Mušiņmakšķerēšana

roolizss.... es biju iedomajis 5-6 klasi.. kam to izmanto?
5.oktobris 2009, 15:24 | links
 
Cau! Varbuut kaads zin kur vareetu atrast kaadu info par mm kursiem kuri itkaa tiekot riikoti kaut kur Riigaa! Jau ieprieks paldies par atbildi!
5.oktobris 2009, 14:44 | links
 
mans viedoklis-optimālais garums LV ir 9" un 4-5 klase.lai līstu foreļupē tomēr prasās 8" vai vēl īsāks,bet ar tiem Latvijā ir problēmas.
5.oktobris 2009, 12:28 | links
 
palūrēju vel shitādu..
http://www.689.lv/index.php?id=379&tx_ttproducts_pi1[backPID]=379&tx_ttproducts_pi1[product]=9659
kādu garumu un klasi labāk ņemt,lai varētu ielīst foeļupee un arii lielaakaa upee varētu kautko izdarit
5.oktobris 2009, 10:02 | links
 
esmu turējis rokās.ir ok.ir labāks par dažu labu līdzvērtīgu zināmu firmu kātu.šitam par nosaukumu nav jāpiemaksā:))
2.oktobris 2009, 19:10 | links
 
http://www.689.lv/index.php?id=379&tx_ttproducts_pi1[backPID]=379&tx_ttproducts_pi1[product]=9659
shitāds kāts būtu labs?
2.oktobris 2009, 10:27 | links
 
Cik gan cilveeki var buut kashkjiigi. :)
Pirmkaart - neko nelasiiju.
Otrkaart - skolaa man anglju valodu nemaaciija.
Treshkaart - mana logjika nostraadaaja ka jaasien peec paatagas principa kaa biju lasiijis vienaa otraa rakstaa par MM tehniku un peec taadas domas arii pieseeju. Nebija pat nojausma kaa siet un peec neilga laika iedomaajos ka varbuut otraadaak un mekleeju info un atradu. Visaa tajaa es pat nenozjeeloju, ka esmu pieseejis otro galu, jo peec tam paarsienot resno man meshanas tehnika aizgaaja kaa pa sviestu.
Vai shis iztirzaajums miikstina vainu? ...vai arii turpinaat manu dziivestaastu? :P :)) Vai tomeer tik nezjeeliigi tev iekodu par tiem instruktoriem, ka mekleesi veel kur piesieties? :))))
1.oktobris 2009, 23:22 | links
 
Gunzz, runājot par IQ. Kā var piesiet auklu otrādi, ja tā ir uz oriģinālās spolītes, kurām parasti ir uzlīmīte "this end to reel"?
:)))
1.oktobris 2009, 17:22 | links
 
Nemaaku teikt kaada taa sisteema ir, bet inetaa par shaadu komplektu izlasiiju un itkaa straadaajot. Bet tas taa, intereses peec tikai.

Par sauso. Neesmu iecikleejies. Par cik esmu iesaaceejs un pieredze maza, piedevaam, visu apguustu pashmaaciibas celjaa, tad ar grimstoshajaam man nav saprashana kas un kaa. Apmeeram zinu pludinaashanas principu, bet tas nav tas kas ar sauso. Sausajai visa cope ir redzama un pagaidaam kaa iesaaceejam viss ir vairaak vai mazaak saprotams. Laikam vajadzees paluugt kaadu pamaaciit ar grimstoshajaam klaatienee. ;)

Kursh te teica ka var ieaudzinaat nepareizu metienu. Biju uz MM festivaalu un sapratu ka man metiena tehnika ir netaalu no teicama. Veel tikai jaaiemaacas liidera iztaisnoshanu un jaanotehnisko dubulto ievilcienu. Tam man tehnika pareiza tikai nemaaku veel nokjert pareizo momentu kad jaapavelk un cik jaapavelk. Taa kaa pashmaaciibas celjaa var visu iemaaciities. Probleema ir tikai roku taisnumaa nu un protams IQ.
1.oktobris 2009, 15:47 | links
 
gunzz.kāda tad jēga no sausās mušas.tas tārps viņu noraus zem ūdens.šitādas sistēmas labāk aizmirsti.:))nu tuvāk par Siguldu neko prātīgu nenoķersi.it sevišķi uz sauso.kapēc tā ieciklējies uz sauso?
28.septembris 2009, 19:17 | links
 
un vēl vobleri piesien!
27.septembris 2009, 20:45 | links
 
Nu vienalga ko, visu kas kjeras uz sauso mushinju. Ja tikai veel kaut kas kjeras uz aukstaaku laiku.

Kaa ir ar divu kukainju sieshanu? Teiksim sauso mushinju kaadus 20cm no gala + galaa piesiet taarpinju. ?
27.septembris 2009, 20:33 | links
 
Gunzz.ko ta taisies ķert ta jau vispirms jāprasa?
27.septembris 2009, 18:52 | links
 
Var kaads ieteikt kur vareetu pakjert ar sauso mushinju Riigas tuvumaa ar 6to klasi?
27.septembris 2009, 00:02 | links
 
alatai radošāka pieeja ir vajadzīga.ja viņas ceļas tad vieglāk,bet ja ne,tad paiet laiks kamēr piemeklē ko viņas tur ēd zem ūdens un kā viņām patīk,ka to mušu pasniedz.
18.septembris 2009, 23:12 | links
 
tur daudz kas no vizuļa atkarīgs.dažreiz tur kadri mētā pus dienu un copi neredz.:)bet garšas ziņā gan tās foreles ir nepārāk.
18.septembris 2009, 23:06 | links
 
Es esmu tikai sapalus kjeeris. Nekas cits tur Aluuksnes galaa liidz shim nav traapijies. Cik liela ir atshkjiriiba makšķerēšanā ir starp alatu un sapalu? Veikalaa staastija, ka alatas njemot pat labaak pashas siikaakaak mushinjas.
Un garshas zinjaa? :) Sapalam tracina reizeem taas daudzaas asakas.
Pagaajusho sestdien nokjeeru primo reizi uz mushiju alatinju, taadu mazinju - ap 15cm.
18.septembris 2009, 23:02 | links
 
Ja nu bez foreleem galiigi nevar iztikt, tad Ciemupee ir forelju diikjis. Vieniigi tur uz vizuli kjeroties gandriiz vai peec katra metiena. Un ko izvelk ir jaapanjem. Par 5Ls/kg
:)
18.septembris 2009, 22:52 | links
 
rakari.gūti jau ir ar forelēm Latvijā.es domāju ar MM.nervi beigti vienā setā.:))alatas gan cita lieta.
18.septembris 2009, 19:09 | links
 
rakaris
lētus un labus komplektus vari iegādāties
dragonfly.lv
18.septembris 2009, 14:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager