Zemūdens kameras

RaimisD [30.12.21]: Lai nebūtu tukša diršana no manas puses. Uztaisīšu tās lietas tā, kā tām būtu jāizskatās. Lai nebūtu tā, ka viss ,ko taisa uz klēpīša mājās ir jāizskatās pēc sūda.
Sanāca laiks pieķerties Preilieša kameras uzlabošanai.
Ja piestrādā tad, arī mājas apstākļos var tīri ciešami visu sabūvēt .
Ir skaidrs, Preilietis liek uzsvaru uz kameras tehnisko daļu un tā ir labi paveikta.
Jāsaka godīgi esi kapitāli piešāvis roku silikonēšanā. Es centos labāk, bet sanāca tik sliktāk.
Tamdēļ izmantoju uzlikas un carulītes.
11.marts 2022, 18:29 | links
 
Crazycat [22.02.22]: Kur šobrīd (izņemot ALiexpres) varētu izvēlēties un iegādāties zemledus kameru?
Kādu izvēlēties, un kas būtu jāņem vērā?
Kādu paši lietojat, un kādas atsauksmes?
Paldies!
Pirku Aļika vieweye vet15 par savu nadu ok. Žēl ka nevar ierakstīt video
22.februāris 2022, 18:16 | links
 
Kur šobrīd (izņemot ALiexpres) varētu izvēlēties un iegādāties zemledus kameru?
Kādu izvēlēties, un kas būtu jāņem vērā?
Kādu paši lietojat, un kādas atsauksmes?
Paldies!
22.februāris 2022, 13:02 | links
 
preilietis [19.01.22]: Ja gribi pārdot parādi cilvēkiem kādu video ,uz ko viņa spējīga :))

Drīzāk tieši otrādi, pēc video būs grūtāk pārdot :)
Man ar tavas kameras vizuālā uzlabošanu baigi raiti neiet. Nav laika, kad ir laiks, tad slinkums čakarēties. Tā garajos ziemas vakaros kko palodēju.
Pagaidām tik uztaisīju jaunu kronšteinu un vadību izvedu ārā. Nevarēju piemērotu kasti atrast, nāksies no šī čemodāna pārtaisīt :))
19.janvāris 2022, 12:49 | links
 
raimond [19.01.22]: Pārdodu zemūdens kameru cr110-7h, gandrīz nelietotu, pirkta pie mums copesnams.lv
120 euro.
Un kas vainas? Ja gribi pārdot parādi cilvēkiem kādu video ,uz ko viņa spējīga :))
19.janvāris 2022, 11:16 | links
 

Pārdodu zemūdens kameru cr110-7h, gandrīz nelietotu, pirkta pie mums copesnams.lv
120 euro.
19.janvāris 2022, 11:04 | links
 
Ko lai saka es arī būvēju pats kameras daļas pirku alixpresā liku visu kopā protams nav tik glauni kā no veikala gatava kopa jau viss info ņemu gan no paša preilieša gan citur internetā ka viņas būve . No sākuma protams kamēr piešāvos viņas taisīt pat vairākas nosvilinaju viņas vai arī pati sistēma nobeidzās ka jau viss nāk no ķīnas un garantijas nav. Neko nepadarisi mēs visi izceļamies ar savām īpatnībām...
1.janvāris 2022, 08:07 | links
 
daddy_j [31.12.21]: žaba za rubeļ... Raimja pēc-posts ir tā "žaba" :DD
Iespējams no malas izskatās tieši tā. Čalis sagribējis super video kvalitāti, apdari ,kā labākajiem brendiem un samaksāt kapeiku.
Šie faktori ir pretrunā viens ar otru, to es ļoti labi apzinos. Vienmēr ir kompramisa variants. Tas zelta vidusceļš, ko visi meklējam. Reizēm gaidītais neattaisno cerības, gadās nu un.
Kamdēļ teicu par nepilnībām, ir jāsaka, lai meistars augtu un attīstītos savā amatā. Kamdēļ teicu to publiski, lai nemaldinātu citus potenciālus klientus.
Būtu mēģinājis ietaupīt, nop, tas nav pa lēto. Bet tie vizuālie defekti būs sakārtoti, iespējams risinājumi noderēs arī meistaram.
Nesanāk šajā dzīvē viss pa spalvai, lai kā arī negribētos.
PS. Būtu vēl tagad ēdis bezgaršīgas kotletes, ja pirms 25 gadiem sievai nebūtu pateicis, ka viņai sanāk ne visai. Sākumā apvainojās, dusmojās, tad pārdomāja, piestrādāja un tagad tas ir viens no viņas ,,firmas,, ēdieniem un maniem mīļākajiem.
31.decembris 2021, 12:53 | links
 
Pa tiešo viens otru sazvanās,iesaka,ko uzlabot,vai sakārtot.Varbūt uzfrišināšana tai kamerai ceņņiku paceļ.Bik atgādina Raikina -vakar bija tāāādi vēži,bet pa tādu cenu,šodien tādi,bet pa tāāādu cenu.Ar smaidu kāpjam tīģera gadā.

Vairis3, 30.decembris 2021, 22:52


ja būtu Raikinu līdz galam noskatījies - beigās bija žaba za rubeļ... Raimja pēc-posts ir tā "žaba" :DD
31.decembris 2021, 11:49 | links
 
Pa tiešo viens otru sazvanās,iesaka,ko uzlabot,vai sakārtot.Varbūt uzfrišināšana tai kamerai ceņņiku paceļ.Bik atgādina Raikina -vakar bija tāāādi vēži,bet pa tādu cenu,šodien tādi,bet pa tāāādu cenu.Ar smaidu kāpjam tīģera gadā.
30.decembris 2021, 22:52 | links
 

Dīvāns!:DDD
30.decembris 2021, 22:27 | links
 
Abavnieks [30.12.21]: Willy [31m]: Abavnieks [18:47]: RaimisD [18:43]: Ja es kko uztaisu , cenšos, naktis neguļu. Beigās sanāk figņa. Pircējam pie vienas vietas cik pūļu esmu tur ielicis un viņš nepirks ,ja viņam nepatiks. Cenšanās nav arguments.Piedod, Tu tiešām tiks tups, ka pērc lietas neredzot tās?Tups ne tups!diezvai Tev ir tiesības tā izteikties!cik ..ūdus aļikā un līdzigos kantoros pats neredzot esi nopircis?
...man tāpat kā Raimim ir svarīgi, lai viss būtu pa smuko!visi nav vienādi-katram savs!...rokas ir-satjūnēs un viss būs krasavčiks!Nevienu,nepērku lietas aļikos, ebajos un tamlīdzīgās vietās.
Un runa nebija par to kurš , ko māk vai nemāk uztaisīt, kā arī nebija par to, izskatās labi vai slikti.

Es nesaprotu, kā var pirkt kaut ko, mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, un pat pirms tam nepajautāt kaut vienu bildi, kur redzams tas ko pērc.
Bet ja līdz tam ir nonācis, ņemt pēc tam un publiski stāstīt, ka nepatīk tas un šitas.... nu pats vainīgs.
Bilde ir bilde....man šodien bij jāved dīvāns.bildi redzēju.kliente saka smags,vajag 2 krāvejus!ok aizbraucam-tādus divānus 3gab viens var paņemt padusē!:D....kas kuram ir smags un kas kuram ir smuks!?:)
30.decembris 2021, 22:23 | links
 
Abavnieks [30.12.21]: Willy [22m]: Abavnieks [18:47]: RaimisD [18:43]: Ja es kko uztaisu , cenšos, naktis neguļu. Beigās sanāk figņa. Pircējam pie vienas vietas cik pūļu esmu tur ielicis un viņš nepirks ,ja viņam nepatiks. Cenšanās nav arguments.Piedod, Tu tiešām tiks tups, ka pērc lietas neredzot tās?Tups ne tups!diezvai Tev ir tiesības tā izteikties!cik ..ūdus aļikā un līdzigos kantoros pats neredzot esi nopircis?
...man tāpat kā Raimim ir svarīgi, lai viss būtu pa smuko!visi nav vienādi-katram savs!...rokas ir-satjūnēs un viss būs krasavčiks!Nevienu,nepērku lietas aļikos, ebajos un tamlīdzīgās vietās.
Un runa nebija par to kurš , ko māk vai nemāk uztaisīt, kā arī nebija par to, izskatās labi vai slikti.

Es nesaprotu, kā var pirkt kaut ko, mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, un pat pirms tam nepajautāt kaut vienu bildi, kur redzams tas ko pērc.
Bet ja līdz tam ir nonācis, ņemt pēc tam un publiski stāstīt, ka nepatīk tas un šitas.... nu pats vainīgs.
Bija nosūtīts vesels video,kā īzskatās un kā kas darbojās...
30.decembris 2021, 22:10 | links
 
Willy [30.12.21]: Abavnieks [18:47]: RaimisD [18:43]: Ja es kko uztaisu , cenšos, naktis neguļu. Beigās sanāk figņa. Pircējam pie vienas vietas cik pūļu esmu tur ielicis un viņš nepirks ,ja viņam nepatiks. Cenšanās nav arguments.Piedod, Tu tiešām tiks tups, ka pērc lietas neredzot tās?Tups ne tups!diezvai Tev ir tiesības tā izteikties!cik ..ūdus aļikā un līdzigos kantoros pats neredzot esi nopircis?
...man tāpat kā Raimim ir svarīgi, lai viss būtu pa smuko!visi nav vienādi-katram savs!...rokas ir-satjūnēs un viss būs krasavčiks!
Nevienu,nepērku lietas aļikos, ebajos un tamlīdzīgās vietās.
Un runa nebija par to kurš , ko māk vai nemāk uztaisīt, kā arī nebija par to, izskatās labi vai slikti.

Es nesaprotu, kā var pirkt kaut ko, mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, un pat pirms tam nepajautāt kaut vienu bildi, kur redzams tas ko pērc.
Bet ja līdz tam ir nonācis, ņemt pēc tam un publiski stāstīt, ka nepatīk tas un šitas.... nu pats vainīgs.
30.decembris 2021, 22:06 | links
 
Pērciet Murenas,un lūrējat uz to ,,estētiku,, ne vis uz to kam viņas ir paredzētas.....
30.decembris 2021, 21:51 | links
 
Abavnieks [30.12.21]: RaimisD [18:43]: Ja es kko uztaisu , cenšos, naktis neguļu. Beigās sanāk figņa. Pircējam pie vienas vietas cik pūļu esmu tur ielicis un viņš nepirks ,ja viņam nepatiks. Cenšanās nav arguments.Piedod, Tu tiešām tiks tups, ka pērc lietas neredzot tās?
Tups ne tups!diezvai Tev ir tiesības tā izteikties!cik ..ūdus aļikā un līdzigos kantoros pats neredzot esi nopircis?
...man tāpat kā Raimim ir svarīgi, lai viss būtu pa smuko!visi nav vienādi-katram savs!...rokas ir-satjūnēs un viss būs krasavčiks!
30.decembris 2021, 21:46 | links
 
RaimisD [30.12.21]: preilietis [19:28]: ,,Raimi,, ja tev galvenais arguments ir estētika,bet ne fukcionalitāte, par ko nebija ne vārda,-vari droši sūtīt atpakaļ,naudu atgriezīšu ,bet varī notestēt ezrā, un tad vari sūtīt...Notestēju, rāda labi. Viss strādā ok. Funkcionalitāte ir uz 100%.
Pārējo savedīšu pievilcīgā skatā. Iespējams Tev radīsies idejas, ka to prezentēt.
Ja nebūtu gaismas viss būtu daudz ,,skaistāk,,....
30.decembris 2021, 21:14 | links
 
preilietis [30.12.21]: ,,Raimi,, ja tev galvenais arguments ir estētika,bet ne fukcionalitāte, par ko nebija ne vārda,-vari droši sūtīt atpakaļ,naudu atgriezīšu ,bet varī notestēt ezrā, un tad vari sūtīt...
Notestēju, rāda labi. Viss strādā ok. Funkcionalitāte ir uz 100%.
Pārējo savedīšu pievilcīgā skatā. Iespējams Tev radīsies idejas, ka to prezentēt.
30.decembris 2021, 20:05 | links
 
,,Raimi,, ja tev galvenais arguments ir estētika,bet ne fukcionalitāte, par ko nebija ne vārda,-vari droši sūtīt atpakaļ,naudu atgriezīšu ,bet varī notestēt ezrā, un tad vari sūtīt...
30.decembris 2021, 19:28 | links
 
Lai nebūtu tukša diršana no manas puses. Uztaisīšu tās lietas tā, kā tām būtu jāizskatās. Lai nebūtu tā, ka viss ,ko taisa uz klēpīša mājās ir jāizskatās pēc sūda.
30.decembris 2021, 19:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager