Mušiņmakšķerēšana

dzi_MM par Norvēģiju - bijis vēl neesmu, bet brauksim Jūnijā.
tie makšķerēšanas noteikumi tur ir tādi, ka vispirms Tev ir jānopērk gada valsts licenze, kuru Tu vari nopirkt šeit -> http://www.inatur.no/o2/Shop-FishTax/?forceLocale=en_US
ar šo licenzi Tu vari makšķerēt jūrā. Iekšējos ūdeņos (upes, ezeri) makšķerēšanas tiesības pieder zemes īpašniekiem un viņi tad ir tie, kuri izsniedz atļauju makšķerēt. Katrā vietā noteikumi var atšķirties (ir kur var paturēt lašus un taimus, ir vietas ar c&r, licenžu skaita ierobežojumi, utt utjp)

un rekur ir arī nedaudz par mušām
http://www.plahte.no/engelsk/other_pages/anbefalte_fluer.htm
18.maijs 2009, 14:53 | links
 
http://flyfishing.ucoz.lv - Varbūt kādam noderēs, domāju ka jauniņajiem it īpaši!!!
11.maijs 2009, 19:28 | links
 
laikam :)
20.aprīlis 2009, 14:50 | links
 
Vakar biju aizgaajis patrenkāt sapalus,bet nekā nesanāca,laima veel tomēr pa agru.:(
20.aprīlis 2009, 14:49 | links
 
Varbūt kads velas nopirkt...

Mušiņmaksķeri


Spole-FLYCOR56 5-6 KL
KĀTS-MONTTERA-270
9FT 5-6KL
AUKLA-5-6 KL ZAĻA KRASA

Lietota 3 reizes laba stavokli nopirku,bet neiepatikas....

tel.26666463 atrodas Cesis
20.aprīlis 2009, 09:19 | links
 
Nu,kāds jau ir izmakarējis kādu sapalkungu?Esu dzirdējis par pirmajiem noķertajiem.
19.aprīlis 2009, 11:27 | links
 
nu ta ne asakas.
19.aprīlis 2009, 10:21 | links
 
Nu ko lai saka.Jābrauc un jātrenkā pumpainās.Un ar to pārgājienu,galvenais labi apavi un būs OK.Lieliem pārgājieniem ekipējums tā kā atļautu :D
18.aprīlis 2009, 22:38 | links
 
es konkreti,keru vietaa kur atlauja ietilpa kadi6-8 ezeri un upite,kas dazus no viniem savieno.vel bija pieejamas atlaujas uz regionu nu apmeram 40 km2.bet lasupees vienalga vel kjapieperk atlauja.a kaa vini atdala tas upes kur var kert kur ne diemzel nezinu.ja atmina nevil,perkot licenci bija pieejamas kartes kuras viss ir precizi apzimets.bet kajam nu nezinu cik tas pargajiens var ieilgt :D.
18.aprīlis 2009, 22:23 | links
 
Nu Norvēģija interesē,jo brālis nesen tur dzīvot aizbrauca.Vienkārši kad ciemos būšu.Gribu pīcku arī paķert līdzi.Nu jā vairāk interesē tieši foreles un alatas.Nu ko varu pateikt ļoti liels paldies par infu,jo netā vispār ir maz,kurus es atradu tur viss pa norvēģiski,tā kā īpāsi nemāku tad tik galvas sāpes tik vien sanāca :D ,bet tas tā.Vot man interesē.Tie apvidi ir lieli vai tikai posms.Vienkārši esmu pārgajienu cienītājs.Mušot ar pargājienu elemeniem.
18.aprīlis 2009, 21:27 | links
 
dzi_mm,par musam runajot-ko tu gribi musot?aa,ja piemineji sausaas tad runa laikam iet par foreleem.par cik norvegija knislu ir krietni mazak ka pie mums tad japavero°,kas konkretaja bridi ir izlidojis,bet parsvara tie pasi kadisi,viendienes un skudrinas.tur jau vairak spiez uz lasiem.inventars obligati jadezinficee ja copee lasupees.izmaksas apm 50-100 kronas.makskeresanas karte 200 kronas obligata.fjordos un juraa par brivu.lielakaja dala ieksejo udenu vel jaaperk license.cik man zinams forelem licenzes tirgo uz noteiktu apvidu.pa vidu visam vel ir privatas zonas un posmi.lasupees licenze maksa 100-700 kronas dienaa atkaribaa no zonas un datuma.bet ja tev interesee alatas un foreles,labak padomaa par somiju vai zviedriju-bus leetaak.vot sacerejumu uzravu :D
18.aprīlis 2009, 18:48 | links
 
Anvo-galvenais neatmet cerību.Vienubrīd es arī domāju ko nospļaušos un lai tā lieta iet ratā.Bet paņemu un piespiedu,aizvilku līdz tam dīķa malai un trenējos.Visa fīķa te slēpjas trenīņā.Neviens mani nemācija.Ņēmu pirku grāmatas lasīju.Stundām ilgi sēdēju skatījos youtubes video un blakus kompim meiģināju ar rokas kustībam veidot kaut ko līdzīgu.Un laika gaitā sāka vis izdoties.Bet vienalga es mušoju jau 2 gadus ,bet metieni vel tik daudz ir jāslīpē.Bet vienalga šis veids man ir kļuvis par vienīgo.Tā kā tik trenējies un viss būs OK.Veiksmi!
18.aprīlis 2009, 00:03 | links
 
Man interesē tā apvidus mušas.Kādas labāk lietot vasaras sezonā,vairāk tieši interesē sausās.Vispār kādi tur noteikumi un tādā garā.Es pa auss galam esmu dzirdējis ka jadezinficē āķi vai tā ir patiesība?Cik varētu izmaksāt licenze un kaut kā tā.Būšu pateicīgs par atbildi.Paldies!
17.aprīlis 2009, 23:57 | links
 
dzi_mm,ir gadijies musot norvegija un sogad ari taisos braukt.kas tiesi intereseja?liels profs jau neesmu,bet ja varesu palidzesu.
17.aprīlis 2009, 19:39 | links
 
anvo,es ar izgaju ko lidzigu,mekleju palidzibu,bet neka.toties tagad katra izvilkta zivs ir daudzreiz vertigaka neka ja gudrs onkulis paraditu-liec so musu,met te,utt.kaut gan visur pasaule mm kursi tomer maksa naudu.
17.aprīlis 2009, 19:37 | links
 
Varbūt kads velas nopirkt...

Mušiņmaksķeri


Spole-FLYCOR56 5-6 KL
KĀTS-MONTTERA-270
9FT 5-6KL
AUKLA-5-6 KL ZAĻA KRASA

Lietota 3 reizes laba stavokli nopirku,bet neiepatikas....

tel.26666463 atrodas Cesis
16.aprīlis 2009, 08:22 | links
 
Lai arī cik tas bēdīgi ir, bet Latvijā tiešām mušošana ir Tabu, pats lēnām sāku mācīties, par izbrīnu tomēr sarunāju vienu vīriņu kas apstāsta un parāda(iesaka no pieredzes, pladies viņam!!!), savādāk tikai pa naudu, nāc maksā....Copes lietās skaists raksts, sveicināti MM laipnajā un atsaucīgajā saimē, nekad neviens neatteiks padoma (ka tik ne arī)...vienīgā iespēja jauniem mušotājiem censties palīdzēt pašiem savā starpā daloties ar informāciju...
Veiksmi visiem kas nav iedomīgie MM
P.S. Ilgi bija krājies šo uzrakstīt, gan jau daudzi man piekritīs
15.aprīlis 2009, 21:28 | links
 
Man ir jautājums!Vai šeit ir kāds mušojis Norvēģijā?Vajadzētu padomu.
25.marts 2009, 20:35 | links
 
Iesācējiem siešanā noderēs!!! http://nsfa-adventures.blogspot.com/2008_02_01_archive.html
24.marts 2009, 21:08 | links
 
Jā Forelīte ir labs veikals,atsaucīgs pārdevējs.Tur var gandrīz visu atrast siešanai.Ja nemaldos tur tikai nebija spīles.Liela izvēle.Un pie viņiem var pasūtīt arī pēc kataloga.
9.marts 2009, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager