010, 00:28 | links
 
:D :D es 15 lb :) PP pirku arii te pat neatminos no kura
28.augusts 2010, 00:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager