Veidosim saturu kopā!
  • Jūsu novadā gaidāmas vai jau aizvadītas copmaņus saistošas aktivitātes?
  • Jums ir viedoklis par copmanim aktuālu tematu?
  • Esat izbaudījis aizraujošu copes piedzīvojumu?

Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!

Seko līdzi

RSS barotne
Seko līdzi jaunākajiem CopesLietas.lv biedru rakstiem sev ērtā veidā izmantojot RSS barotni.
Aktuāli | 12.aprīlis 2022, 10:50 | Komentēt | 757 skatījumi

Klāt aprīļa CopesLietas

Šomēnes žurnālā tikai cope vulgaris. Pamatīgi iebraucām vimbu tēmā, no abiem flangiem, lai katram ir iespēja izvēlēties to vienu, savējo pieeju. Tikmēr Bogdanovičs ar Circeni izstaigāja vienu no savām slepenajām upēm un atrādīja mums sen zināmo – taimiņi dzīvo ne tikai Gaujā un Salacā. Savukārt Artūrs Šteinburgs atsvaidzināja dažas vērtīgas atziņas par copi agrā pavasarī krasta tuvumā. Starp citu, tas kukainis, kas uz vāka, ir noķerts dienu pirms žurnāla nodošanas uz druku, kad ūdenī ir pieci grādi, sačoks pēc izvadīšanas momentā sasalst, bet skaistu četrpadsmitnieci pievārēt jau ir iespējams. Karpiniek, neguli, viņas jau ir modušās!

Modušās ir arī foreles. Un Arturs Zabors apgalvo, ka šajā laikā ķeras tās lielākās. Ticēsim uz vārda, jo upes šobrīd patiešām ir palu iztīrītas un copētājam spēj piedāvāt virkni pārsteigumu.

Vēl šajā žurnālā izrunāsim mazliet svaigāku pieeju līņu makšķerēšanā, pasapņosim par Daugavas zandartiem dolomīta dzelmēs un aptaustīsim dažas lietas no globālo copes veikalu plauktiem – tur ir iepriekš neredzēti un interesanti jaunumi. Un kā jau sājumā minējām, šajā numurā ne vārda par copes sportu. Jo, kā savā intervijā Zirnim saka Megafox, starp mums ir tādi, kas bez sporta pavisam labi var iztikt.

Lai labi lasās, un tiekamies pie ūdeņiem!

 
 
Novērtē rakstu:
  • Vērtējums ir 4.5 no 5
(2 balsis) - lai vērtētu, nepieciešams reģistrēties
[0] Komentāri
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager