Mušiņmakšķerēšana

to Pichato
cormoran chest waders
tie veideri ir ar zaabakiem vai zekjes?
26.augusts 2009, 14:35 | links
 
No šodienas mušiņu klāsts ir vēl papildināts!
dragonfly.lv
25.augusts 2009, 14:10 | links
 
Paldies par informāciju.Brīvdienās braukšu atkal,izmēģināšu Roolizss eteikto vabolīti,kā arī papētīšu,kas lidinās apkārtnē.Par rezultātiem ziņošu.
Visiem-ne asakas!
25.augusts 2009, 08:14 | links
 
Berlingo.ja runa ir par sapaliem tad neko labaku par vaboliti neesmu atradis.citam zivim it seviski alatam tad gan ka Dzi rakstija.
24.augusts 2009, 20:12 | links
 
Ir prieks redzēt ka mušotāju skaits Latvijā aug straujos tempos! Tāpēc ar prieku gribu paziņot, ka tiko ir atvēries, pirmais Latvijā, interneta veikals tikai un vienīgi priekš mušotājiem! www.Dragonfly.lv
Esiet laipni aicināti!
24.augusts 2009, 14:20 | links
 
Prieks klausities ka paradas jauni cilveki,kas censas apgut so skaito copes veidu!Pa musam varetu pateikt ta.Noperc visdazadakas tipa musinjas.Tas ir sausas,slapjas un nimfas.Musinju izvele jaskatas apstakli,kas notiek pie upes.Pavero , kas lidinas ap upi un meigini atrast ko lidzigu sava musinju klasta.Ja nekas nelidinas pacel akmenjus kas atrodas uz gultnes un pavero kas tur notiek.Tas bus tas saucamas nimfas (lidonju kapuru stadija).Nu lai veicas!
24.augusts 2009, 10:57 | links
 
Vakar pirmo reizi izmēģināju mušiņmakšķeri .Biju venā Zemgales upē.Kas to būtu domājis,ka tā ir tik kolosāla lieta!!! Jau pirmajā metienā - cope!Pa divām stundām 3sapaliņi un pat viena forele.Tā nu gan ir ļoti skaista zivs!!!Jāsaka atklāti-ne sapalu,ne foreli līdz šim nebiju noķēris,pats labākais,ka vēl uz paša sietas mušas.Par cik visas zivtiņas bija ap 15cm,tās tika palaistas paaugties.Redzēju arī lielus sapalus,taču tiem nekas negāja pie dūšas.Varbūt kāds var ieteikt iesācējam,kādu mušu .
Varu pateikt tikai vienu-"āķis lūpā"ir ne tikai zivīm,bet arī man.
24.augusts 2009, 08:48 | links
 
nu cilpas var mesties no parak stipra metiena.Vajag veikt mierigus,bet ari ne parak tad aukla saks krist leja.man ta ari sakuma bija ka visu laiku metas cilpas.Pameigini ta vieglitem lai nebutu ar piepuli,
19.augusts 2009, 16:54 | links
 
nu cilpas var mesties no parak stipra metiena.Vajag veikt mierigus,bet ari ne parak tad aukla saks krist leja.man ta ari sakuma bija ka visu laiku metas cilpas.Pameigini ta vieglitem lai nebutu ar piepuli,
19.augusts 2009, 16:53 | links
 
Nekaadaa jeegaa. Vienalga kalteejot mushu metas man tajaa liidera tievaakajaa galaa tie mezglinji. Saaku siet aiz 2m liidera monofilo 0.24 kaadus 70cm. Tad vismaz uz liidera vairaak mezgli nemetaas, bet uz taa 0.24 gan. Pa kaadaam 3-4h uzmetaas kaadi 5 mezlinji.

Sestdien no riita baigi labi pakjeeru uz sauso mushinju sapalus. Izskataas ka Salmo veicii latvieshu piitaa mushinja(mazinja,melna viendieniite) godam kalpo. Kjiinieshu kraasainie razjojumi kaut kaa vinjiem nesaista.
17.augusts 2009, 12:43 | links
 
megini temet augstak,taa lai visa auklas un pavadas cilpa iztaisnojas gaisaa un tad ar kaatu pavadi auklu uz udens virsmu.liderim nevajag nogulties pilnibaa izstieptam(ja ker ar sauso).tas nekas ja nosezoties pavada uz udens uzmet kadu cilpu.
2.augusts 2009, 20:59 | links
 
Par mushas kaleeshanu es zinu. Tas neko daudz nedod. Zinu ka veel iemetiens nav profesionaals. Man sanaak taa ka pats liideris uudenii kriit paaraak strauji un paceert mushinju zem uudens. Ja mushinja maigi iekriit tad protams peld. Bet tomeer vareeja peldeet labaak, peec manaam domaam.

Mushinjas protams ir pirktas. Tieshi sausaas mushinjas. Pitcis esmu gan Salmo veicii ko latvieshi ir seejushi. Gan kjiinas razjojumu komplektinjus.
Bija man viena spilgti dzeltena mushinja. Apstraadaajot ar floatantu taa tieshi saaka grimt kaa traka. Pirms tam izkalteejot gaisaa veel bija daudz maz. Bet laikam jau pie vainas ir tas ka musha paaraak strauji kriit pret uudeni nevis leenaam nolaizjas.
1.augusts 2009, 17:21 | links
 
gunzz.vel pamegini pirms katra metiena uztaisit paris tuksus,lai gaisaa izsistu udeni no musas.
31.jūlijs 2009, 22:11 | links
 
Jā gunzz, Tu esi pareizi sapratis, ja aukla ir WF (Weight Forward), tad resnajam galam ir jābūt uz priekšu.
Bet par tām mušām, kādas Tev ir tās sausās mušas? Pirktas vai pats sēji? Nu tā nu gluži nevar būt, ka tikai īsu brīdi turas uz ūdens virsmas, pat apstrādājot ar floatantu.
31.jūlijs 2009, 20:13 | links
 
Juus gan te neaktiivi. :)

Man ir viena probleeminja. Visu laiku sienas mezglos liideris. Ir kaadi komentaari.

Un veel viens jautaajums. MM aukla ir WF. Kaut kaada "torpeedas" tipa. Es pareizi esmu sapratis, ka resnaakajam galam ir jaabuut uz aaru, tievaakajam - uz iekshu spelee. Jo pirms es uztinis biju otraadi. Shodien paartinu preteeji un aukla labaak straadaa.

Tad veel par peldoshajaam mushinjaam. Esmu nopircis želejveidiigu eļļu. Bet vinja pluust kaa tauki virspusee. Praktiski mushinja peld tikai paars reizes pa virsu un notureet vinju virs uudens ir problemaatiski. Shodien nopirku vienkaarshi shkjidru elljinju. Meegjinaashu ar to. Bet vai tieshaam ir tik problemaatiski notureet mushu virs uudens? Kaapeec mushinjaa neiepin kaadu putuplasta bumbinju. Vinja tak tureetos labaak vai visu laiku virs uudens.
31.jūlijs 2009, 16:11 | links
 
turs
nav jeega saakt, ja veel tolkam mest neprotu ;)
Savaadaak buus kaa roolizss teica, ka naaksies no zaaleem pinkjereet aukla. Pagaidaam bezveeja laikaa tiiri neko sanaak, bet kaa veejaa taa figu. Neesmu veel iemaaciijies paatrinaat auklu ar otru roku.
24.jūlijs 2009, 09:58 | links
 
Esmu itkaa iemaaciijies jau nedaudz tehniku, bet diezgan reti sanaak auklas izshaushana uz priekshu. Vai es pareizi saprotu? - auzmuguree auklai ir gandriiz jaaiztaisnojas, un jo garaaka aukla, jo sanaak ilgaak nopauzeet, lai izshautu uz priekshu.
?
24.jūlijs 2009, 09:43 | links
 
Es lietoju "Scientific Anglers fly line dressing" . No sākuma auklu nomazgā un izžāvē, tad uzpilina pāris piles uz švammītes, tad izlaiž auklu cauri.
Par to mušu eļlu, Tu laikam domā floatantu??? Floatants ir visādu veidu - gēls, vasks, sprejs, šķidrums. Tā mērķis ir nodrošināt sausai mušiņai ūdens atgrūdošo slāni. Bet vēl ir ļoti svarīgi, kā sausā muša ir uzsieta, kādi materiāli, proporcijas utt. Un kā Roolizss teica, kur tiek makšķerēts - straumes, aiztraumes, pūli. Tā kā sāc makšķerēt:)
23.jūlijs 2009, 15:55 | links
 
turs
vari ieteikt kaadu kopshanas liidzekli?
Un kaads ir iistais angliskais nosaukums mushas eļļai?
23.jūlijs 2009, 14:44 | links
 
Gunzz, vislabākais veids ātrāk iemācīties ir sākt makšķerēt:) Tad, Tu redzēsi, kad mušu rauj zem ūdens, sapratīsi, kad jātaisa mendings, lai muša ilgāk peld brīvi. To visu var ātri un labi iemācīties makšķerējot. Par auklu kopšanu, es pašā sākumā nopirku dārgu, bet ne visai labu auklu. Rezultātā smiltis, gruži, netīrumi laivas dibenā izdarīja savu - septītajā copes reizē auklas pārklājums sāka drupt. Cope ar to arī beidzās. Kopš tā laika, es pēc katras copes auklu nomazgāju un apstrādāju ar kopšanas līdzekļiem. Un ne tikai uzlabojas metienu distance, bet arī netiek bojāti MM kāta caurlaides riņķīši.
23.jūlijs 2009, 12:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager