ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Jurcik [09.03.18]: Jau rakstīju, ka 3 no 100 līdakām ir bijušas asinis. pats esmu sapratis, ka vajag vēl lielāku uztveramo tīklu. Investēšu uz sezonu nepilnus 100Eur uztveramā tīklā, lai lielā zivs ārdoties pa tīklu nesavaino pati sevi, kā tas notika ar konkrēto līdaku.
Ja vajag konsultāciju kā pareizi atlaist vai kādus ieteikumus, tad droši jautājiet ;)
Un tas ir tikai delj uztverama tikliņa?lielas diezgan biezi ierij lidz pavadiņas beigām un ja tas ir vobleris nu tad sanak visadi un tad tadu nu nav ko laist atpakalj..neviens jau nebrauc virsu ja ta zivs ir dziviga veseliga neapdauzita ta pa zemi,laivu..tad protams ir vēlēšanās laid..un kaut ar runājot pa ūdām kuras jums nepatīk..man vismaz ir gadijies ta kad parsvara āķis ir tik mutes prieksha ..un neasinjo tu nekas..
9.marts 2018, 12:18 | links
 
Kāda vēl C&R propaganda no manas puses, kur? Taisni otrādi vienmēr viens no pirmajiem apsveikšu copmani ar smuku trofeju, pat ja paturēta. Kā pierādījums tam mans koments te http://www.copeslietas.lv/site/zinas/2689-nokerta-liepajas-ezera-rekordlidaka-video-1.htm#comments
Un saprotams ka man ir ko teikt šajā tēma, jo pats foreļcopē 100% ievēroju ķer un atlaid. Pa retam paņemu kādu taimi, līdakas līdz 3 gab. Ir vecos laikos ņemtas ar 5 līdakas, bet tad vienmēr problēma kur likt to gaļas blāķi. Tādas kļūdas vairs neatkārtoju. Nekur zem savām vai citu bildēm nepropagandēju C&R tā ka nevajag man piešūt tā kā nav. Un pietiks vienreiz malt vienu un to pašu. Man piemēram zemledus cope nesaista, patīk atklāti ūdeņi. Ne nespēju gūt kaifu no zivju valkāšanas pa caurumu starp kājām. Bet tāpēc jau es neapvainoju bļitkotājus, neeju viņu tēmās un nebraucu augumā rakstot muļķīgas fantāzijas. Ne asakas un bišk vairāk cieņas pret citiem.
9.marts 2018, 12:06 | links
 
Jau rakstīju, ka 3 no 100 līdakām ir bijušas asinis. pats esmu sapratis, ka vajag vēl lielāku uztveramo tīklu. Investēšu uz sezonu nepilnus 100Eur uztveramā tīklā, lai lielā zivs ārdoties pa tīklu nesavaino pati sevi, kā tas notika ar konkrēto līdaku.
Ja vajag konsultāciju kā pareizi atlaist vai kādus ieteikumus, tad droši jautājiet ;)
9.marts 2018, 11:51 | links
 
Sulinj vai tad kads tevi par pi.... uzskata ..vienkarši tu pats esi pretruna ar sevi..pats ēd ar zivis,bet esi tads c&r aizstavis un propogande to..bet ja runa par jurciku paskaties vinjam bildes kur tip atlaiž lidakas.liela zivs asinjaina ka pa roku tek perve..un vinjs klepo kad ir dievs jo vinjs ta var mocit un tad atlaiz nabaga butni kura bezspeka tur nomirst...vai tas ir normali
9.marts 2018, 11:43 | links
 
Nekādi nesaprotu kas motivē šos 3-4 dīkdieņus katru dienu te klabināt taustiņus atkārtojot simtiem reižu vienu un to pašu - "Ienistu C$R , tie visi ir pidari bučotāji, es tikai ķeru un ēdu". Kas tas ir, uzmanības trūkums, ar jums ikdienā neviens nerēķinās un nedzird? :) Kā mazi bērneļi, domā ja skaļāk un ilgāk raudās, tad tam būs kāda jēga un izdīgs uzmanību. Viens jau desmit reižu izmests un tik lien atpakaļ, laikam skolā par huligānismu un nesekmību ar šo meta laukā entās reizes, nu atspēlējas liktenis. Otrs nīkst laukos uz mūrīša un cep pseidofilasofiskas esejas par dzīvību kā dārgāko lietu uz šīs saules un vajadzību to obligāti piežmiegt. To ar podu galvā vispār visās foruma sadaļās jau izsmej gadiem, bet redzams maz, vajag pazemoties vēl.
Dīvainīši, apskatieties forumā, tur ir daudz citu topiku kuri veltīti kā reiz ķer&ēd (stintes, Peipis, jūras cope u.t.t.). Jūs redzat tajos topikos ka kāds C&R fans nepartraukti spamotu un jūs provocētu? Cenšas apvainot un transformē savas seksuālās neirozes un problēmas uz oponenta nomelnošanu, rakstot visai izvirtīgas fantāzijas ka te daži? Nē? Tieši tā, jo neviens kulturāls cilvēks tā nedara.
9.marts 2018, 11:10 | links
 
Cilveks kas uzskata sevi par dievu..tradicionalais jurciks..phee
9.marts 2018, 10:45 | links
 
Jurcik [9:22]: Deļ pāris kretiniem nav jaslēdz tēma. Te var uzteikties par un ap ķer un atlaid.
Dažus vajadzētu bloķet un būtu normala diskusija.A un pret nevar ja tik par

Jurasasaris, 9.marts 2018, 10:18

Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)

Jurcik, 9.marts 2018, 10:37


Nu jā, te jau nu prasītos, lai Jurciks atvainotos publiski.
9.marts 2018, 10:44 | links
 
Jurcik [09.03.18]: Jurcik [9:22]: Deļ pāris kretiniem nav jaslēdz tēma. Te var uzteikties par un ap ķer un atlaid.
Dažus vajadzētu bloķet un būtu normala diskusija.A un pret nevar ja tik par

Jurasasaris, 9.marts 2018, 10:18

Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)
Jo "ķert un paturēt" tik tiešām ir netradicionāli... :)
Piedod, Tavi teksti jau kuro reizi šeit ir aplami :D
9.marts 2018, 10:41 | links
 
Jurcik [09.03.18]: Jurcik [9:22]: Deļ pāris kretiniem nav jaslēdz tēma. Te var uzteikties par un ap ķer un atlaid.
Dažus vajadzētu bloķet un būtu normala diskusija.A un pret nevar ja tik par

Jurasasaris, 9.marts 2018, 10:18

Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)
Oo uzreiz netradicionaļi..a kas tu c klases mersedes vai..
9.marts 2018, 10:41 | links
 
Jurcik [9:22]: Deļ pāris kretiniem nav jaslēdz tēma. Te var uzteikties par un ap ķer un atlaid.
Dažus vajadzētu bloķet un būtu normala diskusija.A un pret nevar ja tik par

Jurasasaris, 9.marts 2018, 10:18


Taisiet tēmu "pret ķer un atlaid" un visi netradicionāļi salasieties un spriežiet ;)
9.marts 2018, 10:37 | links
 
Jurcik [09.03.18]: Deļ pāris kretiniem nav jaslēdz tēma. Te var uzteikties par un ap ķer un atlaid.
Dažus vajadzētu bloķet un būtu normala diskusija.
A un pret nevar ja tik par
9.marts 2018, 10:18 | links
 
Jā admin. Kāda jēga no brīdinājumiem un bana, ja neatejot no kases var pārreģistrēties un turpināt spridzināšanu?
9.marts 2018, 09:55 | links
 
Deļ pāris kretiniem nav jaslēdz tēma. Te var uzteikties par un ap ķer un atlaid.
Dažus vajadzētu bloķet un būtu normala diskusija.
9.marts 2018, 09:22 | links
 
RaitisO [09.03.18]: ADMIN šo topiku varētu slēgt un izdzēst.
Ja ADMIN..labak slegt topiku neka vislaik dalit bridinajumus un banot
9.marts 2018, 08:59 | links
 
ADMIN šo topiku varētu slēgt un izdzēst.
9.marts 2018, 06:52 | links
 
krumujancis [08.03.18]: Nu labi! Pievienošos Puškina teiktajam - nestrīdies ar nejēgu. Ja nav normālas saprašanas - tad tas uz ilgu laiku, neko darīt. Ar labu nakti!
Ja Janci, pasaki to sev spogulī. Pagaidām tu esi lielãkais nejēga kāds ir redzēts.
8.marts 2018, 22:53 | links
 
Nu labi! Pievienošos Puškina teiktajam - nestrīdies ar nejēgu. Ja nav normālas saprašanas - tad tas uz ilgu laiku, neko darīt. Ar labu nakti!
8.marts 2018, 22:42 | links
 
Jurcik [08.03.18]: Jurcik a tu pats bezjega te neoponē..tik C&R un parejie nekas

Jurasasaris, 8.marts 2018, 21:35

tu tēmas nosaukumu izlasīji? nav jānāk un jābāžas virsū ar jūsu taisnību ķer un atlaid tēmā.
Viņš tak no tiem latentajiem, tad ēd tad bučo!
:DDD
8.marts 2018, 22:40 | links
 
Ja to visu tačku badakāšu ģimenīte nolocīja, tad jau nav bezjēdzīgi. :)
8.marts 2018, 22:40 | links
 
Nē nu cirks, sludina ka nekas nav svarīgāks uz zemes par dzīvību, bet bezjēdzīgi mušī nost zivis tačkām. Nesen lasīju par to krievu maniaku kurš nogalinājis cik tur sievietes. Ja viņs savā pēdējā runā pateiktu ka vissvarīgākais uz zemes viņam ir dzīvība, tad skanētu tikpat rēcīgi. Un viņš cik lasīju arī bija nesatricināmi pārliecināts par savu taisnību.

Juris_O, 8.marts 2018, 22:34


Laikam jau nesaproti starpību. Ja ķer. tad ņem to zivi, ko atļauj MN. Ja negribi ņemt - tad neāksties ar makšķeri, roc grāvi, ja negribi braukt ar vello!
Es ķeru tik, cik gribu ņemt. Un ne vairāk, lai bučotos...
8.marts 2018, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager