Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Jaunākie komentāri

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Jaunums | 17.jūnijs 2020, 18:05 | 324 skatījumi

Iznācis CopesLietu jūnija numurs

Šajā numurā veseli trīs materiāli par fīdercopi, no trīs dažādiem skatu punktiem, intervija ar TV žurnālistu un aizrautīgu copmani Armandu Tripānu par līņu copes niansēm un strīpa ar karpu copes reportāžām. Vēl šomēnes paviesosimies vietējā silikona “fabrikā” un uzzināsim, kā top īpaši mūsu ūdeņiem piemērotas gumijas. Tad vēl skaļas pārdomas par spiningošanu ar tautas klases inventāru vai pieredzējuša vīra padomi, kur labāk ieguldīt makšķerēšanai atvēlētos līdzekļus – inventārā vai piedzīvojumā. Iepazīsimies arī ar veidu, kā trīs ēsmas uzvērt uz trīs matiem un kā to visu pasniegt karpai. Visbeidzot, pāris aizraujošas reportāžas par izbraucieniem pie dabas ar spiningu un pludiņmakšķeri, par to, ko tiešām var noķert makšķernieks – neprofesionālis.

Ņem vērā, visizdevīgāk CopesLietas ir abonēt. Ja izdarīsi to līdz 30. jūnijam, saņemsi ne tikai CL lasītāja karti, kas dod atlaides visos labākajos copes veikalos, bet arī piedalīsies loterijā ar iespēju laimēt elektrisko skūteri.

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 5 no 5
(2 balsis) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager