Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Jaunumi | 22.maijs 2020, 12:47 | 289 skatījumi

Iznācis CopesLietu 254. numurs

Šajā numurā intervija ar LMSF prezidentu G.Kurzemnieku – par makšķerēšanas sporta aktualitātēm un grupas Credo dibinātāju V.Skujiņu par copi mūzikā un mūziku copē. Vēl N.Grabovska pludiņcopes un E.Šļubovksa fīdercopes nianses, bet spiningotājiem – pretzāļu mānekļu un smago kātu apskati. Atslodzei pusnopietns materiāls par laikapstākļu ietekmi uz copi un pavisam nopietnas karpu štelles mūsu jauno korespondentu reportāžās. Visbeidzot – atklāsim arī kādu jaunu ūdenskrātuvi, ieraudzīsim pasaulē dārgāko mānekli un brīvajos brīžos parisināsim kādu krustvārdu mīklu.

CopesLietas ir vienīgais Latvijā izdotais žurnāls makšķerniekiem, kas iznāk jau 22 gadus. Žurnālu var abonēt vietnē www.abonesana.lv vai iegādāties lielākajās preses tirdzniecības vietās. Ja neizdodas atrast žurnālu veikalā, šeit http://www3.presesserviss.lv/copes-lietas/ ir karte, kurā viegli atrast tuvāko tirdzniecības punktu, kurā žurnāls ir nopērkams.

Arvien populārāk kļūst lasīt žurnālu planšetē vai telefonā. Tas ir ievērojami lētāk un visa žurnālu kolekcija vienmēr ir pa rokai. Īpaši ērti, ja ir vēlēšanās palasīt sabiedriskajā transportā, pie friziera vai gaidot autoservisā. Turklāt šajā digitālajā versijā žurnāls tiek publicēts dažas dienas ātrāk, kamēr vēl drukātais izdevums ir tipogrāfijā. Iegādāties vai abonēt žurnāla digitālo versiju ir pavisam vienkārši – appStore vai GooglePlay aplikāciju meklētājā atliek vien ievadīt Copes Lietas un tālāk jau viss priekšā pateikts! Tāpat aplikācijā par īpaši izdevīgām cenām ir iespējams iegādāties arī iepriekšējo gadu žurnālus, sākot ar 2015.gadu.

Žurnālu CopesLietas veido sabiedrībā pazīstami makšķernieki, sportisti un copes profesionāļi, kas dalās savos atklājumos, pieredzē un copes niansēs. Tas ir neatkarīgs medijs, kas veidots ar mērķi popularizēt makšķerēšanu kā hobiju Latvijā, kā arī saudzīgu un saprātīgu attieksmi pret dabu un zivju resursiem.

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 0 no 5
(Nav balsu) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager