Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
Willij! Nekas nekrīt kā cirvis! Man asaru makšķere ir sabalansēta kā vajag! Kilogramu un lielāki asari manā lomā nav retums, bet nu katram savs! :)
21.decembris 2014, 11:56 | links
 
Tad jau ķer uz blusām un salmo 1.izmēra?Normālai bļitkai vai balansierim ar tādu matiņu spēle nekāda nesanāk(Krīt ka cirvis),bet katram savs.
21.decembris 2014, 09:23 | links
 
Es lieku 6lb (ap0,12mm) pilnīgi pietiek.
21.decembris 2014, 07:17 | links
 
Tad jautājins-Cik resnu auklu liec bļitkmakšķerei ka 0,2 par resnu? Varbūt mormiškām arī pavada jāliek?)))
20.decembris 2014, 21:42 | links
 
0,2 mm titāns ir stipri par resnu!
20.decembris 2014, 15:44 | links
 
Ja ūdeņos kuros taisies copēt ir daudz līdaku tad pavadiņu lieku smalko titānu 0,2mm ,15cm,ja iespēja sastapties ar zobaino ir minimāla tad ne! Parasti jau nelielu mānekli līdaka ņem a lūpiņām un nevis nokož, bet copmanis stīvējot zivi ar spēku nogriež auklu pret āliņģa malu! Domāju ka smalka pavada netraucē! Nu tā kaut kā.
20.decembris 2014, 14:30 | links
 
Padalieties pieredzē,vai ziemas asaru copē izmantojat pavadiņas,jeb arī tas traucē spēlei?Doma ir par fleksonītu!
20.decembris 2014, 13:10 | links
 
antonsb
Kalnciema ielā, Jenzi veikalā ir Jenzi pavadiņu materiāls, flexonite. Nopērc furnitūru, ar figure-eight knot piesien, (es papildus uzlieku trubiņu, lai asais trosītes gals nevāc zāles).
Pavasarī sāku siet, problēmas nav bijušas. Pirms tam bija visādi brīnumi, vienu sezonu viss ok, citā vairākas pavadas nelaikā izšķīda.
7.novembris 2014, 08:45 | links
 
Pagājušo sezonu iemeiģināju titāna pītās pavadas , nav lētas ,bet labākas par šīm neesmu redzējis. Nevar salīdzināt ar parastajām titāna pavadām, kas deformējas.
6.novembris 2014, 20:01 | links
 
maziņos 00 fastlok tipa nesen pirku pie jig.lv. šis tas ir bijis arī Salmo un pie Skaistkalnes Vitālija arī noteikti būtu jābūt.
6.novembris 2014, 12:34 | links
 
kur var nopirkt Owner karabīnes?
6.novembris 2014, 12:27 | links
 
 
Šodien aizgāja pie laivas līdaka uz 3kg pārtrūka fleksonīta pavada uz 6.8kg laikam bija pavada pārplīsa savienojuma vietā labi ka nebija kāds labs vobleris virsū vot tad būtu bijusi škrobe!
Pēdējā laikā tā jau ir ceturtā Fleksonīta pavada kas plīst divas līdaku un divas Lucky Jon pro sērijas pavadas uz asariem pārtruka viena metienā atsējās laikam jo tik karabīne palika un otra asarim pīrsings palika!:(Visu pagājušo gad ar Fleksonītu nostrādāju un nebija nekādu problēmu bet te īsā brīdi četras gab pa pieskari izskatas ka būs kādas citas jāmeklē pavadas jo uzticība sāk zust šīm pavadām!:(Pirktas Salmo veikalā!:(
5.novembris 2014, 17:20 | links
 
Hmmm...
Tas ir titāna pavadu mīnuss, ka vizuāli nevar novērtēt nolietojumu.
Cik man tā pieredze, biju baigā sajūsmā par titānu, saliku šīs pavadas uz visiem saviem kātiem un biju ļoti apmierināts, ka nekas neskrullējās, neplūksnājās.
Prātā nevarēja ienākt šāda lūšana.
Tad nu labāk pāriet uz citām pavadām. Sākumā palietoju Rapalas daudzīslu pavadas. Bija ok, tikai nesimpatizēja tā saskrullēšanās pēc katras niknākas līdakas sagūstīšanas. Tās "federes" tomēr traucēja pie tvičošanas.

swimme, 13.septembris 2014, 23:34


Lietoju tikai titāna pavadas. Plīsa un lūza, kamēr mēģināju kniedēt. Kopš sāku siet - neviena pavada nav pievīlusi. Liec labu furintūru un der visam, izņemot galīgo mikruhu.. tur gan flexonit visplānakais...
21.oktobris 2014, 13:04 | links
 
Es izmantoju stīgu. Nav problēmu. Tas, ka mānekļi lido prom ar visu pavadu ir drīzāk auklas problēma, nevis pavadas. Ja jau makšķerē ar japāņu vobleriem, tad nepataupi naudu un nopērc arī normālu auklu. Man ir gadījies, ka pavada aizlido ar visu mānekli pārtrūkstot pie mezgla, bet tā pavada nebija stīga un pītā aukla bija lēta.
21.oktobris 2014, 12:04 | links
 
Titāna pavada man pagājušajā copē arī salūza pie pašas atslēdziņas. Stīgai es vienā galā ieveru griezuli, bet otrā atslēdziņu, nezinu, liekas ir vieglāk nomainīt mānekli un aukla arī tā nesagriezīsies.
21.oktobris 2014, 09:43 | links
 
Ar stīgu copēju jau otro sezonu. Dikti iepatikās. Tas, ka pēc lielāka metienu skaita garie tinumi lūzt nost taisnība, taču mēģinu to uz "čuju" vispirms apgriezt ar otru galu, un tad pēc kāda laika metu ārā. Starp auklu un stīgu izmantoju mazu griezuliti, jo bieži mētāju arī rotiņus. Ja aukla metas aiz savijuma griezulīša pusē, tad uzkausēju mazo termo izolāciju. Kad piešauj roku, tad voblera nomaiņa ir daudz ātrāka un drošāka nekā ar jebura tipa sakabi - nekad nav atnākusi vaļā.
20.oktobris 2014, 08:03 | links
 
Man ja godīgi stīga ne īpaši patīk. bieži sanāk, ka aukla apmetas ap augšējo pinumu un tiek traumēta, kā arī nepatīk čakarēties, ar voblera nomaiņu.
Tagad pats lietoju Agat, gatavās twicha pavadas, un bēdu nezinu. Pa visu sezonu, ne reizi viņas nav mani pievīlušas.
19.oktobris 2014, 10:50 | links
 
Pēdējos gadus aizraujos ar twitchu, arī dažreiz rodas līdzīgas problēmas. Nākamsezon ir doma to risināt ar griezuli, bet šīs sezonas beigās paņēmu tievu pavadu, kura domāta twitcham - pagaidām neko sliktu nevaru pateikt.

P.s. stīgas arī ir dažādas - vienām vijums garāks, citām īsāks. Man ar garo vijumu nepatīk, jo bieži vnk salūzt.
18.oktobris 2014, 23:35 | links
 
Nesen sāku tvičam lietot stīgu, bet īsā laikā divas reizees saskāros ar nepatīkamu problēmu un zaudēju labus japanu voblerus. Vienu velkot lielu līdaku pie laivas tā iztaisīja asu rāvienu un aizgāja ar vobleri un stīgu,, otreiz pie iemetiena vobleris no sākumaaizķērās aiz sačoka un ar paātrinājumu arī aizlidoja ar visu stīgu. Aukla 0.14 pītā. Jautājums 0 vai kādam bijušas līdzīgas problŗmas un varbūt starp stīgu un auklu jāliek griezulis vai riņķis...
18.oktobris 2014, 22:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager