Jerkbait

Sveiki!
Interesē kāts lielajām gumijām, apmēram 170-300gr., ko rekomendētu?

Vai varbūt esat lietojuši un varat nokomentēt variantus:
Wolfcreek Damn You Rod 2.74 m, 140-340
Gator Elixir 2.62 m, līdz 300 gr
23.septembris 2021, 14:28 | links
 
Lielais firetail bez tā viņu stingera un papildus svara negriežas? Un domāju ka viņa laiks vēl tikai tuvojas ar auksto ūdeni.

Greatedo, 20.septembris 2021, 22:48


Neesmu vēl pamēģinājis.
20.septembris 2021, 23:32 | links
 
Davis-Di [20.09.21]: marciic [16.sep]: Sveiki, vīri! Vai kādam ir izdevies veiksmīgi izmantot HeadBanger Tail?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nlt4ojQCLng&;;;ab_channel=HeadbangerLures[;/youtube]

Esmu viņu mētājis, bet bez rezultātiem. Varbūt ir kaut kādas nianses animācijā? It kā spēle viņam ir lieliska, bet pagaidām man kaut kā nenostrādā...Man nav izdevies, lai gan parasti viņš tika uzlikts mētāšanai kad arī viss cits klusēja. Izskatās ka LV līdakai viņa spēle vispār neuzrunā, kaut gan Zviedrijā uz viņa ķer. Man nu jau gadu viņš kļuvis par šķūņa eksponātu.

Greatedo, 20.septembris 2021, 10:57

Es paņēmu eksperimentam - headbanger firetail ar visu to stingeru, spēle jau laba, bet neesmu vēl iestrādājis, bet šķiet ka strādās (man gan ļurkastes patīk).
Mazo es bez priekšas pāris reizes uzmetu - ir tieksme griezties, jāliek atsvars vēderā vai arī vajag to priekšu.
Lielais firetail bez tā viņu stingera un papildus svara negriežas? Un domāju ka viņa laiks vēl tikai tuvojas ar auksto ūdeni.
20.septembris 2021, 22:48 | links
 
marciic [16.sep]: Sveiki, vīri! Vai kādam ir izdevies veiksmīgi izmantot HeadBanger Tail?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nlt4ojQCLng&;;ab_channel=HeadbangerLures[;/youtube]

Esmu viņu mētājis, bet bez rezultātiem. Varbūt ir kaut kādas nianses animācijā? It kā spēle viņam ir lieliska, bet pagaidām man kaut kā nenostrādā...Man nav izdevies, lai gan parasti viņš tika uzlikts mētāšanai kad arī viss cits klusēja. Izskatās ka LV līdakai viņa spēle vispār neuzrunā, kaut gan Zviedrijā uz viņa ķer. Man nu jau gadu viņš kļuvis par šķūņa eksponātu.

Greatedo, 20.septembris 2021, 10:57


Es paņēmu eksperimentam - headbanger firetail ar visu to stingeru, spēle jau laba, bet neesmu vēl iestrādājis, bet šķiet ka strādās (man gan ļurkastes patīk).
Mazo es bez priekšas pāris reizes uzmetu - ir tieksme griezties, jāliek atsvars vēderā vai arī vajag to priekšu.
20.septembris 2021, 20:51 | links
 
marciic [16.09.21]: Sveiki, vīri! Vai kādam ir izdevies veiksmīgi izmantot HeadBanger Tail?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nlt4ojQCLng&;ab_channel=HeadbangerLures[;/youtube]

Esmu viņu mētājis, bet bez rezultātiem. Varbūt ir kaut kādas nianses animācijā? It kā spēle viņam ir lieliska, bet pagaidām man kaut kā nenostrādā...
Man nav izdevies, lai gan parasti viņš tika uzlikts mētāšanai kad arī viss cits klusēja. Izskatās ka LV līdakai viņa spēle vispār neuzrunā, kaut gan Zviedrijā uz viņa ķer. Man nu jau gadu viņš kļuvis par šķūņa eksponātu.
20.septembris 2021, 10:57 | links
 
Willy [17.09.21]: Āķi labi,bet krāsa,laka vecā ujņa!...ko Tu āksties-lielos vajadzēja ņemt!;D
Jā, tā šķiet, ka pārklajums ašukam nav mainījies.
Lielie man ir visās versijās, strādā labi. Tamdēļ paņēmu klāt vēl mazos.
18.septembris 2021, 08:45 | links
 
RaimisD [17.09.21]: Baby Buster ar jaunie āķi, cmuki :)
Āķi labi,bet krāsa,laka vecā ujņa!...ko Tu āksties-lielos vajadzēja ņemt!;D
17.septembris 2021, 19:12 | links
 

Baby Buster ar jaunie āķi, cmuki :)
17.septembris 2021, 19:06 | links
 
Sveiki, vīri! Vai kādam ir izdevies veiksmīgi izmantot HeadBanger Tail?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nlt4ojQCLng&ab_channel=HeadbangerLures[;/youtube]

Esmu viņu mētājis, bet bez rezultātiem. Varbūt ir kaut kādas nianses animācijā? It kā spēle viņam ir lieliska, bet pagaidām man kaut kā nenostrādā...
16.septembris 2021, 09:01 | links
 
Kā šādai ar mazākiem mānekļiem? Varētu nosegt arī Baby busterus, jeb tomēr par niknu tiem 24 gramiem?

dzirnavnieks, 13.septembris 2021, 12:58


Buster II / 35gr lidos ok - pat ar džerka kātu, bet baby buster ar standarta džerka kātu neiežvidzināsi tik labi.

No spolem Daiwa tatula 200, pieminētā ABU revo beast 41.
13.septembris 2021, 14:06 | links
 
Os555 [12.09.21]: MT9 [Vakar]: dzirnavnieks [Vakar]: Ko vīri ieteiktu no zemprofila multiem vidējā cenu kategorijā? Jau otro sezonu mētāju ar C4, bet ķepa par mazu, nogurst, un spole šķiet par nopietnu pamatā mētājot busterus.ABU GARCIA REVO BEAST 41 - kompakts, jaudīgs aparāts.Jā, revo beast 41 ir labs variants. 3o sezonu bez bēdu. Nav liela, bet jaudīga. Cena ar bija demokrātiska. Ap 170 dabūju laimīgaiscopmanis.com
Kā šādai ar mazākiem mānekļiem? Varētu nosegt arī Baby busterus, jeb tomēr par niknu tiem 24 gramiem?
13.septembris 2021, 12:58 | links
 
MT9 [12.09.21]: dzirnavnieks [Vakar]: Ko vīri ieteiktu no zemprofila multiem vidējā cenu kategorijā? Jau otro sezonu mētāju ar C4, bet ķepa par mazu, nogurst, un spole šķiet par nopietnu pamatā mētājot busterus.ABU GARCIA REVO BEAST 41 - kompakts, jaudīgs aparāts.
Jā, revo beast 41 ir labs variants. 3o sezonu bez bēdu. Nav liela, bet jaudīga. Cena ar bija demokrātiska. Ap 170 dabūju laimīgaiscopmanis.com
12.septembris 2021, 20:13 | links
 
Vigulis [12.09.21]: Nu jau, tas Toro max 51 ir lielāks un smagāks par C4
Lielāks un smagāks točna.. 350gr.. bet lēts un izturīgs variants :)
12.septembris 2021, 17:44 | links
 
dzirnavnieks [11.09.21]: Ko vīri ieteiktu no zemprofila multiem vidējā cenu kategorijā? Jau otro sezonu mētāju ar C4, bet ķepa par mazu, nogurst, un spole šķiet par nopietnu pamatā mētājot busterus.
ABU GARCIA REVO BEAST 41 - kompakts, jaudīgs aparāts.
12.septembris 2021, 09:23 | links
 
Nu jau, tas Toro max 51 ir lielāks un smagāks par C4
12.septembris 2021, 06:42 | links
 
Agu Garcia Max Toro 51.. paliela, bet dabūju no Zviedriem pa 90 eiro pagājuso gad. Kalpo godam. LV ap 160 maksājot. Nekāda vaina spolei.
11.septembris 2021, 23:53 | links
 
Ko vīri ieteiktu no zemprofila multiem vidējā cenu kategorijā? Jau otro sezonu mētāju ar C4, bet ķepa par mazu, nogurst, un spole šķiet par nopietnu pamatā mētājot busterus.
11.septembris 2021, 23:05 | links
 
Bandītam, kniebu abus āķus nost, 1.07 tā satinās sačokā ka nebija variantu atrbīvot.. 3gadus kniebju ar knaiblēm no celtniecības veikala :D bēdu nezinu. 5eiro.
1.septembris 2021, 22:53 | links
 
Dāvi, nu... man ir reāli bijusi vajadzība kniebt 3x āķus pa 5iem gadiem ko makšķerēju. mammas neķeras tiek bieži pagaidām. Tā kā 20x pietiktu uz daudziem gadiem :D

Os555, 1.septembris 2021, 21:57


Nu, ja godīgi tad ~20% ir bijuši demonstrācijās.
Bet šogad ir kniebti kādi 8x āķi/stingeri, mazākā ir bijusi ~78cm kura bija spējīga izsist āķi 24cm gumijai aiz žaunas, tur gan es stingeru nokniebu - pats taisu, pats laboju.
1.septembris 2021, 22:09 | links
 
Dāvi, nu... man ir reāli bijusi vajadzība kniebt 3x āķus pa 5iem gadiem ko makšķerēju. mammas neķeras tiek bieži pagaidām. Tā kā 20x pietiktu uz daudziem gadiem :D
1.septembris 2021, 21:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager