Mušiņmakšķerēšana

Nedomāju ka VISION tā darītu, arī klase tam komplektam ir laba priekš sākšanas :)
10.jūlijs 2011, 08:26 | links
 
Pateicos par info!
Esmu vienmēr ar mazu skepsi skatījies uz šiem gatavajiem komplektiem, jo nezin kāpēc ir bijusi sajūta , ka tirgotājs saliek kopā vājas kvalitātes preces , lai tikai tās notirgotu.. ļoti iespējams, ka man nav taisnība, tieši to vēlējos uzzināt vai kāds salīdzinoši pieredzējis mušotājis ir ko tādu lietojis un vai atdzīst to par derīgu, vienkārši esmu redzējis pludiņmakšķeres komplektus, kas patiesi īsti neder nekam...
10.jūlijs 2011, 00:38 | links
 
Forelīte, Rīgā Brīvības ielā.

Ja es tagad meklētu sākuma komplektu, tad nopietni skatītos uz šito komplektiņu, bet rokās neesmu turējis.
http://shop.salmo.lv/products/6061
9.jūlijs 2011, 20:26 | links
 
Baidos, ka LV tāda veikala nav un nebūs vēl ilgi. Drīzāk vairāk informācijas var meģināt uzzināt no www.flyonly.lv biedriem.
9.jūlijs 2011, 19:43 | links
 
Sveicināti kungi!
Beidzot esmu nolēmis mēģināt ielauzties mušiņmakšķerēšanas lauciņā. Vēlētos no Jums uzzināt kura copes bode būtu piemērota mušošanas sākumkomplekta iegādē un kur attiecīgi būtu zinoši konsultanti, kas netikai vēlētos pārdot, bet zinātu apstāstīt, kas patiesi būtu labāks?
9.jūlijs 2011, 12:15 | links
 
Igi, cik Voldemāros jāpiķio!?
14.jūnijs 2011, 08:21 | links
 
Brauc uz Voldemāra dīķiem. tas ir pie Tomes. Tur drīgst foreles laist vaļā, bet ciemupē gan nē. Es vakar biju- super! Saimnieka tel. 29694422
5.jūnijs 2011, 07:20 | links
 
tie nav tomes dīķi.bet tajā rajonā tikai no ceļa daugavas pusē ir kaut kādi dīķi kur ar mušu var ķert un laist vaļā.ja gribi zivi paturēt tad ir vēl ciemupē dīķi.
9.maijs 2011, 14:22 | links
 
Kāds var ieteikt kādu foreļu dīķi, kur var aizbraukt ar mušu izvicināties un kaut ko noķert? Kā ar Tomes dīķiem? Biju arī dzirdējis, ka kaut kur saimnieks bija labvēlīgs mušotājiem, ja copēja bez atskabargas, tad cenas bija zemākas vai nebija jāmaksā par teorētiski noķertajiem kg?
9.maijs 2011, 11:37 | links
 
Sākumā jau stipri biežāk braucu :)

Tagad sanāk pāris reizes gadā :)
9.maijs 2011, 10:18 | links
 
Andriskkk-kā tas iespējams,ka izbraucot pāris reizes gadā aukla sāk nepiedodami dilt???aizej uz Forelīti un domāju par kādiem 15-20 ls nopirksi kaut ko.WF 5/6F.
9.maijs 2011, 10:06 | links
 
Hmm, liels paldies par informāciju, būs jāpastudē dziļāk :))))
9.maijs 2011, 10:00 | links
 
Ja smērētu, ietu vēl tikpat gadus, nezinu kā citi, pats pag. g. sāku tikai apgūt MM, bet nu iesmērēju reizi mēnesī, palīdz saglabāt auklas īpašības un slīd labāk caur riņķiem. Maksāja zem 2Ls, pirku Gardā, citur arī esmu redzējis.
9.maijs 2011, 09:55 | links
 
Gadus četrus, piecus :D Nesmērēju gan, nezināju par tādu faktu :))
9.maijs 2011, 09:42 | links
 
Cik Tev gadus ir vecā aukla, ar to silikona smēri smērē viņu?
9.maijs 2011, 09:28 | links
 
Nu Tev droši vien, ka vajag WF 5/6 klasi, peldošā vai nu ar neitrāli celtspēju laikam skaitās, citi man teikuši, ka lēni grimstošā :D Es pirku pa apm ~ 16Ls Siguldā copes namā, Salmo nebija ko atrast zem 30Ls, Forelītē arī pag. g. neatradu tajā brīdī, bet es paagri arī meklēju.
9.maijs 2011, 09:27 | links
 
Nu, nu. Tik zemu jau nevajag tēmēt :))))

Ap 15 Ls būs tieši laikā :) Tikai tajā auklu jūrā es galīgi neorentējos :))
9.maijs 2011, 09:22 | links
 
Diezgan easy var atrast normālu auklu pa ~15ls, ar torpēdu vienā galā. Galīgi gribas ietaupīt, Forelītē gija kaut kādi striķi pag. gadā pa 4-5Ls. No Tava apraksta, Zivjugarnim taisnība :D
9.maijs 2011, 08:46 | links
 
veļas šņore! :)
9.maijs 2011, 05:33 | links
 
Iesakiet svētdienas mušiņmakšķerniekam auklu. Peldošo, 5/6 klase. Iepriekšējā sāk nepielūdzami dilt :))

Izbraucu pāris reizes gadā, pārsvarā mērķa zivs sapals vai rudulis. Līdz ar to nav nepieciešama dārga aukla :)

Tāds - labs ekonomiskais variants, ja tāds pastāv? :)
8.maijs 2011, 23:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager