Mušiņmakšķerēšana

Seinass,katrai mušai ir savs pielietojums un laiks kad to izmanto.nav labākas vai sliktākas,tikai pareizi jāizvēlas.Lielākoties zivis barojas zem ūdens virsmas,tapēc biežāk tiek izmantotas attiecīgas mušas (nimfas,slapjās,strīmeri).
10.augusts 2011, 20:02 | links
 
karas musas tad butu labakas sausas vai slapjas. ?????
10.augusts 2011, 13:23 | links
 
Es karūsu savā dīķī noķēru uz makstenes imitācijas :)
10.augusts 2011, 08:35 | links
 
Ok, paldies par Info!!! Pēc Janciigā padoma, šodien pa dienu nenocietos un aizlaidu pie viena paziņas uz privāto dīķi patrenēt iemetienu ar tādu mazu, naivu cerību- ja nu kaut kas arī pieķeras, jo šim tajā dīķī pārsvarā tikai karūsa un līņi, zivis kuras laikam nav tās pašas labākās priekš mušošanas, bet tā vai tā- azarts iekšā jau bija baigais. Nomētāju kādas 2,5h- šoreiz diemžēl nesagaidīju savu pirmo copi, bet kā treniņš pasākums bija pa pirmo! :)
9.augusts 2011, 20:06 | links
 
Ar šo klasi pie mums visa cope notiek 10-15 metros.Tā ka attālums pietiks.Svarīgāk ir tos pašus 10 metrus pareizi iemest.
9.augusts 2011, 19:33 | links
 
Spole nekādu lomu nespēlē, tik cik ir par smagu priekš tā kāta un roka ātri nogurs. Svarīgi, lai aukla būtu tās pašas, vai +/- 1 klases robežās no kāta. Attālums ir OK, ar laiku iemācīsies arī tālākus metienus, bet labāk netrennējies pļavā, bet gan kādā dīķi vai ezerā.
9.augusts 2011, 08:59 | links
 
Pirms trijām dienām arī tiku pie mušiņmakšķerēšanas komplektiņa (attāls paziņa uzdāvināja :) ). Šorīt biju aizgājis pirmo reizi pļavā pa sauso pamētāt. Max cik varēju aizlidināt mušu bija apmēram 15m. Gribēju pajautāt vai 15m attāls iemetiens ir Ok priekš 5. klases kāta vai tomēr tas būs mazliet par tuvu? Gribēju piebilst, ka spoles klase neatbilst kāta klasei- spolei #8, kātam #5- cik tas lielu lomu spēlē iemetienā?
9.augusts 2011, 06:40 | links
 
wahahaa :D

Atvainojos par sarkasmu!
7.augusts 2011, 19:17 | links
 
man doma tada patreneties ezara un tad laist iemeginat salaca kadus sapalinus pakert. un tad pa straumem list kadu foreli.un tad doties uz forelupem.


protams sis prozes sotiks kadas nedelas laika.
7.augusts 2011, 19:13 | links
 
Ceru, ka neesi sadomājies, ka mušiņmkašķeri ejot uz upi vienmēr tiksi pie zivs, kur nu vēl foreles :D
7.augusts 2011, 19:10 | links
 
paldies par padomu. :) :) :) :) :) :)
7.augusts 2011, 19:04 | links
 
Sliņķi var izmantot karabīnes, ir speciālas mušotāju karabīnes. Bet tā parasti sien par jaunu katru mušiņu.
Vidēji mušiņas maksā no 0.5ls līdz 1000Ls atkarībā no tā kāda muša.
Pavadiņu kādu, peldošo, grimstošo? Peldošo parasti liek apmēram kāta garumā. Jo sūdīgākas iemaņas mešanā un smagāka muša jo īsāka pavadiņa. Grimstošas pavadas liek īsākas.
Pavadiņai parasti resnajā galā uztaisa perfection loop un savieno ar auklu ar metodi cilpa cilpā.
7.augusts 2011, 18:39 | links
 
esmu iesacejs tapec uzdosu dazus jums vienkarsus padomus.
musinosana nevajag karabines lai musinu?
vai tomer jasien katra pa jaunu?
cik videji maksa musinas?
cik garu videji vajag pavadinu?
ka piesiet pavadinu?
7.augusts 2011, 18:15 | links
 
seinass šo komplektu mēģināja apsūkāt flyonly.lv, bet tā īsti skaidrībā netika par to cik viņš ir labs vai slikts. Zinu, ka tajā cenu kategorijā arī ir komlekts ja nekļūdos no Airflo, laikam pat vēl lētāks, tiek tirgots veikalā Forelīte. Vēl alternatīva ir palūgt flyonly inventāra bankas turētājam lai iedod kādu kātu uz laiku pamēģināt un kad pašam radīsies izpratne par kātiem, tad arī sākt domāt par personīgā kāta iegādi. Jo mušu kāti pat vienas klases ir ļoti dažādi. Un katram te nu ir jāizvēlas tāds, kurš labāk ieguļas rokā un to var tikai saprast kātu izmēģinot dabā. Tā ka pataupi naudiņu un mēģini ko sarunāt flyonly nu un ja sanāk tad apmeklē fly gangstu. Tur varēsi izmēģināt visdažādākos kātus un pēc tam jau varēsi sākt domāt par naudas maka atvēršanu.
6.augusts 2011, 16:04 | links
 
Sorry, http://tinyurl.com/3r6droh
6.augusts 2011, 15:58 | links
 
GooglE
6.augusts 2011, 15:56 | links
 
seinass- vai tā var būt??? Varbūt Tev ir jāapgūst kādas jaunas zināšanas datorlietās?
Jā, aizmirsu par kommatiem- to lietošana gan ir skolā jāiemācās! :D Vēlreiz- audz liels un izglītots!!!
6.augusts 2011, 15:45 | links
 
http://shop.salmo.lv/products/6061

ka jus domajat sis komplekts man ka iesacejam bus gana labs?
6.augusts 2011, 15:43 | links
 
man datoram nau mikstinajuma zimes. es jau ari nevaru pretoties ieradumam un reizums piespiezuu
'
6.augusts 2011, 15:39 | links
 
seinass- es tev vienreiz jau "uzbraucu"! :))) Izskatās, ka nedaudz esi labojies- tas labi. Bet- vai tad tiešām nemāki garum' & mīkstinājumzīmes salikt un teikumu sākt ar lielo burtu??? Zinu- teiksi, ka- slinkums. Patiesībā ar savu raksta kultūru Tu izrādi vai neizrādi cieņu saviem kolēģiem- Tavu garadarbu lasītājiem.
P.s. Ja pareizi esmu "izčekojis", Tev ir visas iespējas augt un attīstīties pareizajā virzienā. Vēlu veiksmi!
6.augusts 2011, 15:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager