Mušiņmakšķerēšana

Dzhosh,
Cik maksaa licence Daanijaa uz lashveidiigo ? No kur liidz kuram laikam var khert ?
4.janvāris 2012, 10:28 | links
 
melna upite tas liepaja, stedes rajons,katru gadu teru rudeni teru tu lasi... bet tagad esmu danija-seit to lasi var tert uz katra sturi.
4.janvāris 2012, 08:11 | links
 
paldies dzosua, es te pasūtīju dažas lietiņas no cabelas.com un kaut kā nebiju pievērsis uzmanību muitas jautājumam, beigās sanāca mazs pārsteigums - par precēm 49 $ vērtībā samaksāt muitu 9 ls.
Saki, kas ir melnā upīte?
2.janvāris 2012, 19:22 | links
 
sodien pija piebraucis pie juras beidzot melna upitite ira savinota ar juru rita brauksu pameidinasu ar musinju kadu lasi vai taiminju notersu... bet 2 decembri brauksu kamandejuma daniju, tur jau dosu sev paprecetes...
31.decembris 2011, 18:15 | links
 
ribaks ienac vel sieta saita www.focalprice.com tur ari uzraksta fishing. ari daudz ko laba ira.
29.decembris 2011, 11:34 | links
 
ribaks-venalga cik tas maksa ja ira uzrakstits ka free shiping,vini suta ta pa velti... pemera no cita kinesu saita es ari pasutija musas pa 2,80 dolara par paku, divas nedelas laika piegadaja bez problemam. latvija ar tiem internet veikalam ira daud vairak broblemas neka ar kinesem...
29.decembris 2011, 11:30 | links
 
Dzosua- cik patiesi ir tie free shiping iekš www.dhgate.comm, skatījos, ka tur ir arī siešanas matreāli, piemēram, par 0,99 naudiņām un klāt free shiping uz Lv, negribas ticēt, ka viņiem atmaksājas, mazos daudzumos par mazām naudām kaut ko sūtīt uz Lv. Kāda ir tava pieredze?
28.decembris 2011, 21:55 | links
 
vai ir kādi aizliegumi sakarā ar makšķerēšanas metodēm-spiningošanu vai mušiņmakšķerēšanu,neskaitot aizliegumus,kas darbojas uz atiecīgajām zivs sugām,kuras aizliegts makšķerēt nārsta laikos?
28.decembris 2011, 20:49 | links
 
Šos jautājumus labāk www.flyonly.lv ir arī inventāra banka iesācējiem, tā ka iesaku sākumā pamēģināt lai rodas saprašana un tikai tad šķirties no $.
20.decembris 2011, 21:58 | links
 
viens ir izlasit,otrs no pieredzes kadu gudrinieku dzirdet. http://www.fishing.lv/teorija/fly_r1.htm te ari ir sarakstits,kas un ka,bet nav rakstits kur un ko labak un pa sapratigam cenam nopirkt :D
20.decembris 2011, 21:46 | links
 
Ja kādam interesē varu atdot Fly Fishing &FlyTying žurnāla šīgada augusta un septembra numurus. Atrodas Rigā, ja kas tad PM.
20.decembris 2011, 21:27 | links
 
Man arī tas interesē. vai arī moš kādam stūrī mētājās kāds nevajadzīgs, lēts kompletkts?
20.decembris 2011, 19:19 | links
 
sveiki,ir vēlēšanās iegādāties mušiņmakšķeri un spoli. būsu pateicīgs,ja ķāds pastāstīs,kādu labāk un ķur pirkt,jo pašam diez gan maza sajēga.
20.decembris 2011, 19:13 | links
 
kam vajag iemacities tajsit musas rakstit, caur skaipu pamacisu... vismaz kauko maku ustaisit... ipasais sveicens salavecim - tas esmu es kas liepajas ezera makstereja ruduljus... es tads tur vienigajs,vismas citu nivenu reizi neredzeja.
19.septembris 2011, 21:32 | links
 
ienaciet www.dhgate.com kur meklet uzrakstet flyfishing un kad paradisies prece atzimet Free shipping...u redzesiet cenas ar bizmaksas piegadu princepi piegade notiek 2 nedelu laika... prece 100 procenti korekta...
19.septembris 2011, 21:17 | links
 
Par to man nebija infas ;kaut gan vajdzēja nojaust -pasūtija roterīšus ;DD
28.augusts 2011, 23:11 | links
 
Bet vēl labāk flyonly.lv.Vārna teica ,ka Vieplis savas mušotāja gaitas ir izbeidzis.
28.augusts 2011, 23:08 | links
 
 
Tas tas pats AČGĀRNAIS? :):)
28.augusts 2011, 23:02 | links
 
Jrčik raksti zivē Vieplim tas kaut ko tin -laikam :DD
28.augusts 2011, 22:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager