Jerkbait

Sveiki!

Varbūt kādam ir pieredze ar BFT instinct kātiem?
Pāšlaik metu aci uz diviem modeļiem un varbūt kādam ir kāds papildus info par šiem?

BFT Instinct 7,6'' H, Tournament Pike -120g
BFT Instinct 7,10'' H, Pike Versatile -130g

Pamatā doma tikai ar downsize gumijām

asaris7, 25.marts 2021, 18:25


Labi kāti, bet ieteiktu vispirms pakratīt, lai saproti vai tas ir tas ko gribi un roka ieguļas - eholote.lv ir uz vietas.
Es pats priekš BB gumijām dodu priekšroku garākiem kātiem.
25.marts 2021, 19:13 | links
 
Sveiki!

Varbūt kādam ir pieredze ar BFT instinct kātiem?
Pāšlaik metu aci uz diviem modeļiem un varbūt kādam ir kāds papildus info par šiem?

BFT Instinct 7,6'' H, Tournament Pike -120g
BFT Instinct 7,10'' H, Pike Versatile -130g

Pamatā doma tikai ar downsize gumijām
25.marts 2021, 18:25 | links
 
Bez trigera:)))
29.decembris 2020, 12:16 | links
 
Vīri, varbūt kādam ir pārdošanā spininga kāts lielajām gumijām? Tikai bez tīģera, bez inerces spolēm paredzēts. Garums ap 2.50-2.60 un testu līdz 150 gr. Ja ir kādi piedāvājumi lūdzu PM.
29.decembris 2020, 12:15 | links
 
SZ signature jerka kāts man ar sadalījās reizinātajos, bet piemēram SZ signature orģinālais 8"6' ar dubulto ručku jau rukā 4x pilnus gadus, gaidu kad sadalīsies, bet vel nesadalās :D
15.decembris 2020, 12:17 | links
 
Par džerka kāta akciju man uzskats ka viena no pirmajam izvēlēm ir - gribi ķert ar baudu vai skaitu, ja ar baudu tad kāts būs pietiekoši elastīgs, metīs labi, bet nevarēsi augusta beigās tik vienkārši lēpenes izsist cauri un arī citā laikā zāles, nevarēsi džerkam piedot agresīvu gaitu, bet toties katru zivi vilksi ar baudu,.... otra opcija ir kā armatūras stienis iet caur visam zālēm rūkdams, normālu zivs kustību jūti sakot ar ~5kg, mest ar tādu ir smags darbs , visos laikos kad der vari noorganizēt agresīvu spēli, kas līdakas padara traku, ja ir viegls labs kāts, šādi cietie sadalās reizinātajos vienas max otrās sezonas laikā.

Es personīgi esmu pārgājis uz pirmo variantu, bet brīžiem prasās vecais labais armatūras stienis vienalga :D

Davis-Di, 11.decembris 2020, 10:47


Ohh mana pieredze tā teikt ne visai pozitīva arī, paņēmu it kā normalu Swakzvoker 210 kātu dzerkam līdz 140 gr, reāli 70-90 gr diapazona mānekļus mētaju, viegls, ērts paciets jā bet pussezona un sadalījās kāts reizinātajos, jeb spice pie 3 gredzena laikam ,velkot dzerku āra no ūdens nolūza,
vot ej saprotu kāpēc , par cik no ārzemju veikala teica sūti atpakaļ mēs samainīsim aizsūtīju , sie saka nosūtīts rūpnīcai uz apmaiņu....
nju lūzums bija gandrīz kā ar nazi nogriezts....
15.decembris 2020, 11:48 | links
 
CAT [09.12.20]: Hallo.. Gribētu dzirdēt lietotāju atsauksmes par Bigbait kātiem.

Gator explorer 180grami..
Snackbaits Black wipe 160g.

Interesē augšejais tests vai atbilst... Gribās kko no šiem BFT multipike vietā, lai pats met :D
Sanācis ir pastrādāt ar abiem šiem kātiem, priekšroku dodu snackbaitam. Estētiskāks, ērtāks rokturis, jutīgāks, vieglāks. Man ļoti patīk. Explorers tomēr tāds bomīgs, pat teiktu lempīgs. Bet tās ir manas domas. Cits iespējams teiks savādāk. Tikai ar snackbaitu problēma ir tā, ka to vairs neražo līdz ar to īsti nekur nav pieejams. Snackbaits jaunu kātu sola februārī. Vai izmaiņas būs pašā kātā/blankā, vai tikai nosaukums būs cits to jau redzēsim.
15.decembris 2020, 10:08 | links
 
Par džerka kāta akciju man uzskats ka viena no pirmajam izvēlēm ir - gribi ķert ar baudu vai skaitu, ja ar baudu tad kāts būs pietiekoši elastīgs, metīs labi, bet nevarēsi augusta beigās tik vienkārši lēpenes izsist cauri un arī citā laikā zāles, nevarēsi džerkam piedot agresīvu gaitu, bet toties katru zivi vilksi ar baudu,.... otra opcija ir kā armatūras stienis iet caur visam zālēm rūkdams, normālu zivs kustību jūti sakot ar ~5kg, mest ar tādu ir smags darbs , visos laikos kad der vari noorganizēt agresīvu spēli, kas līdakas padara traku, ja ir viegls labs kāts, šādi cietie sadalās reizinātajos vienas max otrās sezonas laikā.

Es personīgi esmu pārgājis uz pirmo variantu, bet brīžiem prasās vecais labais armatūras stienis vienalga :D
11.decembris 2020, 10:47 | links
 
Vispār jau normāli sāk ar budžeta kātiem un tad iet uz augšu ja iepatīkas tā lieta.. Kas katram skaitās džerku izspēlēt es nezinu, parsvarā tikai te ir tie meemie izspēlētāji kas neko nevar bez st.croix.
ir dzeki kas gadiem kapā ar surf master "lēto sūdu" bez problēmām. Var gan izspēlēt gan zivis ķeras.
11.decembris 2020, 07:05 | links
 
Tas tā lai uzplestu brūci, un kāds vēl pakomentētu, tik jautājums vai kāds vēl palicis bez zināmiem pļūtītajiem!
Džerks nav slotas kāts ar to šteli jāmāk apieties un tad vēl jautājums vai maki izvilkt...
11.decembris 2020, 04:50 | links
 
pērkiet tos budžeta sūdus, ne džerku izspēlēsiet , ne normālu līdaku noķersiet - pēc tam, kad aplauzīsieties, kā citi tirgosiet sūdus forumā un FB.
Normāls džerka kāts sakās no 150+ naudām , par spoli nerunāsim.
Lai nedirstu augumā ir alternatīva: "lazdas kāts un ņeva, strādā vienmēr"!
11.decembris 2020, 04:40 | links
 
Ir vēlme jaunajā sezonā iemēģināt džerkošanu. Par spoli tā kā būtu skaidrs, ir Cardiff 301. Nav skaidrības par kātiem. Pašam padomā ir:
WFT XK-BONE Jerkbait 1,80m/30-80g,145g
WFT PENZILL EXTREMOS X-Heavy Jerk 1.90m, 37-105 , 145g
Salmo Aggressor JERK 100 1.80m
Kurš no šiem būtu optimālāks, negribas ņemt neko dārgu, ja tā lieta neaiziet.

Mazais69, 10.decembris 2020, 14:46


Šī tēma ir diezgan cilāta ari šai sadaļā.
Viss atkarīgs cik lielus mānekļus lietosi, bet ja kā etalonu pieņem Buster Jerk 15cm tad ieteiktu testu 120-150gr, jo prakse rada, ka tiem kam ir zemāks tests īsti neizspēlē un ari sadalās reizinātajos agri vai vēlu, tiesa arī citi sadalās.
Pašam patīk garāki kāti 2.10-2.40m atkarībā cik garš rokturis, bet dodu priekšroku garam, jo gan balanss, gan metiens ir labāks.
Ar WFT nav pieredze un informācijas arī.
Ja nu tiešām tēmē uz īso kātu tad varu piedāvāt par sapratīgām naudām BFT Buster Jerk Stiff 1.83 m, -150 gr https://eholotes.lv/lv/kastinga-kati, tik cik notestēts, ja ir interese raksti PM.
10.decembris 2020, 18:39 | links
 
Padžerkot jau var ar jebkuru jerk specifikas kātu...kurš labāks grūti teikt.. ar cietāku spices daļu būs asāks sitiens, kaut gan man prism jerk kātam mīkstāka paša spice-ļoti labi savāc lieko auklu un sitiens sanāk ļoti labs ar kāta tālāko daļu.. viegli piešauties.
10.decembris 2020, 17:19 | links
 
Ir vēlme jaunajā sezonā iemēģināt džerkošanu. Par spoli tā kā būtu skaidrs, ir Cardiff 301. Nav skaidrības par kātiem. Pašam padomā ir:
WFT XK-BONE Jerkbait 1,80m/30-80g,145g
WFT PENZILL EXTREMOS X-Heavy Jerk 1.90m, 37-105 , 145g
Salmo Aggressor JERK 100 1.80m
Kurš no šiem būtu optimālāks, negribas ņemt neko dārgu, ja tā lieta neaiziet.

Mazais69, 10.decembris 2020, 14:46


Labāk nesāc ar šo tik sabojāsi iespaidu :D
10.decembris 2020, 15:11 | links
 
Ir vēlme jaunajā sezonā iemēģināt džerkošanu. Par spoli tā kā būtu skaidrs, ir Cardiff 301. Nav skaidrības par kātiem. Pašam padomā ir:
WFT XK-BONE Jerkbait 1,80m/30-80g,145g
WFT PENZILL EXTREMOS X-Heavy Jerk 1.90m, 37-105 , 145g
Salmo Aggressor JERK 100 1.80m
Kurš no šiem būtu optimālāks, negribas ņemt neko dārgu, ja tā lieta neaiziet.
10.decembris 2020, 14:46 | links
 
Kad Babites ezers aizsals,tad Gates gals,Lielupe, var trapit uz izcilu copi.
10.decembris 2020, 11:46 | links
 
jap, piekritīšu. 160g ar pilnu jaudu vēl aizmest var. 180 gramus...bik bail


CAT [Vakar]: Gator explorer 180grami..
Snackbaits Black wipe 160g.

Interesē augšejais tests vai atbilst...Explorerītim, manuprāt, augšējais tests ir 160g, tālāk ar jūtām...

MT9, 9.decembris 2020, 14:53
10.decembris 2020, 11:29 | links
 
Davis-Di [10.12.20]: Busters 15cm ķer arī zemmērus un pietiekoši, nu ja grib patiešām vairāk copju vai sacensību rezīms tad var lietot buster II 12cm/37gr, uz to man lielākās ir 90+, tas nenozīmē ka nevar savaldzināt lielāku, bet tā ļoti labs māneklis līdz ~80cm līdakām.
Jaunais Buster Swim Bait 13 vēl nav uzrunājis, gan jau dēlam iepirkšu, pašam viņš liekas par mazu.
Kādas prognozes par līdaku copi Lielupē?
10.decembris 2020, 11:15 | links
 
Busters 15cm ķer arī zemmērus un pietiekoši, nu ja grib patiešām vairāk copju vai sacensību rezīms tad var lietot buster II 12cm/37gr, uz to man lielākās ir 90+, tas nenozīmē ka nevar savaldzināt lielāku, bet tā ļoti labs māneklis līdz ~80cm līdakām.
Jaunais Buster Swim Bait 13 vēl nav uzrunājis, gan jau dēlam iepirkšu, pašam viņš liekas par mazu.
10.decembris 2020, 10:45 | links
 
asaris7 [13:55]: Es darbojos gan ar mazajiem baby buster ar twich kātu, gan 15cm busteriem ar jerka kātu.. ieteiktu padomāt aptuveni ķeramo zivs izmēru savās ūdenstilpnēs jo ar baby busteru ņem gan asari, lidakas lidz 70nav retums, daudz copes.. Tajā pašā ūdenī es ķeru arī ar 15cm busteru, nāk ārā tās pašas līdakas tikai ne tik daudz.. protams lielo dzerku var paņemt lielas, bet cik un vai tur viņas ir? ja pēc 2 sezonam lielākā līdaka uz bb un dzerka ir 82cm tad vai ir vērts tos lielos mest?
Viss atkarīgs no ūdenstilpnes, ja ir lielas var iet uz lielu, ja grib vnk forši pacopēt ieteiktu izvēlēties labas kvalitātes mazos mānekļus. :)

Semtex, 9.decembris 2020, 11:11

Jerku meklēju vairāk ,lai būtu ap 50gr un salīdzinoši mazāku,jo tilpnē, kur copēju nav izteikti lielās līdakas. Priekš tām man ir vairākas lielās gumijas. Jerkam gribu ko mazāku, lai vairāk var izbaudīt copi. Tāpēc skatos uz 13cm swim versiju.
Tie 15cm skaitās kā lielais?Ir arī buster2 12cm versija, arī labi ķer.
Lielos bandit praktiski neizmantoju. Bet tas tikai par džerkiem.. ir jau viss kaut kas ko aizmest tajā svara, kaut mazā miura.

Semtex, 9.decembris 2020, 15:54


Paldies par info!
9.decembris 2020, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager