Mušiņmakšķerēšana

gunzzz nebiju domajis gauju,ventu,bet gan mazaakas upites
18.septembris 2009, 13:40 | links
 
rakaris
bet kur tad citur tu taisies? :) Un ko gan visi mushotaaji pa tavam brauc uz Sibiriju? Te pat ir gana daudz zivju upees. Un patiesiibaa ir interesantaak kad mazaak zivju. Jo ja tev uz katra metiena kaada piekjersies, beigaas saaks apnikt.
18.septembris 2009, 10:15 | links
 
Jaasaak ar to vai ir pieredze. Ja nav, tad jaasaak ar 5-6 klasi un sauso mushinju. Taa man Salmo veicii paskaidroja.

promo
komplektu es arii pirku Salmo veikalaa. Maksaaja kaut kaadi 115, bet bija atlaide un dabuuju pa 95. Var pat gadiities ka tagad veel lielaaka atlaide. Jo sominju peerkot pamaniiju ka Diamond spiningiem ar korkja rokturi ir liidz 50% cenas nosviestas.
18.septembris 2009, 10:12 | links
 
nu vairak doma forelēm... vai vispār mūsu upēs ir iespejams mušot?
18.septembris 2009, 09:14 | links
 
Rakari, tas ir atkarīgs, kādu zivi taisies ķert. Latvijā var dragāt ar visām klasēm.
18.septembris 2009, 09:10 | links
 
+ promo,un kādu klasi labāk izvēlēties latvijai?
18.septembris 2009, 08:47 | links
 
kāds pateikt kur var nopirks MM komplektu ??
18.septembris 2009, 07:35 | links
 
dalibniekam, ja nemaldos,iedod paest.un ari tās mācības un paraugdemonstrējumi tiek orientētas uz dalībniekiem.tā ka ,domāju, līdzjutējam nedos visus kātus testēt.bet cik esmu novērojis,tad beigās tāpat nevar saprast kurš dalībnieks un kurš līdzjutējs.
17.septembris 2009, 20:34 | links
 
Nu to es saprotu. Bet ar ko tas daliibnieks labaaks. Jo klausiities ko staasta var arii liidzjuteejs. ;)
17.septembris 2009, 19:58 | links
 
lidzjutejs pa velti.:))dalibnieks pa maksu.:)
17.septembris 2009, 19:49 | links
 
Lielais paldies!:)
Bet man itkaa viss jau ir. Mineeju jau ka nopirku Vision Intro komplektu. Tur bija viss jau iekshaa.
Shodien Salmo veicii dabuuju baigi labo sominju mushinjiotaajiem. Kaa reiz atlaide veel bija (pa Ls12).
Un panjeemu pameegjinaat to irbuliiti ar ko knibina aakji aaraa ja par dzilju ieriits. Ir kaads meegjinaajis ar vinju? Ir eertaak kaa ar shkjeereem?

Vieniigais kas man tagad pietruukt apriikojumam ir svarinji ar meerlenti. Bet visur izskataas taadas leetas plastmasas podgjelkas.
17.septembris 2009, 19:49 | links
 
gunzz.sacensibas ir 6st.2x3h.
17.septembris 2009, 19:47 | links
 
Gunnz, pārkravājot loriņus, atradu SA bekingu, 9kg, 91m. Atdošo par lielo paldies.
:)
17.septembris 2009, 18:25 | links
 
cik sapratu,sacensiibas ilgst tikai 2x2h. Nav jau daudz. Bet laikam jau neziimeeshos. :)
Galvenais jautaajums - ar ko atshkjiras daliibnieks no liidzjuteeja? :)
17.septembris 2009, 15:01 | links
 
 
gunzz.es varbut nepareizi uzrakstiju.sadala laikam ir makskeresanas sports vai kaut ka taa.25 ls ir tikai tiem,kas piedalas sacensibaas.es jau nu tavaa vietaa nevis piedalitos sacensibaas,bet tajaa visaa pasakumaa.tur vismaz bus ar ko aprunaties par interesejosam lietam utt.domaju iegusi vairak nevis ja startesi sacensibaas.
17.septembris 2009, 13:45 | links
 
Njaa un kaa tur ir ar tiem 25 latiem. Daliibas maksa 10 un 25 par piedaliishanos chempionaataa. Vai tiem kas sacenshas tiem tikai 25?
Un man nav iisti skaidrs. Man kaa taadam pamatiigam iesaaceejam ir jeega vispaar sacensties ar profinjiem?
17.septembris 2009, 12:08 | links
 
tad jaaprasa, kur ir taaada sacensiibu sadalja
Man tikai caur googli tur atrada vajadziigo lapu.
Ko noziimee daliibnieki? Tie kas dabuuj pieeju pie skolotaaja apriikojuma? ;) ...vai tie kas dabuuj tikai vakarinjas?
17.septembris 2009, 12:05 | links
 
gunzz.registreties var fishing.lv.ieej sadalaa sacensibas tur ir tel.
16.septembris 2009, 19:38 | links
 
Pichato
Pastā pasūtījums bija atnācis ,kā teici,divu dienu laikā,tikai paziņojumu nebija izsūtījuši.
Vakar jau biju līdz upei.Vienu sapalu dabūju,līdz mēram trūka pāris cm,tagad vēl paaugas.
16.septembris 2009, 14:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager