Mušiņmakšķerēšana

un kāda motivācija ir Jums?
4.marts 2010, 21:13 | links
 
aaapsis, mož nevajag, a?! :))) Sapals uz vaboli ir cool! Tā ir pārāk nopietna lieta, pārs reiz aplauzīsies un būsi nikns uz visu pasauli! ieej saitā www.flyonly.lv. Tur ir trīs eiropas instruktori, kas atbildēs uz Taviem jautājumiem! Pirms, gribi to darīt-atrodi motivāciju!
4.marts 2010, 21:11 | links
 
Līdaka uz mušas- parasts pasākums.
Sorry par Salacu neko pateikt nevaru, par Ventu - lūdzu :)
4.marts 2010, 21:06 | links
 
Līdakas uz mušas - cik tas vispār ir reāli? man interesē Salaca augšā no Vecates tilta līdz Ramatai
4.marts 2010, 20:46 | links
 
Salaca - pavasaris : lasis, taimiņš, pa vasaru : viss kas ķeras :)
Burtnieks - līdakas.
4.marts 2010, 20:42 | links
 
Klau - kāds varētu pastāstīt, ko Jūs ķerat salacā un burtniekā ar mušu makšķeri? Kaut kā vilina dikti tā lieta, bet pilnīgi nemaz nesaprotu, vai tas būtu man piemērots prieciņš. Manas aizraušanās Asari, Līdakas, Plauži, dažreiz raudas, sapals ir bijis 2.4kg uz maijvaboles. Līdakas uz dzīvo un spiningu, asari uz maziem jigiem! Plašs profils. Tāpēc nesaprotu, ko ķertu salacā un burtnieka galā uz mušmakšķeres?
4.marts 2010, 20:39 | links
 
:)))
2.marts 2010, 19:22 | links
 
zivgarnis 26.feb, 07:05
aš asaras acīs saskrēja, katrs iesākums ir grūts...ne pa tēmu, bet kā atceros savus pirmos kvokus...kaukādas bildes bij pēc kā taisīt, bet es viņu patiesībā otrādi turēju un brīnījos, ka neskan... :)))
2.marts 2010, 17:36 | links
 
Pludiņš us Slokas, Forelīte uz Brīvības ielas.
2.marts 2010, 17:02 | links
 
Sveiki, varbūt kāds no jums zin kādu mušiņmakšķerlietu veikalu?
2.marts 2010, 16:47 | links
 
Laipni aicināti www.flyonly.lv
1.marts 2010, 15:41 | links
 
tajos laikos tā bija tikai kapitālistu aizraušanās.:DD Plīkšķis pieder pie lietas-tas labs! :)))
26.februāris 2010, 10:53 | links
 
eMKa, paldies! :)))
26.februāris 2010, 07:06 | links
 
Pirmo muškātu nopirku tad, kad "sporta bodēs" vēl tirgoja "Daiļrades" rotiņus un voblerus, bet kasešu magnetafons "VEF Sigma", saitījās kurta! :D Nekur un nekādas informācijas par mušošanu vienkārši nebija! Tā es sāku...iemetieni drausmīgi! Kā to "stri
ķi" dabūt ūdenī, poņas nebij! Domāju. tas plīkšķis, kad aukla izgriežās cilpā, pieder pie lietas. :)))) Pirmās mušas? Vienkārši drausmīgas!
Tagad? Tagad ir tā, gribu kaifu: eju uz sauso mušu. Gribu "atvilkties"- muša "namber van", strīmeris. Pēdējos gados iepaticies arī ezers....
26.februāris 2010, 07:05 | links
 
zg veseļojies !
Es gan sāku ar slapjajām - red tag, coach&bondy, blue dun u.tt un tāpat nonācu pie secinājuma, ka vajag pavērot kādi mošķi apkārt lidinās un vai fishu tas vispār interesē. Tāpat arī slapjajai prezentācija svarīga- nepareizi iemeti, novadīji- hrenu noķersi :))
25.februāris 2010, 21:12 | links
 
zivgārni,man sākums līdzīgs,tikai tās mušas atgādināja spalvu kušķi un pirmajā reizē pārsvarā tās lasīju laukā no zālēm aiz muguras.:DD bet ar laiku aizgāja tā lieta;)
25.februāris 2010, 20:28 | links
 
Viepli, PHE ir viennozīmīg Tev! Tev, vispār ir po..j, kā dzīvo draugi un ar ko elpo! Es, starp citu, šodien biju slimnīcā! Nekas īpašs, koks uzgāzās uz kājas...Tev jau poh...., vai draugs ko noķer, vai saslimst vai nosprāgst.... atā, saldumiņ...
25.februāris 2010, 19:22 | links
 
Phe!
:))
25.februāris 2010, 17:28 | links
 
roolizss, noteikti Tev taisnība! :) Es, piemēram, sāku tā: Nopirku kātu, spoli, auklu. sakomplektēju kātu un uzsēju pārīti realistiskas sausās mušiņas. Otrā dienā aizbraucu uz upi un kārtīgi atvilkos! Tāaadas foreles un sapali! :DDDD
25.februāris 2010, 15:46 | links
 
Jasak ir noteikti ar indicator yarn un plava :D
25.februāris 2010, 14:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager