Jerkbait

Salmo priekšrocības: Garantēta garantija.... Bet protams Banax arī laba pie iepriekšminētā uzdevuma.
12.novembris 2014, 13:30 | links
 
ejot pusdienās iegāju Salmo, skatos akcija kātam:
Salmo Elite RED JERK 250 (SA)

http://689.lv/lv/product/10990/

tik bik njeponjel kas tur var buut labs ar shitaadu testa diapazonu 50-250...

tagad maksaa 27Eur

tadu vispar ir tolks izskatit ka variantu?
12.novembris 2014, 13:09 | links
 
to FAZ: kādu vakaru paņem popkornu un palasi jerkbait.ru . tonna ar informāciju par aprīkojumu. izfiltrē tikai sev vajadzīgo.
12.novembris 2014, 13:07 | links
 
Lai saprastu, jerkšpiningošana patīk vai nē, pilnīgi pietiek ar Salmo ELITE MAGFORCE (M4730L) Multiplikatoru spole
Rxq, 12.novembris 2014, 11:38

Ja vien salmiķī nav atlaižu, tad tas pats Banax būs apmēram tādā pat cenā, bet, domāju, ka dzīvos ilgāk. Ja nesitīs pārāk agresīvi, pat Busters to kādu laiku nenokaus.
12.novembris 2014, 12:36 | links
 
ņem dabīgos krāsojumus.. paņem trīs bussterus, dažādā svarā un tad jau sapratīsi. Man kaste ir pilna ar visādiem ražojumiem, bet ir ezeru kur tāpat es kapāju ar vienu bustru un viss ;)
Un kā jau te mineja.. katrs maksķernieks vienu džerku izspēle savadāk, tā kā viss atkarīgs no Tevis.. ir jabūt pacietīgam džerkojot.
12.novembris 2014, 12:15 | links
 
Faz: Strādā un ķer līdakas "visi" jerk vizuļi! Tikai katram savs laiks, savs stils, savs piegājiens un galvenais: Makšķernieka ticība, mēģināšana, pieredze. Ja vienu laiku strādā kāds modelis, varbūt pat gadu...tad otrajā gadā...tā vairs nav un mīļotā vizuļa statusu pārņem cits, citi. Bieži gadās, ka mēģina visu pēc kārtas...uz kadu nostrādā. Rodas ticība un to arī metā, metā līdz nekas. Sākas citu jaunu mēģināšana. Un re- ir. Tā, es varetu teikt, par katru, ja to vispār mētā, var noķert! Ir viens apstāklis: Vai rodas bauda no vilkšanas, sajūtas ja esi saimnieks vizuļa gaitai, nenervozē, un ir sitieni...Un: Izdzīvo tas, kas "mainās"!. Pieredze rodās ar aktīvu prāta līdzdarbošanos špiningošanā..........
12.novembris 2014, 12:01 | links
 
Lai saprastu, jerkšpiningošana patīk vai nē, pilnīgi pietiek ar Salmo ELITE MAGFORCE (M4730L) Multiplikatoru spole un
Salmo Diamond JERK CAST (5420-180). Ietaupīto naudiņu javeltī vizuļu iegādei. Jāpērk ne super lielie, bet vidēja svara. Ezeram labāk suspendid, peldoši. Vēlāk, jau pieņemoties gribēšanai, arī grimstošie, kas jāvada ar citu tehniku. Pie kam, ir jerk vizuļi, kas staigā pie ļoti maza pievilciena. Pat sevi "jāmāca" nepārforsēt ar pievilcienu, jo tad vizulis staigā ļoti, ļoti...Rudenī vispār var visus, pat smagos vizuļus lietot ar mazāka svara kategorijas špiningu, jo vizulim jāiet gurdeni, tā sakot "auksti". Un jāatcerās, ka jerkošanā ļoti daudz nosaka pats špiningotājs, ar savu saprašanu, ko viņš dara.....

Rxq, 12.novembris 2014, 11:38


nu vot tieshi taadu komplektaacijas domu arii iedomaajos... tiiri izmeigjinaashanai uz paaris reizeem...

atgriezhamies pie teemas top5...:
pashi jerki iesācējam kas arii kko kjer:
1. modelis
2. krāsojums
3. svars
12.novembris 2014, 11:48 | links
 
Lai saprastu, jerkšpiningošana patīk vai nē, pilnīgi pietiek ar Salmo ELITE MAGFORCE (M4730L) Multiplikatoru spole un
Salmo Diamond JERK CAST (5420-180). Ietaupīto naudiņu javeltī vizuļu iegādei. Jāpērk ne super lielie, bet vidēja svara. Ezeram labāk suspendid, peldoši. Vēlāk, jau pieņemoties gribēšanai, arī grimstošie, kas jāvada ar citu tehniku. Pie kam, ir jerk vizuļi, kas staigā pie ļoti maza pievilciena. Pat sevi "jāmāca" nepārforsēt ar pievilcienu, jo tad vizulis staigā ļoti, ļoti...Rudenī vispār var visus, pat smagos vizuļus lietot ar mazāka svara kategorijas špiningu, jo vizulim jāiet gurdeni, tā sakot "auksti". Un jāatcerās, ka jerkošanā ļoti daudz nosaka pats špiningotājs, ar savu saprašanu, ko viņš dara.....
12.novembris 2014, 11:38 | links
 
vai arī biki piemet uz kaut banax ziepeni paķer, tova vai zest.
12.novembris 2014, 11:06 | links
 
es pilnībā piekrītu...

es vienkārši gribu izmeiģināt vai man vispār ies pie sirds... ar domu, ja nepatiks, tad vnk izmetīšu ja sabruks... reāli 3 reizēm gan jau izvilks... skaidrs ka patstāvīgai copei vajag normālus rīkus kas tur slodzes un ir komfortablāki utt...
a pa tiem 20eur es kkādus salmo multjikus ieksh saliidzini ieraudziiju... tas taa nenopietni runaajot...

ja patiks tad jau uz naakamo sezonu sagatavoties buus laiks...

to FAZ:
pamekle kādu lietotu "mucu" ss'kā :)
bet nokāp no mākoņiem uz zemes un loģistiki padomā ko tu vari dabūt pa 20eur :) labāk ziedo to divdesmitnieku labdarībai-jagas vairāk :))

THE, 12.novembris 2014, 10:44
12.novembris 2014, 10:51 | links
 
Es jau kādu laiku mētāju ar lētāko ambassadeur BCX.. kādreiz bija c3, c4, JB, tad smējāmies, ka izjuks tas BCX par to cenu.. bet nejūk.. pagaidām :D Tā kā iesācējiem iesaku, LV veikalos vinas netirgo, jo nav paredzetas EU tirgum, ebay var dabūt par labu ciparu, vai ss.lv kāds dažreiz tirgo.
12.novembris 2014, 10:51 | links
 
to FAZ:
pamekle kādu lietotu "mucu" ss'kā :)
bet nokāp no mākoņiem uz zemes un loģistiki padomā ko tu vari dabūt pa 20eur :) labāk ziedo to divdesmitnieku labdarībai-jagas vairāk :))
12.novembris 2014, 10:44 | links
 
vispār padomāju ka jāpaņem kkāds lētais multjiks pa 20eur... pāris reizēm būs ok

par kātu man būtu skaidrs, priekš iesācēja Agat, cena ~60eur mani apmierina...
par spoli, pirmajām copes reizēm tīri tehnikas apgūšanai man ir zapasā jaudīgas parastās spoles..
Faz, 12.novembris 2014, 09:20

Sveiks! un kā tu iedomājies ar Jerk kātu, kas paredzēts multiplikātora spolei "apgūt tehniku" ar parasto spoli? Par mānekļiem iesākumam paņem trīs buster jerk shallow mānekļus dažādās dabīgās krāsās un būs labi. Tagad iespejams labāk varētu strādāt glaideri, kā Salmo sweeper 19cm ja nemaldos.

THE, 12.novembris 2014, 09:47
12.novembris 2014, 09:52 | links
 
par kātu man būtu skaidrs, priekš iesācēja Agat, cena ~60eur mani apmierina...
par spoli, pirmajām copes reizēm tīri tehnikas apgūšanai man ir zapasā jaudīgas parastās spoles..
Faz, 12.novembris 2014, 09:20


Sveiks! un kā tu iedomājies ar Jerk kātu, kas paredzēts multiplikātora spolei "apgūt tehniku" ar parasto spoli? Par mānekļiem iesākumam paņem trīs buster jerk shallow mānekļus dažādās dabīgās krāsās un būs labi. Tagad iespejams labāk varētu strādāt glaideri, kā Salmo sweeper 19cm ja nemaldos.
12.novembris 2014, 09:47 | links
 
Sveiki!

iesakiet normālu TOP 5 jerkiem ar ko sākt...
saprotu ka pamatā skatamies uz salmo un strikepro razhojumu priekš iesācēja...
bet te man interesētu izmērs, krāsojumi un modeļi...

es copēju reāli tikai pa enguri, babīti, kaņieri un doma izmeiģināt arī sedas purvus...
tātad izsteikti seklie lagūnas tipa ezeri...

par kātu man būtu skaidrs, priekš iesācēja Agat, cena ~60eur mani apmierina...
par spoli, pirmajām copes reizēm tīri tehnikas apgūšanai man ir zapasā jaudīgas parastās spoles..

auklas, pavadas pa lielam arī skaidra bilde...

Paldies jau iepriekš...

p.s. varbūt kādam ir pārdošanā iesācēja komplekts, tad PM
12.novembris 2014, 09:20 | links
 
Dzhams, varbūt pastrādātu vairāk un lieta aizietu. Man arī ir divi kocinieki uz buster šniti, kuri tā lēnām strādā... Tas nu tā, man tā problēma atkrīt, jo man no Agat nekā nav (tie bija jurcika). Pa 30 eur nekad mūžā tos nepirkšu! Krievu lapā vienā atradu izpārdošanu pa 10 eur, bet tā jau kādus gadus atpakaļ. Ja atradīšu pa sakarīgu ciparu, padošu tev ziņu! Vai arī otrādi.
11.novembris 2014, 17:49 | links
 
BUKs! Misters Laimīgais ir top of the top! Nezinu kapēc tev viņš nešancē, bet ja viņi būtu kkur pieejami 100% paņemtu čupiņu! Mr. cops ir liekams vienā plauktā ar salmo slideri... Luckys jo īpaši rudenī liek busteru vienos vārtos, jo šim solis un izslīdēšana aukstā ūdenī ir tik lēna un gausa, ka līdaka, manuprāt, nespēj palaist garām šo izdevību! Viens nu gan izmantoju tikai SS un F tipa laimīgos!
11.novembris 2014, 13:18 | links
 
"es šaubos kad viņam ir saprašana kas ir labs mušiņkāts un laba sabalensēta sistēma"

Un es savukārt šaubas,vai analfabēts-bērnudārznieks,kurš vienā teikumā ielaidis až septiņas gramatiskas kļūdas,maz saprot,ko nozīmē "sabalensēta" sistēma:)
10.novembris 2014, 12:16 | links
 
... jo ar šādu informācijas uztveres, apstrādes un atdeves misēkli, apveltītam indivīdam, šaubas ir pastāvīgs pavadonis.
10.novembris 2014, 00:39 | links
 
es šaubos kad viņam ir saprašana kas ir labs mušiņkāts un laba sabalensēta sistēma

yuuhuu, 9.novembris 2014, 22:41


ūja ko tik indīgi? Ja nemaldos jau kādā 1997. paiks vicināja MM pa Gauju :)
9.novembris 2014, 23:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager