Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Es kā reiz nesen iedomājos -kadēļ pie mums netiek tirgoti visi tie LJ Mormax utml stiebri? Nu vismaz es neesmu ar tiem sastapies veikalos.

Jurik, 2.marts 2021, 18:41


Esmu pārdevis vairākus Crazy Fish Nano kātus mormodročkas entuziastiem, kas tiešām konkrēti aizrāvušies un paši labi zin, ko grib un apzinās riskus... Taču veikalā turēt Dies' pasarg... Pat nerunājot par to, ka pieprasījums mazs, bet vienkārši bail šīs superdelikātās trauslās niedrītes professionāli negataviem cilvēkiem rokās turēt dot, kur nu vēl zivī ķert.. Mums nav Ukraina, kur palicis tik maz normāla izmēra zivju, ka kaifu jāķer ar šitādiem līdz 1.5h testa kātiņiem stundu stīvējot 80g asarīti... Pie mums, ka iemočīs parasts 2kg ļeidaks, tad tas kāts ir lupatās momentā, neizbēgami, esi tu kaut Garijs Jamomoto... un, protams, vainīgi būs ļaunie veikalnieku, kas tādu trauslu brāķi iesmērējuši :) da nu nafig :)
2.marts 2021, 19:01 | links
 
Ok, nu tad ar ko? Speciālajiem ru/ua niedrītēm ar testu līdz 2 gr, vai arī mīkstāku area japāni??

Oliverss, 2.marts 2021, 18:43

Nav obligāti.To visu var izdarīt ar piem.testa spin Major craft 0.5-5g.
Var arī līdz 10g spin.
Ar mormiškām gan nedarbojos,bet 0.8 g čeburaškām vai džiggalvām gan.
Vietās,kur savādāk nevar.Zāles,dūņas.Ir asari,plauži labi,zandarti.

DSV, 2.marts 2021, 18:49


Un ar to MCr tu vari iemest 0.8 gr??? Un kas tā par burvju auklu, ar ko var to izdarīt un vēl pavilkt žani vai breksi??
2.marts 2021, 18:57 | links
 
Ok, nu tad ar ko? Speciālajiem ru/ua niedrītēm ar testu līdz 2 gr, vai arī mīkstāku area japāni??

Oliverss, 2.marts 2021, 18:43


Nav obligāti.To visu var izdarīt ar piem.testa spin Major craft 0.5-5g.
Var arī līdz 10g spin.
Ar mormiškām gan nedarbojos,bet 0.8 g čeburaškām vai džiggalvām gan.
Vietās,kur savādāk nevar.Zāles,dūņas.Ir asari,plauži labi,zandarti.
2.marts 2021, 18:49 | links
 
Ok, nu tad ar ko? Speciālajiem ru/ua niedrītēm ar testu līdz 2 gr, vai arī mīkstāku area japāni??

Vai kāds šeit ir mēģinājis ar svariem zem 1gr kko pasākt uz asareniem un baltajām zivelēm??

Oliverss, 2.marts 2021, 18:20

Kāpēc gan ne?Seklajos ezeros tā arī dara un ķer ne tikai asarīšus

DSV, 2.marts 2021, 18:29
2.marts 2021, 18:43 | links
 
svens76 [02.03.21]: Oliverss [19m]: Vai kāds šeit ir mēģinājis ar svariem zem 1gr kko pasākt uz asareniem un baltajām zivelēm??mormišings.nav slikta tēma
Tēma interesanta. Es kā reiz nesen iedomājos -kadēļ pie mums netiek tirgoti visi tie LJ Mormax utml stiebri? Nu vismaz es neesmu ar tiem sastapies veikalos.
2.marts 2021, 18:41 | links
 
Oliverss [02.03.21]: Vai kāds šeit ir mēģinājis ar svariem zem 1gr kko pasākt uz asareniem un baltajām zivelēm??
mormišings.nav slikta tēma
2.marts 2021, 18:30 | links
 
Vai kāds šeit ir mēģinājis ar svariem zem 1gr kko pasākt uz asareniem un baltajām zivelēm??

Oliverss, 2.marts 2021, 18:20


Kāpēc gan ne?Seklajos ezeros tā arī dara un ķer ne tikai asarīšus
2.marts 2021, 18:29 | links
 
Vai kāds šeit ir mēģinājis ar svariem zem 1gr kko pasākt uz asareniem un baltajām zivelēm??
2.marts 2021, 18:20 | links
 
Labdien,ja kādam ir lieks favorit blue bird bb 792lt,labprāt atbrīvošu jums skapī vietu!rakstat
2.marts 2021, 16:01 | links
 
Sanlains man bija šitas, arīdzan neviena slikta vārda:

https://ribomaniya.ru/leski/shnury-pletenye/pe-egi-ult-hs4/pe-egi-ult-hs4-180m-0-4/
20.februāris 2021, 09:02 | links
 
Es ar mdž. lietoju sunline small game pe 0,3, bet pag. gadu pārgāju uz 0,4pe to pašu auklu. Secinājumi-0,4 pe ir daudz izturīgāka, metas var teikt vienādi. Uz aci abas knapi saskatāmas.
Tā ka ar 0,4 pe tomēr drošāk, var arī kādu zāli izraut, ja ieķeras.
Vakar intreses pēc palūrēju ebay. Ja pag. gadu vareja nopirkt par 40€ tad šogad zem 50€ īsti nav dabūjama.
20.februāris 2021, 08:07 | links
 
_EKA [19.02.21]: _EKA [20:34]: andreiko [15m]: Tas First Bride jau sākas tikai ar PE#0,6. Vispār jau tie PE#0,2 un 0,3 ir baisie diegi, manējam čomam ir vairāki, visi superjapāņi (es jau gan arī tikai japoškinus tinu virsū spiningiem). Tomēr, copējot pie tās pašas Lilastes mini upītes, kā šis iemet zālēs, tā ļoti bieži - čik un viss, džiga galva nost ar visu fļurika pavadiņu. Un tad čortojas - kas tā par auklu jptvm. Es tievākas par PE# 0,4 vai 0,5 nelietoju un mierīgi copēju (pārsvarā straujajā Gaujā). Un, ja ir zaceps, tad nost norausi arī PE#1,2, nav starpības. Gaujas zacepi ir niknāki par krokodīļiem. Tos vissmalkākos diegus var mērcēt kaut kādā stāvošā ūdenī, kur dibins tīrs kā baseinā, citur tiem praktisku pielietojumu neredzu.Bet cits adrenalīns...
Man atkal nemaz 0.4 tik bieži nost netrūkst. Tik cik džigoju, teiksim Abavā, kur ir sakne un vecie pludinātie baļķi, pārsvarā sanāk atlocīt, jo nu ķerot uz to 1.5-3 g šarnīru vai džigas galvu, baigi resnu āķi vai citu furnitūru neprasās likt.
Protams, gadās un ir kā saki - ja ir mirušais, tad ir ar jebkādu auklu.
Tagad uzliku 0.2, varbūt mainīšu domas... :D

Abavnieks, 19.februāris 2021, 20:17
Uzskatu, ka 0.2, 0,3 ir jēga lietot tikai nano džigam līdz 1.5 g. Pamatā labāk lietot 0.4-0.6 un nav jēga čakarēties ar mikrodžigu, ja tikpat labi rezultāti ir ar vieglo dropu/atvodu.Katram savi uzskati. Čakaru gan nekādu nesaskatu, ja uz puslīdz kvalitatīvas spoles uztīts

Abavnieks, 19.februāris 2021, 21:40
Kā ir upē, kad ir normāls vējš un stipra straume? Netraucē?
Ar 0.4 nejutu problēmas. Varbūt ar 0.2 būs.
Neesmu ķēris ar tādu vēl.
Bet, kādas problēmas?
19.februāris 2021, 22:03 | links
 
_EKA [20:34]: andreiko [15m]: Tas First Bride jau sākas tikai ar PE#0,6. Vispār jau tie PE#0,2 un 0,3 ir baisie diegi, manējam čomam ir vairāki, visi superjapāņi (es jau gan arī tikai japoškinus tinu virsū spiningiem). Tomēr, copējot pie tās pašas Lilastes mini upītes, kā šis iemet zālēs, tā ļoti bieži - čik un viss, džiga galva nost ar visu fļurika pavadiņu. Un tad čortojas - kas tā par auklu jptvm. Es tievākas par PE# 0,4 vai 0,5 nelietoju un mierīgi copēju (pārsvarā straujajā Gaujā). Un, ja ir zaceps, tad nost norausi arī PE#1,2, nav starpības. Gaujas zacepi ir niknāki par krokodīļiem. Tos vissmalkākos diegus var mērcēt kaut kādā stāvošā ūdenī, kur dibins tīrs kā baseinā, citur tiem praktisku pielietojumu neredzu.Bet cits adrenalīns...
Man atkal nemaz 0.4 tik bieži nost netrūkst. Tik cik džigoju, teiksim Abavā, kur ir sakne un vecie pludinātie baļķi, pārsvarā sanāk atlocīt, jo nu ķerot uz to 1.5-3 g šarnīru vai džigas galvu, baigi resnu āķi vai citu furnitūru neprasās likt.
Protams, gadās un ir kā saki - ja ir mirušais, tad ir ar jebkādu auklu.
Tagad uzliku 0.2, varbūt mainīšu domas... :D

Abavnieks, 19.februāris 2021, 20:17
Uzskatu, ka 0.2, 0,3 ir jēga lietot tikai nano džigam līdz 1.5 g. Pamatā labāk lietot 0.4-0.6 un nav jēga čakarēties ar mikrodžigu, ja tikpat labi rezultāti ir ar vieglo dropu/atvodu.Katram savi uzskati. Čakaru gan nekādu nesaskatu, ja uz puslīdz kvalitatīvas spoles uztīts

Abavnieks, 19.februāris 2021, 21:40

Kā ir upē, kad ir normāls vējš un stipra straume? Netraucē?
19.februāris 2021, 21:54 | links
 
_EKA [19.02.21]: andreiko [15m]: Tas First Bride jau sākas tikai ar PE#0,6. Vispār jau tie PE#0,2 un 0,3 ir baisie diegi, manējam čomam ir vairāki, visi superjapāņi (es jau gan arī tikai japoškinus tinu virsū spiningiem). Tomēr, copējot pie tās pašas Lilastes mini upītes, kā šis iemet zālēs, tā ļoti bieži - čik un viss, džiga galva nost ar visu fļurika pavadiņu. Un tad čortojas - kas tā par auklu jptvm. Es tievākas par PE# 0,4 vai 0,5 nelietoju un mierīgi copēju (pārsvarā straujajā Gaujā). Un, ja ir zaceps, tad nost norausi arī PE#1,2, nav starpības. Gaujas zacepi ir niknāki par krokodīļiem. Tos vissmalkākos diegus var mērcēt kaut kādā stāvošā ūdenī, kur dibins tīrs kā baseinā, citur tiem praktisku pielietojumu neredzu.Bet cits adrenalīns...
Man atkal nemaz 0.4 tik bieži nost netrūkst. Tik cik džigoju, teiksim Abavā, kur ir sakne un vecie pludinātie baļķi, pārsvarā sanāk atlocīt, jo nu ķerot uz to 1.5-3 g šarnīru vai džigas galvu, baigi resnu āķi vai citu furnitūru neprasās likt.
Protams, gadās un ir kā saki - ja ir mirušais, tad ir ar jebkādu auklu.
Tagad uzliku 0.2, varbūt mainīšu domas... :D

Abavnieks, 19.februāris 2021, 20:17
Uzskatu, ka 0.2, 0,3 ir jēga lietot tikai nano džigam līdz 1.5 g. Pamatā labāk lietot 0.4-0.6 un nav jēga čakarēties ar mikrodžigu, ja tikpat labi rezultāti ir ar vieglo dropu/atvodu.
Katram savi uzskati. Čakaru gan nekādu nesaskatu, ja uz puslīdz kvalitatīvas spoles uztīts
19.februāris 2021, 21:40 | links
 
Es divus gadus atpakaļ ķēru ar YGK Egi metal PE#0.5. Tad izlietojās, uzliku Sunline superauklu PE#0.4(no japānas sūtītu, te tādas neesmu redzējis). Atkal divi gadi riņķī, aukliņa jāmaina, jau rudenī uztinu YGK metālu PE#0,5. Man šis patīk, jo nekāds bekings nav jātin apakšā, 180 m iepakojums. Ļoti laba aukla.

andreiko, 19.februāris 2021, 20:48

Piekrītu, ļoti laba aukla - ilgi nepazūd ne krāsa, ne izturība, kā daudzām citām auklām.
19.februāris 2021, 21:01 | links
 
Es divus gadus atpakaļ ķēru ar YGK Egi metal PE#0.5. Tad izlietojās, uzliku Sunline superauklu PE#0.4(no japānas sūtītu, te tādas neesmu redzējis). Atkal divi gadi riņķī, aukliņa jāmaina, jau rudenī uztinu YGK metālu PE#0,5. Man šis patīk, jo nekāds bekings nav jātin apakšā, 180 m iepakojums. Ļoti laba aukla.
19.februāris 2021, 20:48 | links
 
andreiko [15m]: Tas First Bride jau sākas tikai ar PE#0,6. Vispār jau tie PE#0,2 un 0,3 ir baisie diegi, manējam čomam ir vairāki, visi superjapāņi (es jau gan arī tikai japoškinus tinu virsū spiningiem). Tomēr, copējot pie tās pašas Lilastes mini upītes, kā šis iemet zālēs, tā ļoti bieži - čik un viss, džiga galva nost ar visu fļurika pavadiņu. Un tad čortojas - kas tā par auklu jptvm. Es tievākas par PE# 0,4 vai 0,5 nelietoju un mierīgi copēju (pārsvarā straujajā Gaujā). Un, ja ir zaceps, tad nost norausi arī PE#1,2, nav starpības. Gaujas zacepi ir niknāki par krokodīļiem. Tos vissmalkākos diegus var mērcēt kaut kādā stāvošā ūdenī, kur dibins tīrs kā baseinā, citur tiem praktisku pielietojumu neredzu.Bet cits adrenalīns...
Man atkal nemaz 0.4 tik bieži nost netrūkst. Tik cik džigoju, teiksim Abavā, kur ir sakne un vecie pludinātie baļķi, pārsvarā sanāk atlocīt, jo nu ķerot uz to 1.5-3 g šarnīru vai džigas galvu, baigi resnu āķi vai citu furnitūru neprasās likt.
Protams, gadās un ir kā saki - ja ir mirušais, tad ir ar jebkādu auklu.
Tagad uzliku 0.2, varbūt mainīšu domas... :D

Abavnieks, 19.februāris 2021, 20:17

Uzskatu, ka 0.2, 0,3 ir jēga lietot tikai nano džigam līdz 1.5 g. Pamatā labāk lietot 0.4-0.6 un nav jēga čakarēties ar mikrodžigu, ja tikpat labi rezultāti ir ar vieglo dropu/atvodu.
19.februāris 2021, 20:34 | links
 
zaraza [19.02.21]: ir labas atsauksmes par šīm priekš mikrodžiga:
http://jig.lv/categories/lv/405/name/FIRST-BRAID-PE-X4.html

belijs23, 19.februāris 2021, 17:59

pieļauju, ka sajauci ar citu INTECH - Furious WX4, kas tiešām ir ļoti laba mikrodžigam un ir tam paredzētajos izmēros #0.4, #0.5 un #0.6.
Pa lielam tas ir ļoti līdzīgs YGK Egi Metal, ražots tai paša Japānas rūpnīcā ar to pašu aparatūru patentētajam YGK WX4 pinumam, bet nav tik stīvs, jo nav "cietā" jūras pārklājuma. Man pašam tāds stāv virsū, reāli iesaku... žēl ka vairs neražos, cik palicis, tik palicis...
Ja intech ir variants.. bet kā ar To YGK egi metal?? Kura bus labāka 0.4 diametrā no viņam abām.? Vienigi manos udenos ķēraju bus daudz, varbūt skatīties uzreiz uz 05.pe.
19.februāris 2021, 20:28 | links
 
ir labas atsauksmes par šīm priekš mikrodžiga:
http://jig.lv/categories/lv/405/name/FIRST-BRAID-PE-X4.html

belijs23, 19.februāris 2021, 17:59


pieļauju, ka sajauci ar citu INTECH - Furious WX4, kas tiešām ir ļoti laba mikrodžigam un ir tam paredzētajos izmēros #0.4, #0.5 un #0.6.
Pa lielam tas ir ļoti līdzīgs YGK Egi Metal, ražots tai paša Japānas rūpnīcā ar to pašu aparatūru patentētajam YGK WX4 pinumam, bet nav tik stīvs, jo nav "cietā" jūras pārklājuma. Man pašam tāds stāv virsū, reāli iesaku... žēl ka vairs neražos, cik palicis, tik palicis...
19.februāris 2021, 20:25 | links
 
andreiko [19.02.21]: Tas First Bride jau sākas tikai ar PE#0,6. Vispār jau tie PE#0,2 un 0,3 ir baisie diegi, manējam čomam ir vairāki, visi superjapāņi (es jau gan arī tikai japoškinus tinu virsū spiningiem). Tomēr, copējot pie tās pašas Lilastes mini upītes, kā šis iemet zālēs, tā ļoti bieži - čik un viss, džiga galva nost ar visu fļurika pavadiņu. Un tad čortojas - kas tā par auklu jptvm. Es tievākas par PE# 0,4 vai 0,5 nelietoju un mierīgi copēju (pārsvarā straujajā Gaujā). Un, ja ir zaceps, tad nost norausi arī PE#1,2, nav starpības. Gaujas zacepi ir niknāki par krokodīļiem. Tos vissmalkākos diegus var mērcēt kaut kādā stāvošā ūdenī, kur dibins tīrs kā baseinā, citur tiem praktisku pielietojumu neredzu.
Bet cits adrenalīns...
Man atkal nemaz 0.4 tik bieži nost netrūkst. Tik cik džigoju, teiksim Abavā, kur ir sakne un vecie pludinātie baļķi, pārsvarā sanāk atlocīt, jo nu ķerot uz to 1.5-3 g šarnīru vai džigas galvu, baigi resnu āķi vai citu furnitūru neprasās likt.
Protams, gadās un ir kā saki - ja ir mirušais, tad ir ar jebkādu auklu.
Tagad uzliku 0.2, varbūt mainīšu domas... :D
19.februāris 2021, 20:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager