Jerkbait

Ok kungi!:))...man tā,lai var caursist žokli,bet nenoraut galvu!:)
19.aprīlis 2023, 21:18 | links
 
Man gan, copējot, aizgriezta maksimāli. Ja jūtu, ka smuka zivs, pēc piecirtiena bremzi biku atlaižu ;)

MT9, 19.aprīlis 2023, 21:11


Man ar copējot uz džerka vai BB bremze ir aizgriezta, bet ja prāva zivs kausējot atlaižu.
19.aprīlis 2023, 21:14 | links
 
Willy [19.apr]: Un vēl..bremzi multam līdz galam nekad nepievelku!velkot zivi vēl vaļā pagriežu
Man gan, copējot, aizgriezta maksimāli. Ja jūtu, ka smuka zivs, pēc piecirtiena bremzi biku atlaižu ;)
19.aprīlis 2023, 21:11 | links
 
Un vēl..bremzi multam līdz galam nekad nepievelku!velkot zivi vēl vaļā pagriežu
19.aprīlis 2023, 20:54 | links
 
Davis-Di [19.apr]: Ìsti nesaprotu kam tik gara (1m)pavada!?lai zaļais neredz auklu??

Willy, 19.aprīlis 2023, 19:39

Ir pāris scenāriju:
1) Līdaka ņem no priekšas un jau pirms ņēmiena ar zobiem nomauc pa auklu + kad ieloca mānekli no priekšas, bojātā aukla vienkārši pārplīst. Citiem ir bijis un man twičojot ar īsu pavadu ir bijis, kad sīks tičoks un aukla brīva un paliec uz pauzes apstulbis, protams var spekulēt, ka aukla bija bojāta, bet ļoti iespējams tieši šis scenārijs! Šo teoriju apstiprinājis ir arī LČ čempions un PČ 3šās vietas ieguvējs.
2) Ar vaļēju muti ārdoties satin pavadu uz zobiem kā vecmāmiņa dziju uz rokām.
3) Kad apsteidz mānekļi un ņem no priekšas ieloca ~2x vairāk pavadu mutē kā mānekļa garums.

Vismaz tāda man tā teorija un runājot arī ar citiem šie kāzusi visvairāk tiek pieminēti!
Sit mani nost!ne reizi neviens scenārijs nav bijis!:))Jūs jau paliekam esat divatā,tad ātri velkot pie laivas tāda ārdīšanās ir biežāk...es vienmēr viens,cenšos pa mierìgo!:)
19.aprīlis 2023, 20:47 | links
 
Atradu, šo lietoju bet pat ar 2x cilpām.

https://igfa.org/2018/11/12/knot-for-heavy-monofilament-leader/

Agrāk lietoju arī citus, bet šis vienkāršs un ērts. Pie karabīnes neviens mezgls nav pievīlis.
19.aprīlis 2023, 20:46 | links
 
Lietoju 0.85 mm FC pavadu aptuveni 60-70 cm garumā. Sienu pa taisno pie auklas, otrā galā klāt karabīni ar astotnieka mezglu. Pagaidām viss apmierina, bet gan jau kādu reizi pievils, tad štokosim ko citu.
19.aprīlis 2023, 20:17 | links
 
Ìsti nesaprotu kam tik gara (1m)pavada!?lai zaļais neredz auklu??

Willy, 19.aprīlis 2023, 19:39


Ir pāris scenāriju:
1) Līdaka ņem no priekšas un jau pirms ņēmiena ar zobiem nomauc pa auklu + kad ieloca mānekli no priekšas, bojātā aukla vienkārši pārplīst. Citiem ir bijis un man twičojot ar īsu pavadu ir bijis, kad sīks tičoks un aukla brīva un paliec uz pauzes apstulbis, protams var spekulēt, ka aukla bija bojāta, bet ļoti iespējams tieši šis scenārijs! Šo teoriju apstiprinājis ir arī LČ čempions un PČ 3šās vietas ieguvējs.
2) Ar vaļēju muti ārdoties satin pavadu uz zobiem kā vecmāmiņa dziju uz rokām.
3) Kad apsteidz mānekļi un ņem no priekšas ieloca ~2x vairāk pavadu mutē kā mānekļa garums.

Vismaz tāda man tā teorija un runājot arī ar citiem šie kāzusi visvairāk tiek pieminēti!
19.aprīlis 2023, 19:54 | links
 
Davis-Di [19.apr]: Forši runājam. Kas ar pavadu garumu? Kad džigoju, parasti liku 20 cm, max.25 cm.
Kā ar jerk? Kādus 45-50 vajadzētu, ne?

epantalons, 19.aprīlis 2023, 19:01

Lietoju 75-110cm bet cenšos turēt starp 80 un 1m.
Jo ir gadījies šādi, ķekši ir pavadas un auklas bojājumi no līdakas zobiem:




Un te ir vaininiece:

Ìsti nesaprotu kam tik gara (1m)pavada!?lai zaļais neredz auklu??
19.aprīlis 2023, 19:39 | links
 
Davis-Di [19.apr]: Es no titāna sen atteicos, pamatā neuzticos kad kāds cits kniedējis trubiņas un arī kad pats.
Papildus dzidrā ūdenī uz FC tomēr labāki rezultāti, dziļos un duļķainos ūdeņos var lietot kaut vai tērauda trosīti, bet tur atkal kniedējuma jautājums sākās ;D
Vienu reizi trubiņa pievīlusi,bet toreiz ilgi biju lietojis to pavadu!
Katram savs,es ar titānu(25cm) labāk jùtu top mānekļus...vēl nesen Buļļupē patestēju jauno kātu ar 0.7 fluru..kkā nav tas!:)mož ar resnāku būtu labāk!?...iespējams mēģināšu!kur var dabūt 0.9-1.0 fluo gatavas pavadas?
Džerki man maz...no 60+gr
19.aprīlis 2023, 19:25 | links
 
Ok. Izklausās reasonable. Pie iemetiena tas liekais metrs, ārpus riņķiem, tāpat droši vien ir gandrīz minimums.

epantalons, 19.aprīlis 2023, 19:18


Jā tas netraucē.
Ja paskatās Stefan Trumstedt metiena tehniku tad viņam vēl vairāk ir ārā aukla iemetienā!
19.aprīlis 2023, 19:23 | links
 
Ok. Izklausās reasonable. Pie iemetiena tas liekais metrs, ārpus riņķiem, tāpat droši vien ir gandrīz minimums.
19.aprīlis 2023, 19:18 | links
 
Forši runājam. Kas ar pavadu garumu? Kad džigoju, parasti liku 20 cm, max.25 cm.
Kā ar jerk? Kādus 45-50 vajadzētu, ne?

epantalons, 19.aprīlis 2023, 19:01


Lietoju 75-110cm bet cenšos turēt starp 80 un 1m.
Jo ir gadījies šādi, ķekši ir pavadas un auklas bojājumi no līdakas zobiem:




Un te ir vaininiece:
19.aprīlis 2023, 19:15 | links
 
Forši runājam. Kas ar pavadu garumu? Kad džigoju, parasti liku 20 cm, max.25 cm.
Kā ar jerk? Kādus 45-50 vajadzētu, ne?
19.aprīlis 2023, 19:01 | links
 
Es no titāna sen atteicos, pamatā neuzticos kad kāds cits kniedējis trubiņas un arī kad pats.
Papildus dzidrā ūdenī uz FC tomēr labāki rezultāti, dziļos un duļķainos ūdeņos var lietot kaut vai tērauda trosīti, bet tur atkal kniedējuma jautājums sākās ;D
19.aprīlis 2023, 18:52 | links
 
Ā, nu skaidrs. Domāts bija- ja pavadai ir griezulis, tad nokniebij, lai paliek tikai cilpa vai gredzens. Skaidrs. Nu, paldies, kungi :)
19.aprīlis 2023, 18:46 | links
 

...tests 45kg!:)
19.aprīlis 2023, 18:41 | links
 
epantalons [19.apr]: Nu, paga, paga. Lūgums gaismu studijā :)

Kā Tu pie titāna pavadas ar nokniebtu galu piesien pamatauklu?
Kā pie titāna pavadas turās griezulis?:))
19.aprīlis 2023, 18:36 | links
 
Nu, paga, paga. Lūgums gaismu studijā :)

Kā Tu pie titāna pavadas ar nokniebtu galu piesien pamatauklu?
19.aprīlis 2023, 17:53 | links
 
...un ik pēc pāris copēm labāk uzsiet pa jaunu un vēl pēc pāris pavadu Tolmetam!:)
19.aprīlis 2023, 15:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager