Mušiņmakšķerēšana

viss kas iesākumam jāzina ir atrodams pat tepat, izlasi visu kas ar to saistās+ visus pievienotos linkus un iesākumam būsi gatavs(nu vismaz apjautīsi kas vajadzīgs) tur arī ir video sākumam, nu šite + flyonly.lv un mēnesim nodarbošnās garantēta :)
pēc tam jau var sāk domāt vai vispār lieta iet pie sirds, man gan šķiet ka nevar neiet pat pie pašvakākiem apstākļiem, un par auklinņu runājot,forelītē vismaz vasaras sākumā bij aukliņas pa 10ls. zinu, ka nav tas labākais bet ar auklu pa 30ls salmo veikalā bik iegrābos, un šitā 10-latīgā salīdzinoši rulē :)
27.augusts 2010, 14:24 | links
 
eMKa,liels paldies ka izskaidroji ko tas apzīmējums nozīmē,savādāk nebija ne jausmas vai tā peldošā vai grimstošā. Principā tā arī ir kā tu saki-aukla lēni grimst,bet tomēr gribējās jau peldošu auklu,bet nu nekas,ganjau šī pati būs laba,galvenais man iemācīties to lietu pareizi (kā gagarins) :D:D
26.augusts 2010, 17:10 | links
 
Nigga, tā ir aukla ko var izmantot 4-5 klases kātam (atkarībā no kāta jaudas), neitrāla- tas nozīmē, ka ne peldoša, ne grimstoša, bet dabā tomēr vairāk grimstoša. Pareizāk sakot ļoti lēni grimstoša.
Makšķerējot un izmantojot attiecīgos līderus ( vai peldošus vai grimstošus) vari darboties diezgan plaši, bet arī te sava specifika.
26.augusts 2010, 17:06 | links
 
O paldies viepli,bet ko īsti nozīmē neitrālā peldspēja?
26.augusts 2010, 17:05 | links
 
weight forward 5 klases aukla ar neitrālu peldspēju.
26.augusts 2010, 17:02 | links
 
eMKa
Varbūt tu zināsi,ko nozīmē manas auklas apzīmējums- WF5I Intermedite. Tā ir peldošā vai grimstošā?
26.augusts 2010, 16:49 | links
 
nevis tehniku, bet motivāciju iet copēt, čalis iegrābās, neviens tādu ņemt negrib, jaunai nauda nav, tāpēc pat nemēģina mācīties, strīdējās jau, ka peldošā, gāja uz gauju vilka mailes, aizbracu pie viņa, es iemetu, šis - ojj kā tava peld :)))
26.augusts 2010, 16:32 | links
 
MK, varbūt bija domāts, ka niggam no gagarina ir jāpamācās, kā jāpērk peldošā aukla.
:DD
26.augusts 2010, 16:32 | links
 
Kāda peldošai auklai saistība ar metienu tehniku ??? :D
26.augusts 2010, 16:29 | links
 
atkal spicajiem nažiem gribas paspīdēt ar savām asprātībām, es teicu ka esu pro? teicu ka labi, ja 4h esu mušojis, bet vienalga niggam derētu no manis pamācīties, kaut iesākumā peldošu auklu vajag nopirkt!
26.augusts 2010, 16:20 | links
 
rudenī Siguldā būš mušotāju oficiālais fests tur būs ari instruktori, kas rādīs kas un kā.
26.augusts 2010, 16:13 | links
 
:DD
26.augusts 2010, 16:09 | links
 
profs savā orbītā:)
26.augusts 2010, 16:08 | links
 
nigga, tu redzēji kā es to daru krievijas pierobežā, iemācies tā un ja būs vēlme kko noķert sanāks, kaut mētājis esmu daaaudz mazāk par tevi, kopā labi ja kādas 4h (pie mājas, pie upes kopā) :))
26.augusts 2010, 15:58 | links
 
urmaas
Vakar noskatījos raidījumu,kautko arī iemācījos jaunu,bet tāpat man vajag lai kāds dzīvē pamāca kā pareizi tā lieta darāma :)
26.augusts 2010, 11:42 | links
 
vakar kkā netīšām sanāca uzslēgties uz TV2.tur laps raidijums par mušošanu bij.JST diezgan akurāti un pastāstija un izrādija,cik jau tajā pusstundā bij iespējams.protams iesācējam ar to ir biku par maz.bet ieteiktu jemt vērā redzēto.protams tiem kuriem tas interesē.
26.augusts 2010, 11:35 | links
 
Sveiki! Gribēju paprasīt,varbūt te ir kāds pieredzējis mušiņmakšķernieks no Cēsīm vai Cēsu tuvumā,kas varētu man pamācīt kā pareizi mušot? Pašam mājās ir mušiņmakšķere,bet īsti nemāku ar to tā rīkoties,lai noķertu kādu zivi,tāpēc ir vajadzīgi pieredzējuša mušotāja padomi. Varbūt varētu sarunāt kautko?
26.augusts 2010, 11:21 | links
 
FX labās vietas pašam jāatrod, bet uz kādu zuper sūdīgu gan varētu aizšaut, ja esi cēsinieks, vai tepat kkur blakus:)))
31.jūlijs 2010, 20:14 | links
 
VAi kāds var apgaismot kādas labas vietas MM copei Vidzemē? Un vai ir kāds kompanjons kas gribētu kopā pacopēt?
30.jūlijs 2010, 22:44 | links
 
No nigga ņemshu 100% :)

Tagad tik jasamekle info...
29.jūlijs 2010, 14:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager