Mušiņmakšķerēšana

andris-ja proti ,var arī no ebay pasūtīt uzreiz visu komplektu ar to statīvu ,instrumentiem utt. Kkur zem 25 ls ar sūtīshanu. Bet man personīgi nez kapēc bail sūtīt kko dārgu no tā ebay...a ya nepienāk? ;D Itkā jau visi baigi slavē to ebay....bet pats esmu iepircies tik zem 10ls ,un tāpat gaidiju ap trīs nedēļām ar lielām bailēm :D
31.marts 2012, 10:10 | links
 
Andris, inventārs lai sāktu siet mušas maksā no 20 līdz 1000ls. Rīgā inventāru var nopirkt veikalos Forelīte un Pludiņš. Nu un protams materiāli. Diemžēl izvele mūsu veikalos ir ļoti nabadzīga.
30.marts 2012, 21:02 | links
 
nu ja tipa tadi... un tam lidzigi... liepajas ezera,ezerkrasta puse viru uz vakara pusi katru vakaru ter ruduliej... vot rita iesu rudulie piedavasu musu...
30.marts 2012, 20:44 | links
 
SPAMS!!! :D

Meklējot savas mīļākās mušas nosaukumu, uzdūros uz uz pamācību kā siet mušas... Tad nu saskrēja siekalas un izdomāju, ka ir pienācis pašam sākt šo pasākumu :)

Tad nu jautājums - kādas summas maksā nepieciešamais inventārs visam šam pasākumam un kur Rīgā ir iespējams iegādāties? :)
30.marts 2012, 20:43 | links
 
Visrezultatīvākā muša man ir mudlers, melnā krāsā (black muddler).



Villainais bugeris arī labi pavasarī strādā sapalu teritorijās :)

Ruduļus ķēris pavasarī neesmu, par tiem nezinu
30.marts 2012, 20:35 | links
 
Tagad jau sapalu laiks sākas - līdz kukaiņi parādīsies, tad tikai uz slapjo mušu, kad sāks lidoņi parādīties, tad arī uz sauso - tad peldošā vabolīte laba! Man vislabāk uz melnas krāsas muši (nosaukumus nezinu) sapalus ir sanācis sagūstīt.

Ruduļi jau tagad pa ūdens virsējiem slāņiem nedzīvojas, tad arī attiecīgas mušas jāliek :)
30.marts 2012, 20:23 | links
 
es parasti teru uz melnam musam,kauka man uz baltiem nepatik...
30.marts 2012, 20:16 | links
 
es piemeram jau rita paprovesu aiziet uz ruduliem.
30.marts 2012, 20:13 | links
 
Kāds var ielikt ruduļu mushas bildi?
Derēs parasta peldosha vabole ? Vai vrbut panemt wooly bugger? Vispār var jau tgd mushinot tos ruduļus? Ko vispār tgd var mushinjot-Gaujā ,ezeros? Paldies :)
30.marts 2012, 20:10 | links
 
Jaunu komplektu jau ari mushinveikala var dabut pa kadi 30ls.... Bekings-kkadu virvi uztin , Aukla peldosha 7.50ls ,Spole kkadi 10ls ,kāts 13ls+ vel mushas pavada utt.
Bet tas tāds pats lētakais tur bija...
p.s. es dabuju pa 30ls ,gadu lietotu komplektu kursh bija ka jauns ,un jauns maksaja 70ls :)
30.marts 2012, 20:07 | links
 
Ja kaads tirgo inventaru - padodiet zinju. Jasak komplektet :)
29.marts 2012, 10:29 | links
 
Ruduļus un raudas var ķert uz baltas RED TAG mušas, strādā bezotkazno, met un velc. Aķa lielums 12. Korpuss balta štrausa spalva, astīte sarkans vilnas diegs. Ar garantiju labāk nekā uz dzīvu ēsmu.
19.marts 2012, 14:46 | links
 
Raudas es ķeru uz mušu, uzkabinot uz āķa kādu ēsmas gabaliņu (piemēram, daļu balto). Muša paliek smagāka, bet raudai apetīti krietni uzlabo. Nav viņa tāds plēsējs kā rudulis, ka metās visam virsū.

Neesmu ķēris ruduļus pavasarī, nezināšu teikt kā ir labāk.
19.marts 2012, 14:19 | links
 
Urbiks
Tiko pēc ledus iziešanas,uz ruduļiem un raudām strādā spoguļāķis ar mušu kāpuru galā!
:D
19.marts 2012, 14:14 | links
 
Kādi vēl varianti bez wolly? Bet manā ezerā sapali diezgan maz palikuši. Kā ar raudām un ruduļiem ? Mēģināt uz jebkuru slapjo? :(
Labam rezultātam vajag arī pārliecību!
19.marts 2012, 14:10 | links
 
Protams, lai ar tumšajām krāsām ķertu, jābūt daudz maz dzidram ūdenim :))
19.marts 2012, 14:04 | links
 
Tā kā agrā pavasarī kukaiņi vēl nelido, tad es izmantoju slapjās mušas. Tumšās nokrāsās :) Sapaliem patīk. Melnā krāsa pavasaros man vislabāk strādāja.

Piemēram, klasika - wolly bugger.

Vēlāk varbūt bildīti ielikšu no produktīvākās mušas, bet nevar apsolīt, jo pat nevaru iedomāties, kur esmu nostūmis kastīti ar mušu krājumiem :)))
19.marts 2012, 14:03 | links
 
Kurš varētu pastāstīt - parādīt mušas uz kurām pēc ledus iziešanas ir cerība kaut ko noķert ? Vai kutr tādu info var meklēt? Visos forumos tik iesācēju kāti, spoles,...
19.marts 2012, 13:52 | links
 
Aha un lai saprastu vai tiešām vajag ar MM nodarboties iesaku palasīt http://www.flyonly.lv/bbpress/topic.php?id=18&page=18
16.marts 2012, 19:23 | links
 
Jancīgais,
Tas bija patosam ! :)
Ja cilvēks pēc Ls.-12 vēl šaubās par startu, tad labāk iekraut vēl kādu ķieghelīti, lai saprastu kas par "nātrēm" tur aug !!! :)
16.marts 2012, 19:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager