Laši

Davis-Di [29.feb]: Kā kādam mute veras, Igoru par gidu saukt???!!!
No viņa gids, kā no manis astronauts( kaut gan... :-). )
Bija jau iekš LV, Alūksnē viens "gids"( nejaukt ar Zivjugārni(arī Igoru)).

dakterp, 29.februāris 2024, 21:25

Nu kā copmanis jau nav iesācējs un ir pieredzējis, spiningošanā no laivām Latvijas čempionus ar trenēja.

Tam Alūksnietiem uzvārds uz Dz sākas?
te tak nav runa, ka slikts copmanis. vairāk par godprātu un spēju atzīt kļūdas. tad būtu autoritāte daudziem. tagad tikai dažiem tāds paliks, bet daudzi novērsīsies. šodien tikai vajadzēja abiem pateikt vainīgi un viss tiktu saprasts. visi mēdzam kļūdīties, bet tikai retais spēj to atzīt
29.februāris 2024, 21:55 | links
 
svens76 [29.feb]: Davis-Di [19m]: Kā kādam mute veras, Igoru par gidu saukt???!!!
No viņa gids, kā no manis astronauts( kaut gan... :-). )
Bija jau iekš LV, Alūksnē viens "gids"( nejaukt ar Zivjugārni(arī Igoru)).

dakterp, 29.februāris 2024, 21:25

Nu kā copmanis jau nav iesācējs un ir pieredzējis, spiningošanā no laivām Latvijas čempionus ar trenēja.

Tam Alūksnietiem uzvārds uz Dz sākas?kurus Latvijas čempionus?
ā, pareizi, 2022g Laiks copei komandu
29.februāris 2024, 21:50 | links
 
Davis-Di [29.feb]: Kā kādam mute veras, Igoru par gidu saukt???!!!
No viņa gids, kā no manis astronauts( kaut gan... :-). )
Bija jau iekš LV, Alūksnē viens "gids"( nejaukt ar Zivjugārni(arī Igoru)).

dakterp, 29.februāris 2024, 21:25

Nu kā copmanis jau nav iesācējs un ir pieredzējis, spiningošanā no laivām Latvijas čempionus ar trenēja.

Tam Alūksnietiem uzvārds uz Dz sākas?
kurus Latvijas čempionus?
29.februāris 2024, 21:47 | links
 
Kā kādam mute veras, Igoru par gidu saukt???!!!
No viņa gids, kā no manis astronauts( kaut gan... :-). )
Bija jau iekš LV, Alūksnē viens "gids"( nejaukt ar Zivjugārni(arī Igoru)).

dakterp, 29.februāris 2024, 21:25


Nu kā copmanis jau nav iesācējs un ir pieredzējis, spiningošanā no laivām Latvijas čempionus ar trenēja.

Tam Alūksnietiem uzvārds uz Dz sākas?
29.februāris 2024, 21:29 | links
 
Davis-Di [29.feb]: Principā, šis gadījums parādīja, ka Olte ir pilnīgs nīkulis, kurš tādiem garām gājējiem bija radījis baigā dabas drauga, un zivju eksperta, iespaidu, bet izrādījās, ka nīkulis parastais.. jācer, ka viņam par šo gājienu tiks atņemts finansējums tv raidījumam, un tas purns vairs nerēgosies sabiedriskajos medijos..

Gangsteris, 29.februāris 2024, 21:08

Neko viņam neatņems un nekas viņam vairāk par morālu atbildību arī nepienākas. Tas, ka kādam maskas nokrīt ir jau cits jautājums.
Tā pat kā Igoram, kā gidam, stulba atbilde, ka nezina MN un nezin cik liels sods par šādu darbību pienākas.

Tā pat šodien vēl pacepsies kāds un rīt jau visiem būs po***.
Kā kādam mute veras, Igoru par gidu saukt???!!!
No viņa gids, kā no manis astronauts( kaut gan... :-). )
Bija jau iekš LV, Alūksnē viens "gids"( nejaukt ar Zivjugārni(arī Igoru)).
29.februāris 2024, 21:25 | links
 
Principā, šis gadījums parādīja, ka Olte ir pilnīgs nīkulis, kurš tādiem garām gājējiem bija radījis baigā dabas drauga, un zivju eksperta, iespaidu, bet izrādījās, ka nīkulis parastais.. jācer, ka viņam par šo gājienu tiks atņemts finansējums tv raidījumam, un tas purns vairs nerēgosies sabiedriskajos medijos..

Gangsteris, 29.februāris 2024, 21:08


Neko viņam neatņems un nekas viņam vairāk par morālu atbildību arī nepienākas. Tas, ka kādam maskas nokrīt ir jau cits jautājums.
Tā pat kā Igoram, kā gidam, stulba atbilde, ka nezina MN un nezin cik liels sods par šādu darbību pienākas.

Tā pat šodien vēl pacepsies kāds un rīt jau visiem būs po***.
29.februāris 2024, 21:19 | links
 
Viņi visi ir bambaki. Vajadzēja darīt tā. Uztupam to zivi vajadzēja savākt. Un pēc tam Fiļipovam pateikt - tas bija lasis, taimiņi tik lieli nemēdz būt. Un Oltem teikt tieši pretējo - tas bija supertaimiņš, riktīgs spožais, iznārstojušie laši tik gardi nemēdz būt. Un visa trijotne tad varētu sarīkot draudzīgu klopi, katrs pats par sevi un savu kuņģi. :)
29.februāris 2024, 21:17 | links
 
Principā, šis gadījums parādīja, ka Olte ir pilnīgs nīkulis, kurš tādiem garām gājējiem bija radījis baigā dabas drauga, un zivju eksperta, iespaidu, bet izrādījās, ka nīkulis parastais.. jācer, ka viņam par šo gājienu tiks atņemts finansējums tv raidījumam, un tas purns vairs nerēgosies sabiedriskajos medijos..
29.februāris 2024, 21:08 | links
 
Kā tagad sanāk - katrs maliķis, kurš saka, ka ir sazvanījis māri un nes zivis bioram ir nesodāms, un palaižams vaļā?
29.februāris 2024, 20:19 | links
 
Klaunu cirks šis konkrētais raidījums. Štrunts par tās zivs paturēšanas likumību (uz maliķu fona tas ir oda pirdiens), rēcīgi ir tas, ka no šiem visi kratās vaļā. Kas ir Biora galvenais uzdevums? Zinātne un pētīšana? Nē, birokrātiska atrakstīšanās un šmaukšanās. Stikla zušu iepirkšana Čehijā, kur dzīvs zutis nav redzēts. Didzis Uztups, ha - dariet ko gribat, tikai pie manis nenāciet. Pētnieks un kvēlais LGIAB aizstāvis, murmulis ar pusratā noļukušām biksēm. :)

andreiko, 29.februāris 2024, 20:06


Pieļauju, ja uz BIOR vestu veselu tajā vai nākamajā dienā, vai pat veselu sasaldētu pēc tām četrām dienām pirmdien, tad runa būtu cita. Bet Zivs jau tika izfilēta, par fileju likteni pie Igora un Oltes nav officiāli nekas zināms.
29.februāris 2024, 20:13 | links
 
Klaunu cirks šis konkrētais raidījums. Štrunts par tās zivs paturēšanas likumību (uz maliķu fona tas ir oda pirdiens), rēcīgi ir tas, ka no šiem visi kratās vaļā. Kas ir Biora galvenais uzdevums? Zinātne un pētīšana? Nē, birokrātiska atrakstīšanās un šmaukšanās. Stikla zušu iepirkšana Čehijā, kur dzīvs zutis nav redzēts. Didzis Uztups, ha - dariet ko gribat, tikai pie manis nenāciet. Pētnieks un kvēlais LGIAB aizstāvis, murmulis ar pusratā noļukušām biksēm. :)
29.februāris 2024, 20:06 | links
 
Bebrs [29.feb]: Vismaz, kā es dzirdēju, esot uzrakstīts iesniegums par to gadījumu, publiski rezultātu jau neviens neteiks, bet cerams, ka vides dienests to izskatīs pēc būtības.
ir uzrakstīts
29.februāris 2024, 20:05 | links
 
Vismaz, kā es dzirdēju, esot uzrakstīts iesniegums par to gadījumu, publiski rezultātu jau neviens neteiks, bet cerams, ka vides dienests to izskatīs pēc būtības.
29.februāris 2024, 20:04 | links
 
Bebrs [29.feb]: Sanāca ar auto braucot paklausīties to zaļo stūri. Nožēlojami - tā vietā, lai godīgi pateiktu, ka nokļūdijās, aizmirsa par gauruma ierobežojumu, vai ko citu - atklāti, locās kā zuši un taisnojās, ka tjipa Bioram paturēja, bet tam nemaz to zivi nevajag. Pie tam runāja par citu cilvēku, kā es saprotu nesaistītu ar to gadījumu, bet kurš ķer daudz lašveidīgās zivis, liek arī bildes feisbukā - nu nevar būt, ka viņš nevienu zivi neņem, noteikti kādu patur, "tirgus bābu" raidījums.
tieši tā, veči bez rakstura
29.februāris 2024, 19:57 | links
 
Sanāca ar auto braucot paklausīties to zaļo stūri. Nožēlojami - tā vietā, lai godīgi pateiktu, ka nokļūdijās, aizmirsa par gauruma ierobežojumu, vai ko citu - atklāti, locās kā zuši un taisnojās, ka tjipa Bioram paturēja, bet tam nemaz to zivi nevajag. Pie tam runāja par citu cilvēku, kā es saprotu nesaistītu ar to gadījumu, bet kurš ķer daudz lašveidīgās zivis, liek arī bildes feisbukā - nu nevar būt, ka viņš nevienu zivi neņem, noteikti kādu patur, "tirgus bābu" raidījums.
29.februāris 2024, 19:51 | links
 
Davis-Di [27.feb]: neatceros kad kādu palielāku zandartu esmu aizstiepis mājās:) bet līdz tam jāizaug. nevienam neko nepārmetu, ja viss ir noteikumu robežās

svens76, 27.februāris 2024, 20:55

Te ir jānodala sistemātiska C&R un paturēšana noteikumu robežās no likuma pārkāpuma.
Ir sanācis un esmu paturējis trofejas izmēra līdakas un arī zandartus, pagājušajā gadsimtā mani varēja pieskaitīt droši arī pie gaļas makšķernieka, tagad vairāk pieturos pie C&R, bet pāris % noķerto zivju apēdu.
Kas attiecās uz svēto zivi, tad agrāk pirms sargāsim lašus, viss bija savādāk - ir savi skeleti skapī uz svaigo rudenī, tagad es oponēju tās svētās zivs status un negodīgo attieksmi pret makšķerniekiem, bet noteikumus apzināti nepārkāpju.
Igoru daudzi zina, kā profesionālu makšķernieku un arī treneri Latvijas čempioniem. Pats personīgi uzskatu, ka tā ir vecuma bērnišķīga kļūda, bet tas neattaisno likuma pārkāpuma, jo pat ja ved BIOR, tad tādām darbībām jābūt likumā un MN atrunātām, kas nav.
Šajā stāstā lielākais, kārtējais kauns Oltem, kas savu publisko tēlu veido vienu, bet realitātē ir cits!
Tu varētu, Arī neko neteiktu..
27.februāris 2024, 23:09 | links
 
Davis-Di [27.feb]: neatceros kad kādu palielāku zandartu esmu aizstiepis mājās:) bet līdz tam jāizaug. nevienam neko nepārmetu, ja viss ir noteikumu robežās

svens76, 27.februāris 2024, 20:55

Te ir jānodala sistemātiska C&R un paturēšana noteikumu robežās no likuma pārkāpuma.
Ir sanācis un esmu paturējis trofejas izmēra līdakas un arī zandartus, pagājušajā gadsimtā mani varēja pieskaitīt droši arī pie gaļas makšķernieka, tagad vairāk pieturos pie C&R, bet pāris % noķerto zivju apēdu.
Kas attiecās uz svēto zivi, tad agrāk pirms sargāsim lašus, viss bija savādāk - ir savi skeleti skapī uz svaigo rudenī, tagad es oponēju tās svētās zivs status un negodīgo attieksmi pret makšķerniekiem, bet noteikumus apzināti nepārkāpju.
Igoru daudzi zina, kā profesionālu makšķernieku un arī treneri Latvijas čempioniem. Pats personīgi uzskatu, ka tā ir vecuma bērnišķīga kļūda, bet tas neattaisno likuma pārkāpuma, jo pat ja ved BIOR, tad tādām darbībām jābūt likumā un MN atrunātām, kas nav.
Šajā stāstā lielākais, kārtējais kauns Oltem, kas savu publisko tēlu veido vienu, bet realitātē ir cits!
+++
27.februāris 2024, 22:55 | links
 
Mazos zagļus liek cietumā, lielos godā ceļ. Kautvai atceroties ārprātīgo daudzumu nēģu murdu, ko izņēma Daugavā. Kaut likums paredzēja rīku iznīcināšanu, tie tika atdoti to īpašniekam, sods bija vnk smieklīgs. Bet kā jau teica tā dabas sarga "izstrādājums", kastair tie nēģi, pēc nārsta tāpat nsoprāgs. Te jau ar nekas savādāks nebūs - viss saskaņā kā "vajag", viss zinātniskos nolūkos.
27.februāris 2024, 22:45 | links
 
neatceros kad kādu palielāku zandartu esmu aizstiepis mājās:) bet līdz tam jāizaug. nevienam neko nepārmetu, ja viss ir noteikumu robežās

svens76, 27.februāris 2024, 20:55


Te ir jānodala sistemātiska C&R un paturēšana noteikumu robežās no likuma pārkāpuma.
Ir sanācis un esmu paturējis trofejas izmēra līdakas un arī zandartus, pagājušajā gadsimtā mani varēja pieskaitīt droši arī pie gaļas makšķernieka, tagad vairāk pieturos pie C&R, bet pāris % noķerto zivju apēdu.
Kas attiecās uz svēto zivi, tad agrāk pirms sargāsim lašus, viss bija savādāk - ir savi skeleti skapī uz svaigo rudenī, tagad es oponēju tās svētās zivs status un negodīgo attieksmi pret makšķerniekiem, bet noteikumus apzināti nepārkāpju.
Igoru daudzi zina, kā profesionālu makšķernieku un arī treneri Latvijas čempioniem. Pats personīgi uzskatu, ka tā ir vecuma bērnišķīga kļūda, bet tas neattaisno likuma pārkāpuma, jo pat ja ved BIOR, tad tādām darbībām jābūt likumā un MN atrunātām, kas nav.
Šajā stāstā lielākais, kārtējais kauns Oltem, kas savu publisko tēlu veido vienu, bet realitātē ir cits!
27.februāris 2024, 22:28 | links
 
Tfu..sorry tev taisnība...Ķirsons par savu lielo lasi lieguma laikā!

PiNky [22m]: Ņemot vērā pārkāpumu būtu interesanti palasīt paša copmaņa pārdomas un komentārus...maza varbūtība ka tādi vispār būtu...bet es laikam salīdzinātu kārtējo reizi ar Lembergu...kur šis godīgi atdzinās par lielāko lomu un apstākļos (lieguma leikā) kad to bija noķēris...un nekādu jautājumu un pretenziju....

kādas kuram domas par Gaujas 2.zonā noķerto un paturēto 90+ zivi? Īstenībā būtu interesanti ieraudzīt par šo gadījumu rakstu Lielais Loms žurnālā...iespējams ar paša copmaņa interviju...

PiNky, 27.februāris 2024, 16:27
Interesanti, kāpēc žurnālā būtu jāpublicē kaut kāda pārkāpēja viedoklis? Lai varētu, tjipa mazgāties tīrs, balts, nevainīgs?

Bebrs, 27.februāris 2024, 21:07Tu domāji Ķirsonu?

irganviens, 27.februāris 2024, 21:46
27.februāris 2024, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager