Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Antireklāma augstākajā līmenī!!!! Lai es kādreiz ieeitu šajā saitā? NEKAD!!! Aicinu arī citus ignorēt šāda veida reklāmu
5.augusts 2012, 23:40 | links
 
šodien absalūta 0, divas vārgas copītes nokurām viena bija līdakas cope... kaut kā nepatīk zivtelēm šis spiedīgais laiks, pāris pludiņniekiem aprunājos šiem arī švaki ... jāgaida next weeendus :)
5.augusts 2012, 21:59 | links
 
Griezēj,
kādu lašu mammu nagribi augusta beigās Zviedros izstīvēt?
3.augusts 2012, 12:04 | links
 
Vakar Juniors mani apcopēja. Kamēr man 1ns zadartkinderis, šis pa stundu 5cus ašukus uz špiņa izstutēja. Lepns līdz ausīm. Un es arī, protams, ka dēls 6šos gados tā špinierē :)
3.augusts 2012, 11:44 | links
 
Jā, ar globusa zināšanām ... :))))
Bet, pie labvēlīgiem citiem apstākļiem, Vidzemē, metot SīkMānekļus uz Tukuma pusi, .... ;)
2.augusts 2012, 17:56 | links
 
Vai tad vārdu salikums - Vidzemē uz Tukuma pusi nozīmē, ka Tukums ir Vidzemē?
1.augusts 2012, 21:59 | links
 
Un vai tad tu jaunos novada iedalījumus neesi redzējis TUKUMS ir zemgale No kurzemes izdzīts un zemgalē nepieņemts ;DDDD
1.augusts 2012, 21:39 | links
 
Vaitad Tukums ir vidzemē???
Puis,kādu atzīmi nopirki ģeogrāfijā?
:))
1.augusts 2012, 21:30 | links
 
Tā labi skan: Vidzemē uz Tukuma pusi :)))
1.augusts 2012, 21:29 | links
 
Siers
Jebkurā peļķē, kur ir ūdenss.... Vai kaut ko noķersi, cits jautājums :) Asari dzīvo visur...
1.augusts 2012, 21:28 | links
 
Labdien kāds var ieteikt kur vidzemē uz Tukuma pusi var padžigot????Paldies jau iepriekš:)):)
1.augusts 2012, 21:20 | links
 
3gr-5gr jiga čeburaška pats tvisterīts tipiko colla. dziļums no 1-3m lielākie dzīvojās pa kantēm, kas sanāk starp meldriem un dziļumu. vēl uztaisiju sistēmu white devils kopā ar oranžas krāsas arī collīgo tvisterīti 15cm pirms baltā vnk uz āķa uzsēdināju bez svara tad uz oranžo uzķērās pāris zemmēri.
25.jūlijs 2012, 17:37 | links
 
Uber - kāds izmērs devilam un ar ko Tu liki viņu un kādā dziļumā strādāji?

Paldies,
25.jūlijs 2012, 00:20 | links
 
Kad ar draudzeni sanāk apmelēt Spici es ar uz vienu minūtīti ieskrienu apskatīties, kas jauns un ar pārdevējiem sasveicināties ! Rezultātā draudzenes apģerbs bija tas lētākais, ko nopirkām :) Vīrieša naudas tērēšanas ātrums makšķernieku bodē 0-neizmēramai sumai /h :D

Biju vakar pa Mazo jigot uz vietējo Božu ūdneskrātuvi no 0.8-14.00 rezultāta mājās atnāca 10 asari no 100-300gr un viens kilogramīgs līdaks .Izmērs apmierināja ,jo zirga zobi nebija tik traki kā pirms nedēļas ēdmajām gumijām un mazuta, atrabotkas , alus putu krāsām ignore, atkal the best bija White devil no Lj. Nākošās brīvdienas domāju aizlaist uz Lielupi, varbūt jūrnieks būs ienācsi !!!
23.jūlijs 2012, 20:13 | links
 
< darba darīšanās > :)))
Cik gan mums nākas šajās darīšanās ieslīdināt kājiņas šajos veikaliņos .... DD
22.jūlijs 2012, 11:57 | links
 
Biju darba dariishanaas Albakoraa, ieraudziju un domaju ka japameegina :) maksaaja 5.4 pa 5 gab. skatijos ebayaa tur sanaaca 12 $ pacina, daargi maitas :D
22.jūlijs 2012, 11:44 | links
 
Kur tad iegrābi megabasa tvisterīšus pa kādām naudām?
22.jūlijs 2012, 00:54 | links
 
Es ar beidzot saneemos notesteet Nanofilu, peec divaam copes reizeem esmu tiiri apmierinaats. Paneemu 0.08 ideaali protams buutu 0.06 bet izturiiba mezglaa mani attureeja. Veel ietesteeju Megabass twisteriishu, nu loti patika un kiisha asari ar nesmaadeeja, gan lielie gan mazie. Vienoziimiigi visslabaakaa edamaa gumijo ko esmu lietojis, jo ir loti elastiiga un ilgspeeleejosha. Liidz shim mans favoriits bija Keitech, bet peec apmeeram 10 asariem vina jaamaina jo ir saplosiita, nerunaajot par liidakas zobiem. Megabass gumijai peec padsmit asariem iipashi izmainas nemaniiju. Vieniigi cena vareetu buut mazaaka, jo sanaak divreiz dargaak kaa citas gumijas.
Par copi vakar vakaraa kiisii asars nebija paaraak aktiivs, maajaas aizbaruca 11 asari, no kuriem 3 ap 400 gr. paareejie ap 200 gr. pavisam mazie iipashi netrauceeja.
21.jūlijs 2012, 17:52 | links
 
kurš zin kā ķeras ašuki tagad lielupē ,vai nu pie varkaļa , baltajai kāpai , vai pretī laivu koopertīva sēklim!!!
21.jūlijs 2012, 10:52 | links
 
par MJ kātiem runājot ...
Albakorā noskatīju īpatnēju kātu ,tipa iepirkts bija kā pickerīts ar ko makaroņņiki blēņojas starp klintīm...
...pakratīju ,pamocīju ,nu MJ par tādu ciparu ....,exelenti...
Viņu pārdevējs ,saukts par Zeltabārdu ,ar bija pārsteigts par tādu pielietojuma sakritību...
Pieejami laikam 3. izmēri -1.80 ,2.10 .,2.40.
Ak , jā -nosaukums tam kātiņam-TOCCO Coregone ,cipars ,-34.00-42.00 ~
21.jūlijs 2012, 00:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager