zogs
Ar Ul var izvilkt da jebko ka tik aukla iztur un bremze spolei pareizi noregulēta,bet Tu vari sist mani ar beigtu kaķi,ja pierādīsi ka uz astotniecēm Tu ej apzināti ar UL un galā kabini 2 nullītes rotiņu.
Ehh,arsik arsik... Ar štrumiem zivis :) A tu pamēģini ar UL izvilkt 2nieci, vai ar 5/25 8arpusi... tas lūk ir adrenalīns un cope! Pa tavam jau tad ar tīkliem var zivis vilkt, būs vieglāk ar tām galā tikt! :)
Pats gan arī lietoju smagāku rīku paredzamiem gadījumiem un pie zināmiem apstākļiem! Bet nu spiningam kā tādam, lielāku par 3000? Nūū, nezinu ,nezinu....
Katram jau savs, tās tādas manas pārdomas!
Asriks, tā ir katra izvēke, kā kurš gūst baudu. Un nevienam netaisos norādīt kā viņam to labāk darīt. Ja tevi apmierina cope ar smagiem rīkiem, tad ne asakas. Esmu mānekļus mētājis gan ar smagākiem rtīkiem, gan vieglākiem, mana izvēle ir vieglāki. Ja arī tev ir bijusi iespēja izmēģināt copi ar vieglākiem rīkiem un tava izvēle ir smagais gals, visu cieņu. Man copē ir citas prioritātes.
domāju, ka nav jegas strīdēties... lai katrs paliek pie sava.... būs lielāka izvēle 2500 un 3000 izmēriem :) nezinu vai aizmetīsi tālāk, bet, lai mestu līdzīgi kasetei ir jābut pilnai tāpat kā 2500 tajam, atšķirība, ka vairāk jātin virsū, kas maksā.
diez vai te ir jautājums par rupmaizi, bet ērtībām... man spēks pietiek mētāt arī 5000 un lielākus izmērus tik nafig vajag :)
AndrisABC
Protams ka tālāk aizmetīšu,nevis tā kā Tu ar 1,6 metru kātu un 2500to spoli,tālāk par deguna priekšu netiec,un ja nav jaudas noturēt 4000šo spoli tad vairāk rupjo maizīti ieēd lai spēks kaulos rodas:):):)
Asriks, tu vēl paņem piecmetrīgu kātu, vēl tālāk aizmetīsi savu mānekli:)) Bet ja nopietni, priekš pāris metrus tālāka iemetiena visu dienu vicināt liekus simts gramus+mazāka jūtība, kam tas ir vajadzīgs?
Ko Jūs visi te stenat,manuprāt vienalga kāds izmērs spolei 3000 vai 4000 abi Biomasteri ir gana labi līdaku spiningošanai,velcēšanai tik auklas uztīšanas daudzums atšķiras.Kopumā ņemot Biomasters ir stipri labāks(kalpošanas ilgums,gultņu skaits u.t.t.) par Ultegru un nedaudz knapāks par Twin Poweru,kā arī cena eboutā tam atbilstoša.
Katrs no mana Rarenium 3000šā divsimt gramiem, ir izdotā vērc. Lai arī pierasts, ka LV pircējs motivējas no atlaides, es nemaz nedomātu Raru pret citu mainīt. Ļoti izdevies cenas / kvalitātes savienojums, ar uzsvaru uz kvalitāti.
Uz nākamgadu plānoju vēl 1000šo paņemt.
ar auklām tur ir tā, ka ir arī uz lielajiem ruļiem - var atvest spoli un viņi uztīs, bet nu skaties, vienkārši uz šo brīdi man liekas, ka citur nav lētāk labas pītās.