Zemūdens kameras

RaimisD [08.12.21]: Inars [28m]: IznomāJā, biju interesējies. Tām pāris nomām, no mazajām tikai go pro, gribēju ar reālā laika iespēju.
Iznomā no ,,svens76,, aquafu, :))
8.decembris 2021, 12:00 | links
 
Inars [08.12.21]: Iznomā
Jā, biju interesējies. Tām pāris nomām, no mazajām tikai go pro, gribēju ar reālā laika iespēju.
8.decembris 2021, 11:38 | links
 
Klau, man ir viena bedre ezerā, kas man neliek mieru. Pareizāk sakot es viņai nelieku mieru. Zivis tur ir daudz, bet ne uz ko neņem. Gribas paskatīties ,kas tur mīt.
Nez varu piemudīt savai sony akcion kamerai lukturi un nolaist 7 metros. Wifi iespējams neķertu, un mazajā pūlksteņa lieluma ekrānā ar diži daudz nesaskatīsi. Bet ierakstā gan. Vajadzētu tik kameras keisiņam piemudīt lukturi.
Tā uz regulāru lietošanu speciālu kameru neplānoju pirkt.
Ehalote, kamera, copes štrumi, pārāk daudz loriņu. Copei laika nepaliks.

RaimisD, 7.decembris 2021, 21:24

Iznomā
8.decembris 2021, 11:29 | links
 
Klau, man ir viena bedre ezerā, kas man neliek mieru. Pareizāk sakot es viņai nelieku mieru. Zivis tur ir daudz, bet ne uz ko neņem. Gribas paskatīties ,kas tur mīt.
Nez varu piemudīt savai sony akcion kamerai lukturi un nolaist 7 metros. Wifi iespējams neķertu, un mazajā pūlksteņa lieluma ekrānā ar diži daudz nesaskatīsi. Bet ierakstā gan. Vajadzētu tik kameras keisiņam piemudīt lukturi.
Tā uz regulāru lietošanu speciālu kameru neplānoju pirkt.
Ehalote, kamera, copes štrumi, pārāk daudz loriņu. Copei laika nepaliks.
7.decembris 2021, 21:24 | links
 
daddy_j [07.12.21]: daddy_j [56m]: Aqua Vu modelis?Aqua Vu micro revolution 5.0 pro

svens76, 7.decembris 2021, 09:55

Paldies! ...kaut ko zem eglītes vajag :)
laba izvēle
7.decembris 2021, 10:28 | links
 
daddy_j [56m]: Aqua Vu modelis?Aqua Vu micro revolution 5.0 pro

svens76, 7.decembris 2021, 09:55


Paldies! ...kaut ko zem eglītes vajag :)
7.decembris 2021, 10:23 | links
 
daddy_j [07.12.21]: Aqua Vu modelis?
Aqua Vu micro revolution 5.0 pro
7.decembris 2021, 09:55 | links
 
svens76 [07.12.21]: preilietis [59m]: svens76 [51m]: preilietis [Vakar]: badapiicka [Vakar]: kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomērTu latvijas ūdeņos
atsaukmes pameklē ,:)) vari pajautāt NG ,viņam tā ir ,tik ar skaļu nosaukumu ,,Murena,, bet kvalitāte no tā nemainās :)) bet maksā šeit 300 , -ķīnā 150 :))man kamerai svarīgāks cik tā kompakta, nevis HD kvalitāte. savu Aqua Vu iemetu kabatā un uz priekšu.visu labi var redzēt un tehnisku problēmu navCenu neaizmirsi salīdzināt?:)) Var jau sataisīt arī mini vai pat mikro izmēru, bet ja redze švakāka jālūr caur binokli:))par cenu teikšu tā- dzīvojam tak vienreiz, kāpēc sev ko liegt?:) redze laba, brilli nelieku savos 45cos:)
Tad ok:)) katram savu.
7.decembris 2021, 09:54 | links
 
Aqua Vu modelis?
7.decembris 2021, 09:27 | links
 
Man ir, pagājušo sezonu lietoju. Ja gribi izmantot zivju atrašanai, tad ļoti iesaku. Maza, kompakta, ērta. Ātri nolaid lejā, apskaties vai ir kustība vai nav un velc ārā. Vēl no plusiem ir tas, ka sūta nevis no Ķīnas, bet Polijas (ja pērc Aliexpress) - atnāks pāris dienu laikā. Mīnuss - nav ieraksta funkcijas, kā Svena Aqua Vu. Nu un laikam kapeiku sliktāka rezolūcija. Bet, ja neplāno kļūt par jūtūberi, bet tikai apskatīt, kas notiek zem ledus, lai izlemtu, vai ir jēga nolaist mormišku, tad ļoti iesaku.

kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomēr

badapiicka, 6.decembris 2021, 11:11
7.decembris 2021, 09:21 | links
 
preilietis [07.12.21]: svens76 [51m]: preilietis [Vakar]: badapiicka [Vakar]: kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomērTu latvijas ūdeņos
atsaukmes pameklē ,:)) vari pajautāt NG ,viņam tā ir ,tik ar skaļu nosaukumu ,,Murena,, bet kvalitāte no tā nemainās :)) bet maksā šeit 300 , -ķīnā 150 :))man kamerai svarīgāks cik tā kompakta, nevis HD kvalitāte. savu Aqua Vu iemetu kabatā un uz priekšu.visu labi var redzēt un tehnisku problēmu navCenu neaizmirsi salīdzināt?:)) Var jau sataisīt arī mini vai pat mikro izmēru, bet ja redze švakāka jālūr caur binokli:))
par cenu teikšu tā- dzīvojam tak vienreiz, kāpēc sev ko liegt?:) redze laba, brilli nelieku savos 45cos:)
7.decembris 2021, 09:21 | links
 
ALNIS07 [07.12.21]: preilietis [Vakar]: badapiicka [Vakar]: kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomērTu latvijas ūdeņos
atsaukmes pameklē ,:)) vari pajautāt NG ,viņam tā ir ,tik ar skaļu nosaukumu ,,Murena,, bet kvalitāte no tā nemainās :)) bet maksā šeit 300 , -ķīnā 150 :))man kamerai svarīgāks cik tā kompakta, nevis HD kvalitāte. savu Aqua Vu iemetu kabatā un uz priekšu.visu labi var redzēt un tehnisku problēmu nav

svens76, 7.decembris 2021, 08:28
Kas par modeli?
Sony imx 291 nvp 2441.
7.decembris 2021, 08:54 | links
 
svens76 [07.12.21]: preilietis [Vakar]: badapiicka [Vakar]: kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomērTu latvijas ūdeņos
atsaukmes pameklē ,:)) vari pajautāt NG ,viņam tā ir ,tik ar skaļu nosaukumu ,,Murena,, bet kvalitāte no tā nemainās :)) bet maksā šeit 300 , -ķīnā 150 :))man kamerai svarīgāks cik tā kompakta, nevis HD kvalitāte. savu Aqua Vu iemetu kabatā un uz priekšu.visu labi var redzēt un tehnisku problēmu nav
Cenu neaizmirsi salīdzināt?:)) Var jau sataisīt arī mini vai pat mikro izmēru, bet ja redze švakāka jālūr caur binokli:))
7.decembris 2021, 08:54 | links
 
preilietis [Vakar]: badapiicka [Vakar]: kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomērTu latvijas ūdeņos
atsaukmes pameklē ,:)) vari pajautāt NG ,viņam tā ir ,tik ar skaļu nosaukumu ,,Murena,, bet kvalitāte no tā nemainās :)) bet maksā šeit 300 , -ķīnā 150 :))man kamerai svarīgāks cik tā kompakta, nevis HD kvalitāte. savu Aqua Vu iemetu kabatā un uz priekšu.visu labi var redzēt un tehnisku problēmu nav

svens76, 7.decembris 2021, 08:28

Kas par modeli?
7.decembris 2021, 08:47 | links
 
preilietis [06.12.21]: badapiicka [Vakar]: kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomērTu latvijas ūdeņos
atsaukmes pameklē ,:)) vari pajautāt NG ,viņam tā ir ,tik ar skaļu nosaukumu ,,Murena,, bet kvalitāte no tā nemainās :)) bet maksā šeit 300 , -ķīnā 150 :))
man kamerai svarīgāks cik tā kompakta, nevis HD kvalitāte. savu Aqua Vu iemetu kabatā un uz priekšu.visu labi var redzēt un tehnisku problēmu nav
7.decembris 2021, 08:28 | links
 
badapiicka [06.12.21]: kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomēr
Tu latvijas ūdeņos
atsaukmes pameklē ,:)) vari pajautāt NG ,viņam tā ir ,tik ar skaļu nosaukumu ,,Murena,, bet kvalitāte no tā nemainās :)) bet maksā šeit 300 , -ķīnā 150 :))
6.decembris 2021, 19:14 | links
 
kā ir ar ķīniešu vieweye kameru? Kāds lieto? Apskatos diezgan labas atsauksmes, vienīgais, ka ik pa brīdim gadoties, ka ūdens tiek iekšā "acī"- ne katram otrajam protams, bet nu tomēr
6.decembris 2021, 11:11 | links
 
Palicis viens komplekts,ja kam vajag rakstiet pm.
5.decembris 2021, 22:30 | links
 
normunds.grabovskis [03.11.21]: man ir šī un šogad, vairāk gan no ledus, to izmantosim filmēšanā diezgan daudz, pagaidām esmu testējis Daugavā no pāris baržām un betona krastmalām.
ekrānā bildes kvalitāte ir ok, ļoti noderīga lieta ir kompass, tu redzi lur skatās kamera, visa lietošana ir vienkārša un saprotama, pluss ir tas, ka visu var ierakstīt atmiņas kartē, bet... tieši ar šo ir pagaidām vienīgais mīnuss ar ko esmu saskāries , kamera raksta kaut kādā citā, ne mums un standarta kompim saprotavā formātā :). Sazinājos ar ražotāju, viņi iesaka nolādēt atsevišķu programmu šo datu lasīšanai, arī mūsu datorgalvas, kurām ticu vairāk kā ražo'taja teiktajam :))), izpētīja un secināja, ka spec programmu būs jālādē.
Sakārtošu šo jautājumu un tad varēšu padalīties pieredzē, ja ieraksts nav tik svarīgs, tad bilde un lietošanas vienkāršība ir ļoti ok
Īstai ,,murena,, pietiek VLC plejera,lai lasīt failus,bet izstiepta bilde un kvalitāte neiespaida :))
12.novembris 2021, 20:44 | links
 
Alūksnē, Rāznā, Siverā ir ļoti tīrs ūdens,tur derēs jeb kurš ,,kīnietis,, :))

preilietis, 5.novembris 2021, 16:04


Jā.
Duļķi arī papildus gaismas neko nedos, ja neredz tālāk par 1-2m (cik ar masku esmu peldējis)? Tādā Jūdažu ezerā tālāk par 0.5m nekad neredz...

Rudenī/ziemā jau parasti ūdens dzidrāks...
5.novembris 2021, 16:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager