Mušiņmakšķerēšana

diezin vai ir kaut kur noteikts,ka jāsāk ar tādu un tādu mušu.galvenais ir sākt un ja neesi muļķis tad pats arī sapratīsi ar ko un kā ķert un kā to mušu pasniegt.
25.februāris 2010, 11:00 | links
 
Pilnīgas muļķības, sākt ar sausajām mušām!!! Sevišķi, ja esi iesācējs! Copējot ar sauso mušu, būtiska ir mušas prezentācija. Lai to darītu, jāizkopj metienu tehnika. Nimfu, tuvā distancē, jebkurš "duraks" iemetīs! :) Ja, vēl ir labs strīms, tad "papurini" mušu straumē, līdz uzsēstās altiņa. :)
25.februāris 2010, 07:46 | links
 
itkaa iesaka saakt ar sausajaam...itkaa
es saaku ar nimfaam,jo taas bija pirmaas ko iemaacijos siet.
un taisniiba guru, pamataa ir veerot.paskaties ko taas zivinjas tur dara,tad arii sapratiisi kur un ar ko vinjas baidiit
25.februāris 2010, 01:49 | links
 
janis83; es arii neesmu nekaads profs bet nodarbojos ar MM kaadus 5 gadus un viss notiek.Man to shtelli ieraadiija viens dzeks kas bija nodarbojies kaadu laiku un ja labi pielec tad taa shepte aatri aiziet. Par mushaam varu teikt tikai to ka jaaskataas no apstaakliem. Pirmais pamatlikums MM noveeroshana. Nedriikst aizbraucot pie upes uzreiz mesties tajaa ir jaapaseez un jaapaveero kas tajaa notiek un tad izveeleeties mushu. Ja tev interesee kas vairaak vaicaa meeginaashu atbildeet.Pats kaadus 3 esmu apmaaciijis, neko nesuudzas.
20.februāris 2010, 19:41 | links
 
iekodos cepumā:)
17.februāris 2010, 21:07 | links
 
Jurčik, tu paliec kā aigaigaigaigars.
:DD
17.februāris 2010, 21:05 | links
 
viepli,man neprātā neienāca doma,ka tev nav poņas par to štelli.varu apskriet ap stūri un pačolēt daudz maz sakarīgu "skolotāju".P.S.par cenu gan jau vienosieties.:DDD
17.februāris 2010, 21:03 | links
 
...Jautājums speciem, esmu apprecējies ,bet nu poņas maz par to štelli, bet nu patīk ļoti, iesakiet man, iesācējam, ... ,paldies jau iepriekš!...
Neņem ļaunā, nu kaut kā tā.
:)))
17.februāris 2010, 20:57 | links
 
viepli kas tev liekas smieklīgs?
17.februāris 2010, 20:54 | links
 
:DDD
17.februāris 2010, 20:47 | links
 
Jautājums speciem,esmu iepircis inventāru,bet nu poņas maz par to štelli,bet nu patīk ļoti,iesakiet man iesācējam uz kādām mušām labāk sākt makšķerēt,sausajām vai slapjajām,kādas pavadas lietot,paldies jau iepriekš!:)
17.februāris 2010, 20:44 | links
 
Markejumu X-os izmanto visi auklu razotaji, kas specializejas musinmakskeresanai. Tas it ka mazliet atvieglo dzivi atrai auklas izvelei, bet tie diametri milimetros citam firmam atskiras attieciba pret x-iem. Ta ari ir, ja Tev ir lideris teiksim 5x (0,16mm) tad tipetu vari siet klat no si diametra uz leju cik nepieciesams. Un tipetam vari izmantot pilnigi visu firmu auklas kadas velies.
16.februāris 2010, 18:48 | links
 
Cik noprotu, tad Tu par Vision līderi jautā. Ja tā, tad 5X līderim tievais gals ir 0,16 mm diametrā. Līdz ar to, tipetu vari izvēlēties no 0,16 un uz leju (kaut līdz 0,1). Manuprāt, ka tikai Vision izmanto marķējumam tos x-sus. Tipetus vispār ar tādu marķējumu neesmu redzējis.
Un vispār tie tipeti man liekas vnk mārketinga triks ar ko pārdot to pašu mono auklu par dārgāku cenu. Pats tajās retajās reizēs, kad braucu copēt ar MM izmantoju parastās mono auklas mazajos(25m) rullīšos.
P.S. Neesmu nekāds speciālists, vnk šad tad mušu pamētāju :)
Varbūt kāds zinošāks var pielabot vai papildināt :)
16.februāris 2010, 16:37 | links
 
Varbūt kāds var īsi paskaidrot kādā attiecībā jāsien līderis un tipets. Ja piemēram līdera izmērs 5X tad tipetu vajag arī 5X vai arī citu izmēru?
Paldies.
16.februāris 2010, 12:37 | links
 
Ja ir vajadzigas kadas konkretas musas, tad varu uztaisit pec pasutijuma...
Jautajumus sutit varat uz Flash21@inbox.lv
12.janvāris 2010, 15:39 | links
 
mikucis.Rīga,Avotu 64.iespējams,ka pagaidām viņas nav,bet uz pavasari noteikti būs. īstais izmērs.
8.janvāris 2010, 07:47 | links
 
Ja ir iespejams tad Riga Slokas iela labs musotaju veikals.
7.janvāris 2010, 10:48 | links
 
gribēju pajautāt kur varētu nopirkt ,,sapalu vabolītes,,
bija vienā CL žurnālā..kā pasam uztaisīt
bet varbūt var uzreiz nopirkt gatavas!!
5.janvāris 2010, 21:14 | links
 
pie mums jau nau ko izvēlēties no brienamajiem! Salmo 1 XXXL un viens XXL pa 300ls! kurā veikalā var vairāk ko preks MM atrast?
5.janvāris 2010, 20:55 | links
 
Andrej;pareizi jau darīji,bet jāliek ir arī www.youtube.....
5.janvāris 2010, 16:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager