Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Gribu zināt jūsu viedokli.
kādu kātu,auklu,spoli izmantot mikrodžigu makšķerēšanai?Nēsmu profiņš bet negribas arī sliktus rīkus ,maks arī nav diesgo biezs.:)
14.jūlijs 2012, 17:34 | links
 
Nezinu es sienu nanofilu šādi un mezgli nav pievīluši Pats striķis ir trūcis bet ne mezglā
12.jūlijs 2012, 21:00 | links
 
man stāv 0.06 berklay nanofīls uz 1000 abu garcia cardinal nekas nespurojas, mezgls vārga vieta varbūt , bet lietojot flexonīta pavadas parasti plīst pavada. šodien labi atvilkos, bet izmērs tāds knaps. zirga zobs bija aktīvs 1" tvsiterīti līdz aknām sūca iekšā, 10 asari no 150-200gr mājās atnāca čurkst uz pannas viens uz puskilo atkabinājās atsitās pret laivas bortu un nevis trāpija uz pannas ,bet atpakaļ savā zemūdens paradīzē . Un varu uzteikt salmo white devil tvisterīti. 2 copēs bija, labāks par ēdamajiem gumijas štruntiem. Kāts gan varetu būt man labāks salmo elite 0-8gr tomēr mazliet no izjūtām nozog . Gribētos major Craft, vai G.lomis kātiņus ietestēt, moš kāre uznāks un nopirkšu ir atsauksmes par šiem 2 analogiem???
12.jūlijs 2012, 20:51 | links
 
Juris40 - skatoties kādu asari ķersi.
11.jūlijs 2012, 22:37 | links
 
1-2". Mēra miera stāvoklī
4.jūlijs 2012, 18:12 | links
 
Jutājums speciālistiem. Asarim vairāk piemērotas 2"vai 3" vibroastes jo nestādos priekšā, kā ražotājs mēra to? Ar visu asti izstieptā veidā, vai liekot uz līdzenas virsmas miera stāvoklī? 1"=2,5 cm.
4.jūlijs 2012, 13:11 | links
 
man nanofils nespurojas. klusa un iemetienos fantastiska. taču ar pīto jutība ir labāka un mezgls nanofilam ir vājā vieta.
4.jūlijs 2012, 12:56 | links
 
Vairi ,,Pat to" ir viena no svarīgākajām lietām šinī paveidā, a tu saki "pat to" :))))))))))
4.jūlijs 2012, 12:40 | links
 
Skatijos ebaya tur tagad ir ari zala nanofil aukla!
4.jūlijs 2012, 12:33 | links
 
daudzi runa ka ta nanofil aukla baigi spurojas!???ar bija doma nopirkt bet ja spurojas tad negribas izmest naudu veja!
4.jūlijs 2012, 12:29 | links
 
Vairi biku viaraak par nanofil auklu-kaa mezglu tur?Vai ko lielaaku esi vilcis? utt
4.jūlijs 2012, 12:24 | links
 
Es piemēram ar savu 2-12 salmo kātiņu un Nanofil 0,10 aukliņu PILNĪBĀ jūtu katru copīti, vai tas 10gr ašukus vai 100gr vai 500gr, uz kātiņu jūti pilnībā visu, pat to, kad sviniņš nosēžas uz grunti.
3.jūlijs 2012, 20:11 | links
 
Paldies Vairi par padomu,bet ta ka copešu parsvara pa burtnieku un tiesi uz asari tad gribas just kaifu ari velkot mazas zivtinas.Un tur vajag tadas 2-3gr dziggalvas a testam lidz 12gr tas tests ir jau 3-12gr . man liekas ka tomer tas 0-8gr bus labaks.
3.jūlijs 2012, 20:08 | links
 
Es tev tomēr ieteikti ņemt līdz 12gr, nu vismaz līdz 10gr, ja nukas tomēr varēsi lielāku svariņu uzlikt.
3.jūlijs 2012, 19:49 | links
 
Kāds var pateikt kada atškiriba starp jaunajiem salmo micro un makrotech katiem.Es gribu pirkt asariem.Kuru no šiem kātiem vajadzetu ņemt? Testu gribas 0-8gr jau noskatijos,tā jau glauni kāti pirms tam copeju ar elit dzig master,bet nu šie izskatas jau daudz labaki,rokā ar ieguļ labak.
3.jūlijs 2012, 19:41 | links
 
Vakar ar sanāca brīvāx brīdis, un es uz spotu prom. Bet ...
... aizeju, tur vējš biku pa lielu. 4trus gramus nomainu uz 7ņiem, un skolniex piesakās jau pirmajā laidienā. Pēcāk vēl pāris sīkas copītes un viss. Vējš atkal nedaudz pagriezās, bet turpinājums zanderu skološanai tā arī nesekoja. Nomainīju atpakaļ uz 4gr, kā arī "vakara" krāsu uzliku. Nekā. Tik pus9ņos saņēmu zvanu, ka vakariņas gatavas un...
Tāpat pa jauko izvicinājos, domas no darbiem pārslēdzot.
Un vakariņas arī bija pa skaisto ;)
P.s. Duglas, piedo! Negribēju aģitēt. Bet fakts jau pāris reizes pierādījās, ka ar šito komplektiņu asarēnus vairāk varu saķert, nekā mans Juniors, un Viņš māk to lietu, vīķes, ruduļus, raudas ar pludiņu ;)
20.jūnijs 2012, 09:00 | links
 
Muļķības?? Varbūt(es gan tik ātri secinājumus neizdaru), tikai nav redzēts neparabolisks kāts 2,5m garumā, ar testu līdz 9 grami:). Ja tāds būtu, tad viņam jāmaksā 300Ls un vairāk(kas noteikti nav Mikado).
Pasēd un padomā :)
20.jūnijs 2012, 00:37 | links
 
t.i. par nejūtīgumu uz roku.
20.jūnijs 2012, 00:26 | links
 
Muļķības. Nevajag ņemt paraboliķi un viss būs Ok.

Bet.... Jūtīgāks būs īsāka izmēra, par to gan jāpiekrīt.
20.jūnijs 2012, 00:26 | links
 
Duglas, domāju, ka ar tik mazu testu un tādu garumu, nekādu kaifu negūsi, jo tas diezi vai ir džiga kāts. Drīzāk UL, kurš pie tāda garuma ir nejūtīgs uz roku. Būs jāskatās uz spici, tā, kā fīderim.
19.jūnijs 2012, 23:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager