Laši

Dzirdēju, ka tas "varonis" ir labi zināms makšķernieku un sportistu aprindās. Arī daži citi slaveni personāži- sportisti, tirgotāji un cita veida autoritātes stipri grēko šajā jomā. Var jau uzfilmēt imidžam un popularitātei "Ķer un atlaid" reklāmas rullīti, bet tas netraucē ķert un neatlaist, slēpt zivis krūmos un citādi grēkot. Pretīgi.
27.februāris 2024, 18:14 | links
 
kikizozo [27.feb]: Ja jau aizveda dīrāt bioram, tad sašutums nevietā.
Proletariāta pārstāvji lauž krēslus, kamēr ir 101 cita lieta par ko uztraukties
nebūsim tik naivi:) gaidām atbildīgo iestāžu atbildes, jo tomēr daudz info par šo gadījumu:)
27.februāris 2024, 17:35 | links
 
Ja jau aizveda dīrāt bioram, tad sašutums nevietā.
Proletariāta pārstāvji lauž krēslus, kamēr ir 101 cita lieta par ko uztraukties
27.februāris 2024, 17:31 | links
 
Abavnieks [27.feb]: PiNky [60m]: kādas kuram domas par Gaujas 2.zonā noķerto un paturēto 90+ zivi? Īstenībā būtu interesanti ieraudzīt par šo gadījumu rakstu Lielais Loms žurnālā...iespējams ar paša copmaņa interviju...Kas tur ko domāt? Lieliska zivs. Paturēt nebija atļauts, paturēja. Sodāma rīcība. Lai tālāk attiecīgās instances risina.
atbildībajām instancēm uzrakatīts papīrs lai paskaidro. redzēs kā atmāzēsies:)adresāti vvd, giab un bior
27.februāris 2024, 17:28 | links
 
PiNky [27.feb]: kādas kuram domas par Gaujas 2.zonā noķerto un paturēto 90+ zivi? Īstenībā būtu interesanti ieraudzīt par šo gadījumu rakstu Lielais Loms žurnālā...iespējams ar paša copmaņa interviju...
Kas tur ko domāt? Lieliska zivs. Paturēt nebija atļauts, paturēja. Sodāma rīcība. Lai tālāk attiecīgās instances risina.
27.februāris 2024, 17:07 | links
 
kādas kuram domas par Gaujas 2.zonā noķerto un paturēto 90+ zivi? Īstenībā būtu interesanti ieraudzīt par šo gadījumu rakstu Lielais Loms žurnālā...iespējams ar paša copmaņa interviju...
27.februāris 2024, 16:27 | links
 
labi. paldies
22.februāris 2024, 22:47 | links
 
ar kamatsu sakabem pietiktu? vai labak butu investet daargaakaas?

janiss123, 22.februāris 2024, 22:24


Nezinu, nelietoju.
Man drusku paranoja uz sakabēm.
Spiningam lietoju tikai Decoy vsnap #1-2 (#0 asariem), bet smagākām lietām #3 vai arī Bassday ultra snap, #0-2, es teiktu ka Bassday ir pat izturīgākas un drošākas.
Uz Bigbaitu bft stay-lok snap 4.5 un arī tad negantas zobainās man ir atsitušas vaļā :( , tā kā nevaru būt par etalonu :D
22.februāris 2024, 22:38 | links
 
ar kamatsu sakabem pietiktu? vai labak butu investet daargaakaas?
22.februāris 2024, 22:24 | links
 
velviens mazs jautajums, kadu jus fluorokarbonu ieteiktu?

janiss123, 22.februāris 2024, 21:59


20-25lb ~0.4mm , izvēle ir diezgan plaša, kvalitātes ziņā ļoti līdzīgi, ja brauc uz jig.lv tad tas pats intech ir ok un citos veikalos ar pieejams, tad vēl Yamatoyo Shock leaderis, Variva un citi...

Papildus vajadzētu labas sakabes, es lietoju Decoy vsnap #1-#2 , citi lieto bassday, owner ... galvenais, lai izturīga un mainot mānekļus negurst un netaisās vaļā.
22.februāris 2024, 22:20 | links
 
velviens mazs jautajums, kadu jus fluorokarbonu ieteiktu?
22.februāris 2024, 21:59 | links
 
skaidrs, liels paldies
22.februāris 2024, 21:53 | links
 
labdien. man ka jauninajam lasos pirmajai reizei salaca butu ok ar tikai 2.10m katu? pagaidam vel isti nav naudas garajiem lasu katiem

janiss123, 22.februāris 2024, 20:33


Nav jau tā ka nevar, var bet...
Garo kātu vajag tālākam metienam, un lai mānekli un zivi varētu vieglāk novadīt apkārt, pāri šķēršļiem un pārcelt pāri krasta kantij, ar īsu kātu vairāk aprausies un ja būs nopietnāka zivs vai nu būs ļoti smagi vai auzas.
JIG.lv ir RYOBI EXCIA 2.70m 10-30g 60€, ja būsi pieklājīgs un parunāsi, tad Zaraza tev atlaidi vēl iedos, asie pro džeki varbūt pasmiesies, bet ir kas ar tiem strādā un velk ne sliktāk.

Salacas sadaļā Kuha ierakstīja par ledu gar krastu , tad jā viņam taisnība, ledus ir daudz gar krastu, slīps un ļoti slidens, bez dzelkšņiem ļoti maz vietu kur tikt klāt vai arī var riskēt un izspēlēt slidkalniņu ar piezemēšanos ūdenī vai dubļos, vēlams bez lauztiem kauliem!
22.februāris 2024, 21:25 | links
 
labdien. man ka jauninajam lasos pirmajai reizei salaca butu ok ar tikai 2.10m katu? pagaidam vel isti nav naudas garajiem lasu katiem
22.februāris 2024, 20:33 | links
 
Gaujā cenšos lietot x4 dzīslu pīto, jo samērā bieži redzamība nav tā labākā un smiltis/duļķis ar savu abrazīvo efektu 8-dzīsleni sabojā ātrāk...no šūpiņiem - slaviks 16gr, akaras viskani un līdzīgie 16-21gr, bux - 12-18gr, vobleri - timon veidīgie un khamsin veidīgie.
Nezinu kāpēc bet lejā uz spožajiem kapara krāsa strādā ļooti labi...
21.februāris 2024, 09:12 | links
 
Lietoju 1.2 PE Variva Max Power PE 8x, 20 LB FC (~0.4mm un ~9kg tests)
Kad ir zacepā, ja plīst, tad pie sakabes mezglā, retu reizi FG. Bet izskatās, ka manējā izvēle sliktāka par Depo pirktu auklu, jo tevis ieteiktā Power Green Stream 125m/Ø0.16mm
ir ar testu 13.90kg. Es teiktu viennozīmīgi vai nu tests nav pareizs vai nu diametrs ir lielāks, tik kur tu ņēmi tos 5kg testā?

Pie auklām Zaraza diezgan labi šo tēmu par diametriem un testiem ir izklāstījis un kāda starpība starp dažādu valstu brendiem.
20.februāris 2024, 23:19 | links
 
lojyke [20.feb]: Kā arī 0.16 stream x4 būs tuvāk tam pašam 0.18 un x4 būs izturīgāka. Visi tie ūber 10kg ir tikai ja auklai reālais diametrs x2
Tu gribi teikt, ka stream ir reālāks diametrs par japāņu auklu diametriem?
20.februāris 2024, 21:14 | links
 
Kā arī 0.16 stream x4 būs tuvāk tam pašam 0.18 un x4 būs izturīgāka. Visi tie ūber 10kg ir tikai ja auklai reālais diametrs x2
20.februāris 2024, 20:52 | links
 
0.18 ~10kg tur tikai uz iepakojuma
20.februāris 2024, 20:49 | links
 
rrobiss [Vakar]: Sveiki. Domāju sākt pirmo reizi lašos aizbraukt uz Gauju. Ap šo laiku kurā sektorā ir visizdevīgāk un kādas šupiņu, vobleru krāsas strādā vislabāk? Lašu tēmā vēl esmu pilnīgs iesācējs un negribu sapirkt pilnas kastes ar to kas būs galīgi garām. Paldies :)https://www.facebook.com/groups/577267937571872

Te var pasmelties info. Gaujā visbiežāk iet ar šūpiņiem. Es ņemu ķīnas šūpus, jo žēl noraut labu mantu. Kāts 2.7m. Aukla vismaz 5kg mājās uz svariem pārbaudīta. Var paņemt depo stream power melnu 0.15 vai zaļu 0.16. ja trāpīsi kokā, tur lielāks diametrs neizglābs. ir copmaņi, kas ķer ar 10kg auklām un rauj ārā āķus, bet tās jau ir individuālas īpatnības. pavadiņa 0.4 fluoro - abos galos lieku griezuli.

Svētdien bijām - redzamība 10cm un neviena piesitiena. Brauc sestdienās uz Murjāņu Gaujas tiltu un tur kaut vai bez makšķeres vari pastaigāt un parunāt ar copmaņiem

lojyke, 20.februāris 2024, 08:07


Uz spožajiem jau var maukt ar tievu auklu un testu ~5kg, tik tad kāpēc FC pavadu liec ar testu ~9kg un griezuli augšā, jo vērpjas tev aukla vai FG mezgls nepatīk?

Ieteiktu lietot vismaz 1.2PE (~0.185 mm) laba aukla turēs ~10kg un spēsi arī atpūtušos krītošo lasi savaldīt.

Ja uz lētākiem vizuļiem spiež, tad tā pati akara ir ok, bet drusku dārgāk būs Leišu River Cast, kas lidos daudz labāk.
20.februāris 2024, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager