Jerkbait

Sakarā ar smagu saslimšanu - mušiņmakšķerēšanu, tuvākajās dienās pārdošanā tiks izlikta visa raustīkļu kolekcija. Viena gab. cena 5 eiras. Foto ar mānekļiem tiks eksponēts sadaļā bildes. Ir arī
st. Croix kāts 60. eiras.

paiks, 8.novembris 2014, 19:09
Mušiņmakšķernieki,esiet modri-pēc kāda gadiņa-diviem Paika ūtrupē varēsiet dabūt labu mušiņmakšķerēšanas arsenālu par labām cenām:)

raihs, 9.novembris 2014, 14:42


es šaubos kad viņam ir saprašana kas ir labs mušiņkāts un laba sabalensēta sistēma
9.novembris 2014, 22:41 | links
 
8)
Pilnīgi iespējams! Vai mēs telpas ūtrupei varēsim rentēt kopīgi?
9.novembris 2014, 20:57 | links
 
Sakarā ar smagu saslimšanu - mušiņmakšķerēšanu, tuvākajās dienās pārdošanā tiks izlikta visa raustīkļu kolekcija. Viena gab. cena 5 eiras. Foto ar mānekļiem tiks eksponēts sadaļā bildes. Ir arī
st. Croix kāts 60. eiras.

paiks, 8.novembris 2014, 19:09

Mušiņmakšķernieki,esiet modri-pēc kāda gadiņa-diviem Paika ūtrupē varēsiet dabūt labu mušiņmakšķerēšanas arsenālu par labām cenām:)
9.novembris 2014, 14:42 | links
 
Foto ir izvietots bilžu sadaļā. Jau esošajiem interesentiem PM!
9.novembris 2014, 14:25 | links
 
Sakarā ar smagu saslimšanu - mušiņmakšķerēšanu, tuvākajās dienās pārdošanā tiks izlikta visa raustīkļu kolekcija. Viena gab. cena 5 eiras. Foto ar mānekļiem tiks eksponēts sadaļā bildes. Ir arī
st. Croix kāts 60. eiras.
8.novembris 2014, 19:09 | links
 
Buks, jāmēģina vēl un labaks kāts manam komplektam vajag ;) kaut gan man neliekas ka es tik tuvu metu.
Bandit tail nav ne vainas... Zviedros kaa jau teicu labu laiku ir bums ar tādveidiigajiem un lielajam gumijām ;)
8.novembris 2014, 18:06 | links
 
Pamēģināju muļtikus....paldies Jurcikam un vēl vienam džerka veterānam! Iemācīties no labās uz kreiso roku tīt 100% man neizdosies. Tāpēc Jurcika muļtiku jau pēc kādiem 5 metieniem noliku nost. Pārliku uz savu kātu 1,95 (bez trigera) Okumu Fina 250 uz labo roku . Jāpiekrīt, ka džerku izspēlēt var labāk! Kas likās pats galvenais, daudz lēnāk viss process salīdzinājumā ar bezinerceni. Īšāk sakot, gribu mēģinārt vēl:).Iemetiens gan ir stipri mazāks (pirmā reizē bez īpašas piepūles līdz kādiem 30 metriem). Stiprāk mest negrībējās dēļ bārdām ( šoreiz nedabūju nevienu). Ja ar bezinerceni tā mierīgi metam 60-70 metri un vējā ap 80-100, tad šie 30 likās krietni bēdīgi. Tagad ir štuks uz Zviedriju nākamgad paņemt muļtiku un salīdzināt kā veiksies salīdzinot ar kolēģi, kurš strādās ar bezinerceni. Vēl pamēģināju Agat džerkus . Ļoti patika Mr. cop.jr. par Mr .Lucky biju vīlies (tā īsti nemācēju izspēlēt) un Mr. Bone arī nepatika. Arī Strike pro tail bija galīgi garām....varbūt tāpēc, ka ar astēm vispār tā jocīgi viņi spēlē (vai nespēlē). Tieši kādas dienas atpakaļ no sportsdirect pasūtīju Strike astaino par labu ciparu (8.40 eur). Varbūt kāds ir iepircis vairākus Agat Mr. Cop Jr.? Labprāt iegādātos vai iemanītu no savas kolekcijas.PM
7.novembris 2014, 20:11 | links
 
Sveiki.
Vel temats par ko velos dzirdet ir zivju rekordi, es neuzsakatu ka ir parezi visus veidus likt kopā, tieši par līdakam šobrīd runājot pamatā ir spinigs metašana, tad ir velce kopumā daudz nav jamāk iemet tik kaut cik jadzigu vizuli un lenam vizinies pikniks, kads tam piejiet nopietnak bet kopuma to var izdarit jebkurš, kam rokas istajā vietā, tad vel ir dzīvā tur ar lieli mākslu nevajag, tapāt ka ūdas ziemā un vasarā, jebkurš piem vienreiz gada atnāk uz copi uzmauc zivtinu ieliek un ir , lūdzu neapvainojaties, bet tā ir ,esmu meiģinajis visu loti vnk un neintresanti.
Tapēc būtu godīgi un pat pareizi ka rekordus liktu apakskategorijas apm tā

Ūdas ,karodzini, utt,
Spinings,dzerks utt
Dzīvais makskere,
Velce,

Kā Jūs domājat vai tas ir iespējams un kā to panākt.

Paldies.
3.septembris 2014, 16:37 | links
 
Sveiki!
Redzu ka klusums foruma par dzerkiem.

Tāpec jautaujumi kā šobrīd ar aktivitati uz kā un cik aktīvi nem , kā ar dzerku upē bet ne lielupe bet ka gauja un tāda tipa upēs seklākas un straujākas, no sevis varu pateikt ka zivis aktīvas un loti atsaucīgas uz buster jerk 15 peldoso tieši upē loti aktīva cope uzbrūk betne vienmer uzkeras.
30.augusts 2014, 13:34 | links
 
Berkley Jerku spinings man patīk. Ir redzams šāds: http://www.fishbon.lv/site/products/series/view/lv/berkley-selection-series-jerk
30.jūlijs 2014, 15:55 | links
 
Gardā arī kko var paskatīties.
29.jūlijs 2014, 18:57 | links
 
Vari Ēsmas veikalos pameklēt D.A.M Calyber Pro Jerk kko no tās sērijas.
Ar copie miers kur tādā vasaras karstumā.
29.jūlijs 2014, 18:53 | links
 
Vajag normaalu dzerka kaatu liidz 100gr. ap 1.8m. Ko varat ieteikt no LV beikalu sortimenta. ESMĀ pačamdiju Agat.. baigie bomji.. gribu ko smalkaaku.
ps. Ka ar copi šaja sutoņā?
29.jūlijs 2014, 00:05 | links
 
Pierodot pie multa, ar parasto spoli pat īsti vairs negribas ķert, tas par džerku/tviču. Un iemetiena attālums ir tikai nedaudz īsāks, ja pareizi izvēlētas auklas diametrs+normāli saregulētas bremzes.
1.jūlijs 2014, 20:57 | links
 
BUKS, sen jau bija laiks :D Piešausies un par parasto spoli aizmirsīsi džerkam ;)
1.jūlijs 2014, 20:22 | links
 
Paldies! Pirkt uzreiz neko negribās, jo muļtiku jau esmu mēģinājis. Ne tajā, ne nākamajā reizē tā arī neiepatikās. Visvairāk jau tuvā iemetiena dēļ...izspēlēt jau sanāk laikam labāk ar muļtiku. Tāpēc arī gribu pamēģināt...varbūt uz vecumu esmu mainījies:)).
1.jūlijs 2014, 17:06 | links
 
Es pārdevu ABU 5601JB spoli, jo tā man labi neiegūla rokā, jo kāts stiprinās zem spoles. Nu jau gadus trīs lietoju Shimano Cardiff 301A, kurai kāts stiprinās tāpat, kā Lunai - STARP spoles vaigiem. Pagaidām kalpo labi un arī cena tai nav liela.Varbūt, mana pieredze jums noderēs?
1.jūlijs 2014, 11:38 | links
 
BUKS, Vitaliks no Profitackle Skaistkalnes 1a točno Lunu lieto. Viņam visas spoles uz labo roku. Iebrauc veikalā-painteresējies. Man Lunas uz kreiso roku.
1.jūlijs 2014, 08:46 | links
 
Jurcik, tikai pamēģināšu :)
1.jūlijs 2014, 07:42 | links
 
Buks, tad tomer pārslēgsies uz multiplikatoru? ;)
1.jūlijs 2014, 00:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager