Spinings tālam iemetienam

Sveiki, copmaņi!

Mērķis - tāls iemetiens (100m) ar vizuli no 15-30gr.

Vajadzība - jauns kāts, jo vecais (Salmo 1997.g.) pārāk īss (2.1m) un ciets.

Ideja - kāts 2.7m, tests no ...-30gr., pirmais (no roktura) LIELS gredzens.

Problēma - internetā nevienu kātu nevar lāga apskatīt, kur nu vēl gredzena lielumus. Vēlos pasūtīt i-veikalā, ja zinātu īsto modeli, ko vēlos. Tomēr lētāk:) Un protams par Ļoooti pievilcīgām cenām. Pats dzīvoju patālu no Rīgas, un tikai, lai apskatītos kātus, negribās uz turieni speciāli braukt.

Varbūt kāds kaut ko var ieteikt?
24.aprīlis 2011, 16:27 | links
 
Tev vajadzeja minet cenas apmeru, gruti jau bus kadam tev ko ieteikt!
24.aprīlis 2011, 16:31 | links
 
Max - 45Ls. Un ne jau vienmēr cena nosaka visu. Varbūt kāds Guru zina jaunu spini pa 5Ls un ne ar ko sliktāku par simtlatnieku! :)
24.aprīlis 2011, 16:46 | links
 
Ja no krasta, tad 3m, tests 15-45, pēc iespējas vairāk riņķi.

Kaut kad pasen iegādājos Salmo Diamond Excel. 3m, 11 vai 12 riņķi, pītā aukla. Pasmags, nobalansēts sūdīgi, bet tāliem metieniem bija ideāls :)))
24.aprīlis 2011, 16:52 | links
 
pulkvedis> Man ir kāts , varētu teikt riktīgs ''žvidzināmais '' , DAM Emotion , garums 3m. , T-10-40gr . cena +- 37ls .
No veikalā esošajiem izvēlējos šo un esmu Ļoti apmierināts >>> :)!!!!!
24.aprīlis 2011, 16:56 | links
 
Nezinu, principa pa 15 ls var savakt labu shpini ar 0.20 mm auklinjas kaseti 150 metriem!

Pasham ir SUPREME ULTRA 320 spole (ap kadiem 7 ls maksaja) 0.20 var uztiti 180 metrus, 0.25 120 metrus! 3 gultni griezas labi nekas necharkst, spole viegla nekas nebojajas, noperkot dargas spoles vairak iespeja ka krutie mehanismi nochakaresies!

Kats - parasts kkads firmas KANGOR poļu ari pa kadiem 4.50 LS pirku (garums 2.70), 4 rinki tikai (manuprat labi, jo nav kam sabojaties), bet izturibas zinja tur labak ka kkads SALMO kuram rinkim izkrit plastamas jau 2 iemetiena!


Komplekta cena ap kadiem 12 LS!


Talak

Noperc labu auklu, es uztinu labas izturibas JAXON 0.20 150 metrus, aukla tur 8 KG cena 2.20 internetveikala

Ja gribi talu iemetienu tad vairak par 0.20 MM auklu neliec, un kas svarigi 0.20 aukla labak uz kasetes uztinas ka kkada 0.30..

https://www.pieasakas.lv/lv/katalogs/auklas/jaxon/jaxon_xt_pro_performance_0.20/


Panem kadus vel roterus un aida uz copi


Bez problemam vis shanse, ka saka budzeta risinajums
24.aprīlis 2011, 16:56 | links
 
Nu es pats lietoju Cormoran Thunderstick Strong kad nepieciesams stradat ar ko smagaku un varu teikt to labako un ari cena ir loti laba! Lai ari nepatik stradat ar smagiem rikiem! Manam ir 30-60 tests 270, pirku Pie Bloma zemitana tilta caka ielas puse! bet nu ja saki 15-30 tad jau der loti daudzi tie pasi Shimano vai Abu garcia nepievils!
24.aprīlis 2011, 17:00 | links
 
Ta cena ka kuram (citam vajag pa 100 ls komplektu, citam pietiek ar 14 ls), droshvien smiekligi, bet es pa 14 LS sakombineju normalu spoli+katu! nekas neplist, metiens super tals, nekadu problemu1

Neviens rinkis, gultnis nav izluzis, kaiminjam kruta DAM spole jau 4 cope saka spole chakareties, man pa 14ls vis ok :D



Galvenais atcereties copes butibu- zivij pofig cik dargi tev riki, un iemest talu var ari ar leto spoli+katu
24.aprīlis 2011, 17:01 | links
 
Paskatijos cenas manejais maksimali vienkarsais komplekts shpinam!

SUPREME ULTRA 320 = 6 LS+ KANGOR ar 4 rinkiem 2.70M kāts 4.50 LS

11 LS kopa iznaca!

kopa ap 11 ls, :D protams nav krutie korkja rokturi viss maksimali vienkarsi bez entajiem rinkiem un gultniem bet strada patikami, aukla uztinas, notinas ari labi
24.aprīlis 2011, 17:04 | links
 
Ko nozime cena? Izturiba, lidzsvarojums, daudz vieglak stradat, kaifigak stradat un to dara ar baudu! Neko nesaku, aktram ir savadak iespeja nopirkt u.t.t. Bet atsiriba ir milziga daudzas lietas! Un atkarigs vai esi 7dienas makskernieks vai tomer tas ir loti nopietns hobijs! Lai stradatu loti produktivi, nevar but neviena vaja punkta, sakot no mazakas lietas! Piedod, bet nu pa 14ls nokomplektet spinigu neliekas visai nopietns pasakums, sorry!
24.aprīlis 2011, 17:07 | links
 
>>ArtursK
Piekrītu. Tāpēc jau prasu par pieredzi. Un galvenais, kas kavē pasākumu, tas, ka pieredze katram sava.
Piemēram, Tu saki "kkāds Salmo - riņķu plastmasas izbirst", bat manam Salmo ir jau 14 gadi, un viss rullē. Tikai manam mērķim neder:)
24.aprīlis 2011, 17:07 | links
 
Un reti kurs makskernieks perk tikai tapec, vot ar sito es busu baigi krutais calis uz ezera, stradasa ir pavisam savadaka! Es uzskatu, labak nopirkt vienu reizi ko labu, nevis nopirkt kaut ko lai butu... Tiesi tas pats ar manekliem ir, letie kiniesi kas vispar nestrada ir manuprat veltigi izmesta nauda! Tad labak nopirkt vienkarsi bleki vai gumiju un stradat, nevis letos voblerus, kas ka koka klucis velkas vienakrsi pa udeni!
24.aprīlis 2011, 17:11 | links
 
Atradu ari ineta, tikai klasts leilaks bus tiesi izplatitaja veikala http://www.689.lv/product_info.php/cPath/1_16_33/products_id/1426 Bet nu katram jau pasam jaizvelas un jaizlemj!
24.aprīlis 2011, 17:12 | links
 
ka kuram, citam labak izturiba, vieglums utt!


Man galvenais nokert fišu, uzskaru liekot uz labu auklu (talu iemetienu), labu roteri, vizuli, gumiju gala.


Principa, cilveki daudzi loti daudzi parmaksa par to pashu stiklnieku, bet redz uz kata uzrakstits DAM, SHIMANO, kas uzreiz kata cena 3 karsho, materiali izgatavoshana jau lidzigi

tie pasi stiklskiedras kiniesu kati vien visi ir..

Cik esmu saskaries, teiksim ar spolem ap 7 gultniem, tad vinjas nojuks daudz atrak, ka teiksim spoles leta gala ar 3 gultniem
24.aprīlis 2011, 17:32 | links
 
Man uz shpina 4 rinki tikai kaiminja DAM katam rinki uz shpina ir ap 7,! vinjam 4. cope nokrit plastmasa no rinka jo nesaudzigi shpino, bet manejam leta gala copeju talak nekas nekrit nost
24.aprīlis 2011, 17:35 | links
 
Vai tev ir parlieciba, ka noperkot pa 7ls katu tev bus tiesi tads pats materials, izturiba un viss parejais ka kadam labam spinigam? Piedod, bet crazy,, cilveki parmaksa dazreiz tam piekritu, bet nu tikai nedaudz un zimols nozime ari uzticibu un parbauditu vertibu! Un tu jau uzrakstiji sakuma, tavs merkis ir nokert Fisu! Mans pirmais merkis ir izprast lai vinu nokertu un to darit ar kaifu, tapec ari nepatik piemeram Velce, uzskatu, ka ta nav isti makskeresana, vel ar iezimetam kordinatam GPRS! Es uzsaktu, ka visam ir jabut kvalitate lai veiksmigi kaut ko nokertu vispar! Ja bus kaut viens vajs punkts un to nelabos vai nemacisies, tad ari rezultati nebus nekadi labie!
24.aprīlis 2011, 17:40 | links
 
Gati ari protams, maneklju izvele tev piekritu! Tur nevar akstities jo maneklis liela mera nosaka vai tu kautko nokersi!

Tiesi tapec es sakombineju maksimali vienkarsu un letu shpini, lai atbilst parametriem daudz maz, kats ap 2.70, gultni spolei vismaz 3, un aukla uz kasetes 0.20 lai var uztit brivi 180 metrus! tas nodrosinatu labu talu iemetienu pat visvieglakajiem manekliem


Tad protams, izgazhu naudu uz labiem manekljiem un labu (izturigu) auklu!



Riki manuprat nespele lielu lomu, galvenais tomer lai roteris ir no kkada normala razhotaja teiksim JAXON, DAM, MEPP, ja gumijas tad RELAX KOPYTO firmas..

Kiniesiem ir minuss, vini salipina to manekli pat nepastestejot, rezultata manekli nav labi sabalanseti, zivis tos vienkarsi nekjer..
24.aprīlis 2011, 17:41 | links
 
Kapec tava profila bilde ir viens no dargakajiem razotajiem makskeresana DAIWA? :)) Fans, es nesaku, ka nevar makskeret, bet saku, ka tev pasam bus lielaks kaifs un kvalitativaka cope,
24.aprīlis 2011, 17:42 | links
 
Esmu copejis ar DAIWAS seriju draugam ir, protams fantastika, viegli, labi ripo spolei laba gaita,! tapec daiwa no darga gala ir iepatikusies!

JAXON, DAIWA shie 2 mani favoriti!
24.aprīlis 2011, 17:44 | links
 
Starpcitu, ieperkos shaja veici, idealakas cenas nekur Riga tadas neatrast!


https://www.pieasakas.lv/lv/katalogs/rotini/

JAXON roteri pa nepilnu latu, gumijas ari pa 0,30 santosiem
24.aprīlis 2011, 17:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager