Jerkbait

Kuri sportisti? Mūsu , japāņu vai USA? Pie mums vienkārši nav multa lietošanas pieredzes, zināšanu un tradīciju. Ir grūti piešmaukt muskuļu atmiņu un nesanāk pārsvarā tādēļ, ka salīdzinājumā ar bezinerceni tā ir pilnīgi cita iemetiena tehnika. Vēl Dies pasarg vienā copē lietot abus kātus, tad zaudējot modrību, ziepes ar garantiju.
8.maijs 2023, 10:22 | links
 
30 gramus metīs pilnīgi vienalga kāds mults, maksāt par DC lai mestu 30-100 gramus ir gana dīvaini, bet nav bezjēdzīgi. Ja mētā kaut ko zem 20, vai pat 10 g, tad gan ir stipri jāpiedomā pie multa izvēles un Tatula tur galīgi nebūs topā.
8.maijs 2023, 09:50 | links
 
asaris7 [7.mai]: būs jāpaliek pie tās pašas bezinercenes un samazināt mānekļa izmērus līdz max 50g
Tieši tā, vieglajiem svariem izmanto bezinerceni.
Daudz ko paskaidro apstāklis, ka sportisti vieglajiem svariem mačos neizmanto multus, dragā ar bezinercenēm.

Man ir 100tā tatula vieglajiem svariem. Met ok, bet mainot mānekļus pat 10 g robežās nākas pieregulēt, savādāk nemet vai ir bārda.

Ja kādam ir velme pajāties varu pārdot.
8.maijs 2023, 09:10 | links
 
Hvz, man ir 200 Tatula šādiem svariem uz kāta ar testu līdz 80g un nesūdzos arī strādājot ar mazākiem svariem. Šai gan vēl ass bremzi gan mēdzu pieregulēt mainot mānekļus, sevišķi tad, ja no 80g jāpāriet uz 30.
DC ir ļoti ērts pasākums, sevišķi iesācējam, tikai nezinu kā minētajai būs ar ilgstpējību regulāri mētājot 60+ gramu mānekļus.
7.maijs 2023, 21:48 | links
 
Willy [7.mai]: RaimisD [19:26]: bonis99 [24m]: Tatula Tws 200.
Pašam ir 300, priekš lielajām gumijām ļoti laba tajā cenu grupā.200tajai augšējā testa svari metīsies labi, bet ar 25-30g būs švaki.
Willy šķiet 200 pārdeva un tagad starā par DC būšanu .Jā,ar 200to Tatulu pieminētie 75gr lidos labi,bet zemāk par 50-60
diezvai bûs forši!protams daudz kas atkarígs no kāta
Paldies par info! Tatula 200 arī bija redzes lokā, bet ja ir problēmas uzmest tos pašus 30g, tad beigās iespējams būs jāpaliek pie tās pašas bezinercenes un samazināt mānekļa izmērus līdz max 50g
7.maijs 2023, 20:50 | links
 
RaimisD [7.mai]: bonis99 [24m]: Tatula Tws 200.
Pašam ir 300, priekš lielajām gumijām ļoti laba tajā cenu grupā.200tajai augšējā testa svari metīsies labi, bet ar 25-30g būs švaki.
Willy šķiet 200 pārdeva un tagad starā par DC būšanu .
Jā,ar 200to Tatulu pieminētie 75gr lidos labi,bet zemāk par 50-60
diezvai bûs forši!protams daudz kas atkarígs no kāta
7.maijs 2023, 19:41 | links
 
bonis99 [7.mai]: Tatula Tws 200.
Pašam ir 300, priekš lielajām gumijām ļoti laba tajā cenu grupā.
200tajai augšējā testa svari metīsies labi, bet ar 25-30g būs švaki.
Willy šķiet 200 pārdeva un tagad starā par DC būšanu .
7.maijs 2023, 19:26 | links
 
asaris7 [6.mai]: Sveiki!

Varbūt kāds var ieteikt kādu multu, ko apskatīt priekš svariem no aptuveni 25g-75g?Modelis, izmērs? Vaiŕak doma strādāt ar gumijām.
Tatula Tws 200.
Pašam ir 300, priekš lielajām gumijām ļoti laba tajā cenu grupā.
7.maijs 2023, 19:12 | links
 
intel7 [6.mai]: asaris7 [Vakar]: Sveiki!

Varbūt kāds var ieteikt kādu multu, ko apskatīt priekš svariem no aptuveni 25g-75g?Modelis, izmērs? Vaiŕak doma strādāt ar gumijām.Curado dc 200/201
Paldies! Uzmetīšu aci šim modelim
7.maijs 2023, 11:48 | links
 
asaris7 [6.mai]: Sveiki!

Varbūt kāds var ieteikt kādu multu, ko apskatīt priekš svariem no aptuveni 25g-75g?Modelis, izmērs? Vaiŕak doma strādāt ar gumijām.
Curado dc 200/201
6.maijs 2023, 23:35 | links
 
Willy [6.mai]: svens76 [13m]: Willy [26m]: svens76 [40m]: Willy [18:28]: svens76 [16:52]: Willy [3.mai]: Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??es liktu pa vidu apakšā lai projecējas augšējiem āķiem vidūPamēģināju uz ùdens gan,gan...man jau patìk āķi apakšā,pie tā arì paliku!:)
...iemet kādu smuku bildi ar nepareizo samu!lai ar smaidu ir!:)tas sams tur ņe pa ģēlu pieķērās, un ar tik liels nebija, tik laiku pakāsāmTev visa cope viena vienìga sacensìba!prieka nekāda...es gan starotu par 14kg lopiņu!:))visa ne:) pārsvarā copēju priekam:) bet sacenēs šis bij lieksJāsmaida varāk!;))
ikdienā esmu pārņirdzies:)))
6.maijs 2023, 22:08 | links
 
svens76 [6.mai]: Willy [26m]: svens76 [40m]: Willy [18:28]: svens76 [16:52]: Willy [3.mai]: Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??es liktu pa vidu apakšā lai projecējas augšējiem āķiem vidūPamēģināju uz ùdens gan,gan...man jau patìk āķi apakšā,pie tā arì paliku!:)
...iemet kādu smuku bildi ar nepareizo samu!lai ar smaidu ir!:)tas sams tur ņe pa ģēlu pieķērās, un ar tik liels nebija, tik laiku pakāsāmTev visa cope viena vienìga sacensìba!prieka nekāda...es gan starotu par 14kg lopiņu!:))visa ne:) pārsvarā copēju priekam:) bet sacenēs šis bij lieks
Jāsmaida varāk!;))
6.maijs 2023, 22:05 | links
 
Willy [6.mai]: svens76 [40m]: Willy [18:28]: svens76 [16:52]: Willy [3.mai]: Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??es liktu pa vidu apakšā lai projecējas augšējiem āķiem vidūPamēģināju uz ùdens gan,gan...man jau patìk āķi apakšā,pie tā arì paliku!:)
...iemet kādu smuku bildi ar nepareizo samu!lai ar smaidu ir!:)tas sams tur ņe pa ģēlu pieķērās, un ar tik liels nebija, tik laiku pakāsāmTev visa cope viena vienìga sacensìba!prieka nekāda...es gan starotu par 14kg lopiņu!:))
visa ne:) pārsvarā copēju priekam:) bet sacenēs šis bij lieks
6.maijs 2023, 21:55 | links
 
svens76 [6.mai]: Willy [18:28]: svens76 [16:52]: Willy [3.mai]: Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??es liktu pa vidu apakšā lai projecējas augšējiem āķiem vidūPamēģināju uz ùdens gan,gan...man jau patìk āķi apakšā,pie tā arì paliku!:)
...iemet kādu smuku bildi ar nepareizo samu!lai ar smaidu ir!:)tas sams tur ņe pa ģēlu pieķērās, un ar tik liels nebija, tik laiku pakāsām
Tev visa cope viena vienìga sacensìba!prieka nekāda...es gan starotu par 14kg lopiņu!:))
6.maijs 2023, 21:33 | links
 
Willy [6.mai]: svens76 [16:52]: Willy [3.mai]: Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??es liktu pa vidu apakšā lai projecējas augšējiem āķiem vidūPamēģināju uz ùdens gan,gan...man jau patìk āķi apakšā,pie tā arì paliku!:)
...iemet kādu smuku bildi ar nepareizo samu!lai ar smaidu ir!:)
tas sams tur ņe pa ģēlu pieķērās, un ar tik liels nebija, tik laiku pakāsām
6.maijs 2023, 21:14 | links
 
svens76 [6.mai]: Willy [3.mai]: Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??es liktu pa vidu apakšā lai projecējas augšējiem āķiem vidū
Pamēģināju uz ùdens gan,gan...man jau patìk āķi apakšā,pie tā arì paliku!:)
...iemet kādu smuku bildi ar nepareizo samu!lai ar smaidu ir!:)
6.maijs 2023, 18:28 | links
 
Willy [3.mai]: Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??
es liktu pa vidu apakšā lai projecējas augšējiem āķiem vidū
6.maijs 2023, 16:52 | links
 
Sveiki!

Varbūt kāds var ieteikt kādu multu, ko apskatīt priekš svariem no aptuveni 25g-75g?Modelis, izmērs? Vaiŕak doma strādāt ar gumijām.
6.maijs 2023, 15:59 | links
 

Sveiki! Cenšos atrast info par šādu izstrādājumu. Iespējams kādam ir bijusi darīšana ar šo un var atpazīt? Garums ap 19cm. Paldies.
5.maijs 2023, 15:56 | links
 
Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??

Willy, 3.maijs 2023, 18:40


Tā pat kā jahtai balasta ķīlis. Bet rēķinies vairāk tukšo copju būs.
3.maijs 2023, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager