Mušiņmakšķerēšana

viepli
ja pats esi stumjams un biidams un arii churaashanai tev vajag instruktoru, tad taa ir tikai tava probleema.
Es iemaacijos visu no nulles taa pat kaa ljoti daudz lietas dziivee. Kljuudiities ir cilveeciigi, bet tik shauraam pieriiteem kaa taveejaa laikam tas nebuus saprotams. Laikam skolaa arii kaads tev iemaacija ka 2+2=4, nevis pats izlasiiji.
Bet neraizee - mums taadi ir pilna valdiiba ...neko nav pashi sasniegushu un gudri muld.
Reiz instruktors teica:"Ir cilveeki kuriem nesanaak un labi vien ir ka nesanaak.
:))
12.marts 2010, 12:22 | links
 
Kadam nav kāds MM komplekts kas netiek lietots, vai vismaz kāda daļa no MM? taisos šosezon BEIDZOT sākt ņemties ar to lietu tikai inventāru vajag. kāds var kko piedāvāt līdz 60ls? vēlams kātu 4/5 klasi un WF auklu. tikai lūgums nejaukties, ja nav ko piedāvāt :)
11.marts 2010, 22:13 | links
 
Breksi ķert uz gumijas mušu ir augstākā pilotāža, negribi padalīties ? :)
10.marts 2010, 22:44 | links
 
Esmu no puses, esmu pa pusei mūšotājs, kaut kā no V-pils puses gadījies, netīšām, atvainojos aigggargaie , bļin sajuka taustiņi, tādu advancētu niku rakstot :DD
10.marts 2010, 22:40 | links
 
 
Šeit it kāds mušotājs no Ventspils puses?
10.marts 2010, 21:11 | links
 
viss ir ok ,ir bijis bresis pat uz gumjas zivtiņu,raudas uz rotiņu,karūsas velk ziemā un karpas pavasarī.tātad lini var dabūt uz mušu un zandarts vaidavā starp citu ķeras uz mīklu.mana pārliecība...zivis var iegādāties bodē,bet seksu ar mm nekur nepar kādu naudu ne ar vienu veceni nedabūsi.lai man piedod bbbļitkotāji....
9.marts 2010, 20:15 | links
 
Cik man zinams,tad ar forelēm ņemas "Faps" Alūksnē un "Tome" Ķegumā.
8.marts 2010, 21:14 | links
 
kur vareetu uzzinaat kaadus kontaktus?
paldies
8.marts 2010, 19:08 | links
 
kur variegaadaaties forelju mazuljus un par to laishanu upee kur var uzzinaat kuraa laikaa vajadzeetu laist lai izdzivotu mazulji un migreetu atpakalj
8.marts 2010, 19:04 | links
 
kāds no jums nezin vai liepājā arī ir kāds MM veikals
kur arii var iegādāties kko priekš MM? :D
6.marts 2010, 23:00 | links
 
Tie tak ir leģendāri, kāpēc neviens nav pieņēmis tādu niku :DDD
6.marts 2010, 22:07 | links
 
Mk, kā Frodo Baggins un Gendalfs Baltais.
:DD
6.marts 2010, 22:04 | links
 
Man patīk termins - personāžs :DD, kā pasakā, jehhh :D
6.marts 2010, 21:59 | links
 
MK, definately no! Ja atmiņa neviļ, tas bija personāžs gunszz, vai kaut kā tā.
:DDD
6.marts 2010, 21:31 | links
 
Viepli , Tu par bu....ju ??? :DD
6.marts 2010, 21:29 | links
 
Āpsi, reku tev e-pasta adresīte: st_powell@inbox.lv. Instruktoru sauc Egīls. Nemoki sevi ar bildēm un filmiņām no tīmekļa, ja ir iespēja komunicēt ar lielisku speciālistu. Citādi var sanākt kā vienam otram, kurš uz spoles auklu uztin velnsviņsazinkā un pēc tam brīnās.
:))
6.marts 2010, 21:10 | links
 
P.S. novēlots :)
Pats sevi neuzskatu par nekādu profu iekš MM, vienkārši to daru jau gadus desmit :)), bet ne regulāri, mans profils - krūmi, spinings, foreles.
6.marts 2010, 21:00 | links
 
aaapsi, vnk brīžiem nesaprotu , tiešām nesaprotu, cilvēkus (lasi copmaņus), kas kādu copes veidu ir pamēģinājuši, sākuši, turpina ( visu cieņu), bet tajā pat laikā grib uztaisīties par baigiem spečukiem un nolikt vīrus, kas ar attiecīgo copes veidu darbojas jau sen un tiešām var dot sakarīgus padomus.
Tikai arī jautājumus vajag pareizi uzdot :)
6.marts 2010, 20:57 | links
 
o kā panesās - paldies par komentāriem - kaut ko jau pats atradu netā - kaut ko pastāstījāt - guru turpināšu meklēt un meklēties - danke
6.marts 2010, 20:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager