Jerkbait

Vai kāds ir lietojis/to Salmo Elite Silver Jerk 110(150cm)? Virsū bija doma likt Elite Magforce M4730L. Nekad nav bijusi darīšana ar "džerkošanu", saprotu, ka tiešām labas mantas sākas ar 3 cipariem, bet man nav ne jausmas, vai man šis veids "aizķers". 8 gadījumos no 10 špiņoju no krasta. Ir kādas domas?
28.februāris 2016, 23:21 | links
 
vai ta jūtūbs ir beidzies?
https://youtu.be/-DFWS9tvfRo
28.februāris 2016, 21:10 | links
 
sveiki te atkal es ar kārtējo jautājumu,vrbūt kāds var pastāstiit kā noregulēt pareizi muļķiku man ir Abu C4 ;)
28.februāris 2016, 18:26 | links
 
Fisbonaa pie Raivo var dabut detaljas.

Jurcik, 7.februāris 2016, 18:51


jā jau sazinājos
zināšu tagad ;)
7.februāris 2016, 19:01 | links
 
Fisbonaa pie Raivo var dabut detaljas.
7.februāris 2016, 18:51 | links
 
sveiki.
varbuut kāds var pateikt kur latvijā var uzsūtīt
abu c4 rezerves daļas?
7.februāris 2016, 14:45 | links
 
heiaa, varbuut ir kaadam bijis shaads jerk kaats Jaxon eternum speedy jerk 180cm test 30-100??
vareetu kaads ielikt atsauksmes?? :)
5.februāris 2016, 08:17 | links
 
Ja tumši tumši zila tad jabut ok, ja melna tad hvz. Bet izskatās pēc C4, jo zelta detaļas, JB ir hromeetas/sudrabotas.

Jurcik, 3.februāris 2016, 13:57



ir ir viss kaartiibaa atbilst c4 parametriem un kvalitatiiva ar diezgan ;)
3.februāris 2016, 18:37 | links
 
Ja tumši tumši zila tad jabut ok, ja melna tad hvz. Bet izskatās pēc C4, jo zelta detaļas, JB ir hromeetas/sudrabotas.
3.februāris 2016, 13:57 | links
 
copmans 22 paskaties kas rakstits uz kastes kada modelis kads parnesuma atrums.bilde vina ir tumsi zila bet butu jabut gaisi zilai.melajai 5600 jb atrums ir lenaks un spole pati ir dargaka.varbut busi ticis pie dargakas.
3.februāris 2016, 11:25 | links
 
sveiki jerkotaaji, ir taads nedaudz smiekliigs jautaajums pasuutiiju Abu C4 mulkjiku, bet ir melnaa kraasaa vai tad originalaas c4 nenaak tikkai zilas?
itkaa ir made in sweden? :D

copmans22, 2.februāris 2016, 20:46

Kurā lapā un par kādu cenu pasūtīji? Cik man zināms, tad C4 nāk dažādās zilās nokrāsās. Pieņemu, ka esi pasūtījis 5600 jb, kas tomēr ir cits modelis, lai gan ļoti līdzīgs.

pusdienlaiks, 3.februāris 2016, 07:00

suutiju no 689.lv cena 160 eiro

copmans22, 3.februāris 2016, 09:33


reku shitaada http://689.lv/lv/product/55596/
3.februāris 2016, 09:58 | links
 
sveiki jerkotaaji, ir taads nedaudz smiekliigs jautaajums pasuutiiju Abu C4 mulkjiku, bet ir melnaa kraasaa vai tad originalaas c4 nenaak tikkai zilas?
itkaa ir made in sweden? :D

copmans22, 2.februāris 2016, 20:46

Kurā lapā un par kādu cenu pasūtīji? Cik man zināms, tad C4 nāk dažādās zilās nokrāsās. Pieņemu, ka esi pasūtījis 5600 jb, kas tomēr ir cits modelis, lai gan ļoti līdzīgs.

pusdienlaiks, 3.februāris 2016, 07:00


suutiju no 689.lv cena 160 eiro
3.februāris 2016, 09:33 | links
 
sveiki jerkotaaji, ir taads nedaudz smiekliigs jautaajums pasuutiiju Abu C4 mulkjiku, bet ir melnaa kraasaa vai tad originalaas c4 nenaak tikkai zilas?
itkaa ir made in sweden? :D

copmans22, 2.februāris 2016, 20:46


Kurā lapā un par kādu cenu pasūtīji? Cik man zināms, tad C4 nāk dažādās zilās nokrāsās. Pieņemu, ka esi pasūtījis 5600 jb, kas tomēr ir cits modelis, lai gan ļoti līdzīgs.
3.februāris 2016, 07:00 | links
 
sveiki jerkotaaji, ir taads nedaudz smiekliigs jautaajums pasuutiiju Abu C4 mulkjiku, bet ir melnaa kraasaa vai tad originalaas c4 nenaak tikkai zilas?
itkaa ir made in sweden? :D
2.februāris 2016, 20:46 | links
 
es gumijas astīti lieku klāt 7 numura slideram, rezultāti it kā palika labāki :), tas bija mans ši gada eksperiments !
15.janvāris 2016, 11:17 | links
 
To Fiskare:
Manuprāt tie nav vnk ''sinking'', bet ''slow sinking'', kas ir līdzīgi vai vienādi ar ''intermediate''. Ar tiem var arī seklos ezeros copēt. Pats copēju Kaņierī, Babītē. Pamēģini.
Protams, kur ir dziļums 30 cm ir nepieciešams ''floating''.
Runājot par makšķernieku veikaliem un jerk mānekļu pieejamību ir tā, ka viss tiek pielīdzināts pieprasījumam/noietam. Latvijā tirgus ir mazs un jerk nav populārs. Kaut kā tā.
15.janvāris 2016, 10:31 | links
 
Paldies par ieteikumiem!
Diemžēl tās ir grimstošās (sinking) versijas. Es pamatā makšķerēju seklās ūdenskrātuvēs, tādēļ man vajadzīga (shallow) versija, kas sver 31g un darbības dziļums ir no 30cm - 1m. Eiropā šie džerki ir pieejami trijos interneta veikalos. Viens Holandē un divi Zviedrijā. Kā jau rakstīju, zviedri nesūta uz Latviju, bet holandiešiem ir tāda cena par džerkiem + vēl sūtīšanas izmaksas ir astronomiskas. Vienkārši roka neceļas pirkt vienu džerku par 30 eiro + cenu. Būs bail siet pie auklas klāt. Ja varētu Zviedrijā sarunāt, ka kāds nopērk - es naudiņu pārskaitītu, pēc tam arī Rīgā savāktu. Zviedrijā par 50 eiro es varētu vismaz 4 džerkus ar visām rezerves astēm par to naudu nopirkt. Latvijā esmu apjautājies dažos makšķernieku veikalos, bet visi rausta plecus - izplatītāji Latvijā pat šādu modeli nepiedāvā, līdz ar to arī makšķerniekiem nav informācijas par šāda veida mānekļiem. Zviedrijā tie kļūst arvien populārāki un kādas fišas tiek vilktas ārā... Protams, pie mums tik lielu nav, bet es domāju, ka šie mānekļi varētu būt ļoti zivīgi. Tā gumijas aste daudzas kacinātu, jo pat vienkāršam džerkam sarkanu dziju uz pakaļējā āķa uztinot, ievērojami pieaug plēsēju interese par tiem. Esmu mēģinājis Tiny Busterim likt uz pakaļējā āķa sarkanu gumijas džigu, bet spēle pilnīgi sabojājas. Sēdēt un zāģēt uz pusēm džērkiņu un tad ķimerēt klāt gumiju ir nācis prātā, bet nepietiek laika - tagad, kad jāmācās vēl jo vairāk.
Tādi pīrāgi.
Varbūt šo forumu lasa izplatītāji un var kaut kā izlīdzēt, jo firmas ar firmu runā savādāk. Arī jaunu lietu pieplūdums makšķernieku veikalos būtu vairāk nekā vēlams.
13.janvāris 2016, 11:56 | links
 
Ahoi!
Vai kāds nevar pateikt veidus, kā būtu iespējams no Zviedrijas interneta veikaliem pasūtīt Strike Pro mānekļus (konkrēti Wolf Tail jr. shallow). Es esmu pats dzīvojis tajā zemē, valodu arī protu, pat esmu viņu dažos veikalos piereģistrējies, bet viņi spītīgi man atsaka sūtīt mānekļus uz Latviju. Es pat piesolīju, ka apmaksāšu visus pasta izdevumus, bet nekā. Atbilde ir tāda, ka viņi nevar garantēt, ka mānekļi nonāks līdz manai adresei. Sajūta tāda, ka mēs viņu acīs esam kaut kāda banānu republika. Ir kādam pieredze, kā var izgrozīties no šīs situācijas?

Fiskare, 12.janvāris 2016, 14:15


http://www.lureshop.eu/strike-pro/wolf-tail.html

Nezinu vai ir Tev vēlamie modeļi, bet veikals ļoti ok, sūta no Igaunijas, piegāde ātra, pasta izdevumi smieklīgi.
13.janvāris 2016, 10:53 | links
 
 
Ahoi!
Vai kāds nevar pateikt veidus, kā būtu iespējams no Zviedrijas interneta veikaliem pasūtīt Strike Pro mānekļus (konkrēti Wolf Tail jr. shallow). Es esmu pats dzīvojis tajā zemē, valodu arī protu, pat esmu viņu dažos veikalos piereģistrējies, bet viņi spītīgi man atsaka sūtīt mānekļus uz Latviju. Es pat piesolīju, ka apmaksāšu visus pasta izdevumus, bet nekā. Atbilde ir tāda, ka viņi nevar garantēt, ka mānekļi nonāks līdz manai adresei. Sajūta tāda, ka mēs viņu acīs esam kaut kāda banānu republika. Ir kādam pieredze, kā var izgrozīties no šīs situācijas?
12.janvāris 2016, 14:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager