Mušiņmakšķerēšana

Lasiiju, ka, lai neparautu mushu zem uudens nedriikt pietureet auklu. Un nav ietiecams mest paari aatraakaam-leenaakam straumem, jo tad logjiski ka paraus zem uudens un kas veel sliktaak liks mushai "kratiities". Un zivis tas aizbiedeejot.

Bet par to jums spriest, es tikai maacos. ;)
23.jūlijs 2009, 09:59 | links
 
Turs,ne jau no blikska ir kas atkarigs.domaju tev ir zinams,ka ja vietai kur tiks iemesta musa ir savadaks straumes atrums ar to vietu kur nogulsies aukla tad musa uzreiz tiks parauta zem udens.iespejams tu zini ,kas ir jadara lai tas nenotiktu,bet ja cilveks nav bijis ar MM pie upes diez vai vins spes kaut ko izdarit lai tas nenotiktu.
aukla man kalpo 3 sezonu.jaa.notirita aukla tiesam labak izslid,bet es neesmu tik liels profs,lai tik loti justu to atskiribu metienaa.talmetienu sacensibas es nepiedalos un uz udens ar 15 metru distanci pilniba pietiek.it seviski LV.
23.jūlijs 2009, 08:58 | links
 
Ja makšķerē reizi pusgadā, un var atļauties pirkt labas SA auklas pa divām ik sezonu, tad var arī tīrīt reizi pusgadā:) Bet, ja grib, lai aukla ilgāk kalpotu, labāk slīdētu caur riņķiem, labāk izšautos (tas pēc auklas nomazgāšanas un iesmērēšanas ir jūtams), tad, tomēr, ir vērts to darīt biežāk.
roolizsss - gribi pateikt, ka ja es nolikšu ar lielu blīkšķi mazu, apstrādātu ar silikonu sauso mušiņu - tā uzreiz nogrims? :))
23.jūlijs 2009, 00:59 | links
 
roolizss
cik tev ilgi MM aukla kalpo?
22.jūlijs 2009, 23:13 | links
 
es tadas smeres vispar nelietoju.domaju,ja tu musu nepareizi liksi uz udens neviena ella tev vinu nenotures virspusee.diez vai tev sakuma ir japerk ari auklas tirama smere.es auklu reizi pusgada notiru.varbut tas nav pareizi,bet neredzu nevienu iemeslu lai to daritu biezak.
22.jūlijs 2009, 22:51 | links
 
Valdis Holbergs mineeja pavisam citus liidera imitaacijas izmeerus, uzgaaju "krievu versiju".

Te buus izmeeri un bilde:
125 см—0,5 мм; 15 см—0,45 мм; 15см—0,4мм; 15см— 0,35 мм; 15 см—0,3 мм; 15 см—0,25 мм; 60 см—0,2 мм

http://www.vlasenko.ru/044-txt.htm

Var kaads man ieteikt kaut ko no taam eļļām ko jaalieto pedoshajai mushai un prieksh MM auklas iezieshanas?
22.jūlijs 2009, 21:35 | links
 
Piemēram šitāds:

http://www.gyflyfishers.com/catalog/simms-freestone-waders

Šis nav tas lētākais, bet jebkurā gadījumā ar 50 LVL tu neiekļausies, jo atsevišķi vēl jāpērk zābaki.
21.jūlijs 2009, 13:18 | links
 
Kaads ir elpojoshais veederbiksis? :))
Tu domaa PVC zaabaki+neilons auksha?
Taadu atradu pa Ls32
Sevishkji negribas vairaak par 50 latinjiem teereeties uz zaabakbiskeem. ;)
21.jūlijs 2009, 12:56 | links
 
Gunzz, ar neoprēna brienamo vasarā tu izsutināsi sev olas, tas ir aukstam ūdenim. Parastajos PVC un gumijas brienamajos arī karstā laikā nav forši. Vislabāk, ja maciņš ļauj, ir iegādāties elpojošo vaderbiksi un zābakus. Tas par bridekļiem.
A uz brillēm īpaši neskatos. Ja patīk dizains un ir normāls pārklājums, ņem tik ciet.
:)
21.jūlijs 2009, 12:52 | links
 
Brille ir polarized. Gribeeju par to kaut ko dzirdeet. Cenai tur ir noziime? Vai ja ir polarizeetas, tad cenu noteikt tikai brends, pretskraapeejumu paarklaajums un raamis vai arii tam polarizeejumam ir kaut kaadas "labaak/sliktaak" kvalitaates?

Un tad veel man interese par gumijas zaabakiem(waders) Euroshop.lv ir pa 57 neopropeena liidz paduseem. Ir taa veerts saliidzinot pret krievu gumijas "zaabakbikseem" ko pa 24lati var Depo vai prastajos makshkjernieku veikalos nopirkt? Un kaa tas neopropeens ir uz neesaashanu? Ir kaada atshkjiriiba deelj kaa izveeleeties tieshi vinju?
21.jūlijs 2009, 12:42 | links
 
Brille kā brille. Stilīgas. ) Pie kam cena $25 par divām.
21.jūlijs 2009, 12:25 | links
 
~12Ls tepat var nopirkt.bet ja jau ko nebūt sūti un brilles tik tāda piedeva,tad....
21.jūlijs 2009, 12:22 | links
 
Gribeetu pakjert brilles no eBay prieksh MM.
Ir kaadi komentaari par taadaam?

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=120399613364
21.jūlijs 2009, 12:18 | links
 
jaa.pirmas musosanas reizes parsvara paiet velkot musu no zalem un pinkerejot pavadu.:))
20.jūlijs 2009, 13:36 | links
 
Veel jau jaaiemaacaas mest, pirms mushoshanas ;)

Savilku daudz video pamaaciibas. Ja nesanaaks ar taam saprast kaa jaamet, tad buus gan jaapameklee kaads zinosh.

Tikko noskatiijos filminju "Нахлыстовый заброс первые шаги". Baigi jau labi vecis apstaasta kas un kaa un kaadi ir miinusi. Reti vispaar pamaaciibu filminjaas esmu redzeejis ka kaut ko tik siiki paskaidro. Kaa reiz shodien izgaaju pamest un peec tam vareeja labi peec filminjas saprast kaadas kljuudas es daru. ;)

Pats novilku dvd kvalitaatee, bet te buus links uz filminju online, ja kaadam interesee.
http://fishing-v.blogspot.com/2009/02/blog-post_12.html
20.jūlijs 2009, 00:04 | links
 
gunzz.silti iesaku satikties ar kadu kurs muso,lai parada un apstasta kas un kaa.ja saksi pats mikset katus ar auklam un liksi musas un pavadas nezinot kam ta domata,ar garantiju-kats ieguls talaja plaukta uz ilgiem laikiem.
19.jūlijs 2009, 22:10 | links
 
Kā pavadiņu, var izmantot monofilo auklu ar attiecīgo diametru. Kā labs bekinga aizvietotājs var būt pītā aukla, kaut gan man uz vienas spoles ir uztīta monofīlā:). Nu ne makšķerējam mēs lašus:)
Tu laikam domā floatantus? Kuri ir labāki, tas ir gaumes jautājums, man patīk šķidrums, kaut gan ir gadījumi, kad vajadzīgs ir gēls, piemēram, emedžeru tipa mušām, ķermeni nevajag apstrādāt ar silikonu (tam ir jābūt zem ūdens), bet tikai haklu. Tad ziede ir neaizstājama.
19.jūlijs 2009, 01:18 | links
 
Man jau galva saap no lielaa info daudzuma par MM. :D
Bet nu shodien beidzot izleemu un pakjeeru Salmo veikalaa Vision komplektu pa Ls95.
Bet nu vismaz tagad saprotu, ka tieshaam muļķīgus jautaajumus esmu uzdevis. :D

Taa MM aukla tieshaam ir kaut kas pavisam cits. Un ne ar ko nebuus aizvietojama. Bet liideri gan teoreetiski vareetu. Taa pat arii bakings nav nepiecieshams. Tur resnaaku auklu uztiitu un buutu ok. Par kaatu, pagaidaam, nebuutu korekti izteikties, bet sajuuta ir ka mans spininga kaats buutu par aatru. Bet ir viens taads iisaaks. Kaut kad daavinaats leetais variants un vinjam tas lokanums nu identiski kaa MM kaatam. Ta kaa domaaju ka galvenais vareetu tieshaam buut tikai MM aukla. Bet ar paarejo vareetu improvizeet. ;)


Man tikai tagad nav iisti skaidrs par pavadinjaam. Ir kaut kaadas peldoshaas pavadinjas, ja njem peldosho mushinju? Un ko labaak njemt mushinjai, tas ir - kas ir labaaks: ziede vai spreijs?
19.jūlijs 2009, 01:04 | links
 
Nekad neieteiktu nevienam mušot ar paša pagatavoto auklu. Katra rūpnieciski pagatavota mušiņaukla ir savā ziņā unikāls produkts. Dažas ir domātas sauso mušu prezentācijām tuvā distancēs, dažas, savukārt, smagu strīmeru mešanai tālās distancēs, utt. Kā arī peldošas, grimstošas, neitrālās, WF, DT.
Ar veļas striķi teorētiski arī var mest mušu, bet vai to vajag?:)
Labāk neskopojies, bet nopērc tiešām labu auklu no laba ražotāja, un vismaz divas sezonas varēsi mētāt bez problēmām!
Runājot par MM kātiem, priekš kam Tev spinings? Ar tādām pašām sekmēm vari paņemt lazdas kātu:)
MM vajag MM kātu:)
19.jūlijs 2009, 00:47 | links
 
Vakar uzduuos mušiņmakšķerēšanas teemai un ieintereseeja. Sho to jau palasiiju, bet pilnas skaidriibas nav, taapeec varbuut buus viena otra lieta mulļķīga ko jautaaju.


Vai vareetu kaads latv. valodaa apstaastiit kaa pareizi jaasasien pashtaisiitaa aukla? (zivis:sapali u.tml)

Gribeetu dzirdeet:
A) ja jums tagad buutu jaataisa aukla:
piem.
1.kaadu auklu juus njemtu par beking, cik garu,kaada izmeera, kaada razjotaaja, u.tml info
2. un taa taalaak par paarejiem posmiem.

Cik saprotu, tad pasham ir uztaisiit leetaak kaa pirkt pa 30 latiem gatavu. Taapeec buushu pateiciigs, ja paliidzeesies iesaaceejam. ;)

B)Lasiiju ieksh fishing.lv, ka nav obligaati vajadziigs speciaalais MM kaats. Ka var izmantot spininga kaatu. Nesen nopirku kaa reiz divdaljiigu spiningu, 270cm garu ar korkja rokturi. Vai ir kaadi komentaari shajaa sakaraa?
18.jūlijs 2009, 09:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager