Jerkbait

Rein [20.10.19]: Kāds Buster Jerk ir āķu izmērs? Gribu pasūtīt safety caps, lai neskrāpē džerkus.
Kādas karabīnes lietojat? Cross lock, bet vai liela atšķirība starp BFT un Owner? Kurš izmērs? Vēl kādu mezglu lietojiet tieši karabīnēm ar FC?
PALDIES

lietoju šīs BFT karabīnes, ne reizi nav pievīlušas. Sienu ar Davis-Di pieminēto dubultcilpas mezglu. Augšā sienu FG mezglu
21.oktobris 2019, 08:11 | links
 
Džerkam FG knot man ir pievīlis - ja agresīvi džerko pēc laika viņš no rāvieniem pārspiež tomēr un metienā džerks iestājās lidotājos - tinu 1616 +9, so lielajiem džerkiem lieku karabīni, bigbaitam gan FG knot ir ok.
Bet tas lietojot 0.33mm vai 4#PE auklas, ja lieto resnākas 0.4+ iespējams ir ok.
21.oktobris 2019, 09:49 | links
 
16 turp 16 atpakaļ +9

CL izskatās nepatīk lielāks/mazāks simboli :)
21.oktobris 2019, 09:51 | links
 
Lietoju tādas pašas karabīnes kā Svens, tikai no SavageGear. Pagaidām viss pilnīgā kārtībā. Pēc kādām 10 aktīvas copes reizēm, tīri profilaktiski pamainu karabīni. Augšā gan sienu griezuli, ok, itkā lieki, bet paradums ir paradums.
21.oktobris 2019, 09:51 | links
 
Davis-Di [21.10.19]: Džerkam FG knot man ir pievīlis - ja agresīvi džerko pēc laika viņš no rāvieniem pārspiež tomēr un metienā džerks iestājās lidotājos - tinu 1616 +9, so lielajiem džerkiem lieku karabīni, bigbaitam gan FG knot ir ok.
Bet tas lietojot 0.33mm vai 4#PE auklas, ja lieto resnākas 0.4+ iespējams ir ok.
sorry, tas FG par bigbaitu bij domaats, džerkam parasti lietoju citu kātu+cieto pavadu
21.oktobris 2019, 10:00 | links
 
svens76 [21.10.19]: Davis-Di [17m]: Džerkam FG knot man ir pievīlis - ja agresīvi džerko pēc laika viņš no rāvieniem pārspiež tomēr un metienā džerks iestājās lidotājos - tinu 1616 +9, so lielajiem džerkiem lieku karabīni, bigbaitam gan FG knot ir ok.
Bet tas lietojot 0.33mm vai 4#PE auklas, ja lieto resnākas 0.4+ iespējams ir ok.sorry, tas FG par bigbaitu bij domaats, džerkam parasti lietoju citu kātu+cieto pavadu
es šad tad uzdžerkoju arī ar BB kātu, bet kopumā ja džerkoju, tad ar džerka īso kātu un cieto pavadu. lai gan citi saka ka ar Flu pavadu arī var džerku izdancināt, man tomēr tīkamāka cietā pavada
21.oktobris 2019, 10:08 | links
 
Esmu pārgājis tīri uz FC džerkam, tiesa gan daļējs iemesls ir ka vairumā ir seklie ūdeņi.
21.oktobris 2019, 10:12 | links
 
Man arī tikai seklie un dzidrie ūdeņi.
Pagājušajā nedēļā pamēģināju Svena ieteikto mezglu, viegli uzsiet un mazs.
Martins, var jau augšā izmantot quick change, ja uzticies sistēmai, lai mainītu no FC uz titānu.
Davi, ko ieteiktu lietojot mazāka diametra auklas? Forelēm sienu Albright un to ar abpusējām cilpām., Feeder burkānu. Ja FG virs 0.4, tad kas labāk zem, lai nav arī gigant mezgls.. Japačeko šovakar šī tēma tuvāk YouTube. Pašam interesanti palika. Negribas mezgla dēļ pateikt čaviņa džerkam un pavadai kur nu vēl zivij, jo kā zināms aiziet vienmēr tās lielākās un personīgie rekordi. :D

Jūs āķus dzerkiem mainat uz lielākiem?
21.oktobris 2019, 11:18 | links
 
Double Uni knot. Mezgls, kuram nezināju nosaukumu.
21.oktobris 2019, 11:27 | links
 
Rein [21.10.19]: Man arī tikai seklie un dzidrie ūdeņi.
Pagājušajā nedēļā pamēģināju Svena ieteikto mezglu, viegli uzsiet un mazs.
Martins, var jau augšā izmantot quick change, ja uzticies sistēmai, lai mainītu no FC uz titānu.
Davi, ko ieteiktu lietojot mazāka diametra auklas? Forelēm sienu Albright un to ar abpusējām cilpām., Feeder burkānu. Ja FG virs 0.4, tad kas labāk zem, lai nav arī gigant mezgls.. Japačeko šovakar šī tēma tuvāk YouTube. Pašam interesanti palika. Negribas mezgla dēļ pateikt čaviņa džerkam un pavadai kur nu vēl zivij, jo kā zināms aiziet vienmēr tās lielākās un personīgie rekordi. :D

Jūs āķus dzerkiem mainat uz lielākiem?
Albright ir ok mazaakiem diametriem
21.oktobris 2019, 11:48 | links
 
FG var siet zemākiem diametriem, čomi uz dropu uc. izmanto, džerkam varbūt nav tas labākais dēļ regulāriem rāvieniem uz lielu svaru.

Āķu izmērus nemainu bet āķus dabot mainīt, diemžēl owner diezgan ātri paliek neasi un asināšanai baigi nepadodas, kopš arī rūpnīcas dislokācija izmainījās owner ir palicis stipri sūdīgāks, itkā baltie jūras āķi esot vēl ok, bet man tikai pāris ir paņēmušies nesen un baigi neesmu ietestējis.
Vairāk vai mazāk pāreju uz VMC un MUSTAD, bet diemžēl LV nav lielo āķu piedāvājuma, līdz ar to sezonā bieži vien esmu spiest pirkt tos pašus owner, kuri arī dažreiz nav veikalos...
21.oktobris 2019, 12:00 | links
 
https://youtu.be/fNOqsqUrmuk
21.oktobris 2019, 23:51 | links
 
Sveiki spečuki!Cik saprotu, lai FC dubultās cilpas mezglu cieši savilktu, karabīni kaut kur jāiestiprina,lai ar abām rokām savilktu mezglu? Līdz šim mocījos, turot karabīni kreisā rokā(tā vienā video redzēju pamācību ar āķa piesiešanu), bet tad nevar mezglu 0.87 mm FC smuki savilkt.Mēģināju pat turēt zem karsta ūdens.
Otrā galā sienu griezuli, jo FG mezgls pagaidām nav apgūts, bet šeit arī otrs jautājums - ar cik % bojājumiem copes laikā jānomaina FC pavada un vai Jūs tiešām ezerā sienat jaunu FG mezglu(pamācībā protams viss smuki pie galda viss izskatās)?
22.oktobris 2019, 10:00 | links
 
Friks [22.10.19]: Sveiki spečuki!Cik saprotu, lai FC dubultās cilpas mezglu cieši savilktu, karabīni kaut kur jāiestiprina,lai ar abām rokām savilktu mezglu? Līdz šim mocījos, turot karabīni kreisā rokā(tā vienā video redzēju pamācību ar āķa piesiešanu), bet tad nevar mezglu 0.87 mm FC smuki savilkt.Mēģināju pat turēt zem karsta ūdens.
Otrā galā sienu griezuli, jo FG mezgls pagaidām nav apgūts, bet šeit arī otrs jautājums - ar cik % bojājumiem copes laikā jānomaina FC pavada un vai Jūs tiešām ezerā sienat jaunu FG mezglu(pamācībā protams viss smuki pie galda viss izskatās)?

Izmantoju 1mm flu. Karabīni turu ar standziņām, ar otru roku savelku mezglu. Viss vienkārši
22.oktobris 2019, 10:37 | links
 
Friks [22.10.19]: Sveiki spečuki!Cik saprotu, lai FC dubultās cilpas mezglu cieši savilktu, karabīni kaut kur jāiestiprina,lai ar abām rokām savilktu mezglu? Līdz šim mocījos, turot karabīni kreisā rokā(tā vienā video redzēju pamācību ar āķa piesiešanu), bet tad nevar mezglu 0.87 mm FC smuki savilkt.Mēģināju pat turēt zem karsta ūdens.
Otrā galā sienu griezuli, jo FG mezgls pagaidām nav apgūts, bet šeit arī otrs jautājums - ar cik % bojājumiem copes laikā jānomaina FC pavada un vai Jūs tiešām ezerā sienat jaunu FG mezglu(pamācībā protams viss smuki pie galda viss izskatās)?
FG mezglu var mierīgi arī uzsiet uz ūdens
22.oktobris 2019, 10:38 | links
 
Mezglu pie karabīnes sienot brīvo galu pavelku ar plaķenēm, bet beigās pievelku ar rokam pavadu un karabīni, galu nekauseju - nekad nav pievīlis mezgls.

FG gan savelku ar cimdiem un brīvo galu ar plaķenēm.
22.oktobris 2019, 10:44 | links
 

Šis lieti noder.
22.oktobris 2019, 11:31 | links
 
Davis-Di [22.10.19]: Mezglu pie karabīnes sienot brīvo galu pavelku ar plaķenēm, bet beigās pievelku ar rokam pavadu un karabīni, galu nekauseju - nekad nav pievīlis mezgls.

FG gan savelku ar cimdiem un brīvo galu ar plaķenēm.
par kausēšanu pilnībā piekrītu, tur nekas atsieties nevar. vienkarši esmu estēts, laikam profesija pie vainas:)
22.oktobris 2019, 11:31 | links
 
svens76 [22.10.19]: Friks [10:00]: Sveiki spečuki!Cik saprotu, lai FC dubultās cilpas mezglu cieši savilktu, karabīni kaut kur jāiestiprina,lai ar abām rokām savilktu mezglu? Līdz šim mocījos, turot karabīni kreisā rokā(tā vienā video redzēju pamācību ar āķa piesiešanu), bet tad nevar mezglu 0.87 mm FC smuki savilkt.Mēģināju pat turēt zem karsta ūdens.
Otrā galā sienu griezuli, jo FG mezgls pagaidām nav apgūts, bet šeit arī otrs jautājums - ar cik % bojājumiem copes laikā jānomaina FC pavada un vai Jūs tiešām ezerā sienat jaunu FG mezglu(pamācībā protams viss smuki pie galda viss izskatās)?FG mezglu var mierīgi arī uzsiet uz ūdens
Pavada un mezgli jāskatās pēc katra zacepa un zivs, ka arī pirms un pēc copes.
22.oktobris 2019, 11:34 | links
 
svens76 [22.10.19]: Davis-Di [50m]: Mezglu pie karabīnes sienot brīvo galu pavelku ar plaķenēm, bet beigās pievelku ar rokam pavadu un karabīni, galu nekauseju - nekad nav pievīlis mezgls.

FG gan savelku ar cimdiem un brīvo galu ar plaķenēm.par kausēšanu pilnībā piekrītu, tur nekas atsieties nevar. vienkarši esmu estēts, laikam profesija pie vainas:)
Man tas pats. :D
22.oktobris 2019, 11:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager