Zemūdens kameras

Kamdēļ es vispār liku šo postu ar aprakstu.
Es publiski slavēju Preilieša darbu un teicu, ka nopirku. Teicu arī ,ka ielikšu ziņu kā strādā.
Būtu kkā nekorekti no manas puses, ja to nedarītu. Un svarīgākais. Satiku šodien čomu pie copes veikala, jautāja par manu pirkumu un teica, ka arī pirkšot, ja man viss būs ok. Viņam ļoti patīk Preilieša video materiālu kvalitāte. Tamdēļ arī ieliku šo aprakstu ar detalizētu info. Lai cilvēki mani nepārprot. Galu galā es ne mirkli neesmu nonievājis Preilieša darbu, gluži otrādi, pat atbalstījis . Vienkārši vērsu uzmanību uz nepilnībām.
30.decembris 2021, 19:16 | links
 
Abi sez neta, bet perk/pardod kaki maisa :)
Skolosanas maksa :D:D
30.decembris 2021, 18:49 | links
 
svens76 [30.12.21]: bet vai tad sākumā neredzeeji foto? ir tak visādas opcijas, videozvani utt.:) nu es pirku savu kameru,paskatiijos netaa mega daudz apskatu par to , paintereseejos utt
Jā izpētiju galeriju. Preilietis man atsūtija video ar funkcionējošu aparatūru. Bet šādas nianses, jau neredz
30.decembris 2021, 18:49 | links
 
RaimisD [30.12.21]: Ja es kko uztaisu , cenšos, naktis neguļu. Beigās sanāk figņa. Pircējam pie vienas vietas cik pūļu esmu tur ielicis un viņš nepirks ,ja viņam nepatiks. Cenšanās nav arguments.
Piedod, Tu tiešām tiks tups, ka pērc lietas neredzot tās?
30.decembris 2021, 18:47 | links
 
RaimisD [30.12.21]: Ja es kko uztaisu , cenšos, naktis neguļu. Beigās sanāk figņa. Pircējam pie vienas vietas cik pūļu esmu tur ielicis un viņš nepirks ,ja viņam nepatiks. Cenšanās nav arguments.
bet vai tad sākumā neredzeeji foto? ir tak visādas opcijas, videozvani utt.:) nu es pirku savu kameru,paskatiijos netaa mega daudz apskatu par to , paintereseejos utt
30.decembris 2021, 18:45 | links
 
Ja es kko uztaisu , cenšos, naktis neguļu. Beigās sanāk figņa. Pircējam pie vienas vietas cik pūļu esmu tur ielicis un viņš nepirks ,ja viņam nepatiks. Cenšanās nav arguments.
30.decembris 2021, 18:43 | links
 
Abavnieks [30.12.21]: RaimisD [56m]: RaimisD [28.dec]: RaimisD [28.dec]: Nav fakts, ka pirkšu. Tīri intereseNopirku, došu ziņu kā strādā :)Sanāca mums dīls ar Preilieti. Viss korekti «Утром деньги — вечером стулья»
Nesameloja ne vārda, zilās īzenes un reģipsenes toč nav, bet makgraiverene un silikons biezā slānī. Strādā ideāli. Bet , vecīt, ir jāpiedomā arī pie izstrādājuma estētikas. Man ir svarīgi, kā lietas strādā, bet ne mazāk svarīgi, kā tās izskatās. Man, kā estētam šāds veidols pieklājīgi izsakoties ir nepieņemams. Labi garausi nebēdā, naudu atpakaļ neprasīšu. Pats mēģināšu to visu sakārtot ;)Kā var pirkt kaut ko tādu, vispār neapskatoties, kāds ir produkts?!? Es nerunāju, ka tas ir slikts, vai labs. Nezinu kādam jābūt. Vienaldzīgi. Bet pats fakts - Tu nopērc kaut ko, ko cilvēks taisījis ar rokām, un pēc tam raksti publiski, ka Tev kaut kas nepatīk. Apbrīnojami
piekriitu.nesmuki tas, cilveeks centies,taisiijis
30.decembris 2021, 18:37 | links
 
Abavnieks [30.12.21]: Tu nopērc kaut ko, ko cilvēks taisījis ar rokām, un pēc tam raksti publiski, ka Tev kaut kas nepatīk. Apbrīnojami
Pēc Tavām domām viss ,ko cilvēks taisījis ar rokām ir jāizskatās šādi ? Un tas ir ok. Man ir ražošanas uzņēmums un mēs to tik vien darām, kā ražojam kaut ko ar rokām. Un tas ne būt nav šādā kvalitātē. Labi es. Paskatāmies uz Buma darbiem. Viņš arī to ar savām rokām darinājis. Un, kā tas izskatās.
30.decembris 2021, 18:25 | links
 
+++
Pie kam simts un vienu reizi bija iespēja redzēt, kā izskatās šīs preilieša kameras un daprasts, ka viņu pluss ir ļoti labā video kvalitāte!
Nopirk uz un tg publuski dirst par ispildījumu, pilnībā piekrītu.. tas ir ļoti nekorekti.
30.decembris 2021, 17:51 | links
 
RaimisD [30.12.21]: RaimisD [28.dec]: RaimisD [28.dec]: Nav fakts, ka pirkšu. Tīri intereseNopirku, došu ziņu kā strādā :)Sanāca mums dīls ar Preilieti. Viss korekti «Утром деньги — вечером стулья»
Nesameloja ne vārda, zilās īzenes un reģipsenes toč nav, bet makgraiverene un silikons biezā slānī. Strādā ideāli. Bet , vecīt, ir jāpiedomā arī pie izstrādājuma estētikas. Man ir svarīgi, kā lietas strādā, bet ne mazāk svarīgi, kā tās izskatās. Man, kā estētam šāds veidols pieklājīgi izsakoties ir nepieņemams. Labi garausi nebēdā, naudu atpakaļ neprasīšu. Pats mēģināšu to visu sakārtot ;)
Kā var pirkt kaut ko tādu, vispār neapskatoties, kāds ir produkts?!? Es nerunāju, ka tas ir slikts, vai labs. Nezinu kādam jābūt. Vienaldzīgi. Bet pats fakts - Tu nopērc kaut ko, ko cilvēks taisījis ar rokām, un pēc tam raksti publiski, ka Tev kaut kas nepatīk. Apbrīnojami
30.decembris 2021, 17:44 | links
 
RaimisD [28.12.21]: RaimisD [28.dec]: Nav fakts, ka pirkšu. Tīri intereseNopirku, došu ziņu kā strādā :)

Sanāca mums dīls ar Preilieti. Viss korekti «Утром деньги — вечером стулья»
Nesameloja ne vārda, zilās īzenes un reģipsenes toč nav, bet makgraiverene un silikons biezā slānī. Strādā ideāli. Bet , vecīt, ir jāpiedomā arī pie izstrādājuma estētikas. Man ir svarīgi, kā lietas strādā, bet ne mazāk svarīgi, kā tās izskatās. Man, kā estētam šāds veidols pieklājīgi izsakoties ir nepieņemams. Labi garausi nebēdā, naudu atpakaļ neprasīšu. Pats mēģināšu to visu sakārtot ;)
30.decembris 2021, 17:39 | links
 
RaimisD [28.12.21]: PekaJonis [16:39]: Varu ieteikt paštaisītu kamerasCilvēkiem vārds paštaisīts asociējas ar
,, kolhozu,, makgraiverene , zilā izene, reģipša skrūves utt.
Preilieša galerijā var redzēt , ka nostrādāts profesionāli, ar keisiņu un visām lietām. Tie video ,ko viņš ievieto ir super. Vienīgi tehnikas gabarīti šķiet palieli. Jāūrbj , kā minimums ar 150mm. Iespējams kļūdos.
Par kvalitāti tiešām cepuri nost. Pilns kompleks, arī konsultācijas, video super! Par kvalitāti nav jāsatraucas! Komplekts nostrādāts godam.
28.decembris 2021, 21:22 | links
 
RaimisD [28.12.21]: Nav fakts, ka pirkšu. Tīri interese
Nopirku, došu ziņu kā strādā :)
28.decembris 2021, 21:01 | links
 
RaimisD [28.12.21]: Willy [24m]: RaimisD [22m]: Redzu 5m. Par cenu runāsim PMNu jau Raimis lūrēs!kā Tālavas taurētājs-gan tuv',gan tālumā!;):))) vecīt, ar tādu optiku. Nav fakts, ka pirkšu. Tīri interese
Jā!skatījos video...džekam cepuri nost!
28.decembris 2021, 19:54 | links
 
Willy [28.12.21]: RaimisD [22m]: Redzu 5m. Par cenu runāsim PMNu jau Raimis lūrēs!kā Tālavas taurētājs-gan tuv',gan tālumā!;)
:))) vecīt, ar tādu optiku. Nav fakts, ka pirkšu. Tīri interese
28.decembris 2021, 19:46 | links
 
RaimisD [28.12.21]: preilietis [17m]: Droši vien ka jau liku :)) Tad bija monitors ar hd ieraksta kvalitāti,tagad fhd . Un vieta tā pati kā video ,,zemāk,, https://youtu.be/iU8dwwFciDQSuper kvalitāte. Dziļums ap 3m vai mazāk ?
Ap 5 metri, un cieta grunts,kas daudz uzlabo redzamīdu un kvalitāti, dūņās viss daudz sliktāk.
28.decembris 2021, 19:30 | links
 
RaimisD [28.12.21]: Redzu 5m. Par cenu runāsim PM
Nu jau Raimis lūrēs!kā Tālavas taurētājs-gan tuv',gan tālumā!;)
28.decembris 2021, 19:29 | links
 
Ieliku bildi profilā,ar jauno mini proektu.
28.decembris 2021, 19:28 | links
 
Redzu 5m. Par cenu runāsim PM
28.decembris 2021, 19:18 | links
 
preilietis [28.12.21]: Droši vien ka jau liku :)) Tad bija monitors ar hd ieraksta kvalitāti,tagad fhd . Un vieta tā pati kā video ,,zemāk,, https://youtu.be/iU8dwwFciDQ
Super kvalitāte. Dziļums ap 3m vai mazāk ?
28.decembris 2021, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager