Zemūdens kameras

sigi [23.dec]: Martins....B [19:54]: https://www.tackledirect.com/aqua-vu-100-5194-micro-revolution-5-0-hd-underwater-camera.html

Laba cena, bet mulsina, ka daudz sūdigas atsauksmes.
Varbūt ir kāds pircis šai vai iepriekšējai sezonai. Ir ok ? LV copes video filmētāji izmanto Praktik Murena, šai jau nevajadzētu būt sūdīgakai ?Nekad iepriekš nebiju redzējis tadu brīdinājumu, ka ierīcē izmantotie materiali var radīt vezi. Laikam kaut kadi specifiski Kalifornijas štata noteikumi.

PS es par brīdinājumu zem preces.
nu par amīšiem brīnīties necajadzētu, bij pat viņiem mikroviļņu krāsns instrukcijā rakstīts kad tajā nedrīkst žāvēt kaķus
23.decembris 2023, 22:34 | links
 
Martins....B [23.dec]: https://www.tackledirect.com/aqua-vu-100-5194-micro-revolution-5-0-hd-underwater-camera.html

Laba cena, bet mulsina, ka daudz sūdigas atsauksmes.
Varbūt ir kāds pircis šai vai iepriekšējai sezonai. Ir ok ? LV copes video filmētāji izmanto Praktik Murena, šai jau nevajadzētu būt sūdīgakai ?
Nekad iepriekš nebiju redzējis tadu brīdinājumu, ka ierīcē izmantotie materiali var radīt vezi. Laikam kaut kadi specifiski Kalifornijas štata noteikumi.

PS es par brīdinājumu zem preces.
23.decembris 2023, 22:00 | links
 
Martins....B [23.dec]: svens76 [44m]: man ir šī, tikai PRO versija. esmu starā. šai atšķirībā no parastā 5.0 ir temperatūras devējs, kompass, rāda virzienu kur kamera skatās un ieraksta funkcijaŠai atsauksmēs raksta, ka bieži zūd signāls. Vai Pro arī tā ir problēma ? Pro gan šiem nav. Citur arī, ātrumā neatrodu.
nu man PRO versiju atveda no amīšiem kkur ap 500 vai 600 naudiņas nāca, tas gan vairaakis gadus atpakaļ,īsti neatceros precīzi. bet saku, ka esmu starā par to
23.decembris 2023, 20:47 | links
 
Martins....B [23.dec]: svens76 [43m]: man ir šī, tikai PRO versija. esmu starā. šai atšķirībā no parastā 5.0 ir temperatūras devējs, kompass, rāda virzienu kur kamera skatās un ieraksta funkcijaŠai atsauksmēs raksta, ka bieži zūd signāls. Vai Pro arī tā ir problēma ? Pro gan šiem nav. Citur arī, ātrumā neatrodu.
nekad nav nekas zudis, kameru lietoju uz pilnu jaudu, arii čomiem devis esmu vairākkārt
23.decembris 2023, 20:45 | links
 
svens76 [23.dec]: man ir šī, tikai PRO versija. esmu starā. šai atšķirībā no parastā 5.0 ir temperatūras devējs, kompass, rāda virzienu kur kamera skatās un ieraksta funkcija
Šai atsauksmēs raksta, ka bieži zūd signāls. Vai Pro arī tā ir problēma ? Pro gan šiem nav. Citur arī, ātrumā neatrodu.
23.decembris 2023, 20:44 | links
 
svens76 [23.dec]: Martins....B [7m]: https://www.tackledirect.com/aqua-vu-100-5194-micro-revolution-5-0-hd-underwater-camera.html

Laba cena, bet mulsina, ka daudz sūdigas atsauksmes.
Varbūt ir kāds pircis šai vai iepriekšējai sezonai. Ir ok ? LV copes video filmētāji izmanto Praktik Murena, šai jau nevajadzētu būt sūdīgakai ?man ir šī, tikai PRO versija. esmu starā
šai atšķirībā no parastā 5.0 ir temperatūras devējs, kompass, rāda virzienu kur kamera skatās un ieraksta funkcija
23.decembris 2023, 20:02 | links
 
Martins....B [23.dec]: https://www.tackledirect.com/aqua-vu-100-5194-micro-revolution-5-0-hd-underwater-camera.html

Laba cena, bet mulsina, ka daudz sūdigas atsauksmes.
Varbūt ir kāds pircis šai vai iepriekšējai sezonai. Ir ok ? LV copes video filmētāji izmanto Praktik Murena, šai jau nevajadzētu būt sūdīgakai ?
man ir šī, tikai PRO versija. esmu starā
23.decembris 2023, 19:57 | links
 
https://www.tackledirect.com/aqua-vu-100-5194-micro-revolution-5-0-hd-underwater-camera.html

Laba cena, bet mulsina, ka daudz sūdigas atsauksmes.
Varbūt ir kāds pircis šai vai iepriekšējai sezonai. Ir ok ? LV copes video filmētāji izmanto Praktik Murena, šai jau nevajadzētu būt sūdīgakai ?
23.decembris 2023, 19:54 | links
 
https://youtube.com/@rybalkasdenchikom

Šis kanāls lieto water wolf kameru
28.novembris 2023, 22:31 | links
 
Sveiciens copmaņiem.

Tā kā nedaudz esmu aizrāvies ar copes kontenta izveidi un gribās savus video uzlabot - atkal emu aizdomājies par zemūdens kameras iegādi. Atkal, jo pagājušo sezonu biju nopircis "Murenu" un divu mēnešu laikā pa garantiju nomainīju 4 pilnus komplektus un 2 objektīvus ar vadu, līdz beidzot palūdzu veikalam naudiņu atpakaļ. Citām uzreiz, bet citām pēc pāris copes stundām - iezīme bija kopēja - ekrāns sāk mirgot zils un zūd bilde. Vienai kamerai atteicās strādāt kompass un dziļuma mērītājs.

Varbūt kāds ir testējis jēdzīgākus ražotājus un eksemplārus, un var kko ieteikt???

Ar cieņu,
Youtube kanāls "Ne asakas!"
28.novembris 2023, 22:04 | links
 
RaimisD [15.nov]: Jautāšu šeit, neceps taču jaunu tēmu tādam niekam.

Vīri iesakiet lūdzu kādu nakts redzamības kameru. Ar kustības sensoru. Bez raidītāja, ar savu atmiņu.
Mitrumizturība nav nepieciešama, varu nodrošināt, lai nemirkst.

Izcila izšķirtspēja nav nepieciešama. Man galvenais konstatēt faktu.

Ja kas ar laivu notiek, lai redz.
Es tev ieteiktu nečakarēties ar kamerām. Jo sejas tāpat nevarēs saskatit. Ja vēlies drošību, laiva iebuvēts paslēpts labs aķītis un gps trekeris ir way to go.
17.novembris 2023, 09:04 | links
 
kurjers6 [15.nov]: ezviz
Pateicos par ieteikumu. Manis atvēlētajā budžetā 70eur 1gab ir diezgan plašs piedāvājums. Īsti nesanāca laika lasīt aprakstus.
Vari ieteikt kādu konkrētu modeli.
17.novembris 2023, 08:04 | links
 
Hotentots [15.nov]: Tev vajag tāpēc, lai pēc tam, ja laiva nofenderēta, varētu redzēt, kurš to darījis?
Jā, vienu kameru pie laivas, otru vietā kur autiņus parasti atstāj.
Kad nofenderē trīs laivas, tad sāc kaut ko domāt.
Negribu ko dārgu, ja notiek kā teici, ka nozog arī pašas kameras, lai nav baigā škrobe.

Pateicos Hotentots par info.
17.novembris 2023, 07:56 | links
 
Jautāšu šeit, neceps taču jaunu tēmu tādam niekam.

Vīri iesakiet lūdzu kādu nakts redzamības kameru. Ar kustības sensoru. Bez raidītāja, ar savu atmiņu.
Mitrumizturība nav nepieciešama, varu nodrošināt, lai nemirkst.

Izcila izšķirtspēja nav nepieciešama. Man galvenais konstatēt faktu.

Ja kas ar laivu notiek, lai redz.

RaimisD, 15.novembris 2023, 19:06

ezviz
15.novembris 2023, 20:06 | links
 
Tev vajag tāpēc, lai pēc tam, ja laiva nofenderēta, varētu redzēt, kurš to darījis?

Esmu darbojies ar t.s. medību kamerām, kam sensors ļauj saprast, ka lopiņš pienācis un var fočēt/filmēt. Ir sanācis palietot Burrel S12, kas maksāja ap 180 eur, bet kam ir iespēja sūtīt bildes uz meilu. Kvalitāte dienā lieliska, naktī - kā gadās. Ja objekts tuvu, tad labi, ja lietus u.tml. - švakāk. Pavasaros/rudeņos, kad temperatūras labāk staigā, mēdz aizsvīst un tādējādi bilde it kā ir, bet miglaina. Citas nesvīstot, kā runā.
Reaģē adekvāti, nevis uz katru zara kustību.

Suntek HC300, kas maksāja ap 50+ eur arī sūtīja, bet kvalitāte švakāka un lēnāk reaģē.
Vēl bija kaut kāds aļika variants par 30+ eur tīri eksperimentam. Kaut ko jau nofočēt var, bet video briesmīgi un nu tā, tā... Reaģēja uz katru zara kustību. Ja tas viss nebūtiski un gribi zināt, vai uz Tavu pagalmu nenāk kaimiņu suns, tad jau var arī ar tādu.

Vēl ļoti būtiski ir kameru pareizi uzlikt. Dienā jau vienalga, bet naktī izgaismotājs fiksēs tuvāko zaru un fokusēsies uz to, atstājot visu citu tumsā. Tāpat lētākām kamerām ir lēnāki sensori. Ja objekts nāk pretī vai attālinās no kameras, tad neko, bet ja noiet gar kameru, tad bilde ātrākai kamerai sanākt var, video drīzāk būs pa tukšo. Lēnākai nebūs nekā.
Tāpat, ja gribi domāt par drošību, jādomā, kā to kameru uzlikt. Ja uzliksi labi redzami, nofenderēs arī to :)
15.novembris 2023, 19:57 | links
 
Jautāšu šeit, neceps taču jaunu tēmu tādam niekam.

Vīri iesakiet lūdzu kādu nakts redzamības kameru. Ar kustības sensoru. Bez raidītāja, ar savu atmiņu.
Mitrumizturība nav nepieciešama, varu nodrošināt, lai nemirkst.

Izcila izšķirtspēja nav nepieciešama. Man galvenais konstatēt faktu.

Ja kas ar laivu notiek, lai redz.
15.novembris 2023, 19:06 | links
 
Ir viens ,,brīvs,,komplekts, 12 m silikona kabelis (līdz -60 grādiem) regulējama led gaisma,bez ieraksta . https://youtu.be/Mo4Y9C7wuio
10.marts 2023, 14:05 | links
 
RaimisD [15.01.23]: RaimisD [31.dec]: Zemūdens kamera (laba) tā ir baigā štelle.
Tu redzi mazāko zivju uzvedības izmaiņu atkarībā no spēles vai mānekļa.Pie šī viedokļa pieturos.
Bet tur ir viens pamatīgs zemūdens akmens.
Teiktais atieksies arī uz ziemas eholotēm.

Piemērs.
Copmans klasiskais, asaru mednieks, bez tehnikas, uznākot uz ledus izurbj kādu desmitu urbumu sevi interesējošā diapazonā.

Nolaiž bļitku, balansieri uz grunti. Pāris reizes uzsit, uztaisa mākoni un pieceļ mānekli uz cm 30, uzmet agresīvi lielos vēzienos, tad amplitūdu samazina, sāk pauzēt.
Pēc 10-20 manipulācijām cope neseko.

Sāk pakāpeniski pacelt mānekli, strādāt augstāk. Iztausta visu ūdens masu. Kā zinām asaris var ņemt arī zem paša ledus ( neiespējami reti, bet var )
Pagājušas minūtes 5 šo darbību, copes neseko. Viņš pamet vietu un testē nākošo ālinģi.

Ko dara tehnaloģiju aprīkotais makšķernieks.
Viņš ,,iekarās" vienā ālinģī. Un ,,dolbī" to neaktīvo asari ilgu laiku, jo zivi taču redz. Redz kā tā reaģē, interesējās par mānekli.
Copmans izmisis maina mānekļus, spēli. Rezultātā padirš laiku .

Morāle.
Nav, nav urb nākošo ālinģi, meklē citu zivi, aktīvu.
Asari protams ar var ,,izsēdēt", bet produktīvāk ir urbt.

Nodublēšu teikto asaru tēmā.
nu vismaz es neiekaros vienā āliņģī, nolasu aktīvo asari un maucu tālāk. urbju ļoti daudz, kustos meklējot aktīvo zivi.pasīvo lieku mierā. vari nodublēt asaru tēmā:))
15.janvāris 2023, 19:39 | links
 
RaimisD [31.12.22]: Zemūdens kamera (laba) tā ir baigā štelle.
Tu redzi mazāko zivju uzvedības izmaiņu atkarībā no spēles vai mānekļa.
Pie šī viedokļa pieturos.
Bet tur ir viens pamatīgs zemūdens akmens.
Teiktais atieksies arī uz ziemas eholotēm.

Piemērs.
Copmans klasiskais, asaru mednieks, bez tehnikas, uznākot uz ledus izurbj kādu desmitu urbumu sevi interesējošā diapazonā.

Nolaiž bļitku, balansieri uz grunti. Pāris reizes uzsit, uztaisa mākoni un pieceļ mānekli uz cm 30, uzmet agresīvi lielos vēzienos, tad amplitūdu samazina, sāk pauzēt.
Pēc 10-20 manipulācijām cope neseko.

Sāk pakāpeniski pacelt mānekli, strādāt augstāk. Iztausta visu ūdens masu. Kā zinām asaris var ņemt arī zem paša ledus ( neiespējami reti, bet var )
Pagājušas minūtes 5 šo darbību, copes neseko. Viņš pamet vietu un testē nākošo ālinģi.

Ko dara tehnaloģiju aprīkotais makšķernieks.
Viņš ,,iekarās" vienā ālinģī. Un ,,dolbī" to neaktīvo asari ilgu laiku, jo zivi taču redz. Redz kā tā reaģē, interesējās par mānekli.
Copmans izmisis maina mānekļus, spēli. Rezultātā padirš laiku .

Morāle.
Nav, nav urb nākošo ālinģi, meklē citu zivi, aktīvu.
Asari protams ar var ,,izsēdēt", bet produktīvāk ir urbt.

Nodublēšu teikto asaru tēmā.
15.janvāris 2023, 19:32 | links
 
RaimisD [31.12.22]: preilietis [17:03]: Špons pienāk.Jeb kura led lampiņa var būt izmantota zem ūdens,piemais nosacījums -ir jāslēdz tikai ūdenī, un labi jānoklāj ar hermētiki. Varu izsūtīt pēc svētkiem.Ja jebkura der, tad atradīšu Rīgā.
Kamdēļ drīkst slēgt tikai ūdenī ?
Zem ūdens jāslēdz visādam gadījumam,temperatūru starpība, senos laikos ar parastām halogenu lampām dūra līdakas ,un slēdza tikai zem ūdens, ja slēdza virs ūdens tās pārdega ātri..
31.decembris 2022, 20:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager