Iebarošana, barības

Un tad kad klienti sāk ēst,tā papurnu!
3.maijs 2011, 15:24 | links
 
Davis! Turpinot metaforās neaizmirsīsim par resnajiem amerikāņiem, kam pilnīgi pajāt miežu klimpas ar trifelēm - viņiem vajag gamburgeru un hotdogu:) Un rīt viņi to gatavi kaut vai Vegasas centrā, kamēr neona, laimīgo dzīvi sološais uzraksts bliež pa acīm:) Brt tas viss demogogija kas nepaaraugs polemikaa. Patiesiiba ir taada, ka neskatoties uz to kaa ir pareizi - fastfuuds un maajas virtuve neizniiks. Nenjemos apgalvot, bet pilniibaa pieljauju, ka lielaaks skaits trofejas karpu tomeer ir iznaakushas uz taarpu vai kartupeli nevis uz zemenju boilaam. protams tas viss saistiibaa ar to, ko jau mineeju par karpinieku sacensiibaam.
3.maijs 2011, 15:19 | links
 
Ja tu savā restorānā gribi pievilināt bagātus un maksātspējīgus klientus (aļi kā lielas zivis) tad tev jāpasniedz vizuāli pievilcīga, labi smaržojoša, garšīga, veselīga un kvalitatīva pārtika!

Atmosfēra un interjers jau ir pielīdzināma tavai izvēlētai makšķerēšanas vietai! Pārbaudīta grunts, reliefs utt.
Nevelti bieži taisa galdus, izpļauj un izgrābj no zālēm uzber smilti un tml. lai zivs redzētu ne tikai tavu piedāvāto barību bet arī lai vigli būtu pieejama tava piedāvātā ēsma!

Tai pašā laikā tev jābūt nemanāmam lai netraucētu klientiem baudīt maltīti!
3.maijs 2011, 15:08 | links
 
... un kur nu vēl pašapziņai... "manā restorānā pasniedz garšīgāko desertu" vai "manā ūķī krāmē stūķi"
3.maijs 2011, 14:54 | links
 
to dzhi,

Nē uz visām zivīm ko taisies iebarot (līņi, brekši, karpas, karūsas, raudas utt. ), protams vienām vajag vairāk vienu citām citu , bet pamatprincipi ir tie paši!
3.maijs 2011, 14:49 | links
 
da patiesību jau rakstīja. Attiecas uz visām barojamajām un jo sevišķi gadījumos, kad zvērs ir izlutināts un kad viens no galvenajiem uzdevumiem ir jamo aizvilināt prom no citas labas barības. Ja jūs atvērtu savu restorānu pretējā ielas pusē citam konkurējošajam - tak nemēģinātu ar haļavnu mannāputru atvilināt klientu prom no haļavna creme brulee
3.maijs 2011, 14:48 | links
 
man piemeeram ir buutiski apzinaaties kaadeelj es izmantoju shaadu vai taadu bariibu un paburties ar sastaavdaljaam arii pieder pie lietas.

Davi,
tas ko rakstiiji laikam praksee vairaak ir attiecinaams uz karpu makshkjereeshanu.
3.maijs 2011, 14:41 | links
 
atļauties bija domāts ne tikai naudas, bet arī laika ziņā, studēt pētīt eksperimentēt utt. Man uz copi negadās tikt tik bieži, ka gribētos un tāpēc, braucu ar gatavu. :)
Bet noteikti ir kuriem patīk ņemties un darīties, un tas ir tikai apsveicami! Ja kāds atrod īpaši veiksmīgu recepti var arī patirgot :)
3.maijs 2011, 14:17 | links
 
Nu ja papēta dziļāk kas ko veido barībās un ko ar ko var aizstāt nav tik traki un var atļauties ikdienas copē!

Protams ja pērk katru sastāvdaļu makšķernieku veikalā pa mazam iepakojumam ar populāra branda nosaukumu tad cena ir paliela!
3.maijs 2011, 14:12 | links
 
"Pieiet tai lietai profesionālāk" eto ņe man. Es braucu makšķerēt nevis strādāt :)
3.maijs 2011, 14:11 | links
 
ierunājās karpinieks Dāvī! :D
Būtu jau labi, ja to visu varētu arī atļauties ikdienas copē :)
3.maijs 2011, 13:59 | links
 
Aizmirsu piebilst, ka viss vēl ir atkarīgs no ūdens temperatūras!
Piemēram daudzi pievieno dažādas eļas barībām - tad nu lūk paskataties kā eļa uzvedas siltā ūdenī un kā vēsā!
3.maijs 2011, 13:55 | links
 
Vispār jau iebarošanas barības ir vesela zinātne uz ko zivis reaģē labāk vai sliktāk!!!
Lielākā daļa makšķernieku aprobežojas tikai ar nosaukumu, nosacītu smaržu un cenu!

Zivij ir sekojošas maņas: redze, oža, garša
bet vissvarīgākā vēl ir zivs pašsajūta pēc barības uzņemšana - jo no tā ir atkarīgs vai zivs to vel ēdīs un uzturēsies.

Makšķernieki kas pieiet profesionālāk pēta un balansē sastāvdaļas un pieturas pie vadlīnijām:

1) lai barība nerūgtu -
Neizmanto kviešu produktus , vai vārītus putraimus

2) lai barība būtu viegli sagremojama -
Liela daļa attiecas uz pirmo punktu, bet klāt nāk neapstrādāti graudi, rieksti un tml. Barību palīdz sagremot dažādas piedevas un piedevu kompleksi.

3) Lai barībā būtu zivīm nepieciešamie vitamīni un aminoskābju kompleksi, proteīni-

Tā patās kā cilvēkiem zivīm ir vajadzīgi vitamīni, aminoskābes un proteīni - zivs spēj atšķirt un novērtēt barības uzturvērtību. Barībai jābūt pietiekoši augstu barības vērtību, bet nedrīkst būt pa daudz jo tas radīs smaguma sajūtu un zivs noies gulēt kamēr pārstrādās kuņģa saturu, kas jau nav makšķernieku interesēs.
Aminoskābju kompleksi makšķernniekiem ir jau speciāli nopērkami Amino/Minamino utt.


4) garšai pievieno sāli, piparus(čili) , saldinātājus.
Jūs tak neēdat salmus - tad pagaršojiet to barību ko taisat zivij!!!

5) sastāvdaļas kas veido barības krāsu, vai masu, smaržu -
Te ir vis dažādākais klāsts ar sastāvdaļām ko cilvēks var iedomāties!
3.maijs 2011, 13:49 | links
 
Es no savas pieredzes varu piebilst :) Tur, kur zivis nebaro ar Sensas, tās par parasto zirņu putru arī būs ļoti pateicīgas.
3.maijs 2011, 13:45 | links
 
eerglis....Ļoti pareizi pateici!Un papriekš ir jāatrod ko barot!
3.maijs 2011, 13:13 | links
 
jurik, tā jau ir, bet eksperimentēt labāk ūdenī kas tuvu pie mājas, lai nesanaķ ka esi aizkūlies 200 km, sāc eksperimentēt un beigās čušs - tut ribi ņetu... :))
3.maijs 2011, 12:18 | links
 
Ergļi! Jā - nedaudz ar to, bet... Arī tā nosacīti. reizēm pa daudz poņas tieši traucē eksperimentēt. Man viens draudziņš regulāri visas barības smādē - šitas pa saldu pavasarim, šitas pa smaržīgu vasarai utt. Bet nu tas visbiežāk līdz brīdim, kad jāskaita cāļus:)
3.maijs 2011, 12:09 | links
 
rapshu raushus ir jeega plauceet?
3.maijs 2011, 11:35 | links
 
vēl poņu vajag, jurik. :D

Es lietoju gatavās, man nav poņas čuja un ņuha šajās lietās...
3.maijs 2011, 11:32 | links
 
vispār jau šitā recepšu padarīšana ir tik pat bezjēdzīga kā "cikos nārsto brekši". Uz čuju, ņuhu un pēc apstākļiem tas viss jādara.
3.maijs 2011, 11:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager