Jerkbait

Ja pats muķī cūkas un stingeri ar āķiem liek uz muguras,tad ieskrùvējamais svins jāliek kur?pa vidu? augšā vai apakšā??
3.maijs 2023, 18:40 | links
 
Paldies, šis izcils variants :)
3.maijs 2023, 12:18 | links
 
BAigars [30.apr]: Vīri, kā sienat resno 1mm fluro pavadu pie pītās? Ar FG, albright vai citu?
Šo es izmantoju , bet youtubē ir pilns ar tiek knot mezgliem .

https://youtu.be/mDip4_e4c0U
1.maijs 2023, 04:21 | links
 
Vīri, kā sienat resno 1mm fluro pavadu pie pītās? Ar FG, albright vai citu?
30.aprīlis 2023, 22:47 | links
 
Davis-Di [Vakar]: A kopš kura laika džerkam modē fluorkarbons, pie tam vēl tik garš? Gumiju big baitam, tur jā, protams, bet klasiskais džerks jau idejiski ļoti līdzīgs tvičam, kur vajadzīgi asi rāvieni un, lai nenojauktu mānekļa spēli, pavada nevar būt mīksta, tai forma jātur. Jaudīgās ģitāras stīgas kādreiz pinām un likām, ja pa biezo un smuko , tad protams, labākais ir titāns, tikai tur 100Lb vajag, man pat laikam kaut kur pāris gabali tādas mētājas.

zaraza, 29.aprīlis 2023, 20:22

Pat twičam FC der, lielmutes asarus tā tik vien twičo ar FC, bez nekādām stieplēm vai titāniem.Nespēju tam 1,1m FC noticēt!!ok,FC, bet kam tik garu??zivs tak fokusējas uz mānekli!!un FC lai cik garš,ja traumēts tāpat čau!ja 20+cm cūka ir rīklē tāpat maza iespēja nokost!...ok,varbūt copes uz fc būs vairāk,bet tas ar tikai pieņēmums.traumēt fc pavadu var jebkurš šņāpis!ar titānu tas nebūs....

Willy, 29.aprīlis 2023, 22:46


Džerkam gan pavada man ir kādi 60-70max.

Seklā un dzidrā ūdenī uz FC copes ir vairāk. Duļķainā un dziļumā var kaut vai nerūsējošā tērauda trosīti lietot ;D
30.aprīlis 2023, 00:42 | links
 
Davis-Di [29.apr]: A kopš kura laika džerkam modē fluorkarbons, pie tam vēl tik garš? Gumiju big baitam, tur jā, protams, bet klasiskais džerks jau idejiski ļoti līdzīgs tvičam, kur vajadzīgi asi rāvieni un, lai nenojauktu mānekļa spēli, pavada nevar būt mīksta, tai forma jātur. Jaudīgās ģitāras stīgas kādreiz pinām un likām, ja pa biezo un smuko , tad protams, labākais ir titāns, tikai tur 100Lb vajag, man pat laikam kaut kur pāris gabali tādas mētājas.

zaraza, 29.aprīlis 2023, 20:22

Pat twičam FC der, lielmutes asarus tā tik vien twičo ar FC, bez nekādām stieplēm vai titāniem.
Nespēju tam 1,1m FC noticēt!!ok,FC, bet kam tik garu??zivs tak fokusējas uz mānekli!!un FC lai cik garš,ja traumēts tāpat čau!ja 20+cm cūka ir rīklē tāpat maza iespēja nokost!...ok,varbūt copes uz fc būs vairāk,bet tas ar tikai pieņēmums.traumēt fc pavadu var jebkurš šņāpis!ar titānu tas nebūs....
29.aprīlis 2023, 22:46 | links
 
A kopš kura laika džerkam modē fluorkarbons, pie tam vēl tik garš? Gumiju big baitam, tur jā, protams, bet klasiskais džerks jau idejiski ļoti līdzīgs tvičam, kur vajadzīgi asi rāvieni un, lai nenojauktu mānekļa spēli, pavada nevar būt mīksta, tai forma jātur. Jaudīgās ģitāras stīgas kādreiz pinām un likām, ja pa biezo un smuko , tad protams, labākais ir titāns, tikai tur 100Lb vajag, man pat laikam kaut kur pāris gabali tādas mētājas.

zaraza, 29.aprīlis 2023, 20:22


Pat twičam FC der, lielmutes asarus tā tik vien twičo ar FC, bez nekādām stieplēm vai titāniem.
29.aprīlis 2023, 22:19 | links
 
Liekās, ka pēc pauzes, ietinot auklu, aukla ietinās līdz pavadai un tad uz tviču rāviens nesanāk gluži kā vajag, jo tvičs galvenokārt iestiepj tikai fluorkarbonu…nu, varbū pašā galā tiek džerkam bišku.

Man fluorkarbona pavada ~ 1.1 m un pēc stāvēšanas uz spole tā savērpusies ~ 6 lielos lokos.

epantalons, 29.aprīlis 2023, 20:51



Kāda velna pēc tā jātin uz spoles, otrs vai tas ir FC vai hard mono. FC praktiski gandrīz nav atmiņa.

Ieteiktu savai tehnikai pasekot dzidrā ūdenī, iespējams atstāj pārāk daudz brīvās auklas, it sevišķi džerkiem, kas glaido slīpi uz priekšu!
29.aprīlis 2023, 22:16 | links
 
MT9 [29.apr]: Vienmēr esmu džerkojis ar FC pavadu, viss bumbās.
Es ar titānu!cepuri nost!;))
29.aprīlis 2023, 22:08 | links
 
Vienmēr esmu džerkojis ar FC pavadu, viss bumbās.
29.aprīlis 2023, 22:06 | links
 
epantalons [29.apr]: Nu, re, cik copmaņu, tik viedokļu. Pēdējos jautājumus, kurus te adresēju, kvorums iedegās / pieredzē apstiprināja fluorkarbonu par labu esam atzina. Pats pirmo reizi šajā tehnikā pastrādāju. Te arī manas šaubas radās par fluorkarbonu. Netieku tagad gudrs. Droši vien jāpaņem titānu un jānomēģina.
Un kontekstā ar titānu - ir vērts iegādāt gatavās jeb pašam gatavot? Un, kur galveno izejmateriālu- stiepli gādāt?
Nu tieši tā!nopērc titāna pavadu par 3-4€ un pamēģini!ja aizies domāsi tālāk!
29.aprīlis 2023, 21:08 | links
 
Nu, re, cik copmaņu, tik viedokļu. Pēdējos jautājumus, kurus te adresēju, kvorums iedegās / pieredzē apstiprināja fluorkarbonu par labu esam atzina. Pats pirmo reizi šajā tehnikā pastrādāju. Te arī manas šaubas radās par fluorkarbonu. Netieku tagad gudrs. Droši vien jāpaņem titānu un jānomēģina.
Un kontekstā ar titānu - ir vērts iegādāt gatavās jeb pašam gatavot? Un, kur galveno izejmateriālu- stiepli gādāt?
29.aprīlis 2023, 20:55 | links
 
Done and doner. Liekās, ka pēc pauzes, ietinot auklu, aukla ietinās līdz pavadai un tad uz tviču rāviens nesanāk gluži kā vajag, jo tvičs galvenokārt iestiepj tikai fluorkarbonu…nu, varbū pašā galā tiek džerkam bišku.

Man fluorkarbona pavada ~ 1.1 m un pēc stāvēšanas uz spole tā savērpusies ~ 6 lielos lokos. Moš tos jāiztsisno un tad pavada ūdenī pati par sevi būs taisna un nodos rāvienu pa taisno uz džerku.

Nezinu. Jūs domājie! Gaidu risinājumus līdz 1.maijam :))
29.aprīlis 2023, 20:51 | links
 
Done and doner. Liekās, ka pēc pauzes, ietinot auklu, aukla ietinās līdz pavadai un tad uz tviču rāviens nesanāk gluži kā vajag, jo tvičs galvenokārt iestiepj tikai fluorkarbonu…nu, varbū pašā galā tiek džerkam bišku.

Man fluorkarbona pavada ~ 1.1 m un pēc stāvēšanas uz spole tā savērpusies ~ 6 lielos lokos. Moš tos jāiztsisno un tad pavada ūdenī pati par sevi būs taisna un nodos rāvienu pa taisno uz džerku.

Nezinu. Jūs domājie! Gaidu risinājumus līdz 1.maijam :))

epantalons, 29.aprīlis 2023, 16:07


A kopš kura laika džerkam modē fluorkarbons, pie tam vēl tik garš? Gumiju big baitam, tur jā, protams, bet klasiskais džerks jau idejiski ļoti līdzīgs tvičam, kur vajadzīgi asi rāvieni un, lai nenojauktu mānekļa spēli, pavada nevar būt mīksta, tai forma jātur. Jaudīgās ģitāras stīgas kādreiz pinām un likām, ja pa biezo un smuko , tad protams, labākais ir titāns, tikai tur 100Lb vajag, man pat laikam kaut kur pāris gabali tādas mētājas.
29.aprīlis 2023, 20:22 | links
 
Done and doner. Liekās, ka pēc pauzes, ietinot auklu, aukla ietinās līdz pavadai un tad uz tviču rāviens nesanāk gluži kā vajag, jo tvičs galvenokārt iestiepj tikai fluorkarbonu…nu, varbū pašā galā tiek džerkam bišku.

Man fluorkarbona pavada ~ 1.1 m un pēc stāvēšanas uz spole tā savērpusies ~ 6 lielos lokos. Moš tos jāiztsisno un tad pavada ūdenī pati par sevi būs taisna un nodos rāvienu pa taisno uz džerku.

Nezinu. Jūs domājie! Gaidu risinājumus līdz 1.maijam :))
29.aprīlis 2023, 16:07 | links
 
Tas jau atkarīgs no spininga un arī mānekļiem. Parausti ūdenī pie kājām/laivas un paskaties kāda spēle.
29.aprīlis 2023, 14:56 | links
 
Sveiciens, atkārtots.

Vakar biju pieRīgas karjerā izmētāt jauno jerkbait komplektu. Šķita, ka fluorkarbons baigi bremzēja tviča rāvienu. Laikam nepatika man :(

Vai titāna pavada būtu stilīgāks risinājums?

Paldies.
29.aprīlis 2023, 13:34 | links
 
Davis-Di [20.04.23]: Visiem ir pirmā reize!
Tik jautājums vai tie kas sāk BB copēt grib pārlekt pieredzes mācībām pāri, vai izbaudīt tās uz savas ādas?
Kā to biji domājis?
22.aprīlis 2023, 20:50 | links
 
Visiem ir pirmā reize!
Tik jautājums vai tie kas sāk BB copēt grib pārlekt pieredzes mācībām pāri, vai izbaudīt tās uz savas ādas?
20.aprīlis 2023, 22:02 | links
 

Iespējams, apstākļu sakritības rezultātā, vienīgā nokostā pavada, vienlaicīgi ar copi, manā praksē ir bijusi 120 cm pītā titāna trose. Ar standarta zobārstniecības stiepli 25-30 cm padsmit gadu laikā nekādi kāzusi negadījās. Šad tad ir bijis uz robežas.
19.aprīlis 2023, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager