Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Nu ko būs pēc sezonas beigām jāuzraksta vēstule valsts kontrolei lai pārbauda, kā Salaspils dome ir izlietojusi par licencēm iekasēto naudiņu. Bet vispār no kura datuma tā licencētā padarīšana ir spēkā?
28.oktobris 2010, 22:11 | links
 
Izlasiet MK noteikumus nr 295 Par rūpniecisko zveju iekšējos ūdeņos.Visciniskāk izskatās soda naudas sadaļa.Izrādās,ka zvejniekam par nelikumīgi iegūtu lasi sods ir tikai100 lati.Interesanti,pēc kādām ārējām,vai iekšējām pazīmēm viņu atšķir no makšķernieka,kuram sods ir 500 ls?
28.oktobris 2010, 22:08 | links
 
Anekdote:))) It sevišķi pirmā rindkopa:)))
Izrādās, ka Salaspils iedzīvotāji ir izveidojuši lic zonu....tālāk tekstā:)))


Salaspils novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lolita Trukšāne informēja, ka pēdējā laikā pieaugusi iedzīvotāju interese par iespējām organizēt licencēto makšķerēšanu Daugavā, lejpus Rīgas HES aizsprosta, kas līdz šim pašvaldības saistošo noteikumu līmenī nav bijusi regulēta.

Licencētā makšķerēšana Daugavā, lejpus Rīgas HES aizsprosta tiek ieviesta, lai pieļautu regulētu limitēta apjoma makšķerēšanu šajos ūdeņos un racionāli izmantotu vērtīgo zivju krājumus ūdeņos. Tā sniedz arī papildu līdzekļus zivju krājumu pavairošanai, aizsardzībai un makšķerēšanas attīstībai.

Nolikums par licencēto makšķerēšanu attiecas uz makšķerēšanas zonu Daugavā, lejpus Rīgas HES aizsprosta 700 metrus lejup pa straumi no Rīgas HES aizsprosta stingrā režīma zonas beigām un līdz sausās Daugavas ietekai.

Licencēto makšķerēšanu norādītajā zonā, pamatojoties uz Salaspils novada pašvaldības pilnvarojuma līgumu, organizē Vides aizsardzības asociācija. Šajā zonā atļauts iegūt un atbilstoši noteikumiem paturēt noteiktu skaitu zivju - līdakas, zandartus, salates, samus, vimbas, lašus, taimiņus.
28.oktobris 2010, 22:07 | links
 
Uz katru legālo tīklu ir divi nelegālie !:(
Daugava ir aizdirsta ar tīkliem un neviens neko nedara!
Zvejnieki zvejo lašus ko makšķernieki pērkot makšķerēšanas kartes ir pavairojuši!
Tiem tīkliem taču neviena dzīva dvēsele netiek cauri!:((
28.oktobris 2010, 21:43 | links
 
Rīga - lašu tīklu galvaspilsēta
Rīgas centrā, Daugavā jau kādu laiku var novērot izmestus tīklus. Parasti ar šādiem tīkliem tiek ķerti laši. Nelegāli? Kā DELFI paskaidroja Rīgas Pašvaldības policijas Ūdenslīdēju, glābēju un civilās aizsardzības nodaļas priekšnieks Jānis Bērzkalns šie tīkli ir izvietoti legāli. Video varot redzēt pie tīkliem pievienotas zīmes ar zvejnieku vārdiem. Taču RPP pārstāvji, kontrolējot Rīgas un tās apkārtnes ūdenstilpnes, regulāri atrod nelikumīgi izvietotus zivju ķeršanas līdzekļus. Tā, piemēram, pagājušajā nedēļā ir izņemti 250 metru nelegālo tīklu.
http://aculiecinieks.delfi.lv/news/riga/riga---lasu-tiklu-galvaspilseta.d?id=34877155
28.oktobris 2010, 20:16 | links
 
Āķi, kā ķer ar stiepli?
:DD
28.oktobris 2010, 18:15 | links
 
 
Nezinu-,kā ar Jūsu stiepli būtu!
28.oktobris 2010, 16:09 | links
 
Tere, Bruni!
Tikai stiepli. Pavadām Drennan pītais titāns - Lisa atļāva stāstīt, ka pats par to titānu izdomāju.
:)))
28.oktobris 2010, 09:40 | links
 
Viepli
Tere!
Ko,Latgalīti tukšu izpirki?
28.oktobris 2010, 08:52 | links
 
Lisa, man tevi jāsarūgtina - šodien sapirkos visu, lai past palaistu manufaktūru. Pat 0.8mm nerūsējošā tērauda stiepli karabīnēm.
:))
27.oktobris 2010, 21:59 | links
 
Viepli, ja tu tūliņ pat nepiekāpsies, es tev nekniedēšu pavadas, saprati! :D
27.oktobris 2010, 21:57 | links
 
Lisa, done:

A downhill is an alpine skiing discipline.
:DD
27.oktobris 2010, 21:42 | links
 
Nu, nu, olimpieti! Ieguglē, tad paskatīsimies, kto vazmjot! :))
27.oktobris 2010, 21:41 | links
 
Lisa, nevaig! Tas ir nobrauciens ar slēpēm. Olimpiskais sporta veids, starp citu.
:DD
27.oktobris 2010, 21:38 | links
 
micuks rakstīja:
"DH double hand jeb divorcis..."

Pilnīgas muļķības! DH nozīmē Down Hill!Vai man sīkāk jāpaskaidro, kas tas ir? :DD
27.oktobris 2010, 21:35 | links
 
sāpes nav jo lašu arī nav. šodien viens mazulis, kad ūdens bija pilnībā nomests, smuki vairākas reizes atrādījās sēklī un tas arī viss.
27.oktobris 2010, 16:24 | links
 
bebrs kura gada tu esi ??:D
27.oktobris 2010, 13:08 | links
 
1972. g. dz. vīrietis sodīts par makšķerēšanu bez licences Ventā pie veterinārās klīnikas.

Cik zināms tad Bebrs teica,ka tur Laši mamma metot kīuleņus :) Nu tad šis smuki ielidojis !
27.oktobris 2010, 13:00 | links
 
Micuks
Paldies.
MM man ir tumša lieta ,kas gaiši spīd..
26.oktobris 2010, 22:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager